PDA

View Full Version : [DENIED] User Abuse : domin0.



FoNo_MaNia
06-09-2009, 10:27 PM
game :nldom (nmz)
admin : domin0.
ti ekane ? plugger


dx apla sto game ginotan tis trelis (mute/unmute players/all) sto telos (oxi tou game) mallon tha neuriase meta apo ena score 4-14 kai tha leavare ....[ opws kseroun oloi (an ginete kapios na mou pei pws briskoume ta logs apo to game na mou steilei prv msg gia na ta dw ) ....]


exw ss 507


exw kai replay http://www.megaupload.com/?d=M0SARHZX

afta...

Try2KiLLmE
06-09-2009, 10:58 PM
An ksereis aglika...Opos kai monos sou blepis oxi oti kserw prosopika tn domino alla oute kan exoume peksi mazi Grafi Connection error pou simeni oti kati egine me tn sindesi tou...tsampa postares..

DotAddicteD
06-09-2009, 10:59 PM
An ksereis aglika...Opos kai monos sou blepis oxi oti kserw prosopika tn domino alla oute kan exoume peksi mazi Grafi Connection error pou simeni oti kati egine me tn sindesi tou...tsampa postares..

Auto to grafei kai sto plug ;)

PaRaFrOnAss
06-09-2009, 11:23 PM
koita oso gia to mute unmute apla malakizomastan sto team... (eimastan parea)

darky
06-09-2009, 11:24 PM
ta logs mporeis na ta breis me ena programma p legetai dota replay manager. kane ena search sto google kai 8a to breis :)

KoNaMiGr
06-09-2009, 11:32 PM
Wraia ola auta pou lete alla o domino dn einai admin http://www.dota-alliance.com/board/showthread.php?t=6016 Kai paralhla otan pezeis me ta commands tou bot to kaneis kai na kolaei kai emeis dn 8eloume ena kolhmeno bot ;) Ma kala re file 4-14 ?pios eisai o skhno8eths tou titanikou?xaxaxa

t3k1ll3r
06-09-2009, 11:49 PM
Wraia ola auta pou lete alla o domino dn einai admin http://www.dota-alliance.com/board/showthread.php?t=6016 Kai paralhla otan pezeis me ta commands tou bot to kaneis kai na kolaei kai emeis dn 8eloume ena kolhmeno bot ;)

Σύμφωνα με αυτά που διάβασα τότε: 1. Ή ο παραπάνω παίχτης θα έπρεπε να

γίνει επιτόπου ban 2. Ή εκτός του ban που επιφέρει το leave και admin abuse

σε αυτόν που το έδωσε το owner.

FoNo_MaNia
07-09-2009, 12:16 AM
An ksereis aglika...Opos kai monos sou blepis oxi oti kserw prosopika tn domino alla oute kan exoume peksi mazi Grafi Connection error pou simeni oti kati egine me tn sindesi tou...tsampa postares..

1on) [ spam ] apla m8 ta kserw poli kalitera ti ginete apo sena ....


koita oso gia to mute unmute apla malakizomastan sto team... (eimastan parea)

ok np eiste parea kai eipate na kanete diafores anoisies mesa sto game gt eiste parea kai ta mute dn sas peirazei to muteall kai to lock omwc emena me peirazei file ....dn exw kati prosopiko me esas


ta logs mporeis na ta breis me ena programma p legetai dota replay manager. kane ena search sto google kai 8a to breis :)
thx man


ok tote o domin0. dn einai admin ....(pws egine owner tote ? ) poli apla enas head admin tha elen3ei ta commands pou piran ta bots gia games tin wra 10:00-11:30 dn 3erw akrivos pote egine kapou ekei ..... epeisis meta apo to "dc" tou domin0. o eis.phenom[1ks] peire to owner .... afta apo mena ....

MvP-
07-09-2009, 12:17 AM
eimoun kai egw sto game me to team t domino... apla sto chat ginotan tis trelis pragmatka omws tsp parea itan kai mlkizontousan twra oso gia to kalwdio kai egw pisteuo oti o fono mania exei dikio

meepeises
07-09-2009, 01:57 AM
ontos den einai admin...demote se opoion ton ekane owner

Andro
07-09-2009, 03:00 AM
Autos o pla7er den ine admin nomizw nai.Vasika ton exw dei poles fores na ine blue kai na dinei start de kserw twra.Mallon kapios filos tou tha ton kanei owner.Giati ton vlepw se pola games kai mou exei kanei ediposi o pla7er apo dw.Kati kanei.Giati mia fora tou lew mia kane mia spoofcheck re file na dw kati.Kanei spoofcheck kai tou lew epitides kaneme mia swap epano epimena sinexeia to kanei kai den egine.Twra de kserw gu7s




Oso gia to [7] soz exw lescos to ksexasa xD

WhizZeR)
07-09-2009, 09:52 AM
Xtes pai3ame ena game me domino kai marlbor0s opou h sumperifora tou itan apsogh twra apo oti leei o fono oti eixe 4-14 kai 3afnika bgazei error-connection e pisteuw dn einai tuxaio.as to krinei kalutera kapoios armodios.

anarxi66
07-09-2009, 12:45 PM
exw pai3ei polla games me domino.
leaver den einai ...exei tixei na pesei se game pou exw pai3ei kai na mou stelnei argotera epesa soz ktl ktl...
exei apesia manners kai ekneurizete poli eukola. giauton ton logo anastatwnei olo to team pou brhskete , kai panta dikaiologei ton euato tou. (eutixos pou den einai admin) .

exoume pei paides mhn dinei kaneis admin owner se user!
proteinw warn ston admin .

strid3r
07-09-2009, 01:27 PM
re paidia edo exei lost connection error to paidi epese.
tora gia ta commands pou tou do8ikan eno den einai admin einai allo 8ema

MvP-
07-09-2009, 02:05 PM
to kako 3erete poio einai oti dn ekane countdown gia na pesi apla sto 3afniko leavari (kalwdio kata tn gnwmi m) kai grafi error conn afto kanei sto plug ama itan na etrwge dc 8a ekane countdown ty.

FoNo_MaNia
07-09-2009, 02:33 PM
52:32 DoMin0. (Dazzle) (4-14) was killed by Azen- (Syllabear) (17-6).
52:53 [All] Dj_Nontas (Undying): DoMin0. has lost the connection (connection error - ECONNRESET).
52:53 DoMin0. (Dazzle) (4-14) has left the game.
52:53 [All] Dj_Nontas (Undying): Game unlocked. All admins can run game commands.
53:09 [All] Dj_Nontas (Undying): Setting game owner to [EIS.PheNoM[1Ks]].
53:11 [All] EIS.PheNoM[1Ks] (Traxex): Game locked. Only the game owner and root admins can run game commands.

hmm nai loipon edelos tuxeo to dc tou domin0.
kai meta o eis pire to owner kai afta apo mena ....


epeisi gia osous dn kseroun to kanoniko dc proerxete apo lag oxi instant leave (plug)

Black.Lady
07-09-2009, 04:48 PM
o domin0. ontws dn eine admin .o admin pou edwse to owner 8a ginei demote.

gia to leave den eimaste sigouroi an itan plug i dc.

~ Topic Closed ~