PDA

View Full Version : Vouch Request: GrStallion



InHumanity
07-11-2010, 11:44 AM
1) Βattle.Net Nickname: GrStallion

2) Gaming History: Έχω παίξει σε διάφορες όχι ιδιαίτερα καλές clan, όπως vmr, brbu, dgh και άλλες που δεν θυμάμαι τώρα, είμαι vouched στην clan gr, έχω κάνει Moderator στην clan edc (που είχε στενή σχέση με την clan nol, αλλά το όλο project απέτυχε! Τον τελευταίο καιρό παίζω nol και eleos όπου είμαι και admin..

3) Users that can vouch for you: Δεν Ξέρω όλο και κάποιος μπορεί να με υποστηρίξει..

4) Replay: Αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα και το replay δεν σας ικανοποιεί πείτε το να το διορθώσω..

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας..

LazLo-10
08-11-2010, 06:57 AM
liga game mazi tou eite ws mate eite ws enemy.deixnei kalos player me skill alla to lew xwris na eimai vevaios logo ton ligostwn game's mazi tou..

prot0n0s
08-11-2010, 11:20 PM
-1

InHumanity
09-11-2010, 12:48 AM
Τόσο δυσνόητο είναι αυτό (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?53635-Posts-spamming.) το thread;

MissaNthropiC-
09-11-2010, 01:15 AM
Το καλύτερο που θα μπορούσες να κάνεις είναι να βρεις ένα replay στο οποίο θα υπάρχου σωστοί enemies και allies. Δεν γίνεται να μου βάζεις replay με PotM που φοράει SnY και να περιμένεις να γίνεις αποδεκτός στο GrC...

InHumanity
09-11-2010, 02:08 PM
Εδώ ένα που έχει καλούς enemies & allies..

johnie_walk3r
09-11-2010, 03:20 PM
an esi 8ewreis kalous enemy ta atoma p pezoun sto eleos ok:) pistevw mporei na dw8ei mia efkeria apla..fail on GrC=UNVOUCH

MissaNthropiC-
09-11-2010, 05:47 PM
!Deny. Δεν είμαστε εδώ για να παίξουμε. Ένα game DotA στο 2010, στην εν λόγω έκδοση και με αυτούς τους ήρωες απαγορεύεται να φτάσει στο 73ο λεπτό. Αλλά και πάλι, άν φτάσει, είναι η φύση αυτών των ηρώων να χρειάζονται farm, όλοι οι ήρωες θα έπρεπε να είναι full-items ενώ τελικά είστε εσύ με τον φίλο σου μόνο. Το παιχνίδι είναι από το έλεος, το mode είναι σίγουρα ένα mode που δεν πρόκειται να παιχτεί στο GrC, ε γενικά, δε μου αφήνεις επιλογή.
Denied, locked.
Θα μπορείς να προσπαθήσεις και πάλι από τις 10 Ιαννουαρίου.
Good luck.