PDA

View Full Version : General Discussion



K[a]ne
08-11-2010, 11:29 PM
Φίλες και φίλοι του Clan NoL από σήμερα εγκαινιάζουμε το General Discussion section, ενώ το παλιό General Chat μετονομάστηκε σε Offtopic.

Στο εξής το παρόν section θα φιλοξενεί μόνο ερωτήσεις και συζητήσεις που αφορούν στο Clan NoL, το eleos και παραπλήσια θέματα.

Το Offtopic section θα φιλοξενεί ό,τι άσχετο με το NoL και το eleos θέλετε να postάρετε όπως ανέκδοτα, youtube videos κλπ, αλλά πάντα χωρίς spam.

Enjoy!

Εκ του Clan NoL Staff

Greekgod
08-11-2010, 11:34 PM
Poly kali allagi kai kairos itan na ksexwristoun ta asxeta threads me ta threads pou aforoun to nol kai to eleos.Wraia skepsi kai 8a voi8isei arketa pisteuw! :)

Lafayette
08-11-2010, 11:43 PM
Γουστάρω πολύ καλή ιδέα μπράβο στο staff . Επιτέλους να μην είναι όλα μπάχαλο και να ξέρουμε που μας πάνε τα 4 . Good job . :)

Cassiopeia
09-11-2010, 12:10 PM
mpravo ! poly kali idea alla eixa mia erwtisi,
pios ekopse tin kordela-eggeniase auto to section kai o boufes me ta fagita pou einai ?

Nαι ενας μπουφες θα ηταν ωραιος!!! (ηδη μετατρεπουμε αυτο το section στο παλιο general chat :D )

Ontopic: Μπραβο, πολυ καλη ιδεα, καθως και το IRC!

tsunamiII
09-11-2010, 12:20 PM
Niice, oloena k kalitera ta pragmata :>

FuSiS_
09-11-2010, 01:56 PM
Nice guyz poli kali douleia .

GrEEk_DiseAsE
09-11-2010, 02:47 PM
Προσφάτως εγινά demote.. Θα ήθελα να ξέρω τον τροπο με τον οποιο μπορώ να διεκδικισω μια δεύτερη ευκαίρια.. Είμαι περιπου 2 χρονια admin στα eleos hostbots τα stats μου ειναι περιφιμα και πιστευω οτι πρεπει εστω να προσπαθισω να αλλαξω αυτη την κατασταση.. Διαφορετικά θεωρω οτι ολος ο χρονος που εχω δαπανισει ως admin του chanel μας θα παει χαμενος..
Ευχαριστω προκαταβολικα..!


Θα μπορούσες να ανοίξεις ένα αλλο thread για αυτό το θέμα , είναι λίγο άσΧετο να το ποστάρεις εδώ :D

On topic: Πολή καλή ιδέα παιδιά , κάτι που επρέπε να γίνει.
P.S: Keep up the good job :)

NeanDertal
09-11-2010, 03:54 PM
Ontopic: Μπραβω, πολυ καλη ιδεα, καθως και το IRC!

Μπραβο θες να πεις μαλλον :)
Ontopic: Πολυ καλο ιδεα και επιτελους ενα section σοβαρο που θα μπορουμε επιτελους να συζηταμε καθαρα για dota(ειτε ειναι NoL ειτε ειναι eleos)

dn_eimai_banned
09-11-2010, 04:01 PM
kali skepsi,tora oi spammers exoume ena olokliro section gia mas(sto off-topic anaferomai).

DraccuSunc
09-11-2010, 04:20 PM
kali skepsi,tora oi spammers exoume ena olokliro section gia mas(sto off-topic anaferomai).

+1 aksizi gia staff
Ontopic: dn nomizo pos tha ginun pano apo 10 new threads ana mina sto general oloi tha pane sto off-topic

Finito
09-11-2010, 04:39 PM
[FONT="Arial"][I]Γουστάρω πολύ καλή ιδέα μπράβο στο staff .

Πιστευω το ειχα πει αυτο πριν 2 βδομαδες...και μια χθες
χαιρομαι που εγινε

btw,το offtopic εχει postcount;

EDIT:Απο οτι ειδα οχι
Σκεφτειτε να βγαλετε το post count,ωστε ο καθενας να ποστ οτι θελει ανετα

me1k0r
09-11-2010, 07:51 PM
Η αλλαγή στη δομή του foroum dev φαίνεται στο dota-alliance.com στο εικονίδιο της nol, δε νομίζω να σας ξέφυγε αλλά το αναφέρω καλού κακού :)

K[a]ne
09-11-2010, 08:51 PM
Η αλλαγή στη δομή του foroum dev φαίνεται στο dota-alliance.com στο εικονίδιο της nol, δε νομίζω να σας ξέφυγε αλλά το αναφέρω καλού κακού :)

Thanx θα το κοιτάξουμε.

bLooD_GuiLty
09-11-2010, 09:50 PM
Paides polu kalh douleia,asxoleiste energa,gj :)

Da_FreaK
10-11-2010, 03:49 AM
polu kalo pisteuw tha boithisei polu

Nthar
10-11-2010, 04:06 AM
Καλο το support σας παιδιά, αλλα παρακαλώ να σταματήσουν οι μονολεκτικές σχεδόν απάντησης, αν δεν έχετε να κάνετε post κάτι χρήσιμο μη το κάνετε καθόλου. Μη βγει όλο το forum τώρα και μας πει μπράβο...

makeleio
16-11-2010, 05:09 PM
ego tha ithela na miliso gia ton kanona FF kai poso apolutos einai.. px.. opos to ban pou mou eixan kanei.. petaksa 1 spell mono stin pigi kai to account mou efage ban :S.. episis na sympliroso oti polu players (dn mpenoun sto forum, dn kseroun oti yparxi forum, exoun diavasi ta palia rules kai auta allaksan, k.a... )me auto ton tropo ta ban pane kai erxonte.. o kanonas se geniki morfi einai kalos alla den prepei na isxyei se oriakes periptosis kai na ginonte akraia ban.. :D

Nthar
16-11-2010, 06:37 PM
makeleio καταρχάς, δεν είναι το μέρος αυτό για αυτό που συζητάς, αν προσεχεις έχει άλλο thread που μιλάμε για αυτό το θέμα, και πιστεύω αν διαβάσεις τα post εκεί θα σου λήθη η απορία. Αν όχι, ρωτα εκεί.