PDA

View Full Version : Δικαιοσυνη 0



KoNaMiGr
11-11-2010, 07:52 PM
Αυτος ο τιτλος πιστευω ταιριαζει στο συγκεκριμενο θεμα.Δεν ηρθα για να κλαφτω ηρθα για να σας αποδειξω οτι εχω δικιο και επειδη με συζητηση ο κυριος L3stat δεν ηθελε να απαντησει σε πολλα.
Θελω να μαθω που εχω εγω το αδικο και με κανετε Βan
Να γραψω περιληπτικα τι εχει γινει.
Eπαιζε Game ο RsP με τον Εla_Gang δεν θυμαμαι αν ηταν μαζι η αντιπαλοι..
Ειρωνευετε σε καποια φαση ο RsP τον Ela_Gang οτι δεν ξερει να παιζει lasthit και αργοτερα feedare o RsP
και τον κοροιδεψε λιγο ο Ela_Gang και απο τοτε ο RsP ειχε μια κοντρα.
Εγω εφαγα Ban το Σαββατο Βραδυ και μπηκα χθες να παιξω ενα Game με το Account μου MariaHPar8ena
ειχαμε αντιπαλο τον RsP και την παρεα στο Lobby οταν μπηκαμε ηταν ολα ομορφα και ωρα μεχρι που μπηκε και ο φιλος μου ο ela_Gang και με το που μπηκε ο RsP αρχισε να μας λεει οτι αν μιλησουμε στο All Chat θα μας Βανναρει και αρχισε να μας απειλει,εν συνεχεια λεει ο Ela_Gang για σου δασκαλε RsP και τον εκανε Mute ο RsP και ελεγε θα σε bannarw μην μου μιλας λεμε εμεις κανε unmute και δωσε το game.Το δινει τελος παντων μπαινουμε στο Game και καταλαθος αγορασα και εγω και ο revomai 2κοτες και ο revomai εστειλε την μια κοτα να παιθανει και λεει ο
RsP
01:43 [All] To_OneirO_M: xereis apo courier eΚΡΑΤΗΣΤΕ ΤΟ ΛΙΓΟ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΣΥΝΔΕΣΩ ΠΑΡΑΚΑΤΩΣυνεχιζουμε το Game και σε καποια φαση γελουσε ο λαζαρος στο Allies Chat και καταλαθος γελασε στο All Chat και γιαυτο τον λογο τον εκανε Ban o RsP παραθετω παραλληλα και το chat στο ALL του "κυριου" RsP

18:35 [All] To_OneirO_M: poutso mou staff me vgalan
18:38 [All] To_OneirO_M: 1 demote akoma
21:01 [All] To_OneirO_M: afou den sas exw mprosta mou na sas skotwsw
21:03 [All] To_OneirO_M: perimenw to ban
Στην συνεχεια το Ban

25:45 [All] CnT.Lazarosg: xaxa
25:46 [Allies] erxomai_gang: xa
25:49 [Allies] revomai: axax
25:53 [Allies] erxomai_gang: no death me eza
25:54 [All] To_OneirO_M: thes kati re leke?
25:57 [Allies] revomai: leke
25:59 [All] erxomai_gang: μν ζαλιζεισ ρε
26:03 [All] CnT.Lazarosg: mena les?
26:05 [All] revomai: ΑΝΤΕ ΓΑΜΙΣΟΘ ΜΛΚΑ
26:09 [All] CnT.Lazarosg: oute na gelasw den mporw?
26:11 [All] CnT.Lazarosg: den katlava
26:13 [All] To_OneirO_M: nai esena lew pou grafeis xaxa sto all
26:17 [All] To_OneirO_M: me ti gelas
26:21 [Allies] revomai: wodota
26:21 [All] erxomai_gang: mono esu milas omws
26:22 [All] CnT.Lazarosg: oti goustarw 8a kanw
26:25 [All] CnT.Lazarosg: esu 8a m peis?
26:29 [All] To_OneirO_M: nai egw tha sou pw
26:30 [All] erxomai_gang: tous allous dn tous vlepw na exoune prob
26:32 [All] To_OneirO_M: sto diko mou game eisai
26:35 [All] CnT.Lazarosg: efuges post
26:36 [All] To_OneirO_M: ta dika mou slot pianeis
26:42 [All] revomai: axaxax
26:43 [All] ela_gang: !muteall
26:44 [Allies] revomai: efuges post leei
26:45 [Allies] revomai: axaxaxax
26:45 [All] To_OneirO_M: Player [CnT.Lazarosg] was banned by player [To_OneirO_M] on server [europe.battle.net].
26:47 [All] ela_gang: no admin
26:48 [All] To_OneirO_M: pare ena ban
26:50 [All] To_OneirO_M: gia harass
Συνεχιζουμε το Game δεν ειπαμε τιποτα απλα ειπαμε θα παει abuse θα φαει demote και θα τελειωσει εκει το θεμα κερδισαμε το game πολυ ευκολα και οταν τελειωσε το Game πηγα στην πηγη τους και σκοτωσα το courier τους και γραφω

34:49 [All] MariaHPar8ena (Krobelus): kai exases kai efages demote
34:53 [All] MariaHPar8ena (Krobelus): elenxeis courier
Θυμαστε τι σας ειπα να κρατησετε στο μυαλο σας?Ο RsP μας προκαλεσε με το courier και μας κοροιδεψε αλλα εγω ομως οταν απαντησα ο L3stat που ΧΙΛΙΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟ Δεν ειδε το replay για να δει το σκηνικο απλα ειδε το Chat γιαυτο το λογο λοιπον εγω εφαγα ban γιαυτες τις 2Σειρες που ειπα.Τραγικο ετσι? Για τους υπολοιπους μπορειτε να δειτε και εδω γιατι φαγανε ban
http://www.mymgn.com/board/showthread.php?53835-Admin-Abuse-Rsp
Τελειωνοντας το game μπηκαμε irc για να πουμε γιατο σκηνικο και ο RsP μιλησε για την μανα του Erxomai_gang αλλα βλεπετε δεν εφαγε γιαυτο το λογο το demote γιαυτο θα ετρωγε μονο lvl2Warn
αλλα επειδη ειπε και αυτα

0:37 [All] To_OneirO_M (Warlock): Mhn mou kollas
0:42 [All] To_OneirO_M (Warlock): sovara sot lew

17:03 [All] To_OneirO_M (Warlock): poutso mou staff me vgalan
17:07 [All] To_OneirO_M (Warlock): 1 demote akoma

19:29 [All] To_OneirO_M (Warlock): afou den sas exw mprosta mou na sas skotwsw
19:31 [All] To_OneirO_M (Warlock): perimenw to ban

24:22 [All] To_OneirO_M (Warlock): thes kati re leke?Δηλαδη για αλλα ατομα αν μιλησεις για την μανα ειναι instant Ban αλλα για τον RsP οχι δεν ειναι.
Γυρνωντας και εγω τωρα σπιτι και μαθαινοντας και μιας με τρωει το δικιο και το μοναδικο ατομο που μπορω να ρωτησω γιατι τι εγινε ειναι ο Aoua οπου μιλησε με τον L3stat kai o L3stat του απαντησε
@skype

[7:17:33 μμ] aouanolag: tou lew dax mwre ti ton kaneis ban
[7:17:35 μμ] aouanolag: kai leei
[7:17:39 μμ] aouanolag: dn me noiazei mh exei
Mε κατηγορει ετσι για το τιποτα οτι εχω mh δηλαδη αρες μαρες κουκουναρες ουτε καν εχει σχεση εχει αυτο με το abuse και με εγραψε τελειως
Αυτα για να βλεπετε που παιζετε μεν δωρεαν αλλα ο ενας καλυβει τον κωλο του αλλου και μετα απο ολο αυτο νομιζουν οτι ειναι σωστοι οτι κανουν μια χαρα τα παντα και οτι εφοσον αυτοι κουμανταρουν δεν τους νοιαζει τιποτα.Δηλαδη εγω εδω βγηκα ο μαλακας που ενω με κοροιδευε ο αντιπαλος αφου το βουλωσα και κερδισα το Game του ειπα στο τελος οτι Elenxeis courier και εφαγα ban!
Απιστευτο?Και ομως αληθινο.

me1k0r
11-11-2010, 08:47 PM
Από χτες παρακολουθώ τα posts πάνω στο συγκεκριμένο θέμα και o k[a]ne το είπε απλά: Oι προσωπικές σας διαμάχες δε μας ενδιαφέρουν εδώ. Το θέμα που μας αφορά είναι οι ποινές και οι κυρώσεις που υπήρξαν για τη συμπεριφορά in game. O rsp έγινε demote, άρα δεν υπάρχει λόγος να συνεχίζεις ως προς αυτό το ζήτημα, το staff έκρινε οτί αυτή η ποινή αρμόζει και πρέπει κι εσύ να τη σεβαστείς. Τώρα ως προς το ban σου απ' όσα είδα θεωρώ οτί δεν είναι σωστό και πρέπει να επανεξεταστεί, αλλά μήπως θα ήταν καλύτερα να κάνεις unban request αντί να ποστάρεις εδώ? Καθώς όπως το βλέπω εγώ η μόνη "αδικία" είναι το θέμα των ban που έπεσαν.

DoNt_CaRe
11-11-2010, 09:17 PM
Esu exeis kanei polu xeirotera kai gia kapoio logo eisai akoma admin, auto 8a pei dikaioshnh mhden...

KoNaMiGr
11-11-2010, 09:38 PM
Esu exeis kanei polu xeirotera kai gia kapoio logo eisai akoma admin, auto 8a pei dikaioshnh mhden...

Eπειδη εχεις φαει ban για Maphack μην ερχεσαι στο post Μου και βγαζεις το κομπλεξ σου πιτσιρικα κανεις δεν θελει να ξερει την γνωμη σου

Be_Strong
11-11-2010, 09:43 PM
Eπειδη εχεις φαει ban για Maphack μην ερχεσαι στο post Μου και βγαζεις το κομπλεξ σου πιτσιρικα κανεις δεν θελει να ξερει την γνωμη σου

Allos vgazei ta komplex tou sto forum apo oti vlepoume

sabotaz80
11-11-2010, 09:48 PM
Βλεπω τιτλο thread "δικαιοσυνη 0".Λεω οπα εδω ειμαστε.Μαλλον ο rsp δεν πηρε καν warn.Ψαχνω το abuse του στα denied.Δεν το βρησκω.Γυριζω εδω και διαβαζω οτι ειπωθηκε.Ψαχνω μετα στα solved και βλεπω οτι εχει γινει demote.Δηλαδη konami που την ειδες την αδικια?Εσυ με το lan σου εχετε φαει τοσα bans τοσα demotes αλλα παντα ησασταν εδω(με admin status)Αυτο δεν ειναι αδικια?(οι λογοι που τρωγατε ban παντα ηταν σημαντικοι) Οταν βλεπω οτι παιζετε αποκλειστηκα για να εξοργισετε ενα ατομο που τον τελευταιο καιρο εχει δεχθει τοσες επιθεσεις λογικο δεν ειναι να ξεσπασει?
21:20 [Allies] revomai (Ezalor): tha grapsw se ligo
21:22 [Allies] revomai (Ezalor): molis pethanei o rsip
21:22 [Allies] revomai (Ezalor): rsp
21:23 [Allies] erxomai_gang (Thrall): oxi oxi
21:25 [Allies] erxomai_gang (Thrall): oxi sto telos
21:25 [Allies] revomai (Ezalor): ela min ton trote tha kanei leave
21:27 [Allies] revomai (Ezalor): sry allies
Αν εχω αδικο πες μου.
+1 στο permanent ban σας αυτη την φορα και +1 στο repromote του rsp σε admin, επειδη ο lestat δεν ελαβε υπ οψη του to "εν βρασμο ψυχης"

Be_Strong
11-11-2010, 09:50 PM
Βλεπω τιτλο thread "δικαιοσυνη 0".Λεω οπα εδω ειμαστε.Μαλλον ο rsp δεν πηρε καν warn.Ψαχνω το abuse του στα denied.Δεν το βρησκω.Γυριζω εδω και διαβαζω οτι ειπωθηκε.Ψαχνω μετα στα solved και βλεπω οτι εχει γινει demote.Δηλαδη konami που την ειδες την αδικια?Εσυ με το lan σου εχετε φαει τοσα bans τοσα demotes αλλα παντα ησασταν εδω(με admin status)Αυτο δεν ειναι αδικια?(οι λογοι που τρωγατε ban παντα ηταν σημαντικοι) Οταν βλεπω οτι παιζετε αποκλειστηκα για να εξοργισετε ενα ατομο που τον τελευταιο καιρο εχει δεχθει τοσες επιθεσεις λογικο δεν ειναι να ξεσπασει?
21:20 [Allies] revomai (Ezalor): tha grapsw se ligo
21:22 [Allies] revomai (Ezalor): molis pethanei o rsip
21:22 [Allies] revomai (Ezalor): rsp
21:23 [Allies] erxomai_gang (Thrall): oxi oxi
21:25 [Allies] erxomai_gang (Thrall): oxi sto telos
21:25 [Allies] revomai (Ezalor): ela min ton trote tha kanei leave
21:27 [Allies] revomai (Ezalor): sry allies
Αν εχω αδικο πες μου.
+1 στο permanent ban σας αυτη την φορα και +1 στο repromote του rsp σε admin, επειδη ο lestat δεν ελαβε υπ οψη του to "εν βρασμο ψυχης"

Dwse kai swse.Opoios exei antirisi me to paidi ton grafoume ston kakto tou l3stat:p

SoD.KiLleR
11-11-2010, 09:51 PM
Cry me a River.CoOL stoRy.

Nthar
11-11-2010, 10:01 PM
Μιλάς για δικαιοσύνη? Που είσαι banned και μπαίνεις με 2o acc να παίξεις? Ζητάς και τα ρέστα? Pff closed, πιστεύω είπες ότι ήταν να πεις.