PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse : oteshop



ReiJiN_
20-05-2009, 07:59 PM
1)Κατηγορούμενος/οι(Accounts):Oteshop
2)Gamename:nl4
3)Κατηγορία(Manners/Leave/Other):Manners Evrise manes epidi xrisimopoiisa leaver gia defence kai pira ena kill pou ipotithete oti tha eskage doom
4)HostBot(NoL-HostBot-1,2 etc.):nol-hostbot-4

zimba
21-05-2009, 03:56 PM
Lipon,Oteshop pos vlepeis ta manner sou?
To vriskeis swsto na milas etc se autous p "ipoti8ete" oti tous prosfereis omorfo game?Vrizeis manes epidi s pire ena kill?
Pes mas ta pisteuw sou prin paroume tin teliki apofasi!

oteshop
21-05-2009, 04:01 PM
prwton sto game dn epeza os admin, oute spoof oute creator ara to post na paei sto user abuse, defteron.olo to team itane tragiko, noobplay kai oi 4 me apiro feeding. sto 8ema twra, evrisa manes , odos dn eprp alla nevra einai afta ti na kanoume, girnaei o feeder kai skaei laguna (apo ton leaver kiolas) se mia weaver p exei molis faei doom kai exei 250 hp.

ps. oute flamming ekana oute tpt, mono sto sigkekrimeno simio tou pexnidiou evrisa.

zimba
21-05-2009, 04:06 PM
Apo ti stigmi p eisia admin adelfe ,pos na se postarei gia user abuse?
Dld na fas ban os user alla os admin oxi?!!
Eisai admin edw sti nol,den eisai aplos user!
Wait na milisei kapios head admin o opios 8a apreio k t kataliles apofaseis!
Den pernw 8esi edw!

ReiJiN_
21-05-2009, 04:17 PM
1)Feeder den imouna,sto mid opoios erxotan efeuge gt dn eperne oute creep kai pigene katw opou itan zwa kai tous feedarane.Ekana oti borousa kai an thes vazw kai replay na doune an feedara.
2)Ti weaver tin paleues dipla sto fountain mas arketi wra kai efoson den tis eixes kanei doom tosi wra(kati pou tha eprepe na ekanes apo tin arxi) xrisimopoiisa ton leaver gia na min figei kai oxi gia na parw kill me ton leaver(pio to noima outos i allos?)Den eida oti ekanes doom kai mallon eprepe na eginan tauroxrona kai ta 2 ulty
3)opws fainete kai sto 2o ss akoma kai o wurkit se leei:"Gt to eixes?"
Auta apo mena,bgalte ta siberasmata sas.

BoT-AsTeRioS
21-05-2009, 04:47 PM
prwton sto game dn epeza os admin, oute spoof oute creator ara to post na paei sto user abuse
Me ayto kalyftika min to katigoreite tsampa to paidi den eixe kanei log in ws admin re paidia...:bangH:
Apo mena closed to thema afto mono kai mono me tetoia apantisi den xreiazete na pes kati allo. Tha parthei apofasi amesa.

D0MeNiCa
22-05-2009, 12:03 PM
Aferethikan ta dikaiwmata apo ton admin kai timorite me ban gia 10 meres logo simperiforas.

AtSuNaKaToN
22-05-2009, 12:19 PM
Afou lithike to theme, Topic Closed.