PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : sesto)sento



OlgaFarmakh
17-11-2010, 11:08 AM
•Όνομα του κατηγορούμενου admin: sesto)sento
•Game Name: ar....
•Παράπτωμα του Admin: (ίσως πρόκληση)
•Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό: Το περιστατικό έγινε περίπου στο 8'.Ενώ πριν το 8'
είχαν γίνει κάποια τρελά πράγματα με το ποντίκι που χρηστιμοποιώ και τα νέυρα μου είχαν πιάσει κορυφή, περίπου στο 8' και μετά από ένα αποτυχιμένο gang βρίζω για 2η φορά "θεό" (όχι κάποιου συγκεκριμένου απλά το γράψα στο ally chat) {πιό πριν είχα ξαναβρίσει "θεό" (και όχι δεν το συνιθίζω σε ένα game) χωρίς να γίνει κάποια παρατήρηση ή κάποιο mute απο τους δύο admin -sento- κάτι ο 2ος admin} και ενώ έχουν περάσει κοντά 10sec ο συγκεκριμένος admin μου γράφει ally chat: ela olga sks,sovara και η απάντηση ήταν η εξής: "vouloseto gamw tin panagia sou kai c".Το θέμα είναι ότι το συγκεκριμένο άτομο δεν πρόλαβε να τελειώσει την φράση του, όπως φυσικά και γω δεδομένου τα νεύρα που είχα εκείνη τη στιγμή,για δικά μου προσωπικά λάθη,δεν πρόλαβα να την διαβάσω την συγκεκριμένη φράση πριν καν απαντήσω κάτι το οποίο φένετε πεντακάθαρα στο replay. Αναμενόμενο μετά απ'την σκληρή μου απάντηση έγινα mute και από τους δύο admin (ο 3ος admin που έπεζε αντίπαλος απόρησε βάση των προιγούμενων games που είχαμε παίξει μαζί).Όταν το mute βγήκε ανάφερα τον λόγο που τον έβρισα τόσο άσχημα (επίσης σε pm στον 2ο admin ζήτησα το mute του sesto)sento το οποίο mute δεν έγινε ποτέ ) και η απάντηση ήταν ότι σιγά που με έθιξε το σκάσε και ότι ο λόγος για το mute ήταν καθαρά οτι θα έβριζα μάνες και ούτο καθεξής.Κάτι το οποιό δεν έγινε άκομα και όταν το account name έγινε ban λόγο της εξήβρισης πολύ αργότερα από το περιστατικό όταν και πλέον ο admin αποφάσισε ότι το game χάθηκε.

Το post αυτό δεν το κάνω σε καμία περίπτωση ώστε να σβηστεί το ban μιας και αφού έσφαλα (έστω και από παρεξήγηση) θα πληρώσω το "τίμιμα".Ο κύριος λόγος είναι ότι το mute απ΄τον 2ο admin (παρεπιπτώντος και clan m8 του sesto)sento ίσως αφού έιχαν σχεδόν ίδιο name) που ζήτησα λόγο ότι με έθιξε το "σκάσε" μιας και με τον συγκεκριμένο player έπεζα 1η φόρα και δεν τον γνώριζα και ότι όλη η συμπεριφορά του admin sesto)sento εμένα προσωπικά μου φάνηκε κάπως, λες και του όφειλα τίποτα θα το χαρακτήριζα.
Δεν ξέρω αν τελικά παρεξήγησα εγώ πίο πολύ ή ο συγκεκριμένος admin τα λεγόμενά μας και προς θεού το να λάβει κάποια τιμωρία είτε σαν admin είτε σαν player δεν θα με ευχαριστούσε (πόσο μάλλον όταν ο συγκεκριμένος από ότι παρατήρησα είναι και moderator) απλά θα ήμουν περίεργος να μάθω αν τελικά το φταίξιμο ειναι ολοκληροτικά δικό μου ή ένα μερίδιο ανήκει και στον συγκεκριμένο admin.
Διότι παρόμοιες συμπεριφορές που ίσως να πουλάνε adminιλήκι έχουμε συναντίσει ουκ ολίγες φορές,
στην περιπτωσή μας ίσως να μην πουλήθηκε και καθόλου και απλά να υποστήριξε ο ένας τον άλλον λόγο ότι ήταν φίλοι, και ειλικρινά δεν γνωρίζω αν όντος για κάτι τέτοιο υπάρχει ή όχι κάποια τιμωρία και επαναλαμβάνω ότι σκοπός μου δεν είναι αυτός.

Ευχαριστώ εκ τν προταίρων.
(και συγνώμη αν το post είναι σε λάθος section, -ευχαρίστος να μετακινηθεί ή ακόμα και να κλείσει)

Kyuubi)NineTail
17-11-2010, 11:13 AM
Δηλαδη για να καταλαβω...λες τις μαλακιες σου, βριζεις θεια και μανες ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ABUSE!?
-1!
Σωστη κριση του Administrator να σε κανει Ban
Τα θελες και τα παθες!
YOU FAILED!
Και για οσους διαβαζουν το Thread
Δειτε τα παρακατω:
(04:57) OlgaFarmakh: gamw to theo ola simera
(09:00) OlgaFarmakh: POSO RANGE THELEI TO POUTSOHEX RE
(09:19) OlgaFarmakh: 'as emore mire
(09:21) OlgaFarmakh: tha tα spasw ola
(09:24) OlgaFarmakh: gamw to theo
(09:49) OlgaFarmakh: VOULOSETO RE GAM W TI PANGAI SOUY KAI C
(09:53) OlgaFarmakh: 'tha mou pei skai sks
(12:58)OlgaFarmakh: kanto mou kai twra to ban
(13:00) OlgaFarmakh: tha idrwsei
(13:03) OlgaFarmakh: to deksi mou arxidi

OlgaFarmakh
17-11-2010, 11:21 AM
Δηλαδη για να καταλαβω...λες τις μαλακιες σου, βριζεις θεια και μανες ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ABUSE!?
-1!
Σωστη κριση του Administrator να σε κανει Ban
Τα θελες και τα παθες!
YOU FAILED!
Και για οσους διαβαζουν το Thread
Δειτε τα παρακατω:
(04:57) OlgaFarmakh: gamw to theo ola simera
(09:00) OlgaFarmakh: POSO RANGE THELEI TO POUTSOHEX RE
(09:19) OlgaFarmakh: 'as emore mire
(09:21) OlgaFarmakh: tha tα spasw ola
(09:24) OlgaFarmakh: gamw to theo
(09:49) OlgaFarmakh: VOULOSETO RE GAM W TI PANGAI SOUY KAI C
(09:53) OlgaFarmakh: 'tha mou pei skai sks
(12:58)OlgaFarmakh: kanto mou kai twra to ban
(13:00) OlgaFarmakh: tha idrwsei
(13:03) OlgaFarmakh: to deksi mou arxidi

μάλλον δεν τον διάβασες ολόκληρο το post και επικεντρόθηκες στο "game chat"
όταν διαβάσεις το post και δεις ότι ζητάω το ABUSE που λες και εσύ του admin (φιλαράκι σου να φανταστώ; ) έλα να μου γράψεις για -1 και το YOU FAILED.
μέρχρι τότε άει spammare αλλού να ανεβάσεις post count και όχι εδώ.
(νομίζω δεν γράφω πουθενά free spam? έτσι δεν είναι; )

nauagio
17-11-2010, 11:29 AM
Δεν υπαρχεί abuse από κανέναν admin στο συγκεκριμένο game.

Admin Abuse Denied

Case Solved

Topic Closed