PDA

View Full Version : Admin Application : J1nJo



J1nJo
17-11-2010, 02:52 PM
Personal Info

Your name: Giannis

Age: 17

Your country: Greece

Occupation: Mathitis

Spoken languages: Ellinika, Agglika

-----------------------------------------------------------------------------
Experience, playtimes and general info


Battle.Net Account: J1nJo

Former experience and/or safelisted channels: GR, GrC, SpL, MoJo k.a.

Your activity and average playtime each week: 40-50

Which time of the day you usually play: 5 mexri 12 kathimerines kai meta tis 12 kai savvatokuriaka pou dn exw sxoleio!

How long you have been playing DotA: 5 me 6 xronia.

Your ability to communicate with others: Palia neuriaza merikes fores...Twra exw iremisei kai prospa8w na min dinw kamia aformi, episis epoikinonw kalitera me ola ta atoma kai prospathw meso tou dialogou na liso oti provlima prokipsei.

Have you read the rules and agree to follow them? Nai, outosialos imoun kai admin paliotera.

How do you react/behave when you're under pressure? Prospathw na iremisw ta pragmata kai an tixon parektrapei teleiws to atomo, tha apefthinthw stous armodious.

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks)
Nai, den exw kanena provlima an mou dothei apo anotero kapia sigekrimeni edoli na tin akolouthisw, gi'auto outosialos uparxoun kai ta ranks.

Is there anyone who can vouch for you? Nai gnorizw arketa atoma pou paizoun games sto clan nol kathimerina kai einai filoi mou. Opoios thelei mporei eleuthera na mou dosei support.

Willing to discuss your application on Ventrilo?(optional) Den exw kanena provlima na milisw gia to application mou sto ventrilo. Episeis xrisimopoiw kairo to ventrilo kai apo palia me filous gia ta games mas kai eimai apolita eksikiomenos.


Final Thoughts

Why do you want to be an Admin: Thelw na ginw admin giati kai sto spiti alla kai polles fores sta net pou paizw perimenoume arketi wra gia tin ekeinisi enos game. Episeis den uparxei kanenas admin sto net mou gia na ftiaksei kapoio game kai etsi dn mporoume na paixoume grigora.

Why should we pick you and what can you offer to us: Mporw na prosferw games se filous kai se atoma pou menoun se anamoni gia kapoio game sto clan nol.

A few things about yourself: To athlima pou kanw einai i pugmaxia. Ston eleuthero mou xrono otan eimai spiti paizw dota kai otan eimai ekso protimw kafe me parea. Euxaristw pou asxolithikate me to post mou. Kalh sinexia se olous..GL

Be_Strong
17-11-2010, 03:00 PM
+1 daggwto.To paidi apla xerei na paizei kai exei arista manners.Gl se oti kaneis Johny

SiCkSOuL
17-11-2010, 03:45 PM
+1 kai apo mena re bro...to paidi exei polu kalo skill kai einai paradeigma.

xaroylis
17-11-2010, 10:00 PM
+1 sto filos mas me poli kala manners :D :D :D Supp!

geo-xxl
18-11-2010, 11:17 AM
support ston john!! exei arketa kala skills ki filos apo palia!! ta manners tou einai ligo beltiwsima alla ok!! nomizw twra exei hremhsei >.<

trojanos
18-11-2010, 12:36 PM
+1 STO PEDI.ton exw petixi se clans kai sti GR kai den exei dosei aformi gia tipote kai se kanenan apla A3IZEI.

ban_plz_asap
18-11-2010, 01:35 PM
+1000 sto paidi poli kalo game play afou einai arketa kalos player k mannered (spania anafero gia allon panw sto gameplay tou eisai apo tous ligous)gl loipon !!

Om3rTa
18-11-2010, 04:37 PM
+1 kai apo mena to paidi aksizei

FoNoCc
19-11-2010, 12:53 PM
-1 poli kompleks,revenge bans, kaki gnwsi twn rules. bariemai na psaksw na brw ta posts pou exei faei alla opoios endiaferetai ena search to j1njo tha sas diafwtisei...

gold3n1
19-11-2010, 08:32 PM
agapame j1njo clan GR

ksaplostras
03-12-2010, 04:47 PM
Έχεις ήδη υπάρξει 2 φορές admin στο παρελθόν. Τρίτη ευκαιρία δεν υπάρχει.

Rejected.