PDA

View Full Version : do.0mania



Do.0mania
10-09-2009, 02:24 PM
Kalhspera ;)
Ithela na Kanw ena post gia Admin..
o Logos einai perissotero prosopikis anagkis kai tha voithisw sta good games tou NoL..
Egw Doulevw apogevma kai etsi gyrnaw mesanyxta spiti mou.. me apotelesma na min exei games sto NoL..
Dota paizw para polu kairo kai etsi exw apokthsh arketo skill etsi wste na voleftw kai egw me wraia Friends se wraia games xwris leavers kai laggers(to laggers eftyxos p exoume kai ta Bots tou NoL gt olloi vasanizomaste ligo polu me to lag)

Tha ithela polu na ginw admin ta rule ta diavasa den einai tpt diskolo etsi kialliws o xaraxtiras m einai iremos mias pou peinw polla pou oreksi gia chatting xD

to apotelesma tha einai kathimerina NLDoom apo tis 5 to vrady mexri tis 12 to messimeri ;)

oti nomizete eseis palikaria :**
an thelete merika save i safe exw opws ..GRC SPL GR kai paliotera OcoD MoJo kai alla mporei na ksexnaw kanena alla ntaks ftaiei pou exw kolisei me nol twra 1xrwno kai :PP

Perimenw ena Accept i Decline tou post m ;)

StealingSpree
10-09-2009, 02:26 PM
Συμπλήρωσε σωστά τη φόρμα διαβάζοντας το "Application Template (read before applying)".
more infos:
http://www.dota-alliance.com/board/showthread.php?t=2409

Good luck με το application σου.

Totti
13-09-2009, 04:05 PM
+1 apo mena ama simplirwsei swsta to form GL.

AvG.
13-09-2009, 04:07 PM
ta leei wraia to palikari kai afou gurnaei apo tin douleia tou katakourasmenos gia na pai3ei Dota tote einai enas apo mas :) gl man +1

NoL_Kai_Ksilo_
13-09-2009, 04:15 PM
File m eimaste sxedon stin idia taleporia :P +1 an einai opws ta leei to palikari

KiTz
19-09-2009, 09:59 AM
Εφόσον δεν μπήκες καν στον κόπο να ρίξεις μια ματιά στο application σου και να αλλάξεις την φόρμα, rejected