PDA

View Full Version : Ένα τέλειο παιχνιδι μέσα στην εμπειρία!!!



electro
21-11-2010, 01:58 AM
Καταρχήν να πω , πως ο λόγος που το postarw εδώ και όχι στο user abuse section είναι απλός. Όσοι ήταν να τιμωρηθούν , τιμωρήθηκαν ! ! ! Απλά ήθελα να σας δείξω πόσο έμπειρα παιχνίδια τυχαίνει να παίζουμε καμιά φορά!!!

Όπως βέβαια λένε και οι κανονισμοί, ΔΕΝ επιτρέπεται να κάνεις ban για χρήση παράνομου λογισμικού ( κοινώς maphack) όσο προφανές και αν είναι αυτό . Στην αρχή ένας παίκτης ( Bloodseeker) από την ομάδα μου και ύστερα ακόμη ένας ( atropos) κάνουν χρήση mh ! ! ! Αν ΔΕΝ δείτε το replay, θα πείτε πως " έλα εντάξει, άσε τους staff να το κρίνουν αυτό!!" Έστω, διαβάστε το παρακάτω chat ! ! ! Οι εν λόγω παίκτες παραδέχονται οι ίδιοι πως κατέχουν mh και ξεφτιλίζουν το παιχνιδι μας , φυσικά βρίσκοντας κ επιδικύοντας την τοποθεσία των αντιπάλων μας κτλ κτλ.

Κλείνοντας να αναφέρω πως, φυσικά ΔΕΝ έπαιζαν τα παιδιά με τα κανονικά τους accounts ! ! ! Οπότε το νέο trendy κολπο παιξίματος είναι tο παρακάτω :
step 1) βρίσκω το παιχνίδι που θα μπω να καταστρέψω!
step 2) αλλάζω account ( ώστε και ban να φάω, who cares!!!) step 3) εισέρχομαι στο παιχνιδι , τα κάνω όλα λίμπα και φυσικά γελάω εις βάρως όλων των υπολοίπων που πρέπει να με ανεχθούν ,μιας και ο αποκλεισμός από έναν απλό admin δεν υφίσταται, έως ότου λήξει το παιχνίδι και ο admin το postarei sto forum ! ! !
Συμπέρασμα?? Περνάω καλά και στα παλιά μου τα παπούτσια για όλους τους υπόλοιπους! ! ! !

Άποψή μου? Σε τόσο προφανείς περιπτώσεις, όπου ο ίδιος ο χρήστης παραδέχεται - είτε ειρωνικά είτε κανονικά - πως χρησιμοποιεί maphack , να επιτρέπεται το απευθείας kick-ban ! !

Eυχαριστώ για το χρόνο που αφιέρωσα για το post αυτο!!!!

Το replay εδώ :