PDA

View Full Version : [DENIED]User Abuse:no_name4



Borat.
24-11-2010, 06:23 AM
* Όνομα του κατηγορούμενου User: no_name4

* Game Name: Δεν θυμαμαι.

* Παράπτωμα του User: Πιθανό maphack

* Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό: Στο 31-32 o pudge κανει hook στο fog και με πιανει. Στο replay φαινεται οτι με βλεπει για πολυ λιγο αλλα εν συνεχεια δεν βλεπει που θα παω (προς τα πανω η ευθεια) παρολαυτα κανει το hook ξεκαραθα προς τα πανω. Σε αυτο το hook δινει αιτιολογηση (οπως θα δειτε και στο dialog) ο clintz οτι ηταν αυτος εκει και μας εβλεπε (οτι δινει αυτος το vision) κατι που δεν ισχυει οπως θα δειτε και στο replay. Επισης στο 17-18 ειναι στα woods μας και ξεκιναει και ερχεται κατευθειαν πανω μου εκει που φαρμαρω και παλι ο clintz δεν ειναι εκει κοντα.

Δεν ειμαι σιγουρος αν εχει, αν εχει σιγουρα το χρησιμοποιει εξυπνα ωστε να μην κανει μπαμ.

x)SeX-FienD(x
24-11-2010, 01:39 PM
Ontws iparxoun upoptes kinhseis apo meria pudge alla den kanei mpam oti exei mh giati fagan k autoi pesimata alla mallon dn 8a eipe tpt gia ksekarfwma...telws pantwn tin apofash as thn paroun oi armodioi !

Dr_HannibaL_
24-11-2010, 02:19 PM
Το παιδί το γνωρίζω και δεν υπάρχει περίπτωση να χρησιμοποιεί maphack συν το ότι το hook που κάνει είναι random. στο fog.

bEy0nDAnApIr0S
24-11-2010, 02:33 PM
Δεν μπορεις να πεις ξεκαθαρα οτι εχει ΜΗ, επειδη καποιος μπορει να πει πως ειναι skilled player και το εκανε απλως. Εγω απλως θα πω να εξεταστει λεπτομερως απο καποιον αρμοδιο πριν γινει οτιδηποτε.

Borat.
24-11-2010, 04:45 PM
Εμενα με προβληματιζει το γεγονος οτι ο clintz (ειναι και admin οπως λεει) λεει οτι μας ειδε επειδη ηταν αυτος εκει ενω τελικα δεν ηταν.

Σιγουρα θα πρεπει να εξεταστει απο καποιος αρμοδιο

StFuOmFg
24-11-2010, 04:57 PM
Λοιπον τα ειπαμε στο game,ας τα πουμε και εδω.Απο το 17 ειχαμε κατασκηνωσει στα woods σας,δεν ερχομασταν καρφι πανω σας,εφοσον ψαχναμε παντου.Αυτο παει για το gang στον Lycan που λες "υποψιες".Εν συνεχεια λες παλι "καρφι πανω μας",ενω ειδες replay οπου σας ακολουθουσα,εκανες το ποστ,καλως.Στο 34 οπου ηταν οχι 100% MH αλλα 101% εδεινα vision,πηγαινατε 2 ατομα Mid απο κατω και πιανει εσενα,random hook στο fog.Επισης ειπα οτι ειμαι admin,αλλα δεν παιζει ρολο αυτο?
Αν κρινω απο το gameplay σου,τον λογο που κανεις ποστ,οπου οπως ειπες δεν ειναι η πρωτη φορα που κανεις τετοιου ειδους και που μου ειπες μιλα καλυτερα ενω εγραψα "$%#@#%",εχεις ψυχολογικα και απλα ελπιζεις να εχεις δικιο καποια φορα.
Ελενξα και το replay για τυχον "αληθινο" MH,δυστυχως ατυχησες και εδω,ελπιζω να μην οδηγησει σε αυτοκτονια ολο αυτο το θεμα.

Borat.
24-11-2010, 05:07 PM
Θα σε παρακαλουσα να αναιρεσεις αμεσως οποιοδηποτε χαρακτηρισμο περι ψυχολογικων και υποθτετικων σκεψεων σου μιας και χωρις αποδεικτικα στοιχεια μπορει ο καθενας να λεει οτι του κατεβει.

Ειναι ξεκαθαρο οτι δεν ειδες το replay και απλα απαντας μιας και στο 17-18 ερχεται ο pudge χωρις να ψαξει τιποτα κατευθειαν πανω μου και οχι στον lycan! και χωρις να ειναι ο clintz τριγυρω.


(ειλικρινα απεσυρε τα υποθετικα σχολια σου δεν μπηκα με καμια διαθεση αρνητικη απλα θελω να επιβεβαιωσω τις υποψιες μου, δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να αρχισει ενα flame γυρω απο το θεμα)

StFuOmFg
24-11-2010, 06:09 PM
Το flame o ιδιος το ξεκινησες διοτι κατηγορεις για ΜΗ ενα καλο gameplay απο το αντιπαλο team,με admin να παιζει.Αμφισβητεις οπου ελενξα το replay,ενω θα καταλαβαινα αν ειχε MH εφοσον ημουν στο ιδιο team,χωρις να σπαταλισω 1:30 ωρα στο replay analyzer.Αν αντιλαμβανομουν ΜΗ στο game ή αν το εβρισκα μετα,θα ηταν ηδη ban.Aπλα αν ψαξεις λιγο στο forum θα δεις ποσοι τυποι σαν και σενα κανουν ανουσια post χωρις να εχουν ιδεα δυστυχως απο dota.Πιο λιανα δεν μπορω να το εξηγησω,το 11880 ισως μπορεσει.

Tsalka_man
24-11-2010, 06:18 PM
Einai 50-50 gia t mh de 3erw twra s apofasisoun oi armodioi kl ekanes t report.Egw pantws pisteuw pws exei mh tecpa den einai douleia m

Borat.
24-11-2010, 11:29 PM
Το flame o ιδιος το ξεκινησες διοτι κατηγορεις για ΜΗ ενα καλο gameplay απο το αντιπαλο team,με admin να παιζει.Αμφισβητεις οπου ελενξα το replay,ενω θα καταλαβαινα αν ειχε MH εφοσον ημουν στο ιδιο team,χωρις να σπαταλισω 1:30 ωρα στο replay analyzer.Αν αντιλαμβανομουν ΜΗ στο game ή αν το εβρισκα μετα,θα ηταν ηδη ban.Aπλα αν ψαξεις λιγο στο forum θα δεις ποσοι τυποι σαν και σενα κανουν ανουσια post χωρις να εχουν ιδεα δυστυχως απο dota.Πιο λιανα δεν μπορω να το εξηγησω,το 11880 ισως μπορεσει.

Θα σε ρωτησω απλα και ωραια μιας και εγω δεν εδειξα ουδεποτε αρνητικες σκεψεις και χαρακτηρισμους.

1) Γιατι δινεις στο παιχνιδι δικαιολογια για το vision του pudge το οτι ησουν εσυ εκει και μας εβλεπε ενω στο replay κατι τετοιο δεν ισχυει για τις συγκεκριμενες φασεις που αναφερω?

2)Γιατι μπαινεις να ποσταρεις ηδη προκατειλημενος απεναντι μου λεγοντας οτι εχω ψυχολογικα?

3)Το replay το ειδες?

SoD.KiLleR
26-11-2010, 01:21 PM
O user no_name4 ελέγχθηκε και δεν χρησιμοποιεί κάποιο λογισμικό.



DENIED!