PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : mpakou



Panthr0
30-11-2010, 01:21 AM
* Όνομα του κατηγορούμενου admin: mpakou

* Game Name: AP18299

* Παράπτωμα του Admin: kick για να φέρει τους φίλους του ενώ το game ήταν full.

* Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό: πρίν καν ξεκινήσει το παιχνίδι. απλά μπήκε μέσα ενώ ήταν φούλ και έγραψε ενα σόρρυ, πετώντας έξω 2 άτομα. όπως θα δείτε και στο screenshot.

8417

Panthr0
30-11-2010, 01:26 AM
να προσθέσω και κάτι εκτός φόρμας : έχει ξαναγίνει με το ίδιο άτομο και δεν έκανα κάτι αλλά εφ'όσον επαναλαμβάνεται...τα πήρα στο κρανίο.

leledwni
30-11-2010, 01:45 AM
ontws einai ksekatharo oti kickarei to opoio apagoreuete!!auto pou ekane o admin einai kata tin gnwmi mou aparadekto..tin eksousia sou file mou "mpakou" dikstin gia ena good game kai oxi gia na pezeis me tous mate sou...+1

mpakou
30-11-2010, 02:14 AM
Βασικά δν νομίζω οτι έχω παίξει άλλο game με τον συγκεκριμένο παίχτη αλλά για να το λέει μάλλον 8α χει τύχει. Τώρα όσον αφορά τα kick προφανώς και τα έκανα όπως δείχνει το ss. Να πω επίσης οτι όπως φαίνεται και από τις θέσεις δν ήμουν ο τελευταίος π μπήκε γιαυτό και έκανα τα kick. Τώρα όσον αφορά την εξουσία δν νομίζω να δείχνω ότι ασκώ κάποια εξουσία με το να λέω σρρυ οι κάτω εννοώντας τους τελευταίους π μπήκαν. Τεσπα για να μην μακρηγορώ αν θεωρηθεί μεμπτό δέχομαι τισ συνέπειες.

Panthr0
30-11-2010, 02:35 AM
δεν έχει να κάνει αν κάποιος μπήκε τελευταίος η οχι όμως. οι κανόνες είναι ξεκάθαροι.

mpakou
30-11-2010, 02:59 AM
επειδή έχω διαβάσει αρκετά για το θέμα των kick σύμφωνα με τη δικιά μ κρίση επιτρέπεται απλά να μην καταστρέφεις ένα game δλδ μπαίνεις τελευταίος και διώχνεις όποιον γουσταρεις κλπ κλπ. Μπήκα κι ήθελα 2 slots τα οποία δν πρόλαβα να κλείσω γτ πρέπει πρώτα να κανε και spoofcheck.Και γιαυτό έκανα close ta 2 τελευταία κι όχι όποια να ναι.

Greekgod
30-11-2010, 03:10 AM
Και ναι τα fail abuse συνεχίζονται!To παλικάρι ανοίγει τα 2 slots που ήταν οι τελευταίοι που μπήκαν στο game και είπε και sorry.Δηλαδή τι άλλο θες?Το ότι ήταν full το game δεν λέει κάτι,εφόσον δεν μπήκε τελευταίος,αλλά ήταν αρκετή ώρα μέσα και θέλει και κάποια δευτερόλεπτα να κάνει και spoofcheck.Άμα έμπαινε τελευταίος και kickare κόσμο,τότε ναι υπάρχει παράπτωμα,αλλά σε αυτή την περίπτωση δεν υπάρχει...

leledwni
30-11-2010, 03:22 AM
Greekgod
Και ναι τα fail abuse συνεχίζονται!To παλικάρι ανοίγει τα 2 slots που ήταν οι τελευταίοι που μπήκαν στο game και είπε και sorry.Δηλαδή τι άλλο θες?Το ότι ήταν full το game δεν λέει κάτι,εφόσον δεν μπήκε τελευταίος,αλλά ήταν αρκετή ώρα μέσα και θέλει και κάποια δευτερόλεπτα να κάνει και spoofcheck.Άμα έμπαινε τελευταίος και kickare κόσμο,τότε ναι υπάρχει παράπτωμα,αλλά σε αυτή την περίπτωση δεν υπάρχει...


katse ligo re file koita ligo kalitera:
1)alloi mpenoun teleutaioi kai allous kickarei
2)diladi ti simainei oti eixe mate afou den eixe slot!an den itan admin ti tha ekane pes mou...tha pigene se allo game(gnwmi mou)
3)zitaei signwmi pou kickarei kai rwtw tha tou arese na to kanan se auton kai stous filous tou
auta apo mena as to doun oi armodioi

Greekgod
30-11-2010, 03:34 AM
Greekgod
Και ναι τα fail abuse συνεχίζονται!To παλικάρι ανοίγει τα 2 slots που ήταν οι τελευταίοι που μπήκαν στο game και είπε και sorry.Δηλαδή τι άλλο θες?Το ότι ήταν full το game δεν λέει κάτι,εφόσον δεν μπήκε τελευταίος,αλλά ήταν αρκετή ώρα μέσα και θέλει και κάποια δευτερόλεπτα να κάνει και spoofcheck.Άμα έμπαινε τελευταίος και kickare κόσμο,τότε ναι υπάρχει παράπτωμα,αλλά σε αυτή την περίπτωση δεν υπάρχει...


katse ligo re file koita ligo kalitera:
1)alloi mpenoun teleutaioi kai allous kickarei
2)diladi ti simainei oti eixe mate afou den eixe slot!an den itan admin ti tha ekane pes mou...tha pigene se allo game(gnwmi mou)
3)zitaei signwmi pou kickarei kai rwtw tha tou arese na to kanan se auton kai stous filous tou
auta apo mena as to doun oi armodioi

Λοιπόν θα σου απαντήσω για να καταλάβεις...
1)Δεν έχει σημασία ποιους kickarei από την στιγμή που δεν μπήκε τελευταίος,μπορεί να kickάρει κανονικά
2)Σωστό είναι αυτό που λες,αλλά δεν έγινε και τίποτα με 2 kicks.Πήγαινε εσύ στο next και όλα καλά!Γιατί να κάτσεις να σκάσεις από ένα kick και να κάνεις abuse?
3)Εφόσον ζητάει συγγνώμη,είναι καλυμμένος από τα rules οπότε το abuse δεν στέκει.Αν τον έκαναν kick,συμφωνώ ότι δεν θα του άρεσε,αλλά θα του έχει συμβεί πολλές φορές στο παρελθόν.Εμένα μου έχει συμβεί,αλλά δεν κάθομαι να κρατάω ss και να τραβάω το θέμα.Είναι ένα κick και τίποτα παραπάνω.

Το kick απ'το lobby των eleos Hostbots επιτρέπεται, αλλά τα kicks πρέπει να γίνονται με ευγενικό τρόπο από μέρους του admin.

Καλά είναι το spam και άσε έναν αρμόδιο να απαντήσει.Εγώ την γνώμη μου λέω,δεν καθορίζω το αποτέλεσμα...

nauagio
30-11-2010, 12:20 PM
Δεν υπάρχει abuse από τον admin mpakou.
Την επόμενη φορά να είσαι λιγάκι πιο αναλυτικός σε αυτό που θέλεις να κάνεις.

Admin Abuse Denied

Case Solved

Topic Closed