PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban request: woolverinos.



woolverin
30-11-2010, 12:54 PM
Eleos Unban RequestYour Battle.Net nickname: woolverinos.
Game name: AP*****
Admin name: kabamaru
Reason: afk
Time of event: -
Further details: kalispera thelo na pw oti to ban gia to afk egine edw kai 4 ebdomades..pira ban gia afk epidi dn mporousa na mpo sto game..o ipologistis ekini tn mera efage flasia...bgike off apo tote dn mporesa na tn anikso mexri simera...zito signomi pou dn enimerosa sto game oti o ipologistis exi problima...dn eixa kanenan logo na katso afk tosin wra..

Arcanus_Corvus
30-11-2010, 01:24 PM
imaste same clan me to paidi. ontws edw kai meres den eixe mpei kai den iksera to giati. ara mallon leei tin ali8eia opote +1. an8rwpoi imaste kai oi ipologistes mixanimata. den ginontai ola na einai teleia panta.

J.N
30-11-2010, 02:00 PM
+1 sto unban... kai gw nomizw pws leei tin ali8eia afu mpike meta apo 4 vdomades na kanei t unban req...

Aivazzz
30-11-2010, 02:02 PM
+1 sto unban

mC_pIkoS
30-11-2010, 02:11 PM
Αν ειναι ετσι οπως μας τα λεει το παιδι και φυσικα +1 για το unban!!!!Gl φιλε :D

psylos
30-11-2010, 03:03 PM
Kalimera sas support to filo apo dw gt den exw oute tpt proswpika h tpt me kanenan player p exei faei ban, ara gt na mhn ton stiri3w.Kalh tyxi file k pio prosextikos thn epomenh foran

ma8itis_mitsou
30-11-2010, 03:16 PM
afou t eipe kai o admin tote eisai ok :)

alexic
30-11-2010, 04:59 PM
Σου παραθέτω τα στοιχεία του ban σου :

User [woolverinos] was banned on server [europe.battle.net] on 2010-11-29 by [tr3l0s)] because [manners].

Έχεις 2 μέρες να βρεις τον admin για να μας πει την γνώμη του σχετικά με το ban..
Aν σε αγνοήσει κράτα ss και κάνε post εδώ.

Lypamai-Sygnwmi
30-11-2010, 07:41 PM
+1 sto unban..second chance otw :)

wipe_0ut!
30-11-2010, 07:57 PM
suport sto pedi gia to unban..afou eksigise to logo p itan afk kai prepei an leei kai thn alithia.

woolverin
30-11-2010, 11:29 PM
to onoma einai me teleia sto telos...apla exw 2 acc me auto to onoma

Apla_v0ulone
01-12-2010, 03:18 PM
opoti thimame se ena game se eixa petixi na xanakaneis leave..as poume pos kano lathos kai den thimame kala,alla paratiro poles simtosis re pedi mou ena manner ena afk kati pou thimame ego mipos prepei na psaxtis ligo perisotero me to ti tha kaneis ama apofasisis na ftiaxeis allo acc...-1 apo mena(signomi alla prepei na katalavis ta lathi sou oste na min ta xanakaneis...

woolverin
01-12-2010, 03:46 PM
kita t acc woolverinos sketo to exw xronia twra..alla dn epeza sto eleos..otan ksekinisa na pezo sto eleos an thimase enas king roger ixe kani bann se 2 chat mesa se autous imun kai egw...meta ekana ton woolverinos. opou efaga ban gia to afk...meta mpika me to acc woolverinos sketo kai epeza game mexri proxtes...se ena game imun antipalos me tn tr3l0s) sto opio to game to pirame..sto telos grafo sto all (ante zwa gg thelete na parete kai game)..an i leksi zwa einai aformi gia na fas ban gia manners ti na pw...dn se adiko giauta pou les...alla na trws ban gia mia leksi (zwa) xwris na exw pi kati parapano... apo tn leksi (zwa)...oso gia t ban tou afk apla o kabamaru dn iksere gia to problima to ipologisti mu..milisa me to pedi kai mu ipe na kano post gia to unban..

Tr3l0s)
01-12-2010, 09:10 PM
Στο acc "woolverinos" εκανα εγω ban γιατι ειχε κακα manners αλλα μετα μου μηλισε με wisp και μετανιωσε +1 στο unban "WOOLVERINOS"

woolverin
01-12-2010, 10:45 PM
tr3l0s) gia pes ligo ti eixa pi...gt gia (kaka maners) pou les ec dn nmz na ipa kati telios kako...kai to onoma einai woolverinos. (me teleia sto telos)...dn exi na kani me to diko sou t ban tr3l0s)...kai dn ta les swsta prwtos mu milises ec gia tin leksi (zwa) pou eipa kai meta mu rixnis to ban ekso apo to game...

alexic
02-12-2010, 12:08 AM
Εάν υπάρχει διαφωνία, replay και στο κατάλληλο section.

Εφόσον ο admin συναινεί στο unban, o user woolverinos. γίνεται unban.





Unban Request / Accepted
Topic Closed.