PDA

View Full Version : Admin Application : MYM]eAgapaS



Black)Panther
03-12-2010, 02:08 PM
Personal Info

Your name: Aram

Age: 18

Your country: Iran

Occupation: Ma8itis

Spoken languages: Ellinika.persika.tourkika.agglika

-----------------------------------------------------------------------------
Experience, playtimes and general info


Battle.Net Account: MYM]eAgapaS

Former experience and/or safelisted channels: Gr GrC

Your activity and average playtime each week: e pezw arketes wres ama eimai stis kales mou mporei na katsw kai merxi 2 meres

Which time of the day you usually play: Deutera ews paraskevei Apo 2:30 ews 11:30
Paraskeve ews kiriaki apo 23:30 ews 8:00

How long you have been playing DotA: epeza prin apo pola xronia...alla sovara exw arxisi edw kai 2-3 xronia



Your ability to communicate with others: den kserw se merikous aresei kai se merikous oxi..prospa8w na ginomai efxaristos kai na tous kanw na gelane kai na tous empsixrenw....

Have you read the rules and agree to follow them? pistevw pws tis tirw gt se mia kinonia ama den tiris tous kanones 8a epikratei ena chaos...kai to community tis nol einai mia kinoni ara prepei kai edw na tiroumai tous kanones...

How do you react/behave when you're under pressure? prospa8w na eimai iremos oso ginete ama eimai me to lan mou tote den skeftomai tpt apla tous vrizw averta i ali8ia na legete alla ama eimai me ksenous pou den tous gnorizw apo konta..prospa8w na eimai iremos...kai na tous empsixrenw :P

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks) : oxi den exw kanena provlima na tis akolou8isw ean einai simvata me ta rulles tis nol....

Is there anyone who can vouch for you? Nai pistevw pos poly...p.x UrSoul1sM1ne Psofio_kouneli OoCc)N1k0lak1s P.R.E.Z.A. GEO-XXL MYM]MOJIARA..kai aloi poloi..:P

Willing to discuss your application on Ventrilo?(optional) : nai exw kai mikrofono kai ventilo egkantastimenw sto pc mou..


Final Thoughts



Why do you want to be an Admin: 8elw na ginw admin epidi.. ta vradia kai genikos den eiparxoune pola games kai oi players tis nol menoune disarestimeni kserw me ena game den linete tpt alla ena game einai ena game..8a menane efxaristimenei 10 atoma

Why should we pick you and what can you offer to us: pistevw pos eimai kalos admin kai mporw na elkisw atoma na mpoune sta game mou..

A few things about yourself: auto dn mporw na to krinw egw...kai na ei8ela den kserw ti tipos eimai...o ka8e an8ropos vlepei ton ka8ena me ena diaforetiko mati...kalitera na me krinete eseis...

Additional information: auta eixa na pw pistevw pws ta ta polla logia eina perita....

ksaplostras
20-12-2010, 05:02 PM
Έχεις ήδη υπάρξει 2 φορές admin στο παρελθόν. Τρίτη ευκαιρία δεν υπάρχει.

Μην ξανακάνεις admin application.

Rejected.