Log in

View Full Version : Why



nepal
04-12-2010, 10:25 PM
Καλησπερα συγνωμη που κανω ενα ποστ για να ρωτησω μονο αυτο αλλα μπορει να μου πειτε γιατι εγινε ban ο omg.stogrc ;

V3noM)
04-12-2010, 10:30 PM
epeidi variemai na psaksw exw tin idia aporia =)

SaRDaNaPaLoS_QQ
04-12-2010, 10:35 PM
Καλησπερα συγνωμη που κανω ενα ποστ για να ρωτησω μονο αυτο αλλα μπορει να μου πειτε γιατι εγινε ban ο omg.stogrc ;

Γιατι

1) εβρισε το προφιλ καποιου
2) σπαμμαρε στο general chat
3) ειχε ηδη αρκετα infractions
4) Εχει gay-pic στο msn
5) Εχει και gay-name στο msn
6) Σταματησε το wow
7) Δεν εχει γκομενα
8) Ουτε και γκομενο
9) Ουτε και κατοικιδιο
10) ΦΤΑΊΝΕ ΟΙ ΕΞΩΓΗΝΟΙΙΙ!!

απο το 1-3 ειναι οι λογοι >.>

hLeKTr0L0g0s
04-12-2010, 10:43 PM
Ο δεκαλογος του καλου σαμαρητη

nepal
04-12-2010, 10:47 PM
Συγνωμη επειδη δεν ειμαι πολυ σχετικη με τις τιμωριες του forum.Απο οτι ξερω ειχε 2 infractions. 1 expired 1 reserved, δηλαδη ειχε 2 points και με το 3o infraction έφαγε ban? τα ποιντς μενουν ακομα και αν εχουν γινει expire?

SaRDaNaPaLoS_QQ
04-12-2010, 11:37 PM
Συγνωμη επειδη δεν ειμαι πολυ σχετικη με τις τιμωριες του forum.Απο οτι ξερω ειχε 2 infractions. 1 expired 1 reserved, δηλαδη ειχε 2 points και με το 3o infraction έφαγε ban? τα ποιντς μενουν ακομα και αν εχουν γινει expire?

Απαντωντας απο προσωπικη εμπειρια μενουνε

τωρα θα σταματησω να ποσταρω, θα φαω κανα ban demote, και θα τρεχω παλι :/

BTW, Ο κανε μου ειπε μπορω να σπαμμαρω οφφτοπικ, ισχυει? :ο

KoNaMiGr
05-12-2010, 12:42 AM
Οταν λες αληθειες στην δημοκρατια καταμουτρα Η δημοκρατια σε βγαζει απο το παιχνιδι χρησιμοποιωντας καθε μεσο διαθεσιμο :)

sabotaz80
05-12-2010, 12:51 AM
Απαντωντας απο προσωπικη εμπειρια μενουνε

τωρα θα σταματησω να ποσταρω, θα φαω κανα ban demote, και θα τρεχω παλι :/

BTW, Ο κανε μου ειπε μπορω να σπαμμαρω οφφτοπικ, ισχυει? :ο

+1 αξιζει για admin.


Υ.Γ. Ναι μπορεις offtopic, αφοβα

meepeises
05-12-2010, 02:06 AM
Γιατι απο οταν εφαγε demote την λεει σε ολους και σε ολα χωρις λογο.
Δε χρειαζομαστε ατομα που πανε πισω το community με τα κομπλεξ τους.

SoD.KiLleR
05-12-2010, 12:49 PM
Οταν λες αληθειες στην δημοκρατια καταμουτρα Η δημοκρατια σε βγαζει απο το παιχνιδι χρησιμοποιωντας καθε μεσο διαθεσιμο :)

εντάξει clickable units 0 το είπες αυτό που ήθελες ηρέμησες?ο omg.stogrc έφαγε ban για το ακατάπαυστο spam που έκανε για το flame προς το community και για την απρεπή συμπεριφορά του.

Obs.NinJaZz
05-12-2010, 01:57 PM
εντάξει clickable units 0 το είπες αυτό που ήθελες ηρέμησες?ο omg.stogrc έφαγε ban για το ακατάπαυστο spam που έκανε για το flame προς το community και για την απρεπή συμπεριφορά του.

Δηλαδή αυτός (http://www.mymgn.com/board/member.php?105168-Clickable-Units-0) είναι ο KoNaMi (http://www.mymgn.com/board/member.php?515-KoNaMiGr) ; ;o

Black)Panther
05-12-2010, 02:09 PM
Pleon prepei na stamatisete na asxoliste me to ban kai to demote tou alounou gt
1) den sas afora to ban kai to demote tou alounou..
2) mporei na uparxei kapoios logos mporei kai oxi....
3) ama ka8este kai asxoleiste mporei na mpeite kai eseis sto "kako mati" kai kapote na vreite ton mpela sas..
5) i simvouli mou einai poly apla na apolafsete ta games pou sas prosferoune ta nl dld ta NoLag me tin isixia sas..:)


Y.G o omg.stogrc einai kai gamo tous players..xD

FoRJeSuS
05-12-2010, 02:21 PM
gt asxoleiste oloi sinexws ....den mporw na katalavw eidika o konami ...
egw den vlepw to logo na to paizeis antie3ousiastis kai e3ipnos sto FORUM apla pai3e dota k asta ta ipolipa ti 8es na apodei3eis konami oti einai sapio to sistima oti ta apokalipses ola?? den katalavenw merikous egw paizw dota edw k mpenw forum na dw tipota kalo sto offtopic na gelasw oxi na apokatastisw tis dimokratikes a3ies tou forum na ginw irwas kai na me proskinane oloi aman pia vlepw sinexeia ta post s ... k den katalavenw ....an mporeis na m e3igiseis ti perimeneis na apodeixtei i pious perimeneis ana afipniseis k enantion piou edw sto forum euxaristws na akousw...

KoNaMiGr
05-12-2010, 03:51 PM
Δηλαδή αυτός (http://www.mymgn.com/board/member.php?105168-Clickable-Units-0) είναι ο KoNaMi (http://www.mymgn.com/board/member.php?515-KoNaMiGr) ; ;o

Αραξε με βγαλανε οτι εχω same ip απο το spiti με τον Gatas ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΝΕ ΛΕΝΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΤΠΤ.Νομιζουν οτι μιλανε σε κανα 5χρονο που θα απαντησει συγγνωμη μαμα με επιασες.

SoD.KiLleR
05-12-2010, 04:48 PM
εσένα μιχάλη τι σε ενοχλεί τόσο..?konami(gr) νομίζω είστε όλοι από λάρισα μπορεί να ήσασταν σε net η απλά να ξέρεις το account του γνωστοί είστε.τέλος πάντων δεν το συνεχίζω.closed πήρε την απάντηση που ήθελε ο user.