PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : vDay



vDay
05-12-2010, 07:53 PM
Eleos Unban RequestYour Battle.Net nickname: vDay
Game name: den kserw
Admin name: skoooby
Reason: leaver leei, alla eimoun afk kai leei ekane la8os kai 8a mpei na pei kai ti egine.
Time of event: shmera
Further details: Loipon paidia epaiza ena game me auton ton admin kai eixa yurnero. Kapou omws sth mesh tou game mou etuxe ena sovaro prosopiko provlhmma kai afou tous eipa oti paw afk phga afk. Otan meta apo 2 wres phgan ola kala phga na dw ti egine kai eimoun eidh dissconected kai afou epikoinwnhsa me merikous users vrhka ton admin kai eixe thn kalosunh, an kai ligo me to zori na mou pei pws mporw na ginw unban. Den eimai leaver, den exw leavarei pote, 8a mporousate na me kanete unban parakalw?
Euxaristw gia thn katanohsh...

skoooby
05-12-2010, 08:15 PM
kai mono oti bike ston kopo na epikinonisei kai na erthei edw na zitisi unban simeni oti den einai apo tous sinithismenous users pou exoun 1 - 2 games se 150 acounts kai afou tou etixe sovaro prob prepei na ginei unban. Oso gia to reason ekana lathos den itan leaver itan afk 6-7 lepta. EXEI KAI 98% stay
+1 sto unban

vDay
05-12-2010, 08:28 PM
kai mono oti bike ston kopo na epikinonisei kai na erthei edw na zitisi unban simeni oti den einai apo tous sinithismenous users pou exoun 1 - 2 games se 150 acounts kai afou tou etixe sovaro prob prepei na ginei unban. Oso gia to reason ekana lathos den itan leaver itan afk 6-7 lepta. EXEI KAI 98% stay
+1 sto unban

thx a lot :)

vDay
05-12-2010, 09:35 PM
Pistevo eprepe na peis oti tha argiseis giati den nomizo na min ikseres oti tha kaneis 2 ores opos les.An omos ine alithia afta p les kai ixes sovaro provlima gl me to uban kathos opos lene oloi life>dota :)

Oxi re su egrapsa oti paw afk kai exw sovaro logo.
To eipa kai pio prin

alexic
06-12-2010, 04:58 AM
Εφόσον έχεις ικανοποιητικό stay rate [Average stay: 98 percent.] και ο admin συναινεί
στο unban, o user vDay γίνεται unban.


Unban Request / Accepted
Topic Closed.