PDA

View Full Version : [REJECTED]Unban request: Unpsofablegr



sharpeye
14-09-2009, 06:08 PM
battle.net account: unpsofablegr
gamename: δεν θυμάμαι, soz
hostbot: δε γνωρίζω
admin name:stay.away.fu.i. αυτός που έκανε το ban
reason: manners
αυτό συνέβει στο 52ο λεπτό

Ενώ παίζαμε, ο enigma με έβρισε χυδαία, έχοντας και κάκιστη συμπεριφορά σε όλο το game, όχι μόνο απέναντι μου. μίλησα στο all για να γίνει κάποιο Mute και ο admin μου πε πως δεν μπορεί να κάνει κάτι. Ήμουν πολύ εκνευρισμένος για αυτό και δυστυχώς του απάντησα στις χυδαίες βρισιές. Δε λέω πως είχα δίκιο, αλλα σκεφτείται το κάθε κ***παιδό να σου βρίζει τη μανα και συ να τον ακούς. το game ήταν lock και ο admin το έκανε unlock, αφού μου χε πει πως δε ξερει αν λέω αλήθεια με τον enigma να συνεχίζει να συμπεριφερεται υπεροπτικά. έπειτα έχοντας βρίσει και γω χυδαία , ο admin που υπήρχε στο team έκανε πρώτα ban τον enigma, και μετά εμένα, λέγοντας μου αργότερα πως δεν είδε ότι όταν με έβρισε είχα κάνει ό,τι μπορούσα για να μη συνεχιστδεί αυτό, πριν νευριασμένος απαντήσω. προφανώς δεν ξέρει πως πρέπει να βλέπεις λίγο την όλη κατάσταση πριν αρχισεις να μοιράζεις ban. δε λέω πως είχα δίκιο αλλά δεν μπόρεσα να συγκρατηθώ. ζητώ να μου αφαιρεθεί το ban, δε θα έβριζα αν κάποιος μπορούσε να εμποδίσει τέτοια άτομα να σου χαλάν τη διάθεση. ας πούμε ενα mute δε θα ήταν κακό, τόσο στον enigma που μπήκε με διάθεση να φερθεί θρασύδειλα και να βρίσει πίσω απο την οθόνη του, όσο και σε μένα που απάντησα άσχημα. το ban ο admin το θεώρησε καλύτερη λύση...

D0MeNiCa
22-09-2009, 03:16 PM
Exeis ban kai gia leave kai gia badmanners se 2 diaforetika bot,opote fenete oti auti den itan mia ekseresi p egine mia fora sto toso.

Ama thes na kaneis report ton xristi p se ebrize se parakalw na apeuthinthis sta user abuse.
To etima sou den ginete dekto.