Log in

View Full Version : APELPISIA MILAMEEE :)



Give_Me_YourBan
14-12-2010, 08:19 PM
O logos pou anoigw auto to thread einai enas kai monadikos kai poly syni8ismenos alla exw apelpistei...
Simera to mesimeri ka8ws epeza ena game mazi me allous 4 filous mou sta eleos hostbots kai enw to game phgene poly wraia o Slark peire tin apofash na kanei emfanes oti xrhsimopoiei maphack kai na mas katastrepsei to Game efoson eblepe oti 8a to xasei ka8ws tous eixame katatroposei.... Exw kai replay gia na apodeikso auto pou lew alla den nomizo oti bazontas to 8a alaksei kati kai oute kan ston kopo 8a mpw na kanw to abuse ka8ws o sygkekrimenos typos kai h omada tou olh eixan 2 games/player ... Fail team banned players...
Prepei na bre8ei enas tropos na antimetopizontai oi MapHackers Grhgora kai apotelesmatika kai pisteuw oti to [ -ah ] 8a boh8hsei... gt opws oloi ( pisteuw me elaxistes ews mhdenikes eksaireseis ) exoume xrhsimopoihsei kapote tetoio programataki hte apo periergeia gia to pws douleuei hte gia opiondhpote allon logo... opws eipa loipon to [ -ah ] pisteuo 8a kanei disable to mh... ( toulaxiston apo prosopikh empeiria etsi exw katalabei )
Tespa auta eixa na pw...
Elpizw se ena kalytero kai poiotikotero Channel.

Cassiopeia
14-12-2010, 09:13 PM
O logos pou anoigw auto to thread einai enas kai monadikos kai poly syni8ismenos alla exw apelpistei...
Simera to mesimeri ka8ws epeza ena game mazi me allous 4 filous mou sta eleos hostbots kai enw to game phgene poly wraia o Slark peire tin apofash na kanei emfanes oti xrhsimopoiei maphack kai na mas katastrepsei to Game efoson eblepe oti 8a to xasei ka8ws tous eixame katatroposei.... Exw kai replay gia na apodeikso auto pou lew alla den nomizo oti bazontas to 8a alaksei kati kai oute kan ston kopo 8a mpw na kanw to abuse ka8ws o sygkekrimenos typos kai h omada tou olh eixan 2 games/player ... Fail team banned players...
Prepei na bre8ei enas tropos na antimetopizontai oi MapHackers Grhgora kai apotelesmatika kai pisteuw oti to [ -ah ] 8a boh8hsei... gt opws oloi ( pisteuw me elaxistes ews mhdenikes eksaireseis ) exoume xrhsimopoihsei kapote tetoio programataki hte apo periergeia gia to pws douleuei hte gia opiondhpote allon logo... opws eipa loipon to [ -ah ] pisteuo 8a kanei disable to mh... ( toulaxiston apo prosopikh empeiria etsi exw katalabei )
Tespa auta eixa na pw...
Elpizw se ena kalytero kai poiotikotero Channel.

το -ah δούλευε για μια εβδομαδα τοτε που βγηκε (πριν απο κανα 2 χρονακια) Απο τοτε, δεν κανει τιποτα.

FoRJeSuS
14-12-2010, 09:20 PM
egw den exw xrisimopoieisei pote ! dwste m vraveio metalio kai xrimata!
ala gia na leme tin ali8eia apo ta 500 games p exw 3 fores exei tixei fanero mh se va8mo na mas enoxlisei i na enoxlisei adipalous ala an milame gia eleos oloi 3eroume kala oti sto ka8e game 8a lene mh!mh! kaneis gang woods amesws mh!kalo arrow/hook mh!tous vriskeis roshan mh! exoume ftasei sto simeio p legane ston prot0n0s kleise to mh re!opote alo to ti fenete k alo to ti einai dax ala tis 3 autes fores itan enoxlitiko makari odws na vre8ei tropos!kai monimos gt einai san to doping to mh oso vriskoun neous tropous na to antimetopizoun toso vgazoun kainourgia farmaka p den mporoun na vroun opote prpeei na vre8ei mia lisi kai kali oxi na xreiazete na ka8onte ka8e 1/2 vdomades na alazoun to anti hack system dax!