PDA

View Full Version : Admin Application : tsigoleleta



tsigoleleta
15-12-2010, 11:39 AM
Your name: Γιάννης

Age: 23

Your country: Ελλάδα

Occupation: Φοιτητής

Spoken languages: Ελληνικά, Αγγλικά Γαλλικά

-----------------------------------------------------------------------------
Experience, playtimes and general infο: παίζω περίπου 5 χρόνια DOTA. Είναι το αγαπημένο μου παιχνίδι εδώ και καιρό και ασχολούμαι πάρα πολλές ώρες με αυτό ( δυστυχώς περισσότερες από όσες θα έπρεπε). Παίζω καθημερινά πολλές ωρές και ασχολούμαι τόσο με το forum όσο και με άλλα site σχετικά με το παιχνίδι. Είμαι admin και στα eleos bots και ανοικω στην clan OPP.


Battle.Net Account: tsigoleleta

Former experience and/or safelisted channels: Clan Nol, Clan VmR, Clan OPP, Clan GR

Your activity and average playtime each week: καθημερινό gaming τουλάχιστον 5-6 ώρες.

Which time of the day you usually play: εξαρτάται το ποιες ώρες ειμαι ξύπνιος. συνήθως παίζω απόγευμα και βραδάκι και πολλές φορες μέχρι τα ξημερώμάτα.

How long you have been playing DotA: παίζω περίπου 5 χρόνια αν και δε θυμάμαι ακριβώ απο ποια πίστα ξεκίνησα.

Your ability to communicate with others: Είμαι αρκετά επικοινωνιακός και δεν έχω πρόβλημα στην επικοινωνία με ανθρώπους με διαφορετικό χαρακτήρα από εμένα

Have you read the rules and agree to follow them? θεωρώ ότι η απάντηση είναι αυτονόητη. :D

How do you react/behave when you're under pressure? προσπαθώ να κρατησω την ψυχραιμία μου και να τη μεταλαμπαδεύσω και στους υπόλοιπους ώστε οτιδήποτε κι αν έιναι αυτό που προκαλεί την πίεση να ξεπεραστεί γρήγορα και ανώδυνα.

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks) Όσο αυτές είναι σε λογικά πλαίσια είμαι διατεθιμένος να τις δεχτώ και να πράξω όπως μου ζητήθηκε.

Is there anyone who can vouch for you? Χωρίς να θέλω να τους αναγκάσω να postaroun, πιστευω πω μπορούν να εγγυηθούν για μένα αρκετα ατομά. λογικα αυτό θα φανεί και απο τα posts.



Willing to discuss your application on Ventrilo?(optional) αν με βοηθήσετε για το πως να το χρησιμοποιήσω, κανένα πρόβλημα. :D


Final Thoughts

Why do you want to be an Admin: Θέλω να γίνω admin γιατί θεωρώ ότι είμαι αρκετα ώριμος και δίκαιος στις αποφάσεις μου. Επίσης, το γεγονός ότι είμαι online πάρα πολλες ώρες, με οδηγεί και σε περιπτώσεις που δεν βρίσκω games. Αν γίνω admin δε θα υπάρχουν πια τέτοιες ώρες καθωώς τα δημιουργώ εγώ! :D

Why should we pick you and what can you offer to us: Πιστεύω πως μπορώ να προσφέρω πολλά. είμαι ένας ανθρωπος αρκετά ώριμος με πολλές ώρες διαθέσιμες. Παίζω καθημερινά και είμαι online ακόμα και ώρες που οι περισσότεροι admin κοιμούνται (τα ξημερωματα). μπορώ να προσφέρω λοιπόν πολλά games με χαρούμενη διάθεση για να περνάμε όλοι καλά και χωρίς προβλήματα.

A few things about yourself: Με λένε Γιάννη και είμαι φοιτητής στο πολυτεχνείο της Πάτρας. Καταγομαι απο την Αθήνα και οι αγαπημένες μου ασχολείες εκτός απο τη DOTA, είναι οι εκδρομές και το poker. Το skill μου στη DOTA δεν είναι και το καλύτερο, αλλά όσο ζεις μαθαίνεις. Με τον καιρό βελτιώνομαι. :D

Additional information: Οτιδήποτε άλλο θέλετε να μάθετε για μένα, είμαι στη διαθέσή σας

Be_Strong
15-12-2010, 01:35 PM
Einai kalo paidi.Exei kalo gameplay kai einai arketes wres online.Exei arista manners pros allies kai adversaries kai exei ena stoixeiwdes humoraki.:p.+1 ston Tsigo

PokopikosGR
15-12-2010, 03:04 PM
kai na mn to hksera to paidi,to applic tou einai poly kalo..telos pantwn,o giannhs einai poly kalos paikths(isws na me ftasei kapote),kserei k efarmozei arista ta rules k propantws apo apopsh manners einai eksairetikos.exei k me to parapanw olo to paketo p xreiazetai p na ginei inhouse admin,opote gl apo mena file,+1.

leledwni
15-12-2010, 05:27 PM
+1 sto filo mou ton tsigo..good player & good manner...to adminiliki tou paei apolitos giati einia apo tous pio swstos pou exw petyxei...gl man

Sesto)Sento
17-12-2010, 04:11 AM
Anideos einai , alla support to filaraki mou..

digitaldream
17-12-2010, 05:15 PM
+1 ston john k apo mena,dn xreiazetai na simplirwsw kati,sumfwno me ta prohgoumena paidia,

swsto atomo k aristos gnwsths twn rules.

ksaplostras
20-12-2010, 06:12 PM
Welcome!!!

Παρακαλώ να διαβαστούν προσεκτικά τα rules (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?41368-Battle.Net%C2%AE-Channel-%E2%80%9CClan-NoL%E2%80%9D-Rules-and-Terms) και τα πρόσθετα (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?42214-10-Issues-that-NoL-Admins-Should-be-Aware-of).