PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : farc.



farc.
15-12-2010, 08:39 PM
Eleos Unban RequestYour Battle.Net nickname: farc.
Game name: ******
Admin name: nauagio
Reason: backdoor
Time of event: -
Further details: katarxas pisteuw oti exw ena polu kalo account kai eimai enas arketa kalos player me kala manners dn dhmiourgw pote provlima....
twra to olo 8ema me to backdoor da3ei oloi to exoume kanei ligo polu an k pisteuw pws dn htan toso tragiko gia ban alla ok o admin to ekrine etsi
A3izw mia 2h eukiaria gt einai krima na xa8ei ena toso kalo account ligo prin kanw admin appl.. euxaristw gia ton xrono sas!

bonzakos_n00bas
15-12-2010, 08:48 PM
+1 ofc stn friend m kai m8 farc polu kalo paidi akoma kaluteros player to ban prepei na vgei :D

Pr0-giagia-xD
16-12-2010, 09:06 AM
farc fusika kai apo emena +1 file....exei polu kalo acc kai exoume pola game mazi....t a3hzei mia deuterh eukeria....!

aekara2121
16-12-2010, 09:13 AM
geia s man k apto forum :) ( elpizw kiolas to unban req na einai aformi g na parameineis k edw ;) )
thelw na pw pws o farc einai gamw ta paidia apta liga p exoume pei.polu kalo gameplay kai manners dn dimiourgei pote problems (k auto fainetai k apto reason tou ban tou).oloi aksizoume mia deuterh eukairia opote file pistevw sidoma tha ksanapaizeis me to acc s.gl man +1 kai ta leme sto bnet ;)

DA)ImBa)FeeDeR
16-12-2010, 09:39 AM
pisteuw mia deuteri eykeria tou a4izei... +1

Pargalatsos30cm
16-12-2010, 02:27 PM
file mou o admin pou se ekane ban einai staff edw sto forum!! einai ligo duskola ta pragmata gia to unban!!! psakse na ton vreis ton admin i edw sto site na einai online i sto blnet!!! kali tuxi apo mena!! ama isxuoun k auta pou lene oi filoi sou tin na pw! g.l!

ma8itis_mitsou
16-12-2010, 03:12 PM
+1 kai apo emena einai poli kalos pextis k einai kai poli kalos filos m exei poli kala manners kai pisteuw oti tou askizei mia 2 eukeria ..

prot0n0s
16-12-2010, 03:24 PM
To ban σου προέρχεται από ποστ και συγκεκριμένα από εδώ
http://www.mymgn.com/board/showthread.php?56849-SOLVED-Admin-Abuse-Destroyer12&highlight=farc.

Θα δεχθείς 10 μέρες ποινή για το BD,που έκανες
Σου συνιστώ να διαβάσεις ξανά τους κανονισμούς του League του οποίου παίζεις και εσύ
Στο μέλλον μεγαλύτερη προσοχή
AccepteD.
TOpiC CloseD.