PDA

View Full Version : [REJECTED] Unban Request : samaraSama



samaraSama
16-12-2010, 03:57 PM
Το Battle.net account σας : samaraSama
GameName : samaraSama
Hostbot : DA LIVE (απο το ελεος)
Admin Name : δεν ξερω ποιος ηταν admin
Reason : leave
Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός : εγινε πριν καμιά βδομάδα το σκηνικό , δεν έκανα ποστ γιατί πολύ απλά δεν ήξερα πού και πώς. Σπαγανε το Κεντρικο μας, νομίζω κάπου στο 45' και οι συμπαίκτες, οι οποίοι σε ολο το game ήταν ανύπαρκτοι, σαχλούσαν (κανανε noobies) με αποτέλεσμα να με αφήσουν και εμένα να πεθάνω αρκετές φορές άσκοπα. Και γινόταν επανελημένες φορές. Όταν λοιπον σπαγανε το κεντρικο για αλλη μια φορα με κρεμασανε με αποτελεσμα να σπασουν και τα 2 towers και να εχει μεινει το κεντρικο μισο . . .και απλα με το που τους κανανε 1 hit backaran και έπεσα .( Είχα blood αμα βοηθάει) και το παιχνιδι τελείωνε είμασταν όλοι νεκροί και βαρούσαν το κεντρικό . . .ε απο νευρα έφυγα. . .και μετα εσπαγα το κεφαλι μου (Ν)

C0uP_d3_GrAcE
16-12-2010, 04:59 PM
Εισαι banned απο τον Admin "GrouVo" με reason "leaver meta apo death".
Σε συμβουλευω να μιλησεις με τον Admin να ερθει να πει την γνωμη του.Επισης καποιο replay θα βοηθουσε.
Τωρα,εχεις 30 παιχνιδια με 90% stay rate,οχι και το καλυτερο κατα την γνωμη μου.
Καλη σου τυχη!

alexic
16-12-2010, 08:30 PM
Σου παραθέτω τα στοιχεία του ban σου :

User [samaraSama] was banned on server [europe.battle.net] on 2010-12-11 by [GrouVo] because [leaver meta apo death].

Έχεις 2 μέρες να βρεις τον admin για να μας πει την γνώμη του σχετικά με το ban..
Aν σε αγνοήσει κράτα ss και κάνε post εδώ.

samaraSama
19-12-2010, 04:20 PM
δεν τον βηρκα online στο battlenet να του κανω /w, του εστειλα εδω μνμ αλλα δεν εχει απαντησει . . τι κανω τωρα?

S[a]bbat
19-12-2010, 04:37 PM
dn exeis kapio replay ?

samaraSama
19-12-2010, 04:48 PM
ειχα κανει φορματ και δεν αλαξα την επιλογη στο " auto "

alexic
19-12-2010, 10:45 PM
H διορία που σου δόθηκε παραπάνω έχει λήξει ...
Ξαναπροσπάθησε όταν βρεις τον admin ή έχεις κάτι να δείξεις.
Στο profile του μήνυμα δεν είδα, ss δεν έκανες post.


Unban Request / Rejected
Topic Closed.