PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : A(Nooba)RAK



i-PsyBlokos_ViP
17-12-2010, 04:14 PM
Eleos Unban RequestYour Battle.Net nickname: A(Nooba)RAK
Game name: AP113352(Νομίζω)
Admin name: PsyBlokos_ViP
Reason: manners
Time of event: Έβριζε και γενικά η συμπεριφορά του ήταν κακή σε όλη την διάρκεια του game
Further details: Λοιπόν, μπήκε ένας με spoofer το όνομα του A(Nooba)RAK κάνω !check να δω αν είναι admin(γιατί έβριζε και στο lobby) και είδα ότι δεν ήταν...(ενώ ο real νομίζω πως είναι) ύστερα έστειλα whisp στον ρεαλ και τον ρωτάω αν είναι στο game με το όνομα ΑΡ113352 και μου λέει όχι εγώ είμαι σε game σε hostbot-02,του λέω κάποιος μπήκε με spoofer το όνομα σου μου έβρισε την μάνα και τον έκανα ban και μου λέει ο manasou2 πρέπει να είναι γιατί μου έστειλε whisp και μου είπε ότι έφαγα ban... έκανα εγώ το unban request για να εξηγήσω τι ακριβώς έγινε... είμαι λίγο μπερδεμένος...αν μπορεί να κοιτάξει κάποιος αν ήταν όντως spoofer και να αφαιρέσει το ban...

A(Nooba)Rak
17-12-2010, 04:20 PM
Ty gia to xrono sou sou psybloke den eimoun ego sto game elpizo na vgei grigora to ban!

mpella
17-12-2010, 04:32 PM
eimoyn kai ego sto game...krima na faei ban to paidi eno den itan ekeinos...unban him asap....

empiries
17-12-2010, 05:03 PM
Support! Kai apo EMENA!!
kai kati asxeto opws vlepete o psyblokos gia akoma mia fora feilari 1/4 me blood :P :D :)

prot0n0s
17-12-2010, 07:03 PM
Μιας και ο χρήστης έχει λευκό ιστορικό και επίσης έχει πολλά παιχνίδια στο έλεος,θα ήταν τουλάχιστον κουτό να τα χάσει με αυτό το τρόπο

Επίσης έχουμε και την υποστήριξη του admin,οπότε συμπεραίνουμε πως πρόκειται περί spoofer
Αρά το αίτημα θα γίνει δεκτό και ο χρήστης unban



Το παρών thread κλειδώνει και το αίτημα γίνεται δεκτό
AccepteD.
TOpiC CloseD.