PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban request: roufokavlet4



GoGOBOY
19-12-2010, 11:20 AM
Eleos Unban RequestYour Battle.Net nickname: roufokavlet4
Game name: ar2*****
Admin name: Gogoboy
Reason: Leaver
Time of event: Arxi tou game
Further details: To unban to kanw gia to paidi pou tou ekana to ban epeidi den iksere tin diadikasia. Egine stin arxi tou game, egrapse voluntarily opote ekana to ban. Apo pleuras mou, den exw provlima gia unban kathws ekane amesws to wisp oti epese kai den itan leave, itan ligo arga omws. (Exw to replay parakatw deite oi ipeuthinoi gia na krinete)

Ho0lz)
19-12-2010, 01:23 PM
Apo tin stigmi pou epese dn eprepe na bgalei dc?voluntarily bgazei me alt +QQ sini8ws..Telws pantwn afou kai esu dn exeis prob gia to unban tou..as krinoun oi armodioi !!

GoGOBOY
19-12-2010, 01:49 PM
To exw dei ksana to skiniko na grafei volun enw einai dc. Telos pantwn den apofasizw egw, to postara kai oti poun. ^ ^

Loktarogar30
19-12-2010, 03:00 PM
eimai o Roufokavlet4 . osoi me thimountai apo Nol mporei na min paizw toso kala alla pote den leavarw me petaxe to net kai den eftaiga. epeidi kapoiso palia mou eixe kanei ban kai sto Loktarogar30 xwris na xerw giati , kai epeidi den asxoloume me forums xekinisa neo account sto eleos to Roufokavlet4 kai einai ligo adiko meta apo 100 games na trww ban. exigisa ston admin kai elpizw na me katalavaite kai eseis.

ps. Gogoboy ty file mou gia to unban request. den fimizomai gia leaver.

prot0n0s
19-12-2010, 05:23 PM
Εφόσον ο admin συμφωνεί στο να βγει το ban,θα έχουμε άρση της ποινής και συνεπώς ο χρήστης γίνεται unban
Καταλυτικό ρόλο στην άρση της ποινής έπαιξαν τα καλά στατιστικά του

Το παρών thread κλειδώνει και το αίτημα γίνεται δεκτό
AccePteD.
TopiC CloseD.