PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : Stats



Stats
20-12-2010, 10:59 PM
Είμαι από ένα internet cafe και δεν μπορώ να βρω το record. Μου είπε ο admin που μου έκανε το ban ότι θα μπει να το επιβεβαιώσει...

Laggara σε ένα game για 20 secs και μου έβγαλε το disconnect button και το πάτησα φυσικά γιατί είχαν κολλήσει τα πάντα. Όταν το πάτησα στιγμιαία είδα να συνεχίζεται το game και φυσικά με πέταξε έξω (μιας και είχα πατήσει το disconnect). Πρέπει κάτι να έπαθε το ping του net γιατί αμέσως μπόρεσα να συννενοηθώ με τον admin και όλοι ήταν μέσα στο game κανονικά.

Παρακαλώ όπως να μου αφαιρεθέι το Ban. Δεν προλαβαίνω αυτή την στιγμή να μιλήσω με κάποιον από εδώ να μου δώσει το record (έχουν priorities τα pc's) γιατί στις 11:30 πρέπει να είμαι και πάλι μέσα στο στρατόπεδο)

Ευχαριστώ...

PS: Είμαι admin με 1000+ games και 97% stay rate. (το αναφέρω για να διευκολύνω τον staff που θα δει το application μου)

k0st1k4s
20-12-2010, 11:23 PM
file m stats...t ban t efages gt patises t disconet....

pu kala einai n min patame pote...


gt s riksame t ban epidi egrapse left the game.....


fisika +1 apo mena gia t unban su.....

gl.....man

electro
20-12-2010, 11:26 PM
Καλησπέρα και από εμένα! Το παλικάρι έγραψε " lag " στο chat και αμέσως βγήκε ( left voluntarily). Το γεγονός ότι είναι admin, δεν ήταν γνωστό σε εμένα, οπότε και τον κέρασα το ban.

Φυσικά να γίνει unban , όμως -να τονήσω- πως σε τέτοιες περιπτώσεις , θα πρέπει να περιμένεις να σου γράψει πως έχεις αποσυνδεθεί και ύστερα να πατάς το ΟΚ .

prot0n0s
20-12-2010, 11:31 PM
Εφόσον ο admin συμφωνεί στο να βγει το ban,θα έχουμε άρση της ποινής και συνεπώς ο χρήστης γίνεται unban
Στο μέλλον πιο προσεκτικές και οι 2 πλευρές για να μην έχουμε παρόμοια περιστατικά

Το παρών thread κλειδώνει και το αίτημα γίνεται δεκτό
AccepTeD.
TOpiC CloseD.