PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban request: Telis_o_Teleios



Kate_Moss
21-12-2010, 01:16 AM
Your Battle.Net nickname: Telis_o_Teleios
Game name: den thimame
Admin name: den thimame
Reason: leave progaming
Time of event: 19 i 18-12-2010
Further details: geia xara...to game itane athlio..oi antipaloi den mporesan na antapekselthoun...apo to 10 min ta psiloeixane paratisei.Eipane kapoioi ff alla ipirxe enas atropos kai enas kunka pou den mas afinan na spasoume(no problem me afto) kai ekei pou spagame dendro mou tin peftoun ta palikaria(kunka atropos kai enas allos den thimame,vasika kai oi 5 antipaloi) kai petao ena stun...O o admin me banare adika kai thelo na me ksebanarete...Eimai kirile paixtis(me afto to account exo kai kamia 80 games sti clan nol)kai den exo dimiourgisei oudepote problima.Prosoxi poious kanete admin(to xrima poloi emisisan tin eksousia oudis) P.S Eixa kai ena acount Kate_Moss...eixa kane unban request(exei kana 4mino),egine dekto me ti proupothesi na anebaza ena video i na ertho se epoikinonia me ton admin,pragma pou den katafera.An ginetai unbanarete to giati itan agapimeno account apo to 2006.Thanks...soz gia tin fliaria

---------- Post added at 11:16 PM ---------- Previous post was at 11:14 PM ----------

to reason itane progaming...oxi leave(soz gia to lathos)

tsigoleleta
21-12-2010, 01:24 AM
1on: xreiazesai replay h toulaxiston na pei o admin pou se bannare th gnwmh tou alliws de ginetai tpt
2on: to allo account ksexna to. an perasoun 2 mhnes apo to ban de ginetai na kaneis unban request

Kate_Moss
21-12-2010, 01:39 AM
o admin legotane arcanus_corvus tou milisa kai eplizo na erthei na pei ti gnomi tou kathos kai opion allon epeze ekeino to game...Elpizo na exei kratithei replay gia na bro to dikio mou giati aisthanomai katafora adikimenos...

Arcanus_Corvus
21-12-2010, 01:47 AM
o admin p ekane to ban eimai egw. to paidi mou zitise na er8w na dw to post. an kai den m arese pou les gia tous admins klp. to ban p ekana itan poli diskolo. ka8ws apo to allo team enas player an 8imamai kala kanei prolong kai enw exw paei back na tou kanw ban pas esi kai skas me sven aoe stun stin pigi 2 fores. tin proti ok den ekana tpt. alla to ekanes kai defteri an 8imamai kala tin defteri ekana to ban. gt lew ok tin prwti fora i8ele na kanei stun to paidi pou ekane prolong kai tous petixe olous. alla tin defteri fora pali to idio egine opote kai egw anagkastika eprepe na kanw ban. auto egine an 8imamai kala. ena replay an eixes 8a voi8ouse parapanw vevaia alla epeidi kanw spania ban 8imamai tis periptosis oles kai auto egine prox8es. tespa. egw 8elw na dwsw +1 sto paidi ka8ws itan sto team mou kai ontws to pirame poli eukola opote einai krima na einai ban. egw apla ekana auto pou lene ta rules opote den mporeis na me adikeis etsi kai genika olous tous admins. egw prospa8w na paiksw kai na exoume panta teleia games. :/

+1 sto paidi.

Euxaristw. Aggelos

yan-tsi
21-12-2010, 01:49 PM
Afou exeis kai tin sigkatathesi tou admin pou se banare, pistevo pos tha ginei dekto to aitima sou!!! GL opote

prot0n0s
21-12-2010, 03:26 PM
Εφόσον ο admin συμφωνεί στο να βγει το ban,θα έχουμε άρση της ποινής και συνεπώς ο χρήστης γίνεται unban
Το stay σου είναι στο όριο,οπότε μην σπαταλήσεις και αυτή την ευκαιρία γιατί δεν θα έχεις άλλη
Επίσης σου συνιστώ να διαβάσεις τους κανονισμούς ξανά αγαπητέ.
Το παρών thread κλειδώνει και το αίτημα δεκτό
AccepTeD.
TOpiC CloseD.