PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : nauagio



wxuwxu.
21-12-2010, 07:41 AM
Ο admin nauagio μπηκε σε game και αρχισε τα swap ανεξελενκτα χωρις να ρωταει τιποτα. Καθως λοιπον του εξηγουσα οτι δεν πρεπει να το κανει αυτο και οτι πρεπει να ρωταει μου ειπε να αφησω τα νταιλικια και με εκανε kick.

Μαρτυρας στο περιστατικο ειναι ο WeS_ (admin) ο οποιος μπορει να επιβεβαιωσει τα οσα εγιναν.

Oti_Nane(
21-12-2010, 11:49 AM
file mou dn exeis apodei3eis gia auto p les , opote einai ligo akiro to admin abuse

-1 apo mena

digitaldream
21-12-2010, 12:07 PM
Ο admin nauagio μπηκε σε game και αρχισε τα swap ανεξελενκτα χωρις να ρωταει τιποτα. Καθως λοιπον του εξηγουσα οτι δεν πρεπει να το κανει αυτο και οτι πρεπει να ρωταει μου ειπε να αφησω τα νταιλικια και με εκανε kick.

Μαρτυρας στο περιστατικο ειναι ο WeS_ (admin) ο οποιος μπορει να επιβεβαιωσει τα οσα εγιναν.

en anamonh na postareis pou leei oti apagoreuontai ta swaps

(se periptwsh pou ton eirwneutikes k hsoun eristikos meta mazi tou,paizontas to kserolas kala sou ekane k se kickare)

wxuwxu.
21-12-2010, 12:16 PM
Εχω αρχισει να πιστευω οτι μερικοι απλα ποσταρετε ετσι για να περναει η ωρα..

Αρχικα το οτι δεν εχω χειροπιαστες αποδειξεις ειναι προφανες μιας και ειναι κατι το οποιο δεν μπορεις να το αποδειξεις με καποιο τροπο, οτι εφαγα kick απο το loby. ΑΛΛΑ για καλη μου τυχη ηταν μαρτυρας του περιστατικου ο WeS_ που ειναι και admin και θα ποσταρει επιβεβαιωνοντας τα λεγομενα μου αλλα και για το αν ημουνα εριστικος η προκλητικος.

Δεν κανω report για τα swap αλλα για το kick αγαπητε το οποιο δεν μπορει να γινει χωρις λογο πολυ απλα.


Λοιπον μην με βαζετε σε διαδικασια να εξηγω στον καθενα που δεν θελει να καταλαβει τι γραφει ενα απλο ποστ επειδη δεν εχουν ορεξη καν να το διαβασουν.

rizla_king_size
21-12-2010, 12:21 PM
vasika re si auto to kick xwris logo den mporo na to katalavw ama o admin sou milise kai genika anafer8ike se sena me ton tropo pigene allo game an mporis exw kratimeno slot exw filo pou theli na bi auto to ekdexomeno to checkares? :S

wxuwxu.
21-12-2010, 12:24 PM
vasika re si auto to kick xwris logo den mporo na to katalavw ama o admin sou milise kai genika anafer8ike se sena me ton tropo pigene allo game an mporis exw kratimeno slot exw filo pou theli na bi auto to ekdexomeno to checkares? :S


Φιλε μου ουτε για σλοτ μιλαμε ουτε για ευγενικο τροπο με κικαρε για το λογο οτι του ελεγα οτι θα πρεπει να ρωταει για να κανει swap και το ιδιο ακριβως του ειπε και ο WeS_


Ρε παιδια διαβαζετε προσεκτικα τα ποστ τι ειναι αυτα που ποσταρετε?!

Dimimano
21-12-2010, 03:12 PM
gnwrizontas to problima (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?58230-%CE%95%CE%BD%CF%84%CE%BF%CE%BB%CE%B7-swap-%CF%83%CF%84%CE%BF-loby) s me ta swaps sto lobby
diskoleuomai n pistepsw pws tou eksigouses iremos
kai sou ekane kick xwris logo
mporei fusika n kanw lathos
Panta filika
Dimi

SuperKaterina
21-12-2010, 03:19 PM
Kαταρχην δε νομίζω ότι σε έκανε kick χωρίς λόγο.
Δεύτερον αν δεν έχεις στοιχεία για το τι έγινε δε πα να φέρεις 250 άτομα να συμφωνήσουν δε θα γίνει κάτι.
Φαντάσου εγώ να κατηγορούσα έναν admin και να έφερνα πχ ένα φίλο να υποστηρίξει τα λεγόμενα μου χωρίς όμως πραγματικά να είχε συμβεί αυτό που έλεγα.
Δηλαδή για μην μακρηγορώ χωρίς ss δουλειά ΔΕΝ!
Δε ξέρω αν έχει το άλλο το παιδί αλλά από ότι καταλαβαίνω από τα ποστ σου μάλλον δεν έχει ούτε αυτός.
Και το θέμα είναι να έχει ss με ότι έγινε και όχι μόνο με το kick.

wxuwxu.
21-12-2010, 03:24 PM
kai epidi to les esi kai enas akomi simenei oti 8a ton kanete abuse.ena akomi fail


Οχι ξυπνησα ενα πρωι και ειπα ποιον θα κανω report σημεραα ααα ναι εναν staff. Ρε μην τρολαρετε αλλο.

---------- Post added at 03:24 PM ---------- Previous post was at 03:22 PM ----------


Kαταρχην δε νομίζω ότι σε έκανε kick χωρίς λόγο.
Δεύτερον αν δεν έχεις στοιχεία για το τι έγινε δε πα να φέρεις 250 άτομα να συμφωνήσουν δε θα γίνει κάτι.
Φαντάσου εγώ να κατηγορούσα έναν admin και να έφερνα πχ ένα φίλο να υποστηρίξει τα λεγόμενα μου χωρίς όμως πραγματικά να είχε συμβεί αυτό που έλεγα.
Δηλαδή για μην μακρηγορώ χωρίς ss δουλειά ΔΕΝ!
Δε ξέρω αν έχει το άλλο το παιδί αλλά από ότι καταλαβαίνω από τα ποστ σου μάλλον δεν έχει ούτε αυτός.
Και το θέμα είναι να έχει ss με ότι έγινε και όχι μόνο με το kick.


Εισαι εκτος πραγματικοτητας μου φαινεται!!! Να βγαλω ss με τι ακριβως;;;; Την ωρα που με κανει kick??? Ελεος ρε οτι ναναι γραφεται

Levedia
21-12-2010, 03:45 PM
no ss no party file mou.

auti i grinia me ta kicks sto lobby prepei na stamatisei kapia stigmi, den tha patheis tpt an pas na beis sto epomeno game 10 sec meta.

-1 sto abuse.

wxuwxu.
21-12-2010, 03:57 PM
no ss no party file mou.

auti i grinia me ta kicks sto lobby prepei na stamatisei kapia stigmi, den tha patheis tpt an pas na beis sto epomeno game 10 sec meta.

-1 sto abuse.

Εξηγησε μου τι ss να βγαλω τι πραγμα;;;;;;

Οχι φιλε μου δεν ειναι καθολου οτι ναναι να περιμενω να παιξω 6 το πρωι 15 λεπτα μεχρι να γεμησει και να ερχεται ο καθενας και να κικαρει επειδη θελει να το παιξει αρχοντας του game.

Ειπα πως εγινε το συμβαν και ειπα οτι ειναι μαρτυρας και admin τον οποιο εχω καλεσει να ποσταρει και του εχω στειλει και pm. Απο εκει και περα οτι και να λετε ανηκει στην κατηγορια του τρολαρισματος καθαρα μιας και μερικοι απλα δεν θελετε να καταλαβεται.

Και θα γραψω οσο πιο κοντα θυμαμαι τον διαλογο και αμα εχει τα κοτσια ας μπει ο nauagio να με διαψευσει.


wxuwxu: Θα ρωτας οταν ειναι να κανεις swap τελος.

Μετα απο αυτη τη φραση με κικαρε αν το βλεπετε ως λογο τοτε θα πρεπει να αναθεωρησετε λιγο τις αποψεις σας. Και αν θελει ας μπει να πει αν τον εβρισα η οτι αλλο. Οριστε λοιπον γιατι με κουρασατε με τις αερολογιες σας.

SuperKaterina
21-12-2010, 04:41 PM
Οχι ξυπνησα ενα πρωι και ειπα ποιον θα κανω report σημεραα ααα ναι εναν staff. Ρε μην τρολαρετε αλλο.

---------- Post added at 03:24 PM ---------- Previous post was at 03:22 PM ----------




Εισαι εκτος πραγματικοτητας μου φαινεται!!! Να βγαλω ss με τι ακριβως;;;; Την ωρα που με κανει kick??? Ελεος ρε οτι ναναι γραφεται
NA ΒΓΑΛΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΣΟΥ ΣΣ ΤΟ ΚΙΚ ΚΑΙ ΤΗ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ.
ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ?

wxuwxu.
21-12-2010, 04:46 PM
Δεν ειναι καποιος φιλος μου.

Ναι οντως δεν εχει ποσταρει του εχω στειλει πμ

ShanksLeRoux
21-12-2010, 05:52 PM
Apo tn stigmi pou o nauagio einai staff member kai apo tn stigmi pou dn exeis xeiropiasth apodeixh OSO dikio kai na exeis to thread tha paei graveyard.

K[a]ne
21-12-2010, 06:35 PM
Ο admin nauagio μπηκε σε game και αρχισε τα swap ανεξελενκτα χωρις να ρωταει τιποτα. Καθως λοιπον του εξηγουσα οτι δεν πρεπει να το κανει αυτο και οτι πρεπει να ρωταει μου ειπε να αφησω τα νταιλικια και με εκανε kick.

Μαρτυρας στο περιστατικο ειναι ο WeS_ (admin) ο οποιος μπορει να επιβεβαιωσει τα οσα εγιναν.


wxuwxu: Θα ρωτας οταν ειναι να κανεις swap τελος.

Μετα απο αυτη τη φραση με κικαρε αν το βλεπετε ως λογο τοτε θα πρεπει να αναθεωρησετε λιγο τις αποψεις σας.

Δε ξέρω τι κόλλημα έχεις φάει με τα swaps και γιατί σε ενοχλούν τόσο πολύ αλλά δεν είναι τρόπος αυτός. Εσύ θα πεις στον άλλον τι θα κάνει και "τέλος";;

Ακόμα και χωρίς screenshot δε βλέπω κάτι παράλογο στην ιστορία σου.

GhostalkerGR
21-12-2010, 09:46 PM
imoun kai egw sto lobby ontos egine swap epeidi den xwrouse panw(eimastan 4s filoi kai autos sentinel to opoio sunepagetai oti den eixe kapoion filo tou panw)me to pou egine to swap arxise na eine polu agenhs pros to nauagio.proswpika tha ton ekana ban gia manners sto lobby alla apo tin stigmh pou upirxe staff sto game apostasiopoiithika kai afisa na elenksei autos tin katastash, o nauagio itan akros elastikos apla ekane kick ton wxwxexw30gameskaiperiodo apo to game.parakaleite o nauagio afou diabasei to post an sumfwnei me tin apopsh mou na riskei ban gia manners ston player pou apofasise na ton kanei report epeidi den eixe tpt kalutero na kanei me ton xrono tou.epishs sto game itan toulaxiston alloi 2 h 3s admin parakalountai na postaroun tis apopseis tous.px beelz3bub.,w3s

Nthar
21-12-2010, 11:29 PM
Θα παρακαλούσα όση λέτε για αποδείξεις, να καταλάβετε πως όταν γίνεσαι kick από το lobby δεν μπορείς να έχεις αποδείξεις (εκτος και αν είναι και κάποιος φίλος σου μέσα). Οποτε φτύστε αυτή τι καραμέλα.

Όσο για τον user που έγινε kick, από τι στιγμή που δεν έχεις αποδείξεις όπου "σε κάνει kick με άσχημο τρόπο" (πχ wisper σε απάντηση σου μετά το kick με υβριστικό περιεχόμενο) δεν βλέπω πως είναι admin abuse.

Και πιστεύω πως ο μονος λόγος που έγινες kick ήταν η συμπεριφορά σου. Δεν έχει κάτι ο admin μαζί σου και δε σε θέλει στο game, απλά όταν στο "lobby" μιλάς έτσι φαντάσου συμπεριφορά in-game αν σκουρύνουν τα πράματα...

Τέλος ας αναφερθώ στα rules, πως γίνετε εσύ ένας απλός user (λέγοντας απλός όχι για να σε μειώσω απλά για να τονίσω ότι απλά παίζεις στα bots) να ξες καλύτερα τα rules από κάποιο staff member, "αλλα" ακόμα και τότε πως του μιλάς έτσι?

Να πω και μια φράση που μου αρέσει πολύ "η ευγενία αγοράζει και πουλάει τα πάντα".

wxuwxu.
22-12-2010, 03:38 AM
imoun kai egw sto lobby ontos egine swap epeidi den xwrouse panw(eimastan 4s filoi kai autos sentinel to opoio sunepagetai oti den eixe kapoion filo tou panw)me to pou egine to swap arxise na eine polu agenhs pros to nauagio.proswpika tha ton ekana ban gia manners sto lobby alla apo tin stigmh pou upirxe staff sto game apostasiopoiithika kai afisa na elenksei autos tin katastash, o nauagio itan akros elastikos apla ekane kick ton wxwxexw30gameskaiperiodo apo to game.parakaleite o nauagio afou diabasei to post an sumfwnei me tin apopsh mou na riskei ban gia manners ston player pou apofasise na ton kanei report epeidi den eixe tpt kalutero na kanei me ton xrono tou.epishs sto game itan toulaxiston alloi 2 h 3s admin parakalountai na postaroun tis apopseis tous.px beelz3bub.,w3s


Καλα εσυ οτι ναναι ομως!! ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΝΑ SWAP ΑΛΛΑ ΤΟΝ WES Ο ΟΠΟΙΟς ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΡΩΤΑΕΙ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΤΑ SWAP. Λοιπον και μονο που μπηκες και ποσταρες οτι ναναι μαρτυρα οτι εσυ δεν εχεις τι να κανεις τον χρονο σου και οχι εγω. Ποια manners ρε?? Την παλευεις?? Ηταν οντως μεσα admins και μπορουν να επιβεβαιωσουν οτι δεν υπαρχουν manners. Ελεος παιδια.





@Nthar

Παιδια στο game ξαναμπηκα και παιξαμε και τα πραγματα ηταν δυσκολα και δεν ειπα σε κανεναν τιποτα. Μην βγαζεται υποθετικα σεναρια. Λες στο ποστ σου ''αμα μιλαω ετσι φαντασου τι θα γινει μεσα στο game'' Το μονο που ελεγα ειναι να ρωταει πριν κανει swap και του ειπα να ρωτας τελος και με κικαρε. Αν ειναι αυτα manners η τοσο κακος τροπος για να με κικαρει τοτε θα πρεπει να αναθεωρηθουν πολλα denied reports που εχετε γινει οταν ο αλλος σε λεει gay αδερφη ζωο κτλ κτλ

Αν ειχε μπει μεσα και ειχε πει '' Ρε παιδια ειμαστε team να κανω swap να ειμαστε οκ?'' δεν θα ειχε γινει τιποτα πραγματικα τιποτα ομως. Αυτο δεν το λεει κανεις ομως κατευθειαν να πειτε οτι εγω ειμαι ο περιεργος και ο manneras (εδω γελαμε..)

Θα μου επιτρεψεις να πω οτι για να ξερω τα rules δεν χρειαζεται να ειμαι ο θεος! Υπαρχουν και τα εχω διαβασει απειρες φορες και παντα ανατρεχω οταν κατι δεν θυμαμαι επακριβως. Εκτος αν εχετε τιποτα ενδοrules που εμεις οι κοινοι θνητοι-users δεν μπορουμε να ξερουμε.

ΠΑραδεχτειτε οτι υπαρχουν κενα τοτε στα rules οπως με το kick. Στον οποιο κανονα δεν λεει πουθενα αμα ο αλλος διαφωνει τοτε πεταχτε τον με τις κλωτσιες αλλα αντιθετως λεει ΜΟΝΟ να γινεται με ευγενικο τροπο. Συνεπως ????? Για πειτε μου τι ισχυει. Αρα με λιγα λογια ενισχυετε μια αποψη οτι οποιος εχει διαφορετικη αποψη (γιατι περι αποψης ειναι εδω το θεμα, δεν εβρισα κανεναν, μιας και κανονας για το swap δεν υπαρχει) με καποιον admin δεν θα παιζει games!!!!!



Κατι αλλο εχω στειλει στον wes πμ και δεν εχει απαντησει εδω και μια μερα και παμε για την δευτερη θελετε να παραθεσω καποιο ss?

K[a]ne
22-12-2010, 03:55 AM
Θα μου επιτρεψεις να πω οτι για να ξερω τα rules δεν χρειαζεται να ειμαι ο θεος! Υπαρχουν και τα εχω διαβασει απειρες φορες και παντα ανατρεχω οταν κατι δεν θυμαμαι επακριβως. Εκτος αν εχετε τιποτα ενδοrules που εμεις οι κοινοι θνητοι-users δεν μπορουμε να ξερουμε.

Αν ήξερες τα rules θα ήξερες ότι δεν υπάρχει πουθενά rule για το swap και ότι ήσουν εριστικός χωρίς λόγο.



ΠΑραδεχτειτε οτι υπαρχουν κενα τοτε στα rules οπως με το kick. Στον οποιο κανονα δεν λεει πουθενα αμα ο αλλος ειναι εριστικος τοτε πεταχτε τον με τις κλωτσιες (που οσο ημουν εγω αλλο τοσο ηταν και ο nauagio) αλλα αντιθετως λεει ΜΟΝΟ να γινεται με ευγενικο τροπο. Συνεπως ????? Για πειτε μου τι ισχυει. Αρα με λιγα λογια ενισχυετε μια αποψη οτι οποιος εχει διαφορετικη αποψη (γιατι περι αποψης ειναι εδω το θεμα, δεν εβρισα κανεναν, μιας και κανονας για το swap δεν υπαρχει) με καποιον admin δεν θα παιζει games!!!!!

Δηλαδή στα rules πρέπει να εξηγούμε τη κάθε ανατριχιαστική λεπτομέρεια; Το'χω ξαναπεί κι αλλού σε λίγο θα φωνάζω δικηγόρο να με βοηθάει με τα rules μη τυχόν και ξεχάσω κάτι.

Τι ψάχνεις να αποδείξεις δεν έχω καταλάβει. Ήσουν εριστικός και προκαλούσες κι έφαγες kick. Οποιοσδήποτε admin θα μπορούσε να σε κάνει κάλλιστα kick με αυτή τη συμπεριφορά. Δε σε έκανε ban για να είναι υπερβολικό. Από το lobby σε πέταξε επειδή το έπαιζες κάποιος. Και οκ βάλαμε ένα rule για να σταματήσουμε κάποιους admins-νταήδες αλλά αυτό δε σημαίνει ότι ο κάθε admin είναι αναγκασμένος να δεχθεί τον καθένα που του λέει "αυτό θα κάνεις και τέλος".

Τα rules αυτά είναι και είναι ξεκάθαρα. Ούτε εσωτερικά rules ούτε κενά ούτε τίποτα. Επειδή δεν είναι όπως σε βολεύουν εσένα δε σημαίνει ότι έχουν κενά.

Αρκετά το παιδέψαμε. Δεν υπάρχει abuse.

DENIED

beelz3bub.
22-12-2010, 10:36 PM
Admin Abuse Denied

Topic Closed