PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : pou_na_sas_paw



bl4ckmike9
22-12-2010, 01:53 AM
* Όνομα του κατηγορούμενου admin: pou_na_sas_paw

* Game Name:ar i ap *** (dn kserw se poio game anaferete)

* Παράπτωμα του Admin: ban xwris logo (gia tin akribia xwris na eime KAN sto game)

* Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό:
paw na bw na peksw game kai blepw oti exw ginei ban rwtaw enan filo m admin p pezame magi sinexws oliiii ti mera na dei kai blepei oti o admin pou_na_sas_paw m ekane ban gia leave enw OUTE exw peksEI game simera magi tou OUTE ekana pote leave. Opws fenete fisika kai apo to stay percentage m. Eine apla tragiko ayto to pragma kai kapote ayti i katastasi me ta ban xwris logo prepei na stamatisei. Milisa ston admin kai m elege oti bika se game prin 2 wres ekana leave me to pou pira hero enw egw epeza games me filo m (pou eine admin) kai enan akomi filo m ti na pw oliii ti mera !!!!! ante twra egw na apodiksw oti den eime elefantas to account ayto exei kai games sto nol apla deite kai ekei oute ekei exw leaves oute sto eleos

aekara2121
22-12-2010, 10:11 AM
file borei to ban na to efages apo ena palio s game se post p egine xwris na to deis...auto ginetai polu suxna,k apla o admin na mn se thimotan k na s eipe etsi enw tha se berdepse me kanena alo nick.kati tetoio paizei sunithws otan trws akura bans.

bl4ckmike9
22-12-2010, 01:32 PM
oxi na sou pw akribws ti m eipe o admin : oti bika se game ksekinise dn m arese o hero kai leavara pragma p eilikrina DEN exw kanei pote sti zwi oute otan ksekinousa na pezw 6-7 xronia prin. Ayto egine 2 wres prin kata8esw to admin abuse dn eine dld oti m egine post kai me banaran gia ayto

wild_captain
24-12-2010, 10:05 PM
Simfono me oO(FRo_zEN)Oo ala pola pragmata den ine logika kai parola auta ginonte :(

Pezi periptosi spoofer, ala oti kai na gini kalo tha ine na vris ton admin kai na pi tin gnomi tou

Singxronos tha sou protina na kanis kai ena unban request gia na paris piso to account sou

Opos kai na exi kali tixi man ala sto abuse dino Null

Don_Vito
28-12-2010, 02:39 PM
diskolo to thema.. prepei omws k o admin p se ekane ban na milisei gt den nomizo na bgei akri etsi..
pantos pisteuo einai poli krima na pezei to paidi edw games k na ton banaroun xwris logo..
file m an etsi einai opws ta les.. +1

destroyer12
28-12-2010, 03:28 PM
katarxas kane to unban request opws lene kai oi parapanw giati etsi kai alliws tha xreistei na to kaneis,oso afora gia ton admin..ontos prepei na erthei na pei tin gnwmi gia na exoume mia kaliteri eikona panw se auto to thema,alla apo tin alli re pedes einai ti kanei niaouniaou sta keramidia giati einai fanero oti eixe pesei thuma spoofer to paidi,exoun ginei polla tetoia akoma kai se mena na anagastw na kanw ban kapion pou den itan kan sto game

nauagio
06-01-2011, 10:10 AM
Δεν υπάρχουν αρκετά στοιχεία για το abuse που κατηγορείς τον admin.

Admin Abuse Denied

Case Solved

Topic Closed