PDA

View Full Version : [DENIED] Admin abuse:Lazlo-10



Zitapis
22-12-2010, 11:03 PM
•Accused Admin Account: Lazlo-10,napapijri.
•Game Name: ap
•Describe what happened and in which minute it took place: Lipon arxika gia na min anigo 2 thread kathos to ena ine gia admin kai to alo gia user aplos tha anafertho kai stous dio pextes.Gia arxi sto 34-35 i naga(napapijri.)kanei backdoor to proto tower sti mesi to opio ixe 350+ life kai prokalei epanilimena sto all xoris na tis dothei aformi kata ti diarkia tou game.Zitao mute apo ton admin(lazlo-10) kai mou leei "iremise more katefthian mute" kai sinexizei na milaei i naga.Telika kanei mute...Ligo meta sto 43-45 pao sto shop me poli ligo life kai me briskei i naga kai me skotonei.Apefthias o admin kanei unmute to all kai petagete i naga gelontas..Ena warn TOULAXISTON to aksizei o admin giati itan poli proklitiko kata ti gnomi mou.Apo esas eksartate.Thank you.

Hon0R
23-12-2010, 12:11 AM
dn c pianw re file..
ekane unmute kai ti egeine c mhlise kai c eipe ti??
-1 sto abuse.
exw peksei me tn lazlo-10 kai dn deinei kamia ma kamia aformh gia na geinete kai post..
krima alla h perigafh c dn einai kai toso kalh gia na katalavoume ti zhtas akrivos..!

mIRe)
23-12-2010, 12:48 AM
Ennoei oti arxika h naga ekane bd g auto na faei k ban, prokalouse kiolas sto all k o admin apantise perifronitika "hremise more kateu8eian mute" adi na kanei mute kateu8eian..gia mena dn einai KAN abuse k tsampa mpikes ston kopo.. -1

Zitapis
23-12-2010, 10:00 AM
Afto pou thelo na po ine oti ekane unmute gia na mou ti pei i naga.Ipoptevome oti i naga tou leei"ela kane unmute na tou ti po plz".Giati kati unmute diladi den katalava?Mas ixe zalisei i naga kai genika epefte arketo spam sto all as to afine mute.Den ipa na ginei kai demote to pedi ena warn omos to aksizei pistevo.Kai mi spammarete tsaba legontas -1 xoris kan na dite replay i esto chat(vlepe Honor)

T4xIDriveR
23-12-2010, 10:06 AM
Dn ida to replay alla apo oti diavasa poio panw o zitapis anaferetai se bd opote milame gia warn tou admin pros tin naga kai epita ban kati to opoio den egine..

Zitapis
23-12-2010, 11:07 AM
Oxi den egine warn apo ton admin.Vasika molis espase to tower fonaksa bd sto all ala itan mute apo poli ora ala to xa ksexasei.Kai o admin den to ide vasika.Na diavazete kala ta details prin kanete post pedia mi lete oti na ne giati ta infraction ine tsaba:P

Greekgod
23-12-2010, 11:37 AM
Λοιπόν,η naga να γίνει ban καθώς έκανε όντως bd.Λογικό ότι δεν έγινε το ban,καθώς είναι πολύ λογικό να μην είδε την όλη φάση ο admin.Τώρα ζητάς warn,επειδή έκανε έναν user unmute και σου απάντησε προκλητικά?Δεν σε καταλαβαίνω...Προκλητικά σου απάντησε δεν σε έβρισε και δεν νομίζω ότι είναι αυτός λόγος για να τημωρηθεί ο εν λόγο admin.Μπορεί όντως να έγινε κάτι τέτοιο,δηλαδή να είπε ο user στον admin "κάνε με unmute να απαντήσω",αλλά και πάλι δεν υφίσταται abuse σε καμία περίπτωση.-1

uri
23-12-2010, 11:57 AM
Η naga έκανε όντως bd +1 σε αυτο για να φαει ban.Εσυ ζητας να σε προηδοπειησει επειδη εκανε εναν player unmute και σου ειπε κατι θελοντας να σε προκαλεσει ?? μπορει να σου απαντησε προκλητηκα αλλα αυτο δεν παει να πει κατι..μπορει να σου ειπε οντως αυτα που εσυ λες αλλα και παλι no reason for abuse -1......gl

Kyuubi)NineTail
23-12-2010, 12:52 PM
Ο αδερφός μου ήταν παρόν στο game βλέπω(W1nD[RunneR])
Εκείνη την ώρα ήταν μαζί μου και είδα το game εφοσόν δεν χρειάζεται να δω το replay.
Η Naga βάρεσε tower το οποίο δεν ήταν deniable, και αντι να το ακυρώσει το attack το διέλυσε.
Επείσης διακρίνω ειρωνίες στο all-chat απο την naga.
+1 sto ban της Naga siren.
Οσο για την κατηγορία όμως δεν ξέρω, απο την μία μερία η Naga δεν νομίζω να έβρισε αλλά απο την άλλη βλέπω ειρωνεία στο chat.
Οπότε θα δώσω ενα τίποτα στην κατηγορία του Lazlo-10

W1nd[RunneR]
23-12-2010, 12:55 PM
O Lazlo-10 eprakse swsta pistevw, eimoun parontas sto sugkekrimeno paixnidi kai blepw tin naga na kanei backdoor 2-3 lepta prin to prwto unmute all pou ekane o Lazlo.
Ekei tha dwsw +1
Omws sto abuse tou lazlo-10 dinw -1 giati htan swsth h krish tou.
Ayta apo mena.

PokopikosGR
23-12-2010, 01:34 PM
Oxi den egine warn apo ton admin.Vasika molis espase to tower fonaksa bd sto all ala itan mute apo poli ora ala to xa ksexasei.Kai o admin den to ide vasika.Na diavazete kala ta details prin kanete post pedia mi lete oti na ne giati ta infraction ine tsaba:P

Ωραια,για εμας που διαβασαμε,μιλαμε για ενα bd για το οποιο οντως ο admin αξιζει καποιο warn(εδω που ειμαι δεν μπορω να δω το replay opοτε στηριζομαι στα λεγομενα σου).Ομως,πρωτον,δουλεια δεν εχεις να πεις στον admin ποτε θα κανει mute,οχι επειδη ειναι μαγκας αλλα επειδη ειναι καθαρα στην κριση του,και κατα τη γνωμη μου,αφου σου ειπε αυτο που σου ειπε παει να πει οτι ο τυπος δεν ειπε και τιποτα τρομερο.Δευτερον,αυτο που λες για το unmute απορω γιατι μπαινεις καν στον κοπο να το αναφερεις.Οτι δηλαδη ο κακος αdmin καθεται και γελαει πισω απ την πλατη σου με τη naga που μολις σε pawnare?Συμπερασμα,το μονο abuse ειναι το bd απ την naga και το non-ban απ τον admin.Οι αρμοδιοι θα ελεγξουν τη φαση και θα ενημερωσουν(τωρα θα κρεμασουμε τον admin που ετυχε και δεν ειδε τη φαση,η επειδη σου ειπε μια δυο μαλ***ες ενα παιδακι και τα πηρες τοις μετρητοις)
+1 παντως

Zitapis
23-12-2010, 01:44 PM
Den ipa na ton kremasoume warn na ginei giati ime sxedon sigouros oti to xriazete.Gia pio logo kanei unmute ekini ti stigmi afou kserei oti i naga tha me prokalesei?Ama imoun kapios alos tha borousa na tin ixa vrisei asxima kiolas kai na troga ban ala oxi epidi ime kobleksikos ala epidi exana kai me prokalouse sinexia ktlp...To mute iparxei gia na min peftei spam.Mesa se olo to game an den itan mute to all arxizan kai psilovrizontan kai fisika mas doulevane.. XD

BBB.
23-12-2010, 02:32 PM
Oχι φιλε εδω κανεις λαθος.....o admin οταν ειπε ηρεμισε και εσυ μωρε λογικα εδωσε μια ακομη ευκαιρια στην naga για να συμορφωθει και να μην το ξανακανει....οταν σε εφαγε προφανως ο admin ειδε το ονομα της naga και θυμιθικε πως ξεχασε να την κανει unmute....ετσι την εκανε Unmute και αυτη σε κοροιδευσε...
ο admin τι φταιει ; -1 στο abuse

LazLo-10
23-12-2010, 02:35 PM
1on opws eipe o ''Greekgod'' :Λογικό ότι δεν έγινε το ban,καθώς είναι πολύ λογικό να μην είδε την όλη φάση ο admin. kai 8a sumplirwsw pws nai auto usxuei.den eimai anagkasmenos na vlepw tin ka8e kinisi tou ka8e player sto game oso afora to gameplay tou...otan to eipe o zitapis katalava pws eprepe na dw replay...apo tote xrono den vrika ka8ws exw arketes douleies real life...

2on to !unmuteall egine ka8ws itan i stigmi ean 8umamai kala pou spasan ta barrack tous kai exoun dikaioma na poune ff...kai kalo einai oloi oi user's na min arpazontai me to paramikro..kai kazoura 8a ginei kai ola...se logika plaisia panta...auta apo mena.ty

p.s oso gia ton user napapijri. ton ksanapetuxa se game kai den turise kanones ff.Ara einai eidi banned.

Dimitrakis
23-12-2010, 02:51 PM
Δεν μπορω να καταλαβω...Εκανες admin abuse τωρα εσυ ή user abuse?Γιατι κατηγορεις μονο την naga και στο post εγραψες ''admin abuse: Lazlo-10''.Tι φταιει τωρα ο admin επειδη δεν εκανε mute!-1 γιατι απλα ειναι πολυ fail.

johnie_walk3r
23-12-2010, 03:03 PM
LOOL..kata rxin edw pera p kolaei to admin abuse??kai kata defteron se rwtaw poso IQ exeis gia na kaneis ena tetio xazo admin abuse??dld t kosmos iparxei..fisika dn iparxei warn..ena megalo -----1

Zitapis
23-12-2010, 03:13 PM
Δεν μπορω να καταλαβω...Εκανες admin abuse τωρα εσυ ή user abuse?Γιατι κατηγορεις μονο την naga και στο post εγραψες ''admin abuse: Lazlo-10''.Tι φταιει τωρα ο admin επειδη δεν εκανε mute!-1 γιατι απλα ειναι πολυ fail.

Ksanaleo.MIN postarete oti na ne xoris na diavazete details!johnie_walk3r..Den prokite na sou apantiso giati apla mazeveis ta posts sou legontas 2-3 baroufes opou na ne kai oxi me to kalitero tropo..Episis den apeto na ginei demote o admin i na parei warn kathos den eksartate apo mena apla afti ine i gnomi mou.Den ksanaapantao se akirous kai parakalo na min postarete alo,oi pliorofories pou dinonte ine arketes.Kanete diskoli ti doulia tou staff

leledwni
23-12-2010, 04:40 PM
SvR)PeRoY
-1 sto abuse sou.....o lazlo einai apo tous kaluterous admins edw mesa .........ton ksero kai apo konta kai einai kai filos mm........-1 kai pali....


kai epeidi einai filo sou dld den mporei na kanei lathos...lathos man ton supportareis..gia mena o user kanonika prepei na ginei ban(an den exei ginei opws eipe kai o admin gia to ff)gia bd...kai o admin prepei na dextei 1 warn gia mute pou den ekane se naga afou otan milouse itan eirwnikoi kai kai oso gia auto pou eipe o admin oti den einai anagkasmenos na koitaei ton kathe user simfwnw alla sou eipan oti ekane bd kai esi den ekanes tpt...opws eipa kai poio panw 1 warn einai arketo

LazLo-10
23-12-2010, 10:51 PM
kai oso gia auto pou eipe o admin oti den einai anagkasmenos na koitaei ton kathe user simfwnw alla sou eipan oti ekane bd kai esi den ekanes tpt...opws eipa kai poio panw 1 warn einai arketo

pes mou 1 logo na pisteuw enan opoiondipote allo user sta game tou channel autou...o ka8enas (den leei gia to sugkekrimeno game,alla pio genika) mporei na sou pei otidipote...alla sto 8ema mas...diladi nai...mou to eipan.kai ti eprepe egw na kanw?to mono pou mporousa kai to swsto itan na dw to replay kai meta na kanw to user abuse tou ean ypirxe ontws bd.opws eipa prin pragmatika den eixa xrono na to kanw gia proswpikous logous.otan eixa tin eukairia na to kanw eixa kanei eidi ban ton user ka8ws ka8ise sti vasi tou legontas ff me to upolipo team (5/5 ff apo to team tou) kai epeita vgike kai xreisimopoiontas skill's kai efage kai enan... (den kserw giati egrapsa to reason!!eixa etsi mia ekfrasi logou twra ;p)

mpella
23-12-2010, 11:17 PM
e den pame kala...exeis katalavei giati kaneis abuse ton admin?einai aytos logos na ton kaneis abuse?eimoyn kai ego sto game kai ektos apo ayto ksero ton lazlo kai oxi mono den dinei aformi alla kserei kai ta rules poli kala....-1 fisika

Zitapis
24-12-2010, 02:32 PM
Lazlo-10:2on to !unmuteall egine ka8ws itan i stigmi ean 8umamai kala pou spasan ta barrack tous kai exoun dikaioma na poune ff...kai kalo einai oloi oi user's na min arpazontai me to paramikro..kai kazoura 8a ginei kai ola...se logika plaisia panta...auta apo mena.ty

Lathos thimase agapite lazlo den espasan barrack ekini ti stigmi.Opote pes mou giati ekanes umtute ti stigmi pou pethana me gelio tropo apo to atomo pou me to pou evriske efkeria spammare kai prokalouse thimo sto team mou?Ego pantos ime sxedon sigouros oti sto zitise o idios kai esi skeptomenos "ela na gelasoume ligo" tou kanes ti xari.I apopsi mou panta.

LazLo-10
24-12-2010, 06:23 PM
loipon:
--> to team mou spaei barrack's sto katw lane.
--> to chat ekeini tin stigmi einai eleu8ero gia olous.
--> den lete ff kai i wra pernaei.
--> argotera ksanakanw !muteall opws 8a deite kai sto replay ka8ws pige na ksefugei i katastasi kata tin gnwmi mou.
--> 5lepta meta kanw !Unmuteall ka8ws ta mega creep sto katw lane piezan stin vasi sas kai skeftika pws isws 8a 8elate na peite ff.entelws tyxaia (KAI OPOIOS 8ELEI ME PISTEUEI) ypirkse kai se auti tin xroniki stigmi to battle sou me tin naga (dld to death sou).

p.s otan vlepw ena death tou team sas kai ta creep na mpainoun mipws einai logiko na skeftw pws 8a 8elate na peite ff? i kanw la8os?

den 8a sxoliasw kan to oti mou eipe autos na kanw unmute!!!!!

Zitapis
24-12-2010, 06:54 PM
Logiko ala an thelame na poume ff tha to xame kanei poli ora pio prin,otan mas spasate, ala thelame na peksoume.Ti na sou po emena mou fanike kai mou fenete ipopto pantos...

LazLo-10
24-12-2010, 07:01 PM
Logiko ala an thelame na poume ff tha to xame kanei poli ora pio prin,otan mas spasate, ala thelame na peksoume.Ti na sou po emena mou fanike kai mou fenete ipopto pantos...

diladi esy ean den peis ff tin wra pou to barrack pesei den prokeitai na peis argotera.....?

Zitapis
24-12-2010, 08:18 PM
Afto pou enoo ine oti otan epese den ipe kanis.Perase arketi ora apo otan epese kai otan epese den ipe kanis ff oute kabosi ora meta meta kai apo ala deaths

wild_captain
24-12-2010, 09:38 PM
Filtate thread starter exoume kai leme :

1on : prin kanis abuse report diavase ta posting rules, (edo ine gia admin abuse kai oxi gia players)

2on : to oti ekane unmute ekini tin ora akrivos 9-10 lepta ine ok, kai to gegonos oti tote i naga gelase kata tin gnomi mou itan telios tixaio me to unmute

3on : to abuse report pros ton admin ine kathara apo orgi kai nevra

Opote -1 sto abuse tou admin (gia tin naga den tithete thema efoson ise se lathos forum, open new thread sta users abuse kai na ise sigouros oti tha fai ban)

Zitapis
25-12-2010, 10:08 AM
To les kai monos sou:"kata ti gnomi mou" Den isoun sto game,den ides replay kai den diavases chat opote den boreis na ksereis.Ama omos itan ontos tixeo den tha kopso to kefali mou.Giafto kano to post gia na do an ontos egine sti tixi.

Emman
25-12-2010, 10:37 AM
κλείνει μέχρι να εξεταστεί από τον αρμόδιο manager..

beelz3bub.
30-12-2010, 03:21 AM
Δεν υπάρχει Abuse , βεβαια καλο θα ήταν ο admin να ειχε κάνει ban τη naga αλλα δεχόμαστε πως δε το είδε.
Ο user Napapijri. είναι ήδη banned .

Admin Abuse Denied

Topic Closed