PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Chop-Suey.



ePVPtoras_
23-12-2010, 06:56 AM
Όνομα του κατηγορούμενου admin:Admin Chop-Suey.

Game Name: AR******

Παράπτωμα του Admin:Ασχημα manners gia admin και γενικοτερη συμπεριφορα...

Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό:δειτε το replay.δεν ειναι κατι συγκεκριμενο...Απο τον τροπο που μιλουσε μεχρι και τισ απαιτησεις του ...αδικες κατηγοριες...mute για 10 ωρες και απειλες και unmute μετα απο /w ktl ktl...



http://rapidshare.com/files/438825255/fail_admin.w3g

O sigkekrimenos admin deixnei pos den gnoriyei ta rules, pos paiyei gia tin parti tou, pos den kserei na ferete kai apopsi mou pos apla egine admin epeidi eixe ta zitoumena prosonta opws games kai stats xoris na einai ikanos... Theoro pos prepei na ginei demote....

ePVPtoras_
23-12-2010, 01:40 PM
επισης να σημπληρωσω οτι τα mute εγιναν χωρισ λογο...δεν υπηρξε κατι ασχημο στο chat απλα επειδη ετσι του την εδωσε και κρατησε και για ποση ωρα χορισ unmute...

Death_Reaper
23-12-2010, 01:52 PM
Οντως ο admin δεν ειχε και την καλυτερη αντιμετωπιση απεναντι σου(ουτε τα mute ηταν αναγκη),αλλα εχασε την ψυχραιμια του απο την αρχη,λογω το οτι δε τον αφησες mid.Δε τον δικαιολογω,απλα ετσι καταλαβα.Απο κει και περα,δε σε εβρισε,εκανε 2 φορες spam με caps και στο τελος ειπε και ενα 'ζωα'.Δε ξερω αν πρεπει να δεχτει το abuse ή να του κανει ο αρμοδιος που θα το δει μια παρατηρηση.Εγω το εχω εκλαβει σαν ενα παιχνιδι,που δεν εχει κρατησει το υφος που του αρμοζει σαν admin,αλλα παραλληλα δεν εχει κανει και κατι το φοβερο.

Υ.Γ Εσυ παντως φερθηκες πολυ καλα και εδειξες ωριμότητα.



Death_Reaper

ePVPtoras_
23-12-2010, 03:12 PM
1on den kserei dota otan mou leei oti einai autos gia solo kai oxi o lich pou sta 6 dinei se lane to double kill i sigoura to 1 kill eno autos to kanei pio diskola...

2on to oti kanei mute 2 fores kai to ksexnaei einai apla ena paraptoma? to oti den mporo na miliso me to team m den leei kati??? pou tou stelna kai /w allios mexri to telos mute tha eixa...

3on to oti enas paiktis katigorei ton simpaikti tou epeidi xanei eno pira sto lane mou 2 kills piga gang kai pira akoma ena den sas leei kati??? autos gia aplos player den kanei oxi gia admin...

Enas admin prepei kati tetoia na ta rithmizei oxi na ta kanei o idios... Apo pou n arxiso kai pou na teleioso re paides...apo to oti kanei mute epeidi den goustarei na m akouei???oute spammara oute evriza...Na eksigiso pigaina kai epeidi einai admin to paizei story kai kanei mute???

Kai kanei mute me to etc thelo kai to krataei kai 2 ores na min mporo na sinenoitho me to team...

Telos panton kati tetoia palikaria pou kanoun kataxrisi eksousias kai to paizoun istoria gia mena prepei na trone stegno demote...Edeikse ti players einai... Kai pistepse me ksero apeirous admins pou den xanoun tin psixraimia tous...Einai dikaiologia auto???an einai etc re paidia tote den xreiazomaste admins...

Stegno demote xoris sizitisi apo tin meria mou.... Kai tha stenaxoritho an meinei etc to thema...gt autos simera kai aurio kai methaurio tha kanei mute me to etc thelo...Oxi...Kai pali STEGNO DEMOTE

ePVPtoras_
23-12-2010, 03:26 PM
eisai kala palikari mou...ti i kaki tou mera? Trela poulate diladi? den aksizei auto demote??? Ego re man efaga me ola ta account mou ban epeidi exana psixraimia ki evriza kai katalava pos ego den eimai gia admin...Tha ithela alla eimai neurikos den kano gia admin...
Kai den katalava...Den prepei gia na gineis admin na ksereis kalo dota??? otan iparxei mia diafonia gia to poios tha paei solo na petaxteis kai na peis opa megale autos tha paei einai pio solo... Diladi eleos...

Kai pisteuo den itan i kaki tou mera...Etc einai san anthrwpos...Akou ekei thimose epeidi den ton afisa solo...
Kat arxas gia mena prepei na pigainei o pio solist...Alla apo opou kai na to piaseis eixa dikio...Den to eipa protos? Den einai o lich king pio solo? Min trelathoume...Kai mou kratise moutra???Eksigisa gia poious logous prepei na faei demote sto proigoumeno post...Min kourazo...As asxolithoun oi moderators...An autoi pantos einai admins pou den prepei na fane demote tote ti na poun kapoioi alloi opws AntonyPlaitis pou einai admin enan xrono kai kai oses fores ton petyxa se game vazei ta pragmata se taksi... Prepei na tous kanoume agalmata???

Oxi...Den kanei gia admin kai den xoraei dikaiologia...diladi oi admins tha dikaiologounte kathe fora pou tha nai stin "kaki" tous mera i opote den tous afineis na pane solo kai tsantizonte???
Kai na itane pio solo apo mena kai na to lege protos pali den einai simperifora auti epeidi tou pira to solo...Poso mallon otan to leo protos kai eimai kai pio solist...ELEOS

Chop-Suey.
23-12-2010, 05:58 PM
opa opa opa dike mou, katse pote se evrisa egw akrivws? p s elega stamata na m milas kai telos i kouventa kai na tin stamatisoume ekei kai dn katalavaines? e sto telos me ta ZWA p lete, anthrwpos eimai ksefuga ligo k to petaksa.... alla me sena mn m les se parakalw tpt.... oute egw me dikaiologw.... alla me esena panw apo to kefali na m milas sunexeia kai n s lew telos i kouventa kai na mn stamatas? e ti na kanw!!!!

BlackDePhiL
23-12-2010, 06:17 PM
Τι παει να πει ''τι να κανω''. Εγινες admin για να εισαι σωστος και ειδικα στο θεμα της συμπεριφορας ΔΕΝ πρεπει να ξεφευγεις, απο κει και περα ειναι δικο σου προβλημα.Δεν πιστευω πως πρεπει να τιμωρηθεις επειδη δεν εκανες και τπτ σοβαρο, αλλα την επομενη φορα να εισαι πιο προσεκτικος .

Chop-Suey.
23-12-2010, 06:41 PM
Panta eimai prosektikos aderfe Wallz... dn ktlva dld ksefuga mia fora dld..... dn eimai anthrwpos egw? epeidh egina admin prepei na eimai kai skulos? ennoeitai pos prosexw ... gia mia fora to kaneis thema... les kai eipa kati sovaro

PaokUberAlles
23-12-2010, 06:43 PM
o admin itan eristikos se olo to game!!!o lich parola auta dn milouse kai me to paramikro o admin tou ekane mute xwris kanena logo dn katalava dld epeidi zitise ton logo tha mas trelaneis re file poios tin exeis dei!!!twra gia to mute pou les sto eixe 10 wres!!!o admin borei na kratisei to mute oso 8elei dn iparxei kapoio orio!!!pantos sigoura dn einai demote!!!

Death_Reaper
23-12-2010, 06:52 PM
1on den kserei dota otan mou leei oti einai autos gia solo kai oxi o lich pou sta 6 dinei se lane to double kill i sigoura to 1 kill eno autos to kanei pio diskola...

2on to oti kanei mute 2 fores kai to ksexnaei einai apla ena paraptoma? to oti den mporo na miliso me to team m den leei kati??? pou tou stelna kai /w allios mexri to telos mute tha eixa...

3on to oti enas paiktis katigorei ton simpaikti tou epeidi xanei eno pira sto lane mou 2 kills piga gang kai pira akoma ena den sas leei kati??? autos gia aplos player den kanei oxi gia admin...

Enas admin prepei kati tetoia na ta rithmizei oxi na ta kanei o idios... Apo pou n arxiso kai pou na teleioso re paides...apo to oti kanei mute epeidi den goustarei na m akouei???oute spammara oute evriza...Na eksigiso pigaina kai epeidi einai admin to paizei story kai kanei mute???

Kai kanei mute me to etc thelo kai to krataei kai 2 ores na min mporo na sinenoitho me to team...

Telos panton kati tetoia palikaria pou kanoun kataxrisi eksousias kai to paizoun istoria gia mena prepei na trone stegno demote...Edeikse ti players einai... Kai pistepse me ksero apeirous admins pou den xanoun tin psixraimia tous...Einai dikaiologia auto???an einai etc re paidia tote den xreiazomaste admins...

Stegno demote xoris sizitisi apo tin meria mou.... Kai tha stenaxoritho an meinei etc to thema...gt autos simera kai aurio kai methaurio tha kanei mute me to etc thelo...Oxi...Kai pali STEGNO DEMOTE



Φιλε μου,εστω οτι γινεται demote σου λεω εγω...για πες μου τωρα...παιζουμε μαζι σε game και εγω σε κανω kick και ban και βαζω για reason 'επειδη μπορω'.Αν ο chop γινει demote,εγω τι ποινη θα δεχτω;;
Πρεπει να καταλαβεις οτι υπαρχει μια ιεραρχια σ αυτα τα πραγματα και οι ποινες ή τα demote δε δινονται αβερτα-κουβερτα.Οταν ενας απλος χρηστης βρίσει το σόι καποιου αλλου και δεχτει μια ποινη καποιων ημερων,ετσι και ο admin θα δεχτει καποιο warn.Κανενας ομως απο τους 2 δε θα γινει ban εξ 'ολοκληρου ή demote αντιστοιχα.Ελπιζω να σε βοηθησα να καταλαβεις.


Death_Reaper

BlackDePhiL
23-12-2010, 07:03 PM
Aντι να με ευχαριστεις που ειμαι αντιθετος στην πιθανοτητα τιμωρησης σου, μου την λες κιολας.

LoUiZoS
23-12-2010, 07:20 PM
Βασικά ο admin Chop-Suey. έχει κάθε δικαίωμα να σε κάνε !mute από τη στιγμή που με το δικό σου σπαμ του χαλάς την ψυχολογία και το game. Βέβαια ξεχάστηκε να το βγάλει και αυτό είναι το μόνο του παράπτωμα...Άραξε και εσύ όμως λίγο την πέτσα σου που ζητάς άμεσο demote...για μένα η μέγιστη ποινή που μπορεί να δοθεί στον admin είναι max 1 lvl abuse. Οτιδήποτε παραπάνω είναι άδικο, οτιδήποτε παρακάτω είναι φυσιολογικό!

Και σου παραθέτω και τον κανόνα για την χρήση της εντολής mute για να καταλάβεις γιατι λέω οτι έχει δικαίωμα να σε mutarei από τη στιγμή που του μιλάς συνέχεια παρά τις πολλές φορές που σου είπε να σταματήσεις..

1.11 Use of the !mute command

The use of the !mute command is allowed at the discretion of the owner of the game in cases of spam, insulting and annoying chatting towards the rest of the players.

LoUiZoS

Chop-Suey.
23-12-2010, 07:37 PM
Aντι να με ευχαριστεις που ειμαι αντιθετος στην πιθανοτητα τιμωρησης σου, μου την λες κιολας.

ma mou les na eisai prosektikos... les kai dn eimai.. exeis paiksei polles fores mazi mou? dn s eipa kai kt

ePVPtoras_
23-12-2010, 11:00 PM
1on den spammara gia na m kanei mute kai den stekei to oti opoios tou xalaei tin psixologia mutarei...
2on kai na spammara pou den itan spamm auto egine epeidi arxise na katigorei me eristiko tropo xoris na ftaio se kati
3on to gamimeno to chat einai gia na milas...Mute tha kaneis otan o allos vrisei otan prokalesei otan genika ipothei kati paralogo kai kako sto game...Me ekane mute xoris logo kai to kratise 2 ores na poume
4on den ekane kataxrisi tou oti einai admin??? An einai antras na paradextei apo monos tou oti tou estelna /w na m kanei unmute kai mou lege kane post... Alla ego o malakas den traviksa ta sc....
Parakatw...eksigisa gia poious logous den prepei na exoume tetoious admin...
4on kapoios eipe an autos einai gia demote tote kapoios pou thase bannarei me reason epeidi etc goustarw ti einai...Me tin idia logiki sou leo an autos den einai gia demote tote kapoioi admins pou einai 2 xronia admins kai den exei iparksei oute warm oute kane admin abuse tote ti einai ekeinoi...NA tous kanoume agalmata...
I apopsi m einai pos den einai ikanos gia admin gia pollous logous...Eleipsi psixraimias, kataxrisi eksousias, den gnorizei rules, asxima manners ktl ktl ktl
kai pos egine admin mono epeidi eixe ta games eixe kamia 10ara 100ara den ksero ki ego posa posts edw kai egrapse kai 5-10 malakies sto admin app...
Den einai omws etc ta pragmata...Apopsi mou...Opws kai na xei ite faei warn ite demote ite tipota tha gamei games kai tha to paizei istoria epeidi einai admin...O boufos pou den mporei kan na ksexorisei poios einai gia solo kai poios oxi...Den ksanasxoloumai kante oti thelete

Emman
24-12-2010, 06:25 PM
αφαιρέθηκαν κάποια απαράδεκτα σχόλια απο τον user ePVPtpras_.Το παρόν κλείνει μέχρι να απαντηθεί απο κάποιον αρμόδιο.

nauagio
06-01-2011, 08:49 AM
Από το Rapidshare :

The file of the above link no longer exists. This could be for several reasons:

* The uploader deleted the file
* The file contained illegal contents and was deleted from our Abuse team
* The file is incorrect
* The server is busy and can not process the request.
Unassigned file limit of 10 downloads reached.


Admin Abuse Denied

Case Solved

Topic Closed