PDA

View Full Version : Ανεκδοτο(Προσοχη. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΡΑΤΣΙΣΤΗΣ, ΕΤΣΙ ΤΟ ΒΡ&



Anwnimos
24-12-2010, 05:26 PM
Eνας Γιαννιώτης και ένας Αλβανός πετούν με το αεροπλάνο για Αθήνα. Κάποια στιγμή περνάει η αεροσυνοδός και τους ρωτά τι θα πάρουν.

-Ευχαριστώ τίποτε, λέει ο Γιαννιώτης

Ο Αλβανός το σκέφτεται και τελικά ζητάει ένα ριζογαλάκι με κανέλα.
Η αεροσυνοδός απομακρύνεται και ρωτάει τους συναδέλφους αν υπάρχει κανένα ρυζόγαλο για τον Αλβανό.
Βρίσκουν τελικά ένα ληγμένο και η αεροσυνοδός ρωτά αν υπάρχει και κανέλα. Πετιέται ένας και της λέει:

-Τι κανέλα ψάχνεις, Αλβανός είναι βάλτου πιπέρι κόκκινο..
Πράγματι ετοιμάζεται το ρυζογαλάκι και η αεροσυνοδός το πάει στον Αλβανό ο οποίος αρχίζει να το τρώει.

Σε λίγο αρχίζει να δακρύζει απ� το κοκκινοπίπερο και ο Γιαννιώτης τον ρωτά τι έπαθε.
-Θυμήθηκα τη μανούλα μου που πέθανε και συγκινήθηκα. Μου κόπηκε κι η όρεξη, μήπως θες να το φας εσύ το ρυζόγαλο;


-Και δε το τρώω.., λέει ο Γιαννιώτης.
Αρχίζει λοιπόν να το τρώει και τον παίρνουν κι αυτόν τα δάκρυα.
Ο Αλβανός τότε με ένα πονηρό χαμόγελο τον ρωτά:
-Εσύ τι έπαθες και κλαις;


Και ο Γιαννιώτης απάντα:
Κλαίω και γω για τη μανούλα σου που πέθανε και δεν έχω τι να σου γαΜΠΙιιιιιιιιιιιιιιιιιιιΙΠσω...

froggy_lil
24-12-2010, 06:45 PM
ουουουουυυυυυ... ρατσιστη!!! σιξ, σιξ,σιξ δε νααμπερ οφφ δε μπιισττ..!!! ουουουο να σου καει το PC! να σου χαλασει το usb disk των 500gb k να χασεις ολες τις τσοντες σου... ουουουο anwninme go home.

re pousti mou kana kalo anekdoto 8a peite kamia fora... olo metria k mlkies lete.

oNLiNe-dOtA.
24-12-2010, 08:10 PM
τρωγετε δεν θα το ελεγα και ωρεο αντε για να μην πλιγωθεις σου βαζω ενα 7/10