PDA

View Full Version : Provlimatismos Gia ta admin application



johnaras
26-12-2010, 04:42 AM
Me olo to sevasmo pros tous admin kai sta atoma tou forum tha ithela na pw oti ta nea rules gia to admin application ine kapws adika....egw prosopika kserw atomo me 20 posts pou ine admin xwris na ixe trelo support sto application tou...den thewrw oti to na ine sta requirments ta post ine lathos,alla pisteuw pws 100 posts ine polla....giati gia kapoion pou thelei amesa na ginei admin kai arxizei kai postarei pantou(xwris na ine akira ta post ktl)mporei na thewrithei os spam ktl....egw prosopika as poume exw 400++ games kai den kserw pws na ftasw 100 post se ena eulogo xroniko diastima xwris na thewrithei spam....euxaristw poli gia ton xrono sas.....oles oi gnomes dektes :D

Luck]sto[NoLag
26-12-2010, 05:33 AM
Ρε φίλε είσαι στο φόρουμ από τον Αύγουστο . To requirement για τα 100 πόστ είναι γν στό από τον Νοέμβριο . Έχουν γίνει τουλάχιστον 20 threads σχετικά με τα περιζήτητα 100 πόστ και έχουν δωθεί και Αρκετές απαντήσεις από το staff . Ψάξε λίγο πριν κάνεις το πόστ.

Gr4yFoX
26-12-2010, 01:41 PM
kai den kserw pws na ftasw 100 post se ena eulogo xroniko diastima xwris na thewrithei spam....euxaristw poli gia ton xrono sas.....oles oi gnomes dektes :D

Εχω κατηγορηθεί και εγώ για spam και δε καταλαβαίνω για πιο λόγο. Ναι δε θα το κρύψω και εγώ ποστάρω προσπαθώντας να φτάσω τα 100 posts.Στη διάρκεια της διαδικασίας αυτής όμως μου άρεσε να συμμετέχω σε συζητήσεις και έτσι τα 100 post ποια δε μοιάζουν με αγγαρεία. Πιστεύω φίλε οτι αν έχεις λίγο υπομονή και συμμετέχεις στις συζητήσεις δε θα αργήσεις να τα φτάσεις! Εγώ μέσα σε πολύ μικρό χρονικό διάστημα ( αν εξαιρέσεις κάποια χαζά ποστ μου, που αφαιρεθηκαν και καλά έκαναν οι staff) έχω φτάσει τα 35. Μέσα στον Ιανουάριο ευελπιστώ να τα φτάσω. Και επειδη έιπες οτι τα 100 ποστ είναι άδικα να σου πω και αυτό. Έχοντας κάνει κάποιος 100 ποστ, έχει δει κάποια προβλήματα του channel, έχει δει κατηγορίες πάνω σε admins και λάθη που έχουν κάνει. Ετσι όταν θα έρθει η ώρα να γίνει admin αυτός θα γνωρίζει τα προβλήματα του channel και θα προσπαθήσει να τα αποφύγει.Γενικα ο admin πρέπει να έχει επαφή με τον κόσμο που παίζει

K[a]ne
26-12-2010, 02:56 PM
sto[NoLag;401171']Ρε φίλε είσαι στο φόρουμ από τον Αύγουστο . To requirement για τα 100 πόστ είναι γν στό από τον Νοέμβριο . Έχουν γίνει τουλάχιστον 20 threads σχετικά με τα περιζήτητα 100 πόστ και έχουν δωθεί και Αρκετές απαντήσεις από το staff . Ψάξε λίγο πριν κάνεις το πόστ.

What he said.

CLOSED