PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : KonamiGR



mauro-kerasi
17-09-2009, 06:48 PM
* Accused Admin Account :KonamiGR

* Game Name :nlnekro4

* Παράπτωμα του Admin :bannare ton timmoro xwris logo.. kanw to post gt dn 3erei.... eimastan se ena xrwniko simeio kai kapou sto 40-45 kai o timmoros77 zitise mute apo ton konami gt eixe neuriastei tamala.. o konami ton ekane mute ... kai BAN .... dn mporw na katalavw ti eftege... replay dn exw gt m ekane wisp meta to game na kanw to post.. TY

KoNaMiGr
17-09-2009, 06:59 PM
Loipon Exoume kai leme Ta pragmata me to onoma tous o timoros se olo to game eixe tromera manners apo thn arxh pou exase to block elege GAMW GAMW to paraleipw auto mias kai sxedon oloi to kanoume pane kai ton trwne gang katw kai 3ekinaei pali o timwros GAMW TA KANTHLIA M ANTE MHN 3EKINHSW TWRA KAI SAS KANTHLIASW pios einai mid gamw kai dn leei miss O ampalos gamw.Synexizoume to game kai se kapoia fash ton proidopoihei o admin Nekro8afths o host tou game kai tou leei stamata na brizeis gia na mhn fas kapio ban dn to katalabe auto o timwros sthn synexei tou game leei dn 3anarxomai mazi sas nomiza oti 8a ebrize pali kai ton mutara alla eipe mexri na bgalw 3 items paw na ton kanw unmute mou stelnei se /whisper Ti to pezeis gamw? ampale ton kanw unmute kai ton rwtaw an einai admin kai mou apantaei kane me mute mhn se arxisw stis xristopanagies kai meta poly apla meta apo ola auta pou eixe kanei kai exwntas labh ypopshn thn symperifora tou sto game ton bannara ton ekane warn o nekro8afths ton mutara egw alla dn stamathse twra erxetai kai zhtaei kai ta resta kala meta to ban eipe 8aumata kai pramata mexri na lh3ei to game autos kai o filos tou Maurokerasi- oriste to replay oriste kai to ss571<---- TO replay

572 Kai ta dika mou replays dn xanontai meta apo ta whispers

TiMoRoS77
17-09-2009, 07:10 PM
Agorina m les APEIRA psemmata se afto to post
tora 8a balw kai to rep na to doun OLO kai na doun an exw adiko h oxi...
1o psema : eipa se 1 protasi to eksis " kala egw den ksanaerxomai mazi sas giati prepei na bgalw 3 items"
Esu fenete diabases mono to miso kai me ekanes mute..Kala epeidi barieme na sta ksanagrafw mpes/mpeite se afto to link pou ta lew ola meso MSN ston black kai ta ekane quote na ta deite...http://dota-alliance.com/board/showthread.php?p=47005#post47005

KoNaMiGr
17-09-2009, 07:22 PM
kai twra 8es na peis esy diabases to post mou kai dn blepeis to replay?pou grafei Timoros77?? ase mas re file an lew psemata 8a fanei sto replay ola epibebaiononte Sto bot 1 eisai apo emena gia manners sto bot 4 eisai gia noob play ara dhmiourgeis problhmata sthn koinothta

fors4ken_years
17-09-2009, 09:04 PM
eida to replay. milise kai o spice kai leei tetoia atoma den prepei na yparxoun gia admins HAHAHAHA milise to 5-12. loipon. genika sto game timwre eisai poly faflatas kai prokaleis me ton symperifora sou. ti simainei dld min arxisw kantilia? proidopoieis? esy poios eisai dld? mporei na itan ligo ypervoliko to ban alla s aksize kai meta apo afto etsi opws xeiristikes to thema. egw den symfwnw sto demote tou konamigr mias kai einai kai aksiologos admin.

Lazin
17-09-2009, 09:36 PM
eida to replay. milise kai o spice kai leei tetoia atoma den prepei na yparxoun gia admins HAHAHAHA milise to 5-12. loipon. genika sto game timwre eisai poly faflatas kai prokaleis me ton symperifora sou. ti simainei dld min arxisw kantilia? proidopoieis? esy poios eisai dld? mporei na itan ligo ypervoliko to ban alla s aksize kai meta apo afto etsi opws xeiristikes to thema. egw den symfwnw sto demote tou konamigr mias kai einai kai aksiologos admin.
Επειδη ο spicekolarakia εκανε ενα ασχημο ομολογω game ( αν και δεν εφταιξε μονο αυτος για την ηττα) σημαινει πως δεν ειναι καλος admin η πως παιζει συνεχεια ετσι? για δες λιγο τα στατς του πριν ανοιξεις το στομα σου

KoNaMiGr
17-09-2009, 10:18 PM
eida to replay. milise kai o spice kai leei tetoia atoma den prepei na yparxoun gia admins HAHAHAHA milise to 5-12. loipon. genika sto game timwre eisai poly faflatas kai prokaleis me ton symperifora sou. ti simainei dld min arxisw kantilia? proidopoieis? esy poios eisai dld? mporei na itan ligo ypervoliko to ban alla s aksize kai meta apo afto etsi opws xeiristikes to thema. egw den symfwnw sto demote tou konamigr mias kai einai kai aksiologos admin.

oriste kai enas pou koita3e to replay kai eide ta kanthlia pou elege o timoros

TiMoRoS77
17-09-2009, 10:38 PM
Konami agorina m... den to diabases olo... Leei oti to ban mporei na htan kai ligo iperboliko..LIGO!! loipon oxi oti se simferei...giafto to ligo LIGO iperboliko eimaste edw kai milame

KoNaMiGr
17-09-2009, 10:47 PM
Konami agorina m... den to diabases olo... Leei oti to ban mporei na htan kai ligo iperboliko..LIGO!! loipon oxi oti se simferei...giafto to ligo LIGO iperboliko eimaste edw kai milame

file sou eipa sou edwse warn o nekro8afths sou edwsa kai egw kai meta se bannara dioti paratrabh3e to 9ema na les meta gia xristopanagies katse re file egw eimai 8rhskos gt na mhn se banarw apo thn wra pou sto game anaferesai gia kanthlia oti sou ftaei to miss apo to mid kai ton skyloebrises kai meta mou les emena mute gia na mhn sou ri3w kamia xristopanagia?anariwtemai pou exeis kai 8rasos kai milas 8es na briseis thn panagia oxi sto game mou se kapion allon admin pou na mhn exei toso problhma me thn 8rhskeia kai na anextei na akousei kai kanthlia kai otidhpote allo

fors4ken_years
17-09-2009, 11:03 PM
Επειδη ο spicekolarakia εκανε ενα ασχημο ομολογω game ( αν και δεν εφταιξε μονο αυτος για την ηττα) σημαινει πως δεν ειναι καλος admin η πως παιζει συνεχεια ετσι? για δες λιγο τα στατς του πριν ανοιξεις το στομα σου

den einai kalos oxi. kai sto vt kai genika einai poly pisomaxairas. kai milaei kai poly proklitika.

Lazin
17-09-2009, 11:20 PM
den einai kalos oxi. Kai sto vt kai genika einai poly pisomaxairas. Kai milaei kai poly proklitika.

εστω δεν ειναι καλος αυτο του αφερει το δικαιωμα να εκφερει την γνωμη του πανω σε ενα θεμα?

fors4ken_years
18-09-2009, 01:36 AM
εστω δεν ειναι καλος αυτο του αφερει το δικαιωμα να εκφερει την γνωμη του πανω σε ενα θεμα?

na min to paizei o idios swstos.

Mpla
18-09-2009, 01:15 PM
tote re timore giati eisai banned sta perisotera bots? Ola ta game mazi sou kataligoun se flame wars + oti efages demote.

TiMoRoS77
18-09-2009, 01:53 PM
Mpla sto ksanalew eisai apo allo episodio agorina m... Kante ena checkban emena kai deite se posa bots exw faei ban... se 2 me afto tou konami... dld se 1 giati pragmatika an dn brw to dikio m oute kai gw dn kserw ti simenei... kai to demote agorina m to efaga epeidi ebriza sto forum oxi apo game.. genika ola afta p exeis pei ws wras gia mena einai 100% akira..Oreos sinexise etc

KoNaMiGr
18-09-2009, 02:09 PM
Mpla sto ksanalew eisai apo allo episodio agorina m... Kante ena checkban emena kai deite se posa bots exw faei ban... se 2 me afto tou konami... dld se 1 giati pragmatika an dn brw to dikio m oute kai gw dn kserw ti simenei... kai to demote agorina m to efaga epeidi ebriza sto forum oxi apo game.. genika ola afta p exeis pei ws wras gia mena einai 100% akira..Oreos sinexise etc

To les kai mono sou epeidh brizeis....Katalabeto oti eisai synexws bad-manners forum game ara mhn psaxnesai gia ta la8h sou apla katalabe ta

TiMoRoS77
18-09-2009, 04:03 PM
To les kai mono sou epeidh brizeis....Katalabeto oti eisai synexws bad-manners forum game ara mhn psaxnesai gia ta la8h sou apla katalabe ta

hmoun megale hmoun kai giafto prospa8w na mn eimai bad manners opws kai dn eimai sto forum kai opws DEN HMOUN sto game

KoNaMiGr
18-09-2009, 05:49 PM
hmoun megale hmoun kai giafto prospa8w na mn eimai bad manners opws kai dn eimai sto forum kai opws DEN HMOUN sto game

GAMW GAMW gamw ta kanthlia mou ante mhn sas arxisw me ta kanthlia pios einai sto mid gamw gamw pios ampalos "ti to pezeis gamw" "ampale" kane me mute mhn se xristopanagiasw,Esy Bad manner player? pios to eipe auto pes mou twra

TiMoRoS77
18-09-2009, 06:58 PM
GAMW GAMW gamw ta kanthlia mou ante mhn sas arxisw me ta kanthlia pios einai sto mid gamw gamw pios ampalos "ti to pezeis gamw" "ampale" kane me mute mhn se xristopanagiasw,Esy Bad manner player? pios to eipe auto pes mou twra

to pios ampalos einai psema den 8imamai na eipa tipota tetio... Kai na s pw kati allo? bad manners einai otan ton brizeis ton allon oxi otan les GAMW GAMW... to sketo gamw xwris na peis se pion einai brisia pros emou...Otan lew omws gamw tn man... tote einai manners... sto lew gia na ksipniseis...Kai sorry an einai bad manners to "ampale".. kai kati last peri aftou...Otan sou lew ksanakane me mute gia na MN se arxisw se tpt xristopanagies dn paei na pei oti sou eriksa.. kai egw warn sou eriksa gia tin a8lia simperifora sou sto mute alla kai se olo sto game

KoNaMiGr
18-09-2009, 07:07 PM
An parathrhseis se alla post kai abuses to oti otan kapios brizei se oudetero ba8mo kai auto dexetai poinh opws kai egw efaga warn epeidh eixa brisei se game pali se oudetero ba8mo kai malista hmoun me ta filarakia mou sto game

moun1tsa
18-09-2009, 09:36 PM
kakws egine repromoted
bad player, bad flamer
as diorthwthoun loipon ta lathoi tou parelthontos

Black.Lady
19-09-2009, 12:09 AM
!locked. eine anagi na spamarete ka8e thread? ...
http://www.dota-alliance.com/board/showthread.php?t=7337
i teliki apadisi 8a do8ei edw ^^

~Topic Closed~

Black.Lady
19-09-2009, 10:52 PM
merikes apo tis fraseis tou timorou :

01:32 re ampale
01:49 G**W
01:50 G**W
11:05 g**w
18:50 G**W TA KANTILIA M
19:04 MN ARXISW TPT KANTILIA
19:11 zwo
19:22 ti stop re mlk
19:25 me tn ampalo
19:26 g**w
27:26 RE AMPALE PIOS 8A KANEI TO MALE AN DN XPAREI AFTOS
33:47 kane me mute
33:52 giati 8a se arxisw se tpt xristo panagies
34:17 TI KANEIS RE AMPALE
34:46 ebrisa g**w?
35:07 re g**w tn anti8eo m
38:25 RE G**W TN ANTI8EO M

to ban 8a paraminei gia manners/eironia/neura.
oso gia ton admin konami to ban pou ekane itan swsto.exi dikio oti proeidopoihse o nekro8aftis na stamatiseis.ostoso an iparksei kapio la8os sto melon 8a ginei demote.

~Topic Closed~