PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : dxt-



J.N
29-12-2010, 12:22 PM
Όνομα του κατηγορούμενου admin: dxt-

* Game Name:ap*****

* Παράπτωμα του Admin: lipon... o HondaCi.vic1.4i leei ston never : 8es na akuseis kamia panagia????
dixws kan na vrisei ton kanei mute... swsto to mute ok gia na apofugei t vrisimo...
omws meta o HondaCi.vic1.4i ekane pause kai o dxt- ta ekane ola resume... episis an 8umame o pudge( alith0r0s) itan friend me dxt- kai enw spammare kai evrize( tou stul: eiste zwa) den ton ekane mute oute tou elege kt...

GonekiN^
29-12-2010, 01:08 PM
1o: psema p les s' olo to game m eleges 8a se kanw abuse gia to mute gt dn evrise kai ton ekanes mute twra ta allazeis.
2o:ta pause to ekane gt ei8ele na ton kanw !unmute omws me ekane whisp kai m apilouse tipou : kane me twra abuse allios 8a deis.T elega egw me evgeniko tropo opws 8a deite kai sto chat na stamatisei gt einai xristougenna kai dn 8elw na vrizoun oi alloi ( Panagies kai tetia ). omws autos sinexise kai sto whisp na me vrizei : Ka8isterimeno me elege.
3o: gi auto ekana ta unpause me evrize kai m elege 8a m vgaleis to mute re ka8isterimene; enw dn t elega tpt.
4o: egw otan evrize o Player : alith0r0s epaiza ap oti 8a deite otan evrize eperna kills kai logiko na min koitaw (Chat).
5o: dn mporouses na ton kaneis ecu mute afou les evrize ton filo Cou; gia pes... omws oxi na katigoriseis kapion.
6o: MONO NA KATIGORITE 3ERETE KAI NA SPAM.

::::Chat p ton lew na min vrizei::::
(17:05) HondaCi.vic1.4i: never 8es na akouseis kamia panagia?
(17:10) Me_Vs_All: Player [HondaCi.vic1.4i] was muted by player [DxT-].
(17:10) DxT-: !mute hond
(17:16) DxT-: min milas
(17:18) DxT-: gia panagies
(17:22) DxT-: xristougenna
(17:23) DxT-: einai re file
(17:28) DxT-: se parakalw
(17:29) DxT-: polu
::::Chat p lew oti me leei ka8isterimeno::::
(17:57) Me_Vs_All: dxt
(17:59) Me_Vs_All: ti kns ?
(18:08) DxT-: vrizei
(18:08) DxT-: re
(18:13) DxT-: kai m apili
(18:18) DxT-: m leei ka8isterimeno kai tetia

I_HiT_AgAiN
29-12-2010, 01:29 PM
Pisteuw oti den uparxei abuse sto game afto tou DxT.Den ekane kati kako.Ekane kapoia unpause mono ta opoia apagoreuontai gia ton logo oti tou zitouses unmute.Opos leei ton ekanes /w kai ton eleges kathisterimeno kai tou apeilouses.Afta ti einai? Pediarismata tha ta elega.Se ekane mute gia na min briseis kai ton apileis me abuse sto forum?Gia ena mute?h gia ta unpause pou ekane epidi itheles na se kanei unmute?Pisteuw pos eprepe na krathseis screenshot DxT sta /w tou pou se elege kathisterimeno kai se apeilouse.Tora ton mono p 8a xaraktiriza "la8os" einai oti den ekanes mute ton friend sou (pudge) epidi elege zwo kai zwo sinexeia.Gia na oloklirosw -1 sto abuse,DEN einai sovaroi logoi gia abuse apla 8a mporouses san admin na krathseis ton elegxo tou game kai na min katalh3ei se abuse.

J.N
29-12-2010, 01:51 PM
ela...na mpoun ta tsiria na arxisoun ta fail support... eixa faei lvl 1 warn otan eixa kanei 1 resume se alounou pause katala8os... nomizw pws den iparxei rule pou na leei oti epitrepete resume ama to kanei autos pou se evrise... eksalou m eipes kai se wisp gia ss... egw ss den exw dei... den ekana mute ton pudge epidi perimena na dw an 8a ton kaneis esi epidi itan filos s... otan tou eipa kopse to spamm den sinexise... alliws 8a ton ekana egw... oso gia auto pou les oti allaksa to reason pou ekana abuse eine la8os... otan se rwtaga ti kns ennoousa gia ta resume ! :///

alith0r0s
29-12-2010, 02:08 PM
loipon filtate dxt- pou se ekana kai support simfwnw me void (me_vs_all) kai to oti ekanes resume kai sou elega aston na kanei pause kai otan pou den me ekanes mute!!! Telos thelw na pw ston void pws prwsopika den exw tpt me auton kai pws ta ipotithemena zwa itan gia to oti malwnate xwris logo!! ama pramatika void thewreis pws ta (zwa) pigainan mono se sena exeis megali idea gia ton eauto sou!!

GonekiN^
29-12-2010, 02:18 PM
afou sas lew oti ta PAUSE ta ekane gia na t vgalw to mute! gt milate akoma gia ta resume ; pistevete auta p lete ap oti vlepete to eipa kai mesa sto game oti me elege ka8isterimeno an exei ...@@ na er8ei na to pei kai edw oti m evrize egw [ss] dn kratisa *la8os mou* alla autos an exei @@ na er8ei na pei oti m evrize alla p o J.N allos autos vrise kako 8ima vrise !


:::kai telos panton gia na teleiosoume me to 8ema [resume] me elege na t vgalw to !mute gi auto ekane to pause 8a to kratouse mexri na to vgalw.enw me evrize apo panw 8a t evgaza kai to !mute ;an 8ewrite oti eprp na to kratisw [pause to game] giati o allos me evrize kai m apilouse gia na ton vgalw to !mute (OK) dwste mou [Warns]

Auta apo emena KALA XRISTOYGENNA


::::Na ki alles apodi3eis p rwtaei o ''ADMIN'' emena p ta eides ola auta kai apo monos tou o PLAYER : Honda t leei::::
(19:06) HondaCi.vic1.4i: ETC KAI KSANAGINEI MUTE XORIS LOGO
(19:08) Me_Vs_All: pu ta eides ta ka8isterimeno kai tetia
(19:14) HondaCi.vic1.4i: SE PM
(19:21) HondaCi.vic1.4i: ALLA ME KANEI MUTE XORIS NA VRISO

J.N
29-12-2010, 02:54 PM
sto abuse den anefera pou8ena nomizw oti katigorw ton dxt- gia to mute pou ekane...
emena me peiraksan ta 3 sinexomena resume xwris na enimerwsei ton logo pou ginete resume... eksalou kserw oti to resume ginete 1on... mono apo auton pou ekane to pause... 2on... apton admin an perasei t xroniko orio twn 2 leptwn... auta eixa na pw...parakalw na kleisei to thread mexri na eksetastei.

GonekiN^
29-12-2010, 05:20 PM
kai egw 3erw oti sto pause prepei na to les 1a... kai autos dn to elege. logos : Mute
an 3es ta rules p amfivalw!!! J.N
ta exeis diavasei mia fora kai xerese palamakia ee; paidiki xara; ama deis mono ta games t filou sou 2 games kai an ... ap oti m eipes kai to mesimeri mln 3ana alla3e Account fantasou poso sta8eros tupakos einai.!!
::::.....::::

Kyuubi)NineTail
29-12-2010, 05:23 PM
Dxt- αγαπητέ μου φίλε, αφού λες οτι σε έστελνε whisps οτι θα σε post με επιβριστηκα σχόλεια...που είναι τα screenshots???
Επιπλέον, το mute φυσικά το βρήσκω έγκυρο. Ομως θέλουμε να δούμε τα screenshots με τα whisps.
EDIT:Τότε δείνω -1, το Mute ήτανε εφικτό.

GonekiN^
29-12-2010, 05:27 PM
eimouna se kati NET kai dn eixa wra na tis valw kai eixe klisto skliro disko kai dn mporesa na tis swsw ktlvs; alla min mpaineis na spam kai ecu afou vlepeis ti leei pio panw!! kala s eipe kai ecena o allos exeis ena account kai exeis kanei 500+++ spam! eleos vlepete ligo olo to pragma!\


:::!!!na ta pali!!!:::

(19:06) HondaCi.vic1.4i: ETC KAI KSANAGINEI MUTE XORIS LOGO
(19:08) Me_Vs_All: pu ta eides ta ka8isterimeno kai tetia
(19:14) HondaCi.vic1.4i: SE PM
(19:21) HondaCi.vic1.4i: ALLA ME KANEI MUTE XORIS NA VRISO

monos tou to eipe oti me evrize se whisp's

J.N
29-12-2010, 05:49 PM
po 8a me trelanei o tupos...deite ti leei!!!
auto eprepe na st valw me caps...1on.--> pws na proidopoihsei gia pause otan ton exs kanei mute??????
2on.. stamatiste na lete -1 sto abuse gia to mute!! -ksanalew- to abuse to kanw gia ta resume kai mono ta resume!!!

Tsalka_man
29-12-2010, 05:57 PM
Xaoaxoxao einai polu xazos allh8eia monos t karfw8hke an den evlepa t last post 8 s lega n vazes t pm :D xaax ela re t paidi einai amualo ade dostou more ena ban :P.No reason gia abuse re ade.xaaxxa

---------- Post added at 03:57 PM ---------- Previous post was at 03:57 PM ----------

Xaoaxoxao einai polu xazos allh8eia monos t karfw8hke an den evlepa t last post 8 s lega n vazes t pm :D xaax ela re t paidi einai amualo ade dostou more ena ban :P.No reason gia abuse re ade.xaxaxaxa

Gol_D.Roger
29-12-2010, 06:01 PM
Paidia an exw katalavei kala milame gi auton ton typo: http://www.mymgn.com/board/showthread.php?57628-SOLVED-User-Abuse-Hon.daCivic1.4i&p=392061#post392061


autos diladi p allazei synexeia tin teleia gia na kanei new accs kai na xalaei games genikotera.....Dn einai krima na katigoreitai o dxt epeidi ekane resume gt o allos ekane pause gia na ginei unmute???-10000000 sto abuse,dn goustarw typous me 2340823948 accs p xalane games i prokaloun antidraseis opws auth

GonekiN^
29-12-2010, 08:38 PM
re (pws na s ekfrasw twra... mesa sto game ton eleges bill (1 fora) alla autos s eipe dn eimai o bill eimai o john .. dld Friend Cou) twra exeis kanei ABUSE FAIL!!! na sto pw etC ... isa isa na me kaneis na faw warn.. to !!!PAUSE!!! re palio min vrizw Xristougenniatika to ekane gia na t vgalw TO MUTE KATALAVETO STO KEFALI SOU!!! PWS NA STO PW ?? GIA PES!! ANTE PALIO SAXLAMARA otan exw adiko to lew opws sto allo abuse mou (*pou to ekana egw o idios*) edw exw dikio kai sto apodikniw apo ola auta p lew me MAVRA GRAMATA diavase mia fora i dn 3es na diavazeis (*Alli xwra;;;*) mono ap to name Cou kai apo ta alla apodiknieis oti eicai paidaki (Me_Vs_All) to (Batman) eprp na valeis! aporw pws se valan ADMIN mono gia pacman eicai!!! gia enan LEAVERI milate opws leei kai o Player: Gol... eleos eicai! auta apo emena.

J.N
29-12-2010, 08:45 PM
vlepw oti ekana abuse ena anwrimo-kobleksiko pedaki... mono apo auta pou eipes gia /dnd eic,,,

volakas
29-12-2010, 10:08 PM
Εγώ δεν είδα να παραπονιέται μετά το unmute για τα resume άρα και χωρίς ss μπορώ να υποθέσω πως ο λόγος του pause ήταν για να γίνει unmute. Διαφορετικά μετά το unmute θα έλεγε ότι κάτι έτυχε και επειδή ήtan mute δεν μπορούσε να το πει με ότι συνεπάγεται αυτό στη συνέχεια (abuse κτλ κτλ). Τώρα για το ότι έβριζε ο alith0r0s ειλικρινά το ανώριμο της υπόθεσης φίλε μου είσαι εσύ. Το παλικάρι το λέει και εδώ, φαίνεται και στο chat, σας λέει να μην τσακώνεστε και εσύ πιάνεσαι από 1 ζώα. Η υπέρτατη προσβολή! Πραγματικά ίσως πιο κοινή έκφραση και από το μαλ... στο dota. -1 στο abuse.

beelz3bub.
31-12-2010, 12:24 PM
Δεν υπάρχει Abuse. Δε γίνετε κάθε φορά που είναι κάποιος mute κάνει pause για να γίνει unmute.
Ούτος η αλλος , ο user παραδέχτικε πως μέσο pm έβρισε τον admin.

(19:06) HondaCi.vic1.4i: ETC KAI KSANAGINEI MUTE XORIS LOGO
(19:08) Me_Vs_All: pu ta eides ta ka8isterimeno kai tetia
(19:14) HondaCi.vic1.4i: SE PM

Αdmin Abuse Denied

Topic Closed