PDA

View Full Version : [DENIED] Abuse Admin : Rockguitarist



point_me
29-12-2010, 09:11 PM
Όνομα του κατηγορούμενου admin:Rockguitarist
Το όνομα σας :hello_u_noobs
Game Name:AP??????
Παράπτωμα του Admin:pola ke diafora
Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό:dite chatlog ke replay ke image.
den kseri ta rules.....tou leo oti an i m8 mou 8eloun na kick 1 allie pou kani game ruin tote prepi na to afisi na gini ke m lei oti den ine etsi.
meta oli i simperifora tou sto game ine aparadexti.
episis se kapia stigmi kani muteall ke to afini mexri telos.
dite replay ke meta pite gnomes.
ty.

wild_captain
29-12-2010, 11:37 PM
3:23 [All] Giannis_Parios (Bloodseeker): Ti leei re o malakas
3:23 [All] Giannis_Parios (Bloodseeker): ti leei re
3:23 [All] Giannis_Parios (Bloodseeker): hahahahah
3:24 [All] Giannis_Parios (Bloodseeker): ti leei
3:31 [All] Giannis_Parios (Bloodseeker): pas kala re file?
4:05 [All] hello_u_noobs (Anti-Mage): ine 2 ime 4 ti simperasma vgazis?
4:10 [All] Giannis_Parios (Bloodseeker): oti eisai malakas
15:56 [Allies] Giannis_Parios (Bloodseeker): skaste malakes
15:58 [Allies] Giannis_Parios (Bloodseeker): skaste asxetoi
24:53 [Allies] Giannis_Parios (Bloodseeker): skase axrhste
31:33 [Allies] Giannis_Parios (Bloodseeker): skaste zwa
31:40 [Allies] billakos_17 (Eredar): t sks re papari?
31:46 [Allies] Giannis_Parios (Bloodseeker): skase vlakako kai paize
31:55 [Allies] billakos_17 (Eredar): zoo

^ o bloodseeker (Giannis_Parios) epivalete na fai ban gia manners

16:32 [All] RockGuitarisT (Sven): A votekick against player [Giannis_Parios] has been started by player [hello_u_noobs]. 6 votes are needed within 60 seconds to

^ ban gia illegal xrisi tou votekick ( an kai o RockGuitarisT ekane !votecancel egeros)

38:08 [All] RockGuitarisT (Sven): Global chat muted (allied and private chat is unaffected).

^ poli sosti kinisi tou admin na kani !muteall gt ginotan xamos sto all

-1 sto abuse, o blood den ekane game ruin oute ipermetro noobplaying gia kanenan logo, itan men ligo arxarios ala den ixe skopo na feedari i na xalasi to game

(mia paratirisi me to dota replay manager to chat stamatise sto 43:05 xoris na grapsi pouthena oti to pexnidi teliose, ti egine? sry alla exo taksidi kai prepi na ksekiniso se 15 lepta opote den prolaveno na do replay)

RockGuitarist
30-12-2010, 12:14 AM
katarxin efoson hmoun apo tin antipali pleura,den mporousa na dw ta manners tou allou,kai simfwnw twra pou ta eida na faei ban gia manners.

twra ksekinaw me to votekick.apo to 5o lepto i parea fagwthike na diwksei ton blood o opoios apla den epaize kala.oloi mporoume na katalavoume pote kapoios kanei noobplay kai pote gameruin.
tous eksigousa sinexeia sto all (pou ginotan apeiro spam) oti apla den paizei swsta to paidi kai den niwthei.
epeita mou ksekinane to prwto votekick to opoio kanw kateutheian cancel xwris na moirasw bans sautous pou patousan dioti eimai ligo elastikos sauto to thema,dld dinw prwta ena warn kai epeita kanw tis energeies(pragma pou den ektimisan oi sugekrimenoi paiktes).
epeita feugoun me disc duo apo emas sto 18 kai oi sugekrimenoi paiktes pou kseroun toso kala ta rules,zitane end....fusika kai den to dinw kai sinexizoume to game me apeiro spam,opote kai ekana muteall efoson den katalavainan.na simeiwthei oti to mute vgike tin stigmi p spasame apo mid me skopo na poun ff(pou den pisteuw na kseroun ti einai kiolas alla tespa).kai o filtatos epeidi tous mpoukwsa sto game den eide to !unmuteall pou ekana kai m elege krata kiallo to mute kai tetoia.

telos tha s deiksw kai ton kanona mpas kai ton matheis.
Η χρησιμοποίηση της εντολής !votekick επιτρέπεται από οποιοδήποτε παίκτη μόνο στις παραπάνω περιπτώσεις του !kick
καθώς επίσης και σε περιπτώσεις υπέρμετρου noobplaying κατά τη κρίση όλων των παικτών στο παιχνίδι. .

auta apo mena.

Beno_Facebook
30-12-2010, 12:58 AM
File thread starter ..n sou po kati..aptin stigmi p paizeis se public channel den prepei n exeis tin apaitisi n einai oli pro..kapoioi 8 boun gia na ma8oun ..opos kai o blood..to oti einai noob de simainei oti prepei n ton kickarete afou d feedare eskemena...to mute to ekane swsta kai to evgale otan eprepe..opote gz s ena akomi fail abuse ..

point_me
30-12-2010, 01:01 AM
ti perimenate an ixate 1 hero na feedari ke na ka8ete afk gia 2 min stin arxi,na ine 2 lvl ke go 4 lvl same lane,na pigeni pera do8e ke ala.....den 8a zitagate kick?ton admin to voleve na katsi o blood ke logiko itan aloste.....kills eperne.
parakalo na doun to replay osi 8eloun na ekferoun gnomi gia to gameruin......
diladi re palikaria an 1 hero me feedari apo tous adipalous logiko den ine na min 8elo na ton kano kick?
ke 8a mporouse gia balance na kani to kick otan ta filarakia tou traviksan kalodio ala pali den to ekane.
ke oso gia to mute den to edose ston blood protimise muteall......

RockGuitarist
30-12-2010, 02:04 AM
ti perimenate an ixate 1 hero na feedari ke na ka8ete afk gia 2 min stin arxi,na ine 2 lvl ke go 4 lvl same lane,na pigeni pera do8e ke ala.....den 8a zitagate kick?ton admin to voleve na katsi o blood ke logiko itan aloste.....kills eperne.
parakalo na doun to replay osi 8eloun na ekferoun gnomi gia to gameruin......
diladi re palikaria an 1 hero me feedari apo tous adipalous logiko den ine na min 8elo na ton kano kick?
ke 8a mporouse gia balance na kani to kick otan ta filarakia tou traviksan kalodio ala pali den to ekane.
ke oso gia to mute den to edose ston blood protimise muteall......

koita prin grapseis tha pigaineis kai tha vlepeis ti grafw kai egw.
prwton oi 2 fagane dc kai an patiseis stats kai stous duo tha deis arketa game me polu stayrate.
deuteron o pudge apo sas itan pio noobas apo ton seeker,kai an deis apo tin mesi kai meta tou paixnidiou o pudge zitouse na fugei,den epaize kala,kai itan liga lvl,enw o seeker eixe anwdiki poreia.opote min katigoreite ton seeker,plaka sas kaname olous.
trito,akomi kai kick na ton ekana,sas eixa toso xalara,pou den mporousate na kounitheite.kai an eiste toso pro, na pate na paiksete se alla chanel me pro paiktes opou tha niwthoun,ante giati san polla na eipate.

prepei na katalavete oti oloi mas ksekinisame apo kapou.

The_BloodSeeKer
30-12-2010, 06:02 PM
File m ... exeis tin apetisi na paizeis panta me PRO ?

opws pro eipe kapios ... fisika benoun kai atoma na ma8oun DotA

to na paizeis sta DA Hostbots einai dikaiwma tou ka8enos .. ane3eretos ama einai PRO h oxi ..

olo to 8ema einai na min einai leaver ...

Anyways

O rock epra3e poli or8a... kai fenete .. twra ama esy dn eisai ikanopihmenos epidi exases kai eixes... ena apokaloumeno apo esena "noob teamate" apla.... min 3ana pe3eis eleos.. Opws proanefera einai dikaiwma tou ka8enos...

Fisika ena megalo

-1 STO ABUSE SOU

Cya Later People~

point_me
31-12-2010, 01:47 AM
ksanaleo o blood itan noob ke ton afine....
to votekick itan sosto gt oli i allies i8elan na ton dioksoun.....
otan feedari tous adipalous logiko ine na min 8eloun kick.....
oute ego 8a i8ela na kick 1 pou me feedari logiko ine ala ine ke adiko.
simperasmata dika sas afou dite replay.

RockGuitarist
31-12-2010, 03:10 AM
parakalw na min spamarei kaneis apo dw kai pera.exei kantantisei geloio.
tha to koitaksoun oi ipeuthinoi.

karoulias_15
31-12-2010, 04:52 AM
1)Manners dn mopouse na dei itan sto antipalo team
2)Se kathe periptwsi vottekick o admin einai ypoxrewmenos na tin kanei cancel
3)Gameruin den theorite na mn niwthei o allos i n mn tou ekatse to game
4)To mute mexri to telos aparaitito eixate kanei to all chat ''kafeneio''
Kai telos anaferomenos se sena kai se olous tous allous tread starters,prin kanete abuses rixte mia matia sta rules.Einai mono 2 lepta apo tin zwi sas.Den tha idrwsete.To lew mono kai mono gt kapoia abuses opws kai na to kanoume einai geloia kai grafoun oti na nai.. -1 sto abuse

PokopikosGR
31-12-2010, 04:23 PM
ksanaleo o blood itan noob ke ton afine....
to votekick itan sosto gt oli i allies i8elan na ton dioksoun.....
otan feedari tous adipalous logiko ine na min 8eloun kick.....
oute ego 8a i8ela na kick 1 pou me feedari logiko ine ala ine ke adiko.
simperasmata dika sas afou dite replay.

Δεν ήθελα να spammαρω σ 'αυτό το thread αλλά καταντάς ενοχλητικός.Φίλε μου δεν αποφασίζεις εσύ ποιος θα παίζει στα games της nol,είναι ανοιχτά για όλους και αν δεν σου άρεσε ο τρόπος που έπαιζε ο blood (που σίγουρα δεν έφτανε το gameruin για να δικαιολογήσω κάποιο (vote)kick ) υπάρχει ένα κουμπί που λέει "exit game",ας το πατούσες με δικιά σου ευθύνη.Ότι έρχεται κάθε τραμπούκος και λέει "αυτός είναι noob,ας τον kickarουμε" είναι εκνευριστικό..Αν ήμουν στη θέση του guitarist είχες ban για illegal votekick,γλιτώνεις το ban λοιπόν και έρχεσαι και μου κάνεις abuse?Αυτά από μένα,sorry και πάλι για το spam,-1 στο abuse (για όποιον δεν το κατάλαβε :D )
(να προσθέσω ότι τα manners του blood δεν τιμωρήθηκαν απ 'τον admin επειδή προφανέστατα δεν έβλεπε το chat των αντιπάλων)

Greekgod
01-01-2011, 01:21 PM
Έλα καλά είναι τα ότι νανε abuse.Κάνετε abuse για το παραμικρό.Ωραία το έκανες?Νομίζεις ότι θα κερδίσεις τίποτα?Δεν νομίζω.Καταρχάς δεν μπορεί ο admin που είναι αντίπαλος να δει τα manners του seeker.Λογικό δεν σου φαίνεται?Να γίνει το ban λοιπόν.Πάμε παρακάτω.Λες ότι έκανε gameruin και έπρεπε kick.Πρέπει να ξεχωρίζεις το gameruin από το noobplay.Παίζεις στο έλεος,δηλαδή σε public channel και δεν μπορείς να έχεις την απαίτηση να είναι όλοι pro.Το παλικάρι ήταν noob,δεν έκανε gameruin.Οπότε πολύ σωστό το !votecancel του admin.Αν και εδώ που τα λέμε έπρεπε να γίνει ban αυτός που το ξεκίνησε,αλλά τεσπα.Συνεχίζουμε...Το !muteall,καταρχάς,ήταν σωστό καθώς γινόταν ένας χαμός στο all.Μετά από λίγο το έβγαλε οπότε δεν νομίζω ότι έκανε κάτι λάθος εδώ.Αλλά και να το ξεχνούσε μου φαίνεται πολύ λογικό,καθώς και ο admin παίζει την ίδια ώρα οπότε μπορεί και να ξεχαστεί.

Συνοψίζοντας,δεν τίθεται θέμα abuse.Καλό θα ήταν την επόμενη φορά να έχετε κάτι σοβαρό όταν θέλετε να κατηγορήσετε κάποιον admin.

Υ.Γ Συγγνώμη αν σπαμμάρω,αλλά ήθελα να απαντήσω :)

nauagio
09-01-2011, 04:16 PM
Δεν υπάρχει κάτι το μεπτό από τον admin Rockquitarist άξιο κάποιας ποινής.

Ο User Giannis_Parios θα γίνει ban για manners.

O User hello_u_noobs θα γίνει ban για illegal votekick.

Admin Abuse Denied

Case Solved

Topic Closed