PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : Ban_plz_asap και no_spam



vDay
29-12-2010, 09:36 PM
* Όνομα του κατηγορούμενου admin: ban_plz_asap, no_spam

* Το όνομα σας : vDay

* Game Name: AP*kati*

* Παράπτωμα του Admin: Maphack?

* Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό: Loipon, vrhka ena click se fog... gia to opoio omws den eimai kai toso sigouros ka8ws eksaitasa polu prosektika to replay kai vrhka merikes antendeikseis gia thn xrhsh maphack pou polu apla mporei na einai ksekarfwma mias kai enas admin gia na exei mh kai gia na mhn ginei antiliptos tosa game shmenei oti einai empeiros mher.

22:27 <ban_plz_asap> 0x19: Select Subgroup: [Butcher] 0x000064DE0001001D
here are the screenshots:
http://img222.imageshack.us/img222/6308/aaaadc.png (http://img222.imageshack.us/i/aaaadc.png/)
http://img813.imageshack.us/img813/9394/aaaaasn.png (http://img813.imageshack.us/i/aaaaasn.png/)
Tha dwsw loipon merikes akoma endeikseis gia mh pou vrhka... 22:50. Afou eksafanizonte oi enemies apo mid phgenoun woods pragma pou den fenetai sto map kai afou perasoun ta enemy creeps to potama h mirana arxizei kai ta farmarei "aneta" egw prosopika tha anusuxousa an eixan xa8ei oloi oi enemies etsi.
23:57... No_spam... Kanei signal akrivos panw ston pudge mesa se va8u fog sta enemy woods xwris na ton exei dei prin kai enw autos htan monos kai me ligo life kai mas leei na er8oume.
25:56... ban_plz_asap... Arrow sto va8u fog, se riki pou farmare ta neutrals xwris na eixe idea oti htan ekei...
Screenshot:
http://img403.imageshack.us/img403/9836/aaawbt.png

...
eimai sigouros oti uparxoun kai alla, apla eixa hdh afierosei mia wra se auto to replay kai den h8ela na to dw allo.
Opws fenetai pantos sto replay oi 2 admins htan m8s kai den 8a mou fenotan periergo an exei maphack o enas na exei kai o allos.

ban_plz_asap
29-12-2010, 09:50 PM
epeidi exw last replay spiti mou opou epeza to game auto k epeidi eisai karagiozis megalos molis paw spiti anevazo to replay k ola teliwnoun kali i prospatheia sou gz file!!

Be_Strong
29-12-2010, 09:52 PM
22:27 <ban_plz_asap> 0x19: Select Subgroup: [Butcher] 0x000064DE0001001D
22:28 <ban_plz_asap> 0x16: Remove from selection: 0x000064DE0001001D

Eida Replay mexri ton xrono pou anagragw gia na check to stigmiotupo.Parauta opws leei kai to removal action exoume oriako click tou enos sec sto fog kati to opoio dikaiologeitai apo mia pareklish 0.5 - 1 sec se ka8e manager-viewer.Proswpika to staff den dinei poines se clicks twn 0.5 sec me 1 sec logw tis pareklishs auths.Stin 2i omws periptwsh mu fanhke polu periergo.Opote exoume 2 periptwseis i einai polu skilled kai tou ir8e stigmiaia empneush na rixei to arrow(Kati to opoio den einai api8ano) h exei mh.Proteinw na min dw8ei poinh alla sto next paraptwma(idias panta kathgorias)Demote + Ban kai qq(8a check me enan friend to replay 8a postarei autos)

DraccuSunc
29-12-2010, 09:53 PM
1on to programma p xrisimopieis kitao to time t replay oxi t game gia auto bori na exis adiko ase kapios na to psaxi an kai eime siguros oti kanis lathos ta time

2on Prepi na ton misis poli gia na epsaxes toso eksonixistika ola ta clicks tou

vDay
29-12-2010, 09:56 PM
2on Prepi na ton misis poli gia na epsaxes toso eksonixistika ola ta clicks tou

Apla to programma mou vriskei sxedon kateu8eian ta clicks kai etsi den exw provlhmma se ka8e replay pou exw na vlepw olous tous enemies gia mh. Afou vrika to click apofasisa na koitaksw poio eksonixistika to gameplay mias kai den eimai sigouros. Den exei na kanei me misos.
Kai telospanton an eixes esu upopsia gia kapoion admin me mh den tha to epsaxnes kapos?

ban_plz_asap
29-12-2010, 11:04 PM
gia na teliwnoume ama egw exw mh na mou paroun ta admin rights k na mn ksana paikso dota pote
etsi tha ginei i douleia loipon auth einai i gnomi mou

no_Spam
29-12-2010, 11:06 PM
λοιπον καταρχας με τον user ειμασταν στο ιδιο game και ελουσε στο lane του με αποτελεσμα να εχoυμε να αντιμετωπισουμε εναν invoker wicked sick με skadi στο 15-17 περιπου :P και τον εκραξα λιγο στα πλαισια του game παντα προφανως εκνευριστηκε και εκανε αυτο το fail abuse mh δεν ειχα ουτε θα εχω ποτε δεν το χρειαζομαι ,και ο ban μενει λιγα τετραγωνα μακρια μου και απο οσο ξερω δεν εχει ουτε αυτος ,ας βγει καποιος αρμοδιος να ξεκαθαριστει το θεμα και μην βγαζετε τα komplex σας με τετοιους τροπους γελαει ο κοσμος , α και μην ξαναπαιξεις leoric κριμα να χαλας το pick etc


no_Spam

vDay
29-12-2010, 11:36 PM
Den tha anaferomoun sto gameplay mou, to opoio den mas endiaferei, alla mias kai ethikses to thema, up eixame 2 second aoe stun tous sven kai mpoliko aoe dps apo ton invo, kai xwris gang eidika, den mporousa na kanw polla. Kata ta alla den vlepw na ta phges polu kalutera.
Oute omws kai to kraksimo me peirazei. Auto pou me peirazei einai na vlepw enan admin me 1500 games na kanei teliws akuro signal se pudge me ligo life sthn mesh twn woods, xwris na ton exei dei kai admin na xwnei tetoio arrow se invi. Exete kapoia eksighsh gia autes tis flasies?
An oxi mhn prospa8hte oute na me miwsete me wispers sto bnet oute me proklhtika posts san auto sto forum.

varonoc_45
29-12-2010, 11:57 PM
Eksetasa arketa eksonixistika to replay k exw na pw:

1) to prwto click ston pudge nai einai se fog alla einai to poly miso deuterolepto diafora opote de mporeis na to theoriseis mempto

2) to signal t no_spam sto fog sta woods einai teleiws akuro k upodikniei gang sta woods to opoio ginetai pio fanero otan mazevetai olo t team k erxetai sto woods sas liga deutera meta k psaxnoun alla dn vriskoun kanenan

3) to arrow tis miranas mono sto fog dn einai...
sto 25.52 se xrono replay o riki einai emfanis sto map otan ton plisiazei i mirana...exw k screenshot alla dn mporw na t anevasw dn kserw gt

Nomizw dn iparxei abuse gia tous xristes ban_plz_asap kai no_spam

vDay
30-12-2010, 01:07 AM
Exeis dikaio, mou ksefuge to replay time.


Oso gia to arrow ston riki pou eixe fanei, pragmati eixe fanei alla makria apo thn prwth folia neutrals kai arketa deuterolepta pio prin pragma pou me kanei oti einai sxedon adunato na "mantepse", "upologise" oti htan ekei, para mono apisteuth tuxh h mh.
Telos gia thn mortred kai to gang, den eixe ginei gang woods se olo to game, oi antipaloi den eixan kapoion karampinato woods farmer, to shma egine AKRIVOS panw ston pudge kai apo mia mortred lvl 9 me 1 lvl 1h kai oxi idietera kala items enw o allos eixe ligo life. Kai egine mono mia fora sto game kai me idietairh epimonh. Ola auta me kanoun na pisteuw oti den eixe pro8esh gia gang woods alla gnorize oti o pudge einai me ligo life.

varonoc_45
30-12-2010, 01:42 AM
Loipon paidia, exw polu kala upopsin mou tis periptoseis oriakwn clicks. Alla tha statho sto click to opoio den htan kai toso oriako gia to fog eixe fugei apo to 22:24-25 kiollas opws fenetai kai sto ss.
http://img697.imageshack.us/img697/124/aasdt.png (http://img697.imageshack.us/i/aasdt.png/)
Sthn arxh den eimoun ka8olou sigouros gia to mh, alla oso proxorousa vlepontas tis antidraseis twn admins egina sxedon sigouros. Telos koitontas prosextika to log vrhka auto pou me kanei sigouro gia to maphack.

Edw loipon ginetai to click se fog.

Edw vgazei apo select pragma pou shmainei oti mphke se fog h dialekse allo unit.

Kai edw loipon, akrivos thn idia stigmh kanei select ton hero tou, pou shmainei oti amesos pathse F1, suni8ismenh taktikh twn mhers gia na mhn ginonte antiloiptoi. Tha mporouse fusika amesos me to pou xa8ike sto fog o pudge na pathse to f1 alla to apokleiw, prwton giati to click den einai kai toso oriako kai 2on giati den uparxei kanena keno metaksu autwn ton actions sto log opws 8a sunevene se opoiodhpote unit eixe xa8ei se fog. Mallon sas mperdepsa ligo alla pisteuw kapoios me pou gnwrizei to 8ema katalave ti ennow.

---------- Post added at 11:07 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

Oso gia to arrow ston riki pou eixe fanei, pragmati eixe fanei alla makria apo thn prwth folia neutrals kai arketa deuterolepta pio prin pragma pou me kanei oti einai sxedon adunato na "mantepse", "upologise" oti htan ekei, para mono apisteuth tuxh h mh.
Telos gia thn mortred kai to gang, den eixe ginei gang woods se olo to game, oi antipaloi den eixan kapoion karampinato woods farmer, to shma egine AKRIVOS panw ston pudge kai apo mia mortred lvl 9 me 1 lvl 1h kai oxi idietera kala items enw o allos eixe ligo life. Kai egine mono mia fora sto game kai me idietairh epimonh. Ola auta me kanoun na pisteuw oti den eixe pro8esh gia gang woods alla gnorize oti o pudge einai me ligo life.

re man min postareis t pragmata opws se simferoun...
vazeis screenshot apto replay gia na mas deikseis tous xronous enw to replay time me t time to xrono pou anagrafetai apto dota replay manager exei 2 sec diafora...einai click misou deuteroleptou sto ksanapa kai parapanw poli oriako kai dn timoreitai...

vDay
30-12-2010, 02:12 AM
Telospanton, arketa asxoli8ika me ena replay pou den me endiaferei kai toso.
As doune oi armodioi.

no_Spam
30-12-2010, 02:27 AM
τι να πω εγω τα κλικ και τα μικ στο fog δεν τα πολυκαταλαβαινω , ο riki φανηκε για λιγο και πεταξε arrow o ban ,και στα στα woods καποιο signal που αναφερεσαι οτι εκανα αμα λειπουν ολοι απο το map λογικο ειναι να ειναι η woods μας η δικα τους η roshan αλλη πιθανοτητα δεν εχει , λογικα επεσα μεσα στις πιθανοτητες απλο ειναι , εγω ξερω οτι δεν υπαρχει mh οπως επισης ξερω οτι το abuse το κανεις απο komplex κατι που δεν θα σ βγει και μην με πεις οτι το κανεις για το καλο του channel... τεσπα θα το τσεκαρει καποιος αρμοδιος και θα παρεις την απαντηση που πρεπει( και μην ξαναπαιξεις leoric plz :) )


no_Spam

ban_plz_asap
30-12-2010, 11:58 AM
gia na ksekatharisoume ligo ta pragmata
exoume k leme apo tin stigmi pou tha fanei oti egw kai o no_spam telika olows tyxaios dn tha exoume mh k tha synexisoume kanonika na prosferoume sto forum alla kai sto game polla kala pragmatakia gia omorfa paixnidia na eisai sigouros mikre mou file (thread starter dld) oti tha zitisw permant banned sou apo to game kai apo to foum k auto malista me aformi pou pira apo to last game pou eixame kathws ekanes game ruin se auto opws epishs k banned apo to forum gt kata auto to opoio ekanes lerwses auth ti stigmi to onoma mou pragma pou dn to dexomai gia tpt k apo kanenan
auta eixa na po o logos stous armodious apo tous opoious perimenw to autonoeito !!

vDay
30-12-2010, 01:16 PM
Hey hey gia miso lepto, san polu aera den phres?
Diladh aspoume twra to vriskeis swsto na mpeneis me ton m8 sou sto battle.net kai na me apeileite me wispers kai na prospathite na me kanete na nioso asxhma me tetoiou eidous posts?
Eixa pei oti den eimoun sigouros gia to mh kai h8ela na to doun koi oi upoloipoi.
Prepei dhladh esu na me trollareis oste na grapsw kai egw malakia sto report?
Kai gia poio gameruin milame? Ti ekana gia na theoreitai gameruin? Mhpws prepei na doume to diko sas priksimo sto game?
Kai telos ti perma ban? Den dikaioume ena report? Kai an vgw pseuths kai vgei apofash oti den exeis mh, TI SHMAINEI AUTO? oti prepei na ginw ban?
Gia hremhse ligo.

Be_Strong
30-12-2010, 01:35 PM
5:41 [Allies] ban_plz_asap (Mirana): ela mwre
5:44 [Allies] ban_plz_asap (Mirana): o noobas

8:53 [Allies] ban_plz_asap (Mirana): feefari
8:54 [Allies] ban_plz_asap (Mirana): ola

17:08 [Allies] no_spam (Mortred): zoa kaka
17:17 [Allies] no_spam (Mortred): leoric stun gia kill eida kala?

17:30 [Allies] ban_plz_asap (Mirana): animals

18:32 [Allies] ban_plz_asap (Mirana): manes
18:36 [Allies] ban_plz_asap (Mirana): gamw

21:36 [Allies] ban_plz_asap (Mirana): nai re
21:39 [Allies] ban_plz_asap (Mirana): oi feeders
21:42 [Allies] ban_plz_asap (Mirana): des ti ekana
21:42 [Allies] no_spam (Mortred): gms ta

27:02 [Allies] no_spam (Mortred): exases line re mapa?

27:28 [Allies] no_spam (Mortred): ante mpoufo

28:12 [Allies] ban_plz_asap (Mirana): ma ti feeeders
28:14 [Allies] ban_plz_asap (Mirana): kakoi
28:15 [Allies] ban_plz_asap (Mirana): re
28:16 [Allies] ban_plz_asap (Mirana): file

32:01 [Allies] ban_plz_asap (Mirana): mixalara leoricara
32:08 [Allies] no_spam (Mortred): xaxaxa
32:11 [Allies] ban_plz_asap (Mirana): ee nai
32:16 [Allies] vDay (King): 123
32:17 [Allies] no_spam (Mortred): mlk den peftoun

43:50 [All] Kitrino_Provato (Dwarven): Player [vDay] was muted by player [no_spam].
43:50 [Allies] no_spam (Mortred): !mute vd
44:01 [Allies] no_spam (Mortred): feeder eksipnakias

Opote prin milhseis esu Gia gameruin tou paidiou parapanw koita ligo ta dika su actions ingaming.Dn exw dei pragmatika pio 'spazw mpales' admin.Epishs den eisai se 8esh na apaiteis tpt stin 8esh pou vriskesai.Pros8etw ta parapanw sto abuse tou vDay ws abuse tou admin in game.A kai eirwnies kommenes.Analogisou ligo kai kane kati gia tin sumperifora su.Kai mono o logos su deixnei ti eisai.
Na timwri8ei me 2 lvl warn i kai austhrotera

beyond_anapiros
30-12-2010, 02:02 PM
gia na ksekatharisoume ligo ta pragmata
exoume k leme apo tin stigmi pou tha fanei oti egw kai o no_spam telika olows tyxaios dn tha exoume mh k tha synexisoume kanonika na prosferoume sto forum alla kai sto game polla kala pragmatakia gia omorfa paixnidia na eisai sigouros mikre mou file (thread starter dld) oti tha zitisw permant banned sou apo to game kai apo to foum k auto malista me aformi pou pira apo to last game pou eixame kathws ekanes game ruin se auto opws epishs k banned apo to forum gt kata auto to opoio ekanes lerwses auth ti stigmi to onoma mou pragma pou dn to dexomai gia tpt k apo kanenan
auta eixa na po o logos stous armodious apo tous opoious perimenw to autonoeito !!

Kleo zitaei perma ban!!!!!!Meriki edw odws dn pate kala.Ama itan opios ekane fail abuse na etrwge ban oli tha eixan kai apo ena ban.

PS:Kai siga to fail abuse.Se periptwsi mh dn bori na ise pada apolita sigouros

ban_plz_asap
30-12-2010, 03:06 PM
Kleo zitaei perma ban!!!!!!Meriki edw odws dn pate kala.Ama itan opios ekane fail abuse na etrwge ban oli tha eixan kai apo ena ban.

PS:Kai siga to fail abuse.Se periptwsi mh dn bori na ise pada apolita sigouros

psit file akou edw to na vgainei enas opoiosdipote k na laspologi epi tou onomatos sou k na meinei se mena to oti ypirxe periptwsei na exw mh to thewrw kapws opote gi auto zitao k timwria tou user
dn mporeis etsi na vgazeis vrwma gia ton allon mesa sto forum gia kati to opoio dn isxyei

no_Spam
30-12-2010, 03:23 PM
Opote prin milhseis esu Gia gameruin tou paidiou parapanw koita ligo ta dika su actions ingaming.Dn exw dei pragmatika pio 'spazw mpales' admin.Epishs den eisai se 8esh na apaiteis tpt stin 8esh pou vriskesai.Pros8etw ta parapanw sto abuse tou vDay ws abuse tou admin in game.A kai eirwnies kommenes.Analogisou ligo kai kane kati gia tin sumperifora su.Kai mono o logos su deixnei ti eisai.
Na timwri8ei me 2 lvl warn i kai austhrotera


λοιπον εσυ καλα κανεις και βγαζεις το chat οπως σε συμφερει αλλα οπως θα δουν και στο replay οι moderators σε αυτο το σημειο (27:02 [Allies] no_spam (Mortred): exases line re mapa? ) ο v-day
λεει πρωτος θα σκασεις mortred??? και στο 2ο (43:50 [Allies] no_spam (Mortred): !mute vd
44:01 [Allies] no_spam (Mortred): feeder eksipnakias) λεω χρειαζομαστε gem και πουλαει ειρωνια το 0νικο και λεει τωρα που μου την ειπες παρε μου 2 πιπες σωστα? αρα ποιος ειναι αυτος που βριζει και εχει problem με τα manners???? αρα admin abuse για manners η λαθος χρηση των admin rights δεν υπαρχει για mh δεν υπαρχει απλα περιμενω καποιον moderator να το επιβεβαιωση , τωρα για το (σπαω μπαλες admin ) οπως λεω το gj σε κατι ωραιο απο teamate ετσι θα πω και feeder κακο το οτι χασατε tower στο 8 και 0-3 ο leoric δηλαδη να μην πω τπτ? εκτος απο admin ειμαι και παιχτης το λουσατε με
ολη την σημασια και δεν το παραδεχτηκε ποτε φαινεται στο replay αυτο , και απο το ζορι του που του την ειπα κανει abuse για mh μετα το γυρνανε σε manners γενικα βλεπω μια παρεουλα συνχησμενη
η οποια θελει να εκδηκηθει , αν δεν με γουσταρεις μπορεις να μην παιξεις μαζι μ εγω σιγουρα οπου σας βλεπω μονο vs σας θα παιξω αλλα δεν μπορεις να κατηγορεις για mh και να θελεις να κανεις ζημια στον αλλον με οποιοδηποτε μεσο , σας λυπαμαι ..


no_Spam

vDay
30-12-2010, 03:33 PM
Se peiraksa egw pou eipa mia eksupnada SE OLO TO GAME ena eseis spammarate TOSHN WRA kai me prizate?
Moreover opws sou eipa den me peirazoun auta, an me peirazan tha eixa pei thn eksupnada polu pio prin. Kai den laspologo kanenan ekana report pou na parei! Den exw to dikaioma?
Kai telos an sta 150 games pou exw ta 100 einai wins kai ta 20 einai ends den nomizw oti mporeis na krineis to gameplay pou apo auto to game Oute sou dinei to dikaioma na me spammareis etsi!

Er_MaL
30-12-2010, 03:43 PM
epidi k egw opote pezw "mirana" kai genika osous xeroun na pezoun mirana den rixnoun arrows mono otan vlepoun ton enemy alla kai sta woods kai sta fogs kai pantou twra eseis to arxisate to 8ema gia mh kai to pigate gia manners...den xerw ti prospa8ite na kanete alla kapia apo tis dio meries prospa8ei na allaxei to 8ema kai na to parapempsei allou gia kapio skopo...sto sigekrimeno game mporei na iparxei mh alla tpt den einai sigouro apo ena arrow !!!!
gl & hf

no_Spam
30-12-2010, 03:56 PM
Se peiraksa egw pou eipa mia eksupnada SE OLO TO GAME ena eseis spammarate TOSHN WRA kai me prizate?
Moreover opws sou eipa den me peirazoun auta, an me peirazan tha eixa pei thn eksupnada polu pio prin. Kai den laspologo kanenan ekana report pou na parei! Den exw to dikaioma?
Kai telos an sta 150 games pou exw ta 100 einai wins kai ta 20 einai ends den nomizw oti mporeis na krineis to gameplay pou apo auto to game Oute sou dinei to dikaioma na me spammareis etsi!

αλλο spammareis οταν εχεις φυσικα και καποιο δικαιο οπως εγω (βλεπε gameplay s) και αλλο βριζεις ετσ δεν ειναι? και αλλο να πεις τι .... ειναι αυτος δεν ξαναπαιζω μαζι τ και αλλο να προσπαθεις να του κανεις ζημια με οτι abuse υπαρχει, ακομα και τωρα μας λες για τα 150 σ games τα wins σου κτλ
παραδεξου το εισαι noobas επειδη παιζεις με φιλους σ admin κανεις δεν στα ειπε οπως πρεπει γτ ειχες το πανω χερι στο team και επειδη στην ειπα κανεις abuse etc δεν ειναι? εκτος αν υπαρχει αλλος λογος επιμενω σε αυτο γτ ειναι σημαντικο επειδη δειχνει δολο ενω εγω εκανα και θα κανω απλα χαβαλε
εσυ εισαι που εισαι και noobas και λαλακης με τα μεσα που χρησιμοποιεις μαθε να παιρνεις καποια πραγματα στο χαβαλε θα σε κανει καλυτερο παικτη και ανθρωπο αν δεν με ξερεις real επισης μην με κρινεις απο 1 game, ας περιμενουμε την απαντηση του staff


φιλικα
no_spam

vDay
30-12-2010, 04:06 PM
Se parapempw na deis ta replay apo ka8e user abuse pou postara gia na deis to gameplay mou ligo kalutera kai an paizw me admins.
Xavale? Plaka mou kaneis? Spammares se olo to game tis pipes sou me ton m8 sou kai kala eimai noob kai nauagisa. Nai nauagisa alla an eixes esu to lane pou eixa tha ta phgenes 2 fores xeirotera. Kai akoma kai etsi ti sou dinei to dikaioma na me spammareis? Giati den apantas authn thn erwthsh kai allou ta ekana xavale.

ban_plz_asap
30-12-2010, 04:15 PM
epidi k egw opote pezw "mirana" kai genika osous xeroun na pezoun mirana den rixnoun arrows mono otan vlepoun ton enemy alla kai sta woods kai sta fogs kai pantou

+fwnw apolyta mazi sou kai to kanw poly syxna pistepse me !!!
oso gia ta manners to chat milaei apo mono tou gt kati akousa apo ton thread starter na leei gia pipes ktl ktl swsta ??

tespa protinw na klisei edw to thread kai na to koitaksei kapoios armodios
gl have feed :) file

komborimon
30-12-2010, 05:20 PM
Thread starter μην το κουραζεις φιλε ή κανε delete το replay manager οπως εισαι γιατι δεν εχεις ιδεα ή ζητα κανεναν αλλον να σου δειξει. Για το gameplay σου και το πανδυκολο lane δεν το σχολιαζω γιατι δεν προκειται να καταλαβεις αυτα που θα πω. Καλη προσπαθεια παντως για να ανεβασεις τα posts σου.

On topic. Ειδες το replay απο την πλευρα της miranas? Εγω το ειδα και ειδα οτι ο riki φανηκε πριν ριξει το arrow. Οσο αμα κρινεις για ενα signal τι να πω ειμαστε ολοι MAPHACKERS που κανουμε signals στα woods ή οπουδηποτε. Οσο για το οριακο selection αμα μπει ο hero στο fog που συνεχιζει δειχνει οτι δεν ξερεις ουτε καν τα βασικα για τον εντοπισμο fog clicks που παραπεμπουν σε maphack. Και ενημερωτικα υπαρχουν maphacks οπου υπαρχει η εντολη να μην κανεις clicks στο fog

Οσο αφορα τα manners δεν ειδα κατι να ξεφευγει τοσο οσον vα ειναι λογος για abuse. Που να παιξεις και safe σε καποιο καναλι και να σε βριζουν ολοι θεους παναγιες. Το θεμα badmanners εδω δεν υπαρχει χωρις ομως να ειναι και απολυτα σωστη η συμπεριφορα των admins αλλα δε νομιζω να υπαρχει κανας admin που να μην εχει πει ποτε κατι παραπανω για εναν που λουζει ακαταπαυστα

yan-tsi
30-12-2010, 05:54 PM
mikre mou file (thread starter dld) oti tha zitisw permant banned sou apo to game kai apo to foum k auto malista me aformi pou pira apo to last game pou eixame kathws ekanes game ruin se auto opws epishs k banned apo to forum gt kata auto to opoio ekanes lerwses auth ti stigmi to onoma mou pragma pou dn to dexomai gia tpt k apo kanenan


I orgi se exei kirieysei... Zita ban k apo bnet...
To paidi postare ena thread me titlo MAPHACK ?
To erotimatiko to eides??? Se ekane ban???
Post ekane, kai tha krinoun oi armodioi. Oi antidraseis sou den einai katholou psixremes, in game, alla kai sto forum... Genika einai polu to chat-spam-post!!!! Aney logou tha elega

lord_fe4n0r
31-12-2010, 01:40 PM
αλλα δε νομιζω να υπαρχει κανας admin που να μην εχει πει ποτε κατι παραπανω για εναν που λουζει ακαταπαυσταegw eimai i eksairesi tote :P
osoi exoun paiksei mazi m to kseroun :P

btw mh oute o miltos oute o mitsos usaroun.
borei na nai ligo eristikoi(panta mesa sta oria pou tous pernei) alla einai legit

leledwni
31-12-2010, 04:31 PM
ban_plz_asap file se parakalw kopse proton t ifaki sou..anti na koitakseis na zitiseis signwmi gia ta athlia manners sou ws admin(ase to mh den kserw an eixes)esi pas na bgeis kai apo panw kai zitas perma ban??tha mas trelaneis re file ena abuse ekane me tin ipopsia mh...kai prosexe ti grafeis sto forum gt oi staff den einai xazoi kseroun poli kala tin douleia tous giauto prosexe oti les kai zitas min sou girisei mpoumeran

Emman
31-12-2010, 04:34 PM
κλείνει λόγω σπαμ μέχρι να εξεταστεί..

nauagio
09-01-2011, 04:07 PM
Δεν βρέθηκαν click σε fog από κανέναν από τους 2 admins ικανά να στηρίξουν το γεγονός ότι κάνουν χρήση λογισμικού maphack.Θα παρακαλέσω και τους 2 admins να προσέξουν λίγο τη συμπεριφορά τους.

Δεν βρέθηκε κάτι το άξιο κάποιας ποινής για τους admins Ban_plz_asap και no_spam


Admin Abuse Denied

Case Solved

Topic Closed