PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : NeanDertal[LKV]



point_me
31-12-2010, 01:04 AM
Όνομα του κατηγορούμενου admin:NeanDertal[LKV]
Το όνομα σας :hello_u_noobs
Game Name:AP216279 nomizo
Παράπτωμα του Admin:omadiko kick apo lobby me wisp
Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό:sto lobby

point_me
31-12-2010, 01:14 AM
look here....
http://www.mediafire.com/imageview.php?quickkey=885hcjsk8b64xq3&thumb=4

NeanDertal
31-12-2010, 01:33 AM
χαχαχαχα...ε οχι...ε οχι...οτι θα με εκαναν και abuse για ενα πραγμα το οποιο πραγματικα δεν κανω δεν το περιμενα..δε μου λες ομως..γιατι δεν ανεβασες ολη τη photo? αν πραγματικα θες να δικαιωθεις κανε edit ολη τη photo με οτι σου λεω και παρακατω.οτι δηλαδη δεν το κανω ποτε.Και οταν σου ειπα οτι το βρισκω ολοσωστο μετα ακριβως σου γραφω απο κατω οτι κανω πλακα.Αλλα εσυ ανεβαζεις την δικη σου εκδοχη που σε βολευει.Ειλικρινα δεν θα κατσω να ασχοληθω περετερω..ασ κρινουν οι staffs τι θα κανουν.
P.S Αν εισαι τοσο μαγκας ανεβασε ολοκληρη τη photo.Μεχρι τοτε φιλακια..

point_me
31-12-2010, 01:41 AM
ta kicks otan ta kanis na ta kanis ola min afinis apodiksis......
ase tous armodious na apofasisoun......
na pigenis se ala games ali fora.....ta bot kanoun sinexia ke esi exis tin timi na mporis na vris game opote 8es.
emis prospa8oume na join eleos man gia na peksoume....
prospa8ise ke c na mpis ores exmis....

NeanDertal
31-12-2010, 01:44 AM
Ρε πες μου..Σε αυτο το game που με ειδες εμενα? επειδη εγιναν kicks ντε και καλα τα εκανα εγω επειδη ειμαι admin?αλλα σου λεω ανεβασε ολη τη screenshot και μην το αποφυγεις.αν ειναι να παθω κατι ασ το παθω επειδη κατι εκανα.

i-PsyBlokos_ViP
31-12-2010, 01:49 AM
Ο NeanDertal μπορεί να μην ήταν στο game αλλά ήμουν εγώ και έφαγα kick από κάποιον άλλον...
P.S ήταν δίπλα μου όταν του έστειλες το whisp... τράβηξες ss αλλά δεν το έβαλες ολόκληρο την έκοψες... δώσε και το υπόλοιπο ss

point_me
31-12-2010, 02:05 AM
ti ekopsa re c????
to ss apo bnet ine pos na to kopso....???
meta arxise to game pou na to vro to chat sto lobby???
ekana ss oses grames mporousa tou bnet....
dld to spoof to katigoroumenou ke ta kicks.....
TI ALO????

NeanDertal
31-12-2010, 02:11 AM
οκ good job..εισαι ανωριμος και φτανει που το ξερω εγω και οσοι πιστευουν εμενα..Ενα εχω καταλαβει,οτι ολοι θελετε να βρισκετε παντα αφορμες για καποιον admin...η οποιαδηποτε τιμωρια θα ειναι εις βαρος του community γιατι ολοι οι admins εχουν επιλεχθει και αν πεταγετε καθε φορα ενας τυχαιος με 5 posts στο forum και λεει το μακρυ του και το κοντο του και εν τελει περναει η εκδοχη αυτου του random το μονο που μπορω να πω ειναι "Bye Bye Clan Nol"

MichaelAngelo
03-01-2011, 06:16 AM
ti ekopsa re c????
to ss apo bnet ine pos na to kopso....???
meta arxise to game pou na to vro to chat sto lobby???
ekana ss oses grames mporousa tou bnet....
dld to spoof to katigoroumenou ke ta kicks.....
TI ALO????

Όχι φίλε μου καλέ, δεν έκανες screenshot όσες γραμμές μπορούσες, έκανες όσες σε συμφέρουν. Είναι ολοφάνερο πως το log που κράτησες στο screenshot είναι λειψό, Έχεις τραβήξει το screenshot από την αρχή του login στο Battle.net και η μπάρα είναι στη μέση, που πάει να πει πως έχει συζήτηση παρακάτω και απλά δε τη δείχνεις, προφανώς γιατί δε σε καλύπτει για να κάνεις abuse αυτό που ειπώθηκε μετά. Εξάλλου δεν υπάρχει τρόπος να βρεις εσύ το ποιος έκανε open τα slots. Δε με ενθουσίασε καθόλου το post σου.

point_me
03-01-2011, 02:14 PM
to ss itan sto lobby tou bnet ke meta efige o admin den ekatse.
to komeno ss me tin mpara pou lene ta eksipna pedakia edo mesa ine ta chat m me friends pou den 8elo na apokalipso.....os eki i8ela na dikso ke den 8a mou ipodiksi kanis ti 8a dikso me tin banlist m.
to ss tou lobby ftani ke perisevi.
an 8eloun apo to staff na kitaksoun ta wisp sto bot se ekino to game gia na doun oti exo dikio.peretero sizitisi nomizo ine periti.o monos pou prepi na iposti tis sinepies ton prakseon tou ine o admin tou ss ektos an vre8i wisp apo alo admin se ekino to game.
to game name to exete ton admin ton exete ta kicks ta exete.

ps. mi spam alo i fili sou edaksi to piasame to noima......

nauagio
09-01-2011, 04:56 PM
Δεν υπάρχουν αρκετά στοιχεία για αυτό που κατηγορείς τον admin NeanDertal[LKV].

Admin Abuse Denied

Case Solved

Topic Closed