PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : BillyTheKid_



N(oO)BSlayeR
03-01-2011, 04:00 PM
Eleos User Abuse ReportAccused Battle.Net account: Ichig0_kir0s4ki,BillyTheKid_,IF.giou.GouOnt
Game name: Ap294
Abused rule: Manners,Illegal use kick-ban αγνοια rules ,possible mh
Time of event: 19,19,whole game and
Further details: λοιπον....

O papiasS ειναι φιλος μου,αλλα παιζαμε απο τα σπιτια μας και δεν ηξερε καλα τα rules...Παει λοιπον,σπαει ενα tower με λιγο hp αλλα για λιγο δεν ηταν denyable.Μολις το αφησε 2 hit αρχισαν να φωναζουν bd bd και τα λοιπα,και ο Billythekid_ ο admin του game κανει pause το game και κανει χωρις καμια προειδοποιηση κανει kick τον papiasS και χωρις να του πει πριν σπασει το tw πως ειναι bd.Τα rules,μολις τα ξαναδιαβασα,και λενε πως το kick γινετε σε ΕΠΑΝΕΙΛΗΜΕΝΟ bd οποτε δεν εχει κανενα δικαιωμα να kickαρει τον m8 μου...Τελος παντων,μεσα στο pause ο Ιchig0_kir0s4ki εβρισε >g@mwm@ne αλλα mute δεν εγινε...Τελος ο If.giougouOnt πιστευω πως εχει mh παρακαλω να εξαιταστει γιατι δνε ειμαι σιγουρος...

Zitapis
03-01-2011, 05:08 PM
(21:23) Ichig0_Kur0s4ki: 8i kaneis r gamomane
21:23) Ichig0_Kur0s4ki: hli8hie
(21:23) Julia_h_ntouvli: papiasS was kicked by player [BillyTheKid_].
(21:23) Gauch0_: STO DIAOLO
(21:23) Gauch0_: ZWO
(26:08) N(oO)BSlayeR: e re ta kwlozwa ti kanane (Ekseragein):P
(28:00) N(oO)BSlayeR: ta kwlozwa (nomizo to leei sto allies ala..)
30:17) Pagwnia: ZWO
35:27) Pagwnia: ZWA
(39:40) kamenovourlo: tn leavere re zwa ekei mesa p tn pate
(40:45) Pagwnia: MIN EISTE PSOFIOI GAMW TO 8EO MOU
49:08) kamenovourlo: po t zwo evrize kiolas

Afta ine ta megalis simasias nomizo.Iparxoun kai ala mikroteris aksias ala nomizo ftanoun kai mono afta:D Episis gia ton admin prepei na kaneis ksexoristo thread sta admin abuse.

N(oO)BSlayeR
03-01-2011, 08:28 PM
Κοιταξτε αdmin abuse νομιζω πως πρεπει να κανεις Μονο για αdmins οποτε αν ειναι θα το μεταφερουν τα staff members.Επισης,Για τον pagwnia δεν ειμαι σιγουρος εαν πρεπει να φαει ban αφου βριζει τον εαυτο του....

Επισης ενταξει ειπα και γω την κακια μου την κουβεντα,αλλα kickαρει τον m8 μου οποτε νευριασα ασχημα....

BillyTheKid
04-01-2011, 02:35 AM
Kαλησπέρα,
ξαναείδα το replay και όπως σωστά θυμάμαι ο rexar αρχίζει και βαράει επανειλημένα το tw στο mid στο 19:07 χωρις υποστήριξη από creeps και το tw δεν είναι denyable!συγκεκριμένα το life του ήταν 247hp!και σύμφωνα με τα rules αυτή η παράβαση είναι kick και ban όπως και έπραξα!όσον αφορά τον sf που έβρισε εκείνη την στιγμή έγραφα το kick και το ban και δεν το πρόσεξα!

DraccuSunc
04-01-2011, 02:49 AM
Kαλησπέρα,
ξαναείδα το replay και όπως σωστά θυμάμαι ο rexar αρχίζει και βαράει επανειλημένα το tw στο mid στο 19:07 χωρις υποστήριξη από creeps και το tw δεν είναι denyable!συγκεκριμένα το life του ήταν 247hp!και σύμφωνα με τα rules αυτή η παράβαση είναι kick και ban όπως και έπραξα!όσον αφορά τον sf που έβρισε εκείνη την στιγμή έγραφα το kick και το ban και δεν το πρόσεξα!

kantou mia paratirisi prin ton kanis kick/ban dld an kapios eine noob kai theli na mathi kai dn kseri ti eine to bd dn prepi n tou eksigisete ?????? amesos ban kick

Fearless7
04-01-2011, 03:28 AM
IF.Giou.gouOnt -> mh

7:06 <IF.Giou.gouOnt> 0x19: Select Subgroup: 0x000060EF0000CF5B
http://img408.imageshack.us/img408/5871/image1fe.png


[B]12:23 <IF.Giou.gouOnt> 0x19: Select Subgroup: [Sand King] 0x000073C20000C4EE
12:35 <IF.Giou.gouOnt> 0x19: Select Subgroup: [Sand King] 0x000073C20000C4EE

από 12:12 μέχρι 12:55 ο Sand King έχει invisibility (wtf?)

13:13 <IF.Giou.gouOnt> 0x19: Select Subgroup: 0x00005D100000FB1D
http://img822.imageshack.us/img822/6097/image2qq.png

Ενώ είμαι σίγουρος ότι οι χρόνοι του προγράμματος το οποίο χρησιμοποιώ συμπίπτουν με τον χρόνο του replay (έχοντας το πολύ απόκλιση 2-3 sec κάποιες φορές), τα παραπάνω κλικ που γίνονται σε fog για έναν περίεργο λόγο [B]δεν εμφανίζουν κόκκινο κύκλο γύρω από τον επιλεγμένο αντίπαλο hero, ενώ αντίστοιχα κλικ του ίδιου παίχτη σε no fog εμφανίζουν κανονικά το γνωστό κόκκινο κύκλο (διαφορετική, πιο εξελιγμένη έκδοση mh? - δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ mh και μου κάνει εντύπωση).

N(oO)BSlayeR
04-01-2011, 11:54 AM
Φιλε απο την λεξη επανηλλημενο Bd εγω καταλαβενω πως καποιος εχει ριξει τουλαχιστον 1 tower και παει για το 2ο οποτε τοτε τον κανεις kick αν ειμαι λαθος ας με διορθωσουν τα staff members.Τελος μεσα στις υποχρεωσεις σου σαν admin ειναι να υποδεικνυεις στους player τα rules αν δεν κανω λαθος.Αυτο δεν εγινε εδω αρα κακοδιαχειρηστηκες την κατασταση και ακουσες τον m8 σου τον GAuch0_ να φωναζει και να βριζει σαν τρελος BD BD....Αρα δεν περνεις ανεξαρτητα τις αποφασεις σου,δεν δειχνεις αντικειμενικοτητα αρα σου χριαζετε σιγουρα 1 lvl warn.Επισης οταν ο αλλος ο Μην-τον-χαρακτηρισω ειπε την λεξη >g@mwm@no
Εγω αρχισα να σου φωναζω να κανεις mute,ΑΛΛΑ εσυ κανεις mute το chat ALL.Οταν στο ξαναπα ΠΑΛΙ εκανες mute το chat ΑLL.Εφοσον δεν το ειχες δει ΕΠΙΒΑΛΛΟΤΑΝ να κοιταξεις το chat για να δεις αν εχω δικιο η αδικο,οποτε παλι δεχνεις μεροληψια υπερ του team σου....

nikos47
04-01-2011, 12:19 PM
Φιλε απο την λεξη επανηλλημενο Bd εγω καταλαβενω πως καποιος εχει ριξει τουλαχιστον 1 tower και παει για το 2ο οποτε τοτε τον κανεις kick αν ειμαι λαθος ας με διορθωσουν τα staff members.Τελος μεσα στις υποχρεωσεις σου σαν admin ειναι να υποδεικνυεις στους player τα rules αν δεν κανω λαθος.Αυτο δεν εγινε εδω αρα κακοδιαχειρηστηκες την κατασταση και ακουσες τον m8 σου τον GAuch0_ να φωναζει και να βριζει σαν τρελος BD BD....Αρα δεν περνεις ανεξαρτητα τις αποφασεις σου,δεν δειχνεις αντικειμενικοτητα αρα σου χριαζετε σιγουρα 1 lvl warn.Επισης οταν ο αλλος ο Μην-τον-χαρακτηρισω ειπε την λεξη >g@mwm@no
Εγω αρχισα να σου φωναζω να κανεις mute,ΑΛΛΑ εσυ κανεις mute το chat ALL.Οταν στο ξαναπα ΠΑΛΙ εκανες mute το chat ΑLL.Εφοσον δεν το ειχες δει ΕΠΙΒΑΛΛΟΤΑΝ να κοιταξεις το chat για να δεις αν εχω δικιο η αδικο,οποτε παλι δεχνεις μεροληψια υπερ του team σου....


loipon file oxi tha perimenei n spasei k ola t ta racks k meta n riksei to ban.. oraia t les..to bd einai bd k katalave to k timoreitai kanonikotata m kick-ban. de peirazei dn egine kati p fage ban o filos as paei n kanei unban request siga to pragma
to muteall itan episis sosto gt o kathenas elege tin paparia tou. alloi vrizane, alloi apeilousan, alloi spammarane. episis kati p prepei n gnorizeis einai oti k oi apeiles gia post-demote einai episis bannable alla mono tous allous koitas k oxi esena

N(oO)BSlayeR
04-01-2011, 12:52 PM
Λοιπον φιλαρακο απο οτι φαινεται ή εισαι φιλος του admin ή δεν μπηκες καν στον κοπο να δεις το ρεπλαυ,ουτε μπηκες στον κοπο να διαβασεις ΟΛΟ το τελευταιο μου post.Το BD ΕΓΙΝΕ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ TOWER ΑΠΟ ΤΟ MID ελπιζω να το βλεπεις καθαρα.Kαι επισης ,Ο ADMIN ΟΦΕΙΛΕΙ ΝΑ ΠΡΟΕΙΔΟΠΕΙΗΣΕΙ ΠΡΩΤΑ,και αν δεν το ειχε δει το bd θα επρεπε να περιμενει να δει το replay και μετα να πραξει αναλογα και οχι να ακουσει τον εριστικο φιλο του που φωναζε και εβριζε..επειτα,με την απειλη που λες,φυσικα του το λεω καθαρα για να ερθει να υπερασπιστει τον εαυτο του εδω μπροστα,σε ολους, και οχι μπροστα στα φιλαρακια του,αν και δεν ξερω απο που γραφει πως οι απειλες για post εινα bannable.Ο friend μου δεν εχει κανεαν προβλημα θα κανει new acc σιγα μην καθετε εδω στο φορουμ να προσπαθει να βγαλει ακρη με ολους εσας που υπερασπιζεστε ΠΑΝΤΑ την θεση του admin χωρις να προσεχετε "λεπτομεριες" που γραφουν οι δηθεν noobs με λιγοτερο απο 30 ποστ...
Τελος σου ξαναλεω πως ο admin πρεπει να ειναι αντικειμενικος,Αλλα σε αυτο το game δεν ηταν...

BillyTheKid
04-01-2011, 12:55 PM
Φιλε απο την λεξη επανηλλημενο Bd εγω καταλαβενω πως καποιος εχει ριξει τουλαχιστον 1 tower και παει για το 2ο οποτε τοτε τον κανεις kick αν ειμαι λαθος ας με διορθωσουν τα staff members.Τελος μεσα στις υποχρεωσεις σου σαν admin ειναι να υποδεικνυεις στους player τα rules αν δεν κανω λαθος.Αυτο δεν εγινε εδω αρα κακοδιαχειρηστηκες την κατασταση και ακουσες τον m8 σου τον GAuch0_ να φωναζει και να βριζει σαν τρελος BD BD....Αρα δεν περνεις ανεξαρτητα τις αποφασεις σου,δεν δειχνεις αντικειμενικοτητα αρα σου χριαζετε σιγουρα 1 lvl warn.Επισης οταν ο αλλος ο Μην-τον-χαρακτηρισω ειπε την λεξη >g@mwm@no
Εγω αρχισα να σου φωναζω να κανεις mute,ΑΛΛΑ εσυ κανεις mute το chat ALL.Οταν στο ξαναπα ΠΑΛΙ εκανες mute το chat ΑLL.Εφοσον δεν το ειχες δει ΕΠΙΒΑΛΛΟΤΑΝ να κοιταξεις το chat για να δεις αν εχω δικιο η αδικο,οποτε παλι δεχνεις μεροληψια υπερ του team σου....


Tι λες να περίμενα να ρίξει όλα τα tw για να τον κάνω kick και ban?Μάθε το εξής:κακοδιαχείριση του game δεν είναι όταν δεν εξηγώ στους παίκτες τα rules.2ον Την απόφαση για kick και ban την πήρα μόνος μου ούτε είδα τι έγραφε ο gaucho ή όποιος άλλος.Σου απάντησα στο 1ο post ότι όταν ο sf έβρισε δεν το πρόσεξα γιατί έγραφα το kick και ban και προφανώς στην συνέχεια έκανα muteall γιατί γινόταν πανικός(και προφανώς το muteall συμπεριλαμβάνει και αυτούς που σπαμαραν ,έβριζαν,απειλούσαν και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο).Η απόφαση μου ήταν σωστή θα περιμένω και ένα μέλος του staff να απαντήσει.Αυτά απο μένα!
p.s:ωραίο game πάντως!

Azakal
04-01-2011, 02:00 PM
To kick ήταν άδικο,στους κανόνες λέει ξεκάθαρα ότι γίνεται μόνο σε περίπτωση επανειλημένου backdoor.
Ναι,θα έπρεπε να περιμένεις να ξαναβαρέσει non-denyable tower για να τον κάνεις και kick.Το ban είναι νόμιμο,αν ο παίκτης δεν ήξερε τους κανόνες μπορεί να κάνει unban request και να το αναφέρει.Σε κάθε περίπτωση,ο admin δεν υποχρεούται να προειδοποιήσει(θα ήταν καλύτερα να το κάνει,αλλά δεν είναι απαραίτητο).Έτσι όπως βλέπω από το game,εύκολα θα μπορούσε να πει κανείς ότι το kick έγινε από συμφεροντολογική σκοπιά(ο user που έγινε kick ήταν αντίπαλος του admin).

Το muteall δεν ξέρω αν αρκεί για να δοθεί η προειδοποίηση στους παίκτες που παρεκτράπηκαν,καθώς είναι το ίδιο για όλους.
Το mute έχει κυρίως την έννοια της προειδοποίησης.Όπως είναι οι κανόνες,δεν δίνεται εύκολα κατευθείαν ban για manners,ωστόσω αν κάποιος το έχει κάνει επανειλημένα και έχει προειδοποιηθεί με mute,τότε είναι ban.Πράγμα που σημαίνει ότι αν ο Ιchig0_kir0s4ki ,ο Gauch0_ και οποιοσδήποτε άλλος έβρισε εκείνη την στιγμή,ξαναέβριζαν,δεν θα ήταν νόμιμο να τους δοθεί ban.
Αντιθέτως,αν είχε κάνει mute εκείνη την στιγμή στην επόμενη βρισιά θα μπορούσαν να τιμωρηθούν.

Αυτά όσον αφορά τον admin.Γνώμη μου είναι ότι δεν έπραξε σωστά,αλλά δεν ξέρω και κανέναν αλάνθαστο.


@Zitapis έχεις απόλυτο δίκιο σε αυτά που ξεχώρισες,αλλά αν όταν κάποιος λέει zwo γινόταν ban(που κατά την γνώμη θα έπρεπε) δεν θα είχαν μείνει account χωρίς ban.Εδώ έχω δει άλλους να βρίζουν τα Θεία και να μην τιμωρούνται(με admin στο game!!).


episis kati p prepei n gnorizeis einai oti k oi apeiles gia post-demote einai episis bannable

ι. Οι αβάσιμες απειλές για ban, demote και οποιαδήποτε άλλου είδους τιμωρία με στόχο την εξυπηρέτηση προσωπικών επιδιώξεων μέσω του εκφοβισμού.


Συμφώνα με τα rules,μόνο οι αβάσιμες απειλές είναι bannable.Αυτό δεν ήταν αβάσιμη απείλη.

nikos47
04-01-2011, 02:34 PM
Λοιπον φιλαρακο απο οτι φαινεται ή εισαι φιλος του admin ή δεν μπηκες καν στον κοπο να δεις το ρεπλαυ,ουτε μπηκες στον κοπο να διαβασεις ΟΛΟ το τελευταιο μου post.Το BD ΕΓΙΝΕ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ TOWER ΑΠΟ ΤΟ MID ελπιζω να το βλεπεις καθαρα.Kαι επισης ,Ο ADMIN ΟΦΕΙΛΕΙ ΝΑ ΠΡΟΕΙΔΟΠΕΙΗΣΕΙ ΠΡΩΤΑ,και αν δεν το ειχε δει το bd θα επρεπε να περιμενει να δει το replay και μετα να πραξει αναλογα και οχι να ακουσει τον εριστικο φιλο του που φωναζε και εβριζε..επειτα,με την απειλη που λες,φυσικα του το λεω καθαρα για να ερθει να υπερασπιστει τον εαυτο του εδω μπροστα,σε ολους, και οχι μπροστα στα φιλαρακια του,αν και δεν ξερω απο που γραφει πως οι απειλες για post εινα bannable.Ο friend μου δεν εχει κανεαν προβλημα θα κανει new acc σιγα μην καθετε εδω στο φορουμ να προσπαθει να βγαλει ακρη με ολους εσας που υπερασπιζεστε ΠΑΝΤΑ την θεση του admin χωρις να προσεχετε "λεπτομεριες" που γραφουν οι δηθεν noobs με λιγοτερο απο 30 ποστ...
Τελος σου ξαναλεω πως ο admin πρεπει να ειναι αντικειμενικος,Αλλα σε αυτο το game δεν ηταν...

nai eimai filos t admin k nai episis diavaza OLO to post sou, olokliro to replay omos d to da alla mexri to 20 mono p egine to bd epeidi auto einai to aksio prosoxis logo t oti apo ekei ksekinisan ola k oxi t upoloipa p prospathite n anakalupsete. to ti tha eprepe n kanei d tha to krineis esu omos alla o idios opos k egine. o kathenas krinei k prattei analogos. to tower epese file m kalos i kakos k einai KSEKATHARO BD. to an eprepe n proeidopoiisei i oxi einai stin krisi tou(isos k na min prolavaine kiolas). en telei ego krino oti itan austiro. alla auta file m paramenoun stin krisi t kathenos kalos i kakos. allo austiro, allo ektos kanonon
k kati teleutaio katigoreis olous emas p uperaspizoume tous admins. otan erxeste k postarete m to paramikro omos einai ola oraia e? krima p otan mas katigoroun emeis uperaspizomaste. lupamai

N(oO)BSlayeR
04-01-2011, 03:19 PM
Λοιπον βαρεθηκα,last post from me ας κρινουν τα staff.Φιλε νικο,μια φορα το post μου δεν λες και οτι εγινε για το παραμικρο,εκανε kick,και το "επανειλημενο" σημαινει πως με το που κανει δευτερη φορα bd τοτε κανει kick.Το ban ηταν μεσα στα rules οποτε ειναι σωστο.Αλλα και παλι απο τα λεγομενα σου φαινεται πως δεν εχεις εχεις διαβασει ολο εκεινο το post μου.Αυτο δεν το διαβασες απο οτι μου φαινεται,γιατι απο το post σου καταλαβαινω πως παλι: "υπερασπιζεστε την θεση του admin χωρις να προσεχετε "λεπτομεριες" που γραφουν οι δηθεν noobs με λιγοτερο απο 30 ποστ...
Τελος σου ξαναλεω πως ο admin πρεπει να ειναι αντικειμενικος,Αλλα σε αυτο το game δεν ηταν..."
Αυτο δεν το διαβασες μου φαινεται.Για ξαναριχτο μια ματια...



katigoreis olous emas p uperaspizoume tous admins. otan erxeste k postarete m to paramikro omos einai ola oraia e? krima p otan mas katigoroun emeis uperaspizomaste. lupamai αυτο ειναι αβασιμο γιατι το ποστ δεν εγινε με το παραμικρο αφου δνε εχω ξανακατηγορισει admin για καποια συμπεριφορα του.Ειμαι και γω υπερ των admin,αλλα πανω απο ολα πρεπει να ειναι σωστοι στην δουλεια τους και να ειναι αντικειμενικοι.Tο kick εγινε μια συγκεκριμενη στιγμη στο παιχνιδι που ευνοουσε την ομαδα του admin μιας και το game σχεδον το ειχαμε παρει αφου ειμασταν περισσοτερα lvl και με καλυτερα item.Ετσι μπορουμε να κρινουμε πως το kick ηταν προς συμφερον της ομαδας των scourge. Εφοσον δεν υπαρχει αντικειμενικοτητα, το χασαμε το παιχνιδι.....

nikos47
04-01-2011, 03:29 PM
Λοιπον βαρεθηκα,last post from me ας κρινουν τα staff.Φιλε νικο,μια φορα το reason το post μου δεν λες και οτι εγινε για το παραμικρο,εκανε kick,και το "επανειλημενο" σημαινει πως με το που κανει δευτερη φορα bd τοτε κανει kick.Το ban ηταν μεσα σταο rules οποτε ειναι σωστο.Αλλα και παλι απο τα λεγομενα σου φαινεταιπως δεν εχεις εχεις διαβασει ολο εκεινο το post.Αυτο δεν το διαβασες απο οτι μου φαινεται,γγιατι απο το post σου καταλαβαινω πως παλι "υπερασπιζεστε την θεση του admin χωρις να προσεχετε "λεπτομεριες" που γραφουν οι δηθεν noobs με λιγοτερο απο 30 ποστ...
Τελος σου ξαναλεω πως ο admin πρεπει να ειναι αντικειμενικος,Αλλα σε αυτο το game δεν ηταν..."
Αυτο δεν το διαβασες μου φαινεται.Για ξαναριχτο μια ματια...


αυτο ειναι αβασιμο γιατι το ποστ δεν εγινε με το παραμικρο αφου δνε εχω ξανακατηγορισει admin για καποια συμπεριφορα του.Ειμαι και γω υπερ των admin,αλλα πανω απο ολα πρεπει να ειναι σωστοι στην δουλεια τους και να ειναι αντικειμενικοι.Εφοσον δεν ειναι αντικειμενικοι,το χασαμε το παιχνιδι φιλοι μου.....

last post k apo mena aderfe. pote d milisa oti eisai noob. ap tous teleutaious eimai p koitoun t post t kathenos. to bd eite m tin 1i eite m ti 2i omos einai bd opos k n to kanoume. diladi an ginei bd k krithei to paixnidi? sti sugkekrimeni periptosi omos to ban itan ontos austiro alla dn itan avasimo opos k an to kanoume. +1 sto unban tou filou sou alla -1 sto abuse

Julia_h_ntouvli
05-01-2011, 12:03 AM
IF.Giou.gouOnt -> mh

7:06 <IF.Giou.gouOnt> 0x19: Select Subgroup: 0x000060EF0000CF5B
http://img408.imageshack.us/img408/5871/image1fe.png


[B]12:23 <IF.Giou.gouOnt> 0x19: Select Subgroup: [Sand King] 0x000073C20000C4EE
12:35 <IF.Giou.gouOnt> 0x19: Select Subgroup: [Sand King] 0x000073C20000C4EE

από 12:12 μέχρι 12:55 ο Sand King έχει invisibility (wtf?)

13:13 <IF.Giou.gouOnt> 0x19: Select Subgroup: 0x00005D100000FB1D
http://img822.imageshack.us/img822/6097/image2qq.png

Ενώ είμαι σίγουρος ότι οι χρόνοι του προγράμματος το οποίο χρησιμοποιώ συμπίπτουν με τον χρόνο του replay (έχοντας το πολύ απόκλιση 2-3 sec κάποιες φορές), τα παραπάνω κλικ που γίνονται σε fog για έναν περίεργο λόγο [B]δεν εμφανίζουν κόκκινο κύκλο γύρω από τον επιλεγμένο αντίπαλο hero, ενώ αντίστοιχα κλικ του ίδιου παίχτη σε no fog εμφανίζουν κανονικά το γνωστό κόκκινο κύκλο (διαφορετική, πιο εξελιγμένη έκδοση mh? - δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ mh και μου κάνει εντύπωση).
sry file alla egw dn exw mh oute 9a valw pote eixa 360 games poio o logos na ta xalasw gia mh?

---------- Post added at 09:57 PM ---------- Previous post was at 09:50 PM ----------


sry file alla egw dn exw mh oute 9a valw pote eixa 360 games poio o logos na ta xalasw gia mh?
kai kati allo les me toso fail stats na exw k mh pas kala?ama eixa mh dn 9a feedariza...

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 09:57 PM ----------


sry file alla egw dn exw mh oute 9a valw pote eixa 360 games poio o logos na ta xalasw gia mh?

---------- Post added at 09:57 PM ---------- Previous post was at 09:50 PM ----------


kai kati allo les me toso fail stats na exw k mh pas kala?ama eixa mh dn 9a feedariza...
episis filaraki ama evlepes replay 9a i3eres oti eixa invis k p kollaei wtf???

Fearless7
05-01-2011, 01:24 AM
sry file alla egw dn exw mh oute 9a valw pote eixa 360 games poio o logos na ta xalasw gia mh?


Ρε φίλε [COLOR="Red"]IF.Giou.gouOnt (enchantress) -> mh λέει το title του post μου, δηλαδή η enchantress έχει maphack. Εσύ, όπως φαίνεται, είσαι ο Sand King στο game γιατί αγχώνεσαι? Δεν σε κατηγόρησε κανείς εσένα, coolare http://www.abestweb.com/forums/images/smilies/approval.gif !

Julia_h_ntouvli
05-01-2011, 10:34 AM
Ρε φίλε IF.Giou.gouOnt (enchantress) -> mh λέει το title του post μου, δηλαδή η enchantress έχει maphack. Εσύ, όπως φαίνεται, είσαι ο Sand King στο game γιατί αγχώνεσαι? Δεν σε κατηγόρησε κανείς εσένα, coolare http://www.abestweb.com/forums/images/smilies/approval.gif !
epd eida ola auta nmz pws elege oti exw mh...

Tsalka_man
05-01-2011, 11:44 AM
Pades eiste geloioi.PIsteuw pws o user noob_slayer eixe dikio p ekane t abuse.Loipon mi spam allo gt apo friends eidika t xaraktiristiko (+1) de peianei gt logiko einai na upostirizei o enas ton allon.
Kl ekane t abuse gt exei polu pswmi edw.
Gia mh kai tetoia de exw na pw tpt den eimoun sto game.O admin prepei n e3igisei ti einai t bd meta an t sunexisei kick,ban smfwna me rules.
Episeis 8elw n pw pws de 3erw kanenan apo sas kai milaw antikeimenika.
Einai anepitrepto se ena game me admin kai p einai m8 kiolas n vrizei (ichigo)
T dld eisai friend t admin kai kaneis oti 8eleis.de ktlaba kai ton logo dld.
Auta

eisai_kwmwdia
12-01-2011, 05:48 PM
IF.giou.GouOnt τιμωρείται με ban για χρήση λογισμικού Maphack

7:06 <IF.Giou.gouOnt> 0x19: Select Subgroup: 0x000060EF0000CF5B

[B]Ichig0_Kur0s4ki , Pagwnia banned gia bad manners

(21:23) Ichig0_Kur0s4ki: 8i kaneis r gamomane

(40:45) Pagwnia: MIN EISTE PSOFIOI GAMW TO 8EO MOU


Εφοσον ο BillyTheKid_ ειναι admin κ υπαρχουν κατηγοριες προς το ονομα του θα παρακαλουσα να μεταφερθει στα Admin Abuse
ευχαριστω


User abuse solved
Topic closed

Ali[Gi]
15-01-2011, 10:12 AM
Renamed and reopened!

Tr3l0s)
15-01-2011, 10:39 AM
Κοιταξτε αdmin abuse νομιζω πως πρεπει να κανεις Μονο για αdmins οποτε αν ειναι θα το μεταφερουν τα staff members.Επισης,Για τον pagwnia δεν ειμαι σιγουρος εαν πρεπει να φαει ban αφου βριζει τον εαυτο του....

Επισης ενταξει ειπα και γω την κακια μου την κουβεντα,αλλα kickαρει τον m8 μου οποτε νευριασα ασχημα....

1απ ολα δεν υπαρχει abuse ο admin επραξε σωστα,2ον καλα εκανε και kickare τν φιλο σου,3ον ο pagwnia βριζει πρεπει να δεχτει ποινη και ας βριζει τν εαυτο του,4ον για mh δεν μπορεις να εισαι σιγουρος!!

nauagio
16-01-2011, 07:27 PM
Δεν υπάρχει κάτι το μεμπτό από τον admin BillyTheKid_.

Έπραξε σωστά και σύμφωνα με τα rules.Όποιος παίζει σε bot της Clan NoL είναι υποχρεωμένος να γνωρίζει τους κανόνες που έχει η Clan NoL,σε καμία περίπτωση ο admin δεν είναι υποχρεωμένος να ενημερώνει τους χρήστες για τους κανόνες.

@Ν(oO)bSlayer

Φιλε απο την λεξη επανηλλημενο Bd εγω καταλαβενω πως καποιος εχει ριξει τουλαχιστον 1 tower και παει για το 2ο οποτε τοτε τον κανεις kick αν ειμαι λαθος ας με διορθωσουν τα staff members

Μιλάμε για 1-2 hit και όχι για 1-2 tower.1 hit μπορεί να γίνει από λάθος ή missclick του user οπότε δεν είναι bannable.


Admin Abuse Denied

Case Solved

Topic Closed