PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban request: Taivoma



Taivoma
04-01-2011, 02:22 PM
Eleos Unban RequestYour Battle.Net nickname: Taivoma
Game name: den thimame
Admin name: den thimame
Reason: afk
Time of event: peripou 7
Further details: Exw 97% stay kai egine kati poli sovaro (thema nosokomeiou) kai eprepe na figw. Distixws oute na eidwpiisw den prolaba. Den mou aksizei auto.Eilikrina epeidi exw 400 game tha ithela na ginei unban to nick gia na to sinexisw. Oti kai na kanete Kali sas xronia me ygia gia olous. After all den tha pethanoume gia ena game!!!!

Rushder-
04-01-2011, 02:55 PM
AN einai etsi opos ta les file mou ok apla esto ena chat 8a borouses na to peis s olous kai na fugeis kateu8ian xoris kamia kouventa?gt dn to ekanes?..Ligo diskolo na gineis unban :/.Emena mia mera eixe xtuphsei o aderfos mou me to autokinhto kai phge nosokomeio kai to pa sto all chat kai tin ekana amesos...

Hippis
04-01-2011, 03:05 PM
to mono p mporei n s voithisei wste n gineis unban einai n matheis poios admin s ekane ban...isws exei kratisei kapoio replay,an oxi tote mporei n s kanei support an ontws ginan etsi...gl

Gate13
04-01-2011, 11:10 PM
eisai banned apo admin leledwni gia afk

Taivo
05-01-2011, 01:40 PM
Milwntas oso pio antikeimenika ginetai parolo pou einai filos mou,o Taivoma einai pera apo ena poli kalo paidi, enas episis eksairetikos paixtis. Den dhmiourgei genika provlimata se games. Kai stin teliki ontws deste ta statisika tou. Poios xazos tha eftane sta 400 games , etoimos na kanei request gia admin kai tha ethete ton eauto tou banable.

koblex
05-01-2011, 02:13 PM
gia na exei 400 games me 97% stay rate sigoura den einai leaver to paidi! aksizei mia defteri efkairia oti kai na egine! +1 apo mena

leledwni
06-01-2011, 04:46 PM
kalispera kai apo mena loipon ontws etsi eginan ta pragmata...pezame kanonika mexri ta mesa tou game kai ksafnika itan afk o sigkekrimenos user...den gnwrizw ti tou etixe kai simfwna me ta rules eprepe na praksw analogos..apo mena pantws afou exei kai kalo stay rate +1..

RiKi_DiViNe
06-01-2011, 05:09 PM
pisteuw pos prepei na tou dosete mia deuteri eukeria gt to pedi exei 97 percent gia ena leave p dld eprepe na figi kiolas ban...

JusT_Be
06-01-2011, 08:39 PM
oti den eisai leaver pistevo pws oloi to pistevoume me ta stats sou..tha sou sinistousa na vreis enan aplo admin na se kanei check gia na deis apo pion admin egines ban kai gia pion logo..ama matheis pios se ekane vres ton kai pes tou na postarei kai na pei ti gnomi tou..GL apo mena +1

alexic
07-01-2011, 03:47 PM
Εφόσον έχεις ικανοποιητικό stay rate [Average stay: 97 percent.] και ο admin συναινεί
στο unban, o user Taivoma γίνεται unban.

Εντός μίας εβδομάδας θα περαστεί το Unban σου στο battle.net.


Unban Request / Accepted
Topic Closed.