PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : tsigoleleta



greekshadow
05-01-2011, 07:31 PM
* Όνομα του κατηγορούμενου admin: tsigoleleta

* Το όνομα σας : aVri[L]

* Game Name: apxXxx

* Παράπτωμα του Admin: ακυρο ban

* Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό: με εκανε ban επειδη τον ειπα ζωο και σκατοnoobo,επειδη ειχε ταϊσει ...... χαχαχα ελεος.
δυστυχως επεσε για αλλη μια φορα το internet στο νετ......και φαγαμε dc εγω ο pare3igiaris και ο admin youthanasia14 που ημασταν λαν.

FuSiS_
05-01-2011, 07:36 PM
Xxaxaxaxa αυτά κάνεις και έχεις πάει abuse όλους τους admin στο eleos ; χαχαχαχα W/e πιστεύω πως καλά έκανε που σε banare διότι πήγε με σκεπτικό ότι έλουσες στο game έπρεπε βέβαια να δει πρώτα τα stats σου αλλά μιας και τα bot δεν ανταποκρίνονται στην εντολή stats και statsdota , καλά έκανε . -1 στο abuse . GooD LucK .

se_3eftilisa
05-01-2011, 07:36 PM
-1 sto abuse...
xserw ton tsigo pl kala
k xserw pws sumperiferetai san admin...
ekanes sunexeia spam k gi auto se ekane mute...
k anti na iremhseis i apanthsi sou einai
gt me kaneis mute zwo...
einai elleino oso na nai... :/

Pare3igiaris
05-01-2011, 07:44 PM
ekanes ban epeidi se eipe zwo?? xaxa eleos tragikos... signwmi kiolas alla me auto to telios noob playing mas eixes bgalei apo ta rouxa mas... +1 sto abuse...dn eimaste ekklisia kai dn se ebrise kiolas stin ousia... an itan na kanan ban gia "zwo" olo to eleos 8a itan banned...

greekshadow
05-01-2011, 07:44 PM
λογικο να κανω σπαμ, οταν στο πανω lane αυτος και ο davion εχουν δωσει 14 κιλλ, εχοντας 14 death και οι 2. τι να του πω. και σιγα το σπαμ. τον ειπα ζωο. δεν ειμαστε εκκλησια εδω. του λεω κανε με toss στον αλλον, και μ λεει τι εννοεις.....δηλαδη ποσο noobas. τι να τον πω. ουτε τον εβρισα ουτε τπτ. αν του εχουν δωσει admin rights για να κανει ban οποιον τον λεει ζωο, τοτε το 9/10 των gamers θα ηταν banned. μπορουσε να με ξανακανει mute, αν και δεν το εβρισκα απαραιτητο, τον ειπα ζωο γτ ελουζε, οχι επειδη ετσι μου ηρθε. σε ενα αλλο admin abuse προσφατα ο admin cry)more. εφαγε warn επειδη εκανε το ιδιο πραγμα......απλα τραγικος ο admin.

Death_Reaper
05-01-2011, 09:02 PM
Οπα οπα,κατσε ρε τρελε!Σ' εκανε 2 φορες mute,σε προειδοποίησε οτι την επομενη θα φας ban και εσυ συνεχισες...τι αλλο ποια ηθελες να κανει;και εστω οτι ειναι "noobas",τι σημαινει αυτο;ειρωνευόμαστε και "βριζουμε";συγγνωμη που δεν ειναι στο επιπεδο σου ρε φιλε...και οχι μονο αυτο,αλλα σκεφτηκες οτι μπορει να μην ειναι η μερα του;Αμα μου πεις δηλαδη οτι εσενα δε σου εχει τυχει ποτε να κανεις feed σε game και γενικα να μη παιζεις καλα,ε να παω να γινω παππάς...
Πραγματικα πιστευω οτι το abuse το εκανες για πλακα,δε μπορει να περιμενεις να δεχτει καποιο warn o tsigoleleta.


Death_Reaper

tsigoleleta
05-01-2011, 09:23 PM
1300 posts kai kana dyo xiliarika games tha exeis, isws kai parapanw.. kai par ola auta pisteueis oti gia na fas ban gia manners prepei na vriseis manes...

1on: sou ypenthimizw to rule: "Δεν επιτρέπεται: Να γράφετε οποιαδήποτε σχόλια που ειναι παράνομα, επιβλαβή, απειλητικά, καταχραστικά, κακόβουλα, δυσφημηστικά, υβριστικά, αισχρά, κατά προσωπικών δεδομένων, ρατσιστικά, εθνικά ή κατα οποιονδήποτε τρόπο αποδοκιμαστέα. "
de leei pouthena oti gia na fas ban prepei na vriseis manes..... niwsto

2on: an me eixes pei apla zwo de tha sou ekana ban.. me prosevales(me opoion tropo kai an egine auto) epaneilhmena.

a)
(17:33) aVri[L]: tiny
(17:44) aVri[L]: ela ok
(17:45) aVri[L]: re tiny
(17:46) aVri[L]: hamw
(17:47) aVri[L]: GAMW
(17:53) tsigoleleta: ?
(17:53) aVri[L]: s leo katse piso kai peta me
(17:55) aVri[L]: na kano call
(17:55) tsigoleleta: ti ennoeis?
(17:56) aVri[L]: vlaka
(18:00) aVri[L]: KANE ME TOSS
(18:02) tsigoleleta: gia hremise lifo
(18:04) tsigoleleta: ligo
(18:04) aVri[L]: pos to lene
(18:06) aVri[L]: skatonoobo
(18:15) youthanasia14: Player [aVri[L]] was muted by player [tsigoleleta].
(18:15) tsigoleleta: !mute avri

se kanw mute epeidh me prosvaleis ws proeidopoihsh kai meta apo ligo se kanw unmute

b)
(24:46) tsigoleleta: axe polu milas
(24:49) tsigoleleta: 1 gang ekanes?
(24:49) youthanasia14: ti sure re file
(24:49) aVri[L]: sks
(24:50) aVri[L]: zwo
(24:50) tsigoleleta: 1
(24:52) aVri[L]: taistra
(24:53) youthanasia14: 0-7-0 ise
(24:57) youthanasia14: Unable to mute/unmute player [avril]. No matches found.
(24:57) tsigoleleta: !mute avril
(25:01) Pare3igiaris: gia kick ban eisai
(25:01) youthanasia14: Player [aVri[L]] was muted by player [tsigoleleta].
(25:01) tsigoleleta: !mute avr
(25:07) tsigoleleta: allh mia kai eisaiban

me ksanaprosvaleis kai se proeidopoiw oti de tha to ksanaanextw

c)(25:08) youthanasia14: giati ton kaneis mute?
(25:14) youthanasia14: Player [aVri[L]] was unmuted by player [youthanasia14].
(25:14) youthanasia14: !unmute avri
(25:15) tsigoleleta: gt me eipe zwo
(25:18) aVri[L]: ti me kanis mute re zwo
(25:29) tsigoleleta: !ban avr manners

se ksemutarei to filaraki sou, epeidh mporei(asxoliasto...) kai me ksanaprosvaleis


symfwna me ta parapanw, paraviases to rule pou anefera sthn arxh oxi mia, oute 2, alla 3 fores. pou akrivws kataxristika thn eksousia pou mou exei dwthei?

p.s. kalo to kalwdiaki... oloi to fagane oti htan error...
p.s.2 epishs me vash auto: "Δεν επιτρέπεται: Οι αβάσιμες απειλές για ban, demote και οποιαδήποτε άλλου είδους τιμωρία με στόχο την εξυπηρέτηση προσωπικών επιδιώξεων μέσω του εκφοβισμού." kalo tha htan na eksetastei kai to filaraki tou avr[i]l kathws mou leei: (25:01) Pare3igiaris: gia kick ban eisai

epishs:


του λεω κανε με toss στον αλλον, και μ λεει τι εννοεις.....δηλαδη ποσο noobas.

eipa "ti ennoeis?" ennowntas "ti ennoeis mou eipes na se kanw toss?" (den to egrapses pote. mallon to eipes sto lan sou kai nomizes oti se akousa..)


μπορουσε να με ξανακανει mute, αν και δεν το εβρισκα απαραιτητο

ektos tou oti se ekana mute 2 fores kai oxi mia, eixes kai to filaraki sou pou se ekane unmute, opote ase tis eksypnades gia kana xazouli..

greekshadow
05-01-2011, 09:45 PM
παρομοιο σκηνικο, μη σου πω και το ιδιο. και η απαντηση του μανατζερ. αν ηταν να ριχνουμε ban για το ζωο και το νοομπας, οπως σου ειπα και πριν, ολοι θα επρεπε να ειναι Banned.

http://www.mymgn.com/board/showthread.php?58620-SOLVED-admin-abuse-cry%29more.

tsigoleleta
05-01-2011, 09:53 PM
παρομοιο σκηνικο, μη σου πω και το ιδιο. και η απαντηση του μανατζερ. αν ηταν να ριχνουμε ban για το ζωο και το νοομπας, οπως σου ειπα και πριν, ολοι θα επρεπε να ειναι Banned.

http://www.mymgn.com/board/showthread.php?58620-SOLVED-admin-abuse-cry%29more.

asxetos=zwon DEN
panasxetos=skatonoobo DEN
2 fores = 3 fores DEN

pou to vlepeis to idio?

opws kai na xei omws, egw epraksa me vash ta rules. opote ti to thes to abuse? exeis arketa posts hdh...

omG.stoGRC
05-01-2011, 09:55 PM
why not. emena m eixan kanei ban epidi eipa skase.Ta rules lene oti den prepei na enoxlis ton allon kai na ton prosbaleis eite ton les zwo eite bastardo eite panagies. epidi esi greek eisai koblexikos kai opws den saresi na se lene bastardo klp etsi kai su den tha prosvalis. oso spamareis kai vrizis ite les zwo ite vlaka kai genika prizis ,tha ta tros ta ban to ena meta to allo se ola sou ta account.kai ti epidi ine noobas? sto eleos pezis ti perimenis ton Yaphets? kai esu diladi ws ti milas? Os kaliteros pextis apton tiny i ws pro? Rofl.Vrize k allo exe kai allh tetia skatenia siberifora k dn tha stavrosis acc.Oxi tpt allo alla krima ,an se ena apta ekatomiria acc sou telika katafereis na kaneis kala stats, na paei xameno.

digitaldream
05-01-2011, 11:43 PM
AggouroPalestis mhpws eixe tuxei na douleueis k na prospa8eis na kaneis ton kwmiko se kanena parakmiako topiko sou kanali? dn kserw,ey8imw arketa me auta pou grafeis man.na se kala =]

ontopic.

mia tou klefti to mute
duo tou klefti to mute
trws to warn na iremiseis k na milas san an8rwpos(oxi san to spiti sou,dn mas endiaferei pws milas ekei)
k sinexizeis to violi sou na krazeis ktl ktl,e loipon parta na min sta xrwstaw,kala sou ekane to ban as min hsoun eristikos,as min ebgazes toso kompleks

aman pia me tn ka8e pikrameno


btw dn einai abusable pou o filarakos tou ton kanei unmute enw exei fugei dikaiws mute apo allo admin?

N(oO)BSlayeR
05-01-2011, 11:46 PM
Αυτα τα λες σιγουρα γιατι δεν προκειτε να γινεις admin ποτε με αυτη την συμπεριφορα....>agouropalestis
ontopic:Φιλε το να ειρωνευεσε τον admin δεν ειναι οτι καλυτερο.Σου δινει 3 ευκαιριες και συνεχιζεις...Ε τι να κανουμε τα θελει ο κωλος σου...O admin παρεμεινε ψυχραιμος παρα τα προσβλητικα σου σχολια,σου μηλησε ιρεμα αλλα εσυ δεν ενιωσες μια....
Επισης δεν ειναι το ιδιο σκηνικο με το abuse του cry)m0re.ο cry)m0re ηδη ειχε "λουσει"με ενα προσβλητικο σχολιο τον Ο_bn, και οπως και να το κανουμε,αλλο ασχετος και αλλο να λες τον αλλον επανειλημενα ζωο.....

greekshadow
05-01-2011, 11:52 PM
καλα οκ ολοι οι εμπειριες εδω μου μαζευτηκατε να μου την πειτε. λες και με νοιαζει αν θα φαει warn ο admin ή αν θα γινει unban το account μου που εχει 0 games. ξες τωρα. εμενα αυτο που με νοιαζει ειναι αν θα μαθετε ποτε καποια πραγματα. αν ειναι να κανετε ban καποιον που σας λεει zwo, τοτε ας ανοιξουμε καμια χριστανικη λεσχη εδω . οκ αφου αυτο θελετε, ωρα ο καλος greekshadow να κοψει τα zwo και τα Noobas, και να αρχισει να σας κατεβαζει μανες και χριστοπαναγιες. να δειτε τι ωραια που θα ειναι.

digitaldream
06-01-2011, 12:00 AM
καλα οκ ολοι οι εμπειριες εδω μου μαζευτηκατε να μου την πειτε. λες και με νοιαζει αν θα φαει warn ο admin ή αν θα γινει unban το account μου που εχει 0 games. ξες τωρα. εμενα αυτο που με νοιαζει ειναι αν θα μαθετε ποτε καποια πραγματα. αν ειναι να κανετε ban καποιον που σας λεει zwo, τοτε ας ανοιξουμε καμια χριστανικη λεσχη εδω . οκ αφου αυτο θελετε, ωρα ο καλος greekshadow να κοψει τα zwo και τα Noobas, και να αρχισει να σας κατεβαζει μανες και χριστοπαναγιες. να δειτε τι ωραια που θα ειναι.

κανεις δεν σε υποχρεωσε να παιζεις games με εμας τους ανιδεους,χαμηλου επιπεδου,παιδια του κατηχητικου.

κλεισε την πορτα οπως φευγεις.θα μας λειψεις τιτανοτεραστιε μεγα γκουρου της ντοτας, ω μεγιστε.


p.s. δν θελουμε να μαθουμε τιποτα,μπορεις καλιστα να κανεις την δικη σου league να ριχνεις τα αγια σου,κ οτι κοσμητικα θες,κομπλεξισμοι αλλου φιλαρακο

προσωπικη μου γνωμη ολα αυτα..

greekshadow
06-01-2011, 12:08 AM
καλα μιλαμε σε λιγο θα εχω πιο πολλους haters και απο τον κοναμι. αν το καταφερω αυτο θα νιωσω πραγματικα περιφανος. το αστειο παντως ειναι, πως αν φατε εσεις ban οταν πειτε καποιον ζωο, θα ρθειτε τρεχοντας εδω να κλαψετε και ννα κανετε admin abuse, οταν ομως το τρων αλλοι ερχεστε να το παιξετε και καλα "γαματοι". ενδιαφερον. οταν λετε μπασταρδο , οπως με ειπε ο αλλος και λεει οκ δεν ειπα και τπτ, και ουτε ban δεν θα φαει, ειναι το ιδιο με οταν λες καποιον ζωο. οκ . θα πατε μπροστα με αυτα τα μυαλα. φτανει ανεβασα τα ποστ μου και σημερα. αντε αυριο παλι με κανα αλλο "ζωο" που θα πω και θα φαω παλι ban. αιντε καληνυχτα μικροι κομπλεξικοι "γαματοι" φορουμητες.

omG.stoGRC
06-01-2011, 12:15 AM
καλα μιλαμε σε λιγο θα εχω πιο πολλους haters και απο τον κοναμι. αν το καταφερω αυτο θα νιωσω πραγματικα περιφανος. το αστειο παντως ειναι, πως αν φατε εσεις ban οταν πειτε καποιον ζωο, θα ρθειτε τρεχοντας εδω να κλαψετε και ννα κανετε admin abuse, οταν ομως το τρων αλλοι ερχεστε να το παιξετε και καλα "γαματοι". ενδιαφερον. οταν λετε μπασταρδο , οπως με ειπε ο αλλος και λεει οκ δεν ειπα και τπτ, και ουτε ban δεν θα φαει, ειναι το ιδιο με οταν λες καποιον ζωο. οκ . θα πατε μπροστα με αυτα τα μυαλα. φτανει ανεβασα τα ποστ μου και σημερα. αντε αυριο παλι με κανα αλλο "ζωο" που θα πω και θα φαω παλι ban. αιντε καληνυχτα μικροι κομπλεξικοι "γαματοι" φορουμητες.

o monos koblexikos p ginete rezili ise su.eisai 20 kai ferese san 15

greekshadow
06-01-2011, 12:35 AM
o monos koblexikos p ginete rezili ise su.eisai 20 kai ferese san 15

Κομπλεξικος εγω? καθολου. αλλα πλεον θα γινω. και θα το νιωσετε :) εχω φαει Ban επειδη σκωτωσα κοτα, επειδη ειπα ζωο. σε λιγο θα φαω ban και επειδη ειμαι πιο ομορφος απο σας :). οτι παιρνω εχω μαθει να δινω. οταν μου δινεται κιλα κομπλεξισμου, τα επιστρεφω σε τονους.

tsigoleleta
06-01-2011, 12:53 AM
Κομπλεξικος εγω? καθολου. αλλα πλεον θα γινω. και θα το νιωσετε :) εχω φαει Ban επειδη σκωτωσα κοτα, επειδη ειπα ζωο. σε λιγο θα φαω ban και επειδη ειμαι πιο ομορφος απο σας :). οτι παιρνω εχω μαθει να δινω. οταν μου δινεται κιλα κομπλεξισμου, τα επιστρεφω σε τονους.

an thewreis oti eimai kompleksikos egw pou se bannara, skepsou ti eisai esy pou kaneis report enan admin gia ena ban se account me 0 games opws les...

opoiodhpote allo sxolio sto paralhrhma sou einai toulaxiston perito..

Be_Strong
06-01-2011, 12:55 AM
Κομπλεξικος εγω? καθολου. αλλα πλεον θα γινω. και θα το νιωσετε :) εχω φαει Ban επειδη σκωτωσα κοτα, επειδη ειπα ζωο. σε λιγο θα φαω ban και επειδη ειμαι πιο ομορφος απο σας :). οτι παιρνω εχω μαθει να δινω. οταν μου δινεται κιλα κομπλεξισμου, τα επιστρεφω σε τονους.

Ela Dimitri xalarwse merikoi apla den katalavainoun kapoia pragmata.Min dineis shmasia kai min apantas se autous.Vres ta me ton tsigo kai min asxoleisai me allous pou lene oti tous katevei

Tsigo stamata kai esu.Dn ekanes kai to swstotero ban pou 8a mporouse na ginei.Vreite ta

Emman
06-01-2011, 01:47 PM
κλείνει λόγω spam μέχρι να εξεταστεί..

beelz3bub.
16-01-2011, 05:46 AM
Δεν υπάρχει abuse από τον admin tsigoleleta.

Admin Abuse Denied

Topick closed