Log in

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse(s) : Parafronas / Green_Shadow



Ripper_Awakened
20-09-2009, 10:36 PM
apla deite replay na deite ti simenei kataxrisi exousias.prota o parafronas to louzei meta taxam troei dc kai den to afinoun na paei mexri to 0 gia na doume to reason tha pei alla ton kanoun drop.kai eno exei perasei to 10lepto kai leme no end o shadow to dinei end oraioi admins kai o parafronas to exei kanei polles fores auto me to fake dc

Lazin
20-09-2009, 11:07 PM
απαραδεχτο !end απο οποιον το εκανε
το leave δεν νομιζω να ειναι εσκεμμενο μιας και ο techie εβαζε bombs μεχρι να πεσει

RaZz
20-09-2009, 11:20 PM
Se pio lepto itan akrivos re c ... ?

D3viL_May_Cry
20-09-2009, 11:21 PM
apo tin arxi p oi ali 8elane end gt o alos epese o monos p ixes prob isoun esi k kaneis alos mexri kai to team s ithele end kai to game dw8ike end kai phge rmk

GReeN_SHaDoW
20-09-2009, 11:22 PM
Re vgale to name mou apo to thread giati end den to ekana egw. Deite sto replay kai tha katalavete... eimastan kialloi admin mesa me spoofcheck kai to ekane kapios allos .. XWRIS NA KSERETE DEN THA ME KATIGOREITE.

Lazin
20-09-2009, 11:25 PM
apo tin arxi p oi ali 8elane end gt o alos epese o monos p ixes prob isoun esi k kaneis alos mexri kai to team s ithele end kai to game dw8ike end kai phge rmk
αυτο ειναι ψεμματα.. 4 απο scourge δεν ηθελαν rmk δες το relpay και δες το chat τους ετσι και αλλιως δεν μπορεις να το κανεις end

sporos21
20-09-2009, 11:57 PM
DN eitan leave eskemeno .. epese gt tn petakse k apo vt k apo bnet,,,gt meta apo ligo to eipe oti epese ...

FoNo_MaNia
20-09-2009, 11:57 PM
c. In any case when the majority of all players expressly decide for the game’s termination, in case of a draw the game should not be ended.

4:57 [All] D3viL_May_Cry (Sven): pame end?
14:57 [All] kwlofwtias (Rooftrellen): den paei end
14:59 [All] MatriX3 (Lion): pame end ade
15:02 [All] Z3rD (Earthshaker): mp
15:03 [All] Z3rD (Earthshaker): NO
15:03 [All] MatriX3 (Lion): gtp game
15:04 [All] Z3rD (Earthshaker): NO
15:06 [Allies] Z3rD (Earthshaker): stay
15:09 [All] D3viL_May_Cry (Sven): e y gtp pame ena kalo
15:09 [All] kwlofwtias (Rooftrellen): den me noiazei
15:12 [Game Command] GReeN_SHaDoW (Mirana): -2
15:24 [All] kwlofwtias (Rooftrellen): to exei kanei polles fores o sigkekrimeneos
15:28 [All] GReeN_SHaDoW (Mirana): go end?
15:31 [Allies] Z3rD (Earthshaker): stay
15:32 [All] kwlofwtias (Rooftrellen): eipa no end
15:37 EL_Platan (Batrider) (0-4) was killed by Ta_SpawKaiGamaw (Butcher) (7-0).
15:42 [All] EL_Platan (Batrider): end paei
15:42 [All] GReeN_SHaDoW (Mirana): sta @@ m ti eipes oi alloi simfonoune?
15:44 [All] EL_Platan (Batrider): rules
15:47 [All] D3viL_May_Cry (Sven): ti no end re file
15:47 [All] Z3rD (Earthshaker): NO END
15:48 [All] kwlofwtias (Rooftrellen): den paiei katholou end
15:51 [All] Ta_SpawKaiGamaw (Butcher): meta to 10
15:51 [All] an1s0rropos (Huskar): kai egw no end lew
15:53 [All] EL_Platan (Batrider): rules
15:53 [All] Ta_SpawKaiGamaw (Butcher): play
15:57 [All] kwlofwtias (Rooftrellen): ti rules?
16:06 [All] D3viL_May_Cry (Sven): gt no end ti play re .. mlk pame to rmk na pexoume
16:07 [All] kwlofwtias (Rooftrellen): meta to 10 stay mia xara leei
16:18 [All] kwlofwtias (Rooftrellen): giait epeidi to gamise o para
16:22 [All] Ta_SpawKaiGamaw (Butcher): meta to 10 no ened
16:24 [All] kwlofwtias (Rooftrellen): kathe fora ta idia kanei

oi psifoi einai 4-4 o wizzy dn eipe tpt
1on)eprepe na perimenete ti tha pei
2o) an elege stay tha pezotan kai an elege end tha elige alla viastikate opote to end einai ontos gia abuse ...

Ripper_Awakened
21-09-2009, 01:02 AM
ego xero oti kapios admin den afise to countdown na paei mexri telos kai ton ekane drop
tora apo keie kai meta an me lete eseis oti sas eipe meta oti efage dc ta akouo verese
1on den eprepe na kanei drop
2on den eprpe na ginei end
tora pios admin ta ekane auta as ta broun oi ypeuthinoi

Dilizer
21-09-2009, 01:05 AM
Sygnwmi alla einai ligo akyro me to post auto ALLA o PARAFRONAS O MEGALYTEROS CHEATER p eixe ginei demote prin 2 mines gia ton parakatw logo einai akoma admin??????klap klap wraioi head admins..alla ti lew stin Ellada zoume!vismaties se ola kai gia panta :D

http://www.dota-alliance.com/board/showthread.php?t=4559

anarxi66
21-09-2009, 02:05 AM
15:42 [All] GReeN_SHaDoW (Mirana): sta @@ m ti eipes oi alloi simfonoune?

na sas thimisw re paides ligo ta rules mpas kai ta 3exasate...
meta to 10 den paei !end ektos kai an simfwnoun OLOI!
estw kai enas na mhn thelei end to game paizete kanonika!!!
oso gia ton parafrona exoume pai3ei polla games mazi leave den exei kanei pote.
auta apo emena.

MatriX3
21-09-2009, 05:46 AM
Epidi imouna sto game.
O parafronas twra bgike, efage dc den kserwi... pantos fenotan pio polli gia leave(dc).
Twra na to dinete !end epidi itan sigouro pws 8a xasete to briskw polli noobiko.
Tosa games exw sinexisi otan o allos epefte sto 11, 12 , 15.. pantos sinexiza ama den ithelan oloi !end - rmk.
Twra to end to ekane kapios apo to apenanti team.

TiMoRoS77
21-09-2009, 10:40 AM
o parafronas den einai kai apo ta kalitera paidia pou iparxoun stin nol opws kai o konamigr...exei tixei na exw paei game me ton parafrona kai na exei paromia simperifora..ALLA den to kanei afto panta.. 1-2 fores an exei tixei kai afto logika to kanei mono gia na spaei plaka...sini8ws pezei kala..tora mporei apla na ekane xabale kai giafto na eixe afti tin simperifora

PaRaFrOnAss
21-09-2009, 12:12 PM
kla r mlka eicai sovaros? po eleos r c epese to net, niose tin zwh s pedaki m oloi m 3eroun sto nol k OLOI 3eroun k to xirotero nauagio na exo 9a ka9iso na xaso dn eimai apo tous an9ropous p ama exo xalia scor 9a travi3o kalodio ELEOS...




x0aa0a0xa00xa cheater leei o psixakias gia pes m apo pote benoun cheat sto b net e? apo pote? na patiso k greedisgood 99999 na vgoune lefta? ase mas mwre nooba na poume

TiMoRoS77
21-09-2009, 12:45 PM
[QUOTE=PaRaFrOnAss;48304]kla r mlka eicai sovaros? po eleos r c epese to net, niose tin zwh s pedaki m oloi m 3eroun sto nol k OLOI 3eroun k to xirotero nauagio na exo 9a ka9iso na xaso dn eimai apo tous an9ropous p ama exo xalia scor 9a travi3o kalodio ELEOS...


afto se mena pigene?? egw sou lew oti exw akousei kai ksero apo sena pou exoume peksei ena cm mazi kai kana 1-2 games stn nol...

To oloi to kseroun einai pali sxetiko :D

D3viL_May_Cry
21-09-2009, 12:52 PM
8a parakalousa osi dn itan sto game na min lene tis pipes tous auto paei gia ton drunk..... apo tin stigmi p eipane end kai 8elame kai meis gia na pame kalitero game sto rmk xwris leaver opws kai egine to game dw8ike end o monos p eixe antirisi itan autos p ekane to post auto einai olo qq

Ripper_Awakened
21-09-2009, 01:00 PM
xanales devil oti imoun o monos eno se parapano post blepeis oti einai 4vs4 oi psifoi

meepeises
21-09-2009, 01:18 PM
4 atoma thelan na paixtei to game kai to kanate end?? tragiko

PaRaFrOnAss
21-09-2009, 01:19 PM
to oloi afora ta 600++++ games p exo kani egw san admin stin nol ayto

Lazin
21-09-2009, 01:26 PM
8a parakalousa osi dn itan sto game na min lene tis pipes tous auto paei gia ton drunk..... apo tin stigmi p eipane end kai 8elame kai meis gia na pame kalitero game sto rmk xwris leaver opws kai egine to game dw8ike end o monos p eixe antirisi itan autos p ekane to post auto einai olo qqκαλα μην κλαψεις. Θα λεω την γνωμη μου οποτε και οπου θελω εφοσων δεν προσβαλω κανεναν και λεω την αληθεια δες το replay να δεις ποσο λαθος ηταν το end και μετρα ποσοι ηθελαν end απο τους scourge

AotP
21-09-2009, 01:28 PM
lol fysika k abuse gia to end.. meta to 10' einai.. telos..
oso gia ton parafrona k egw anarwtiemai giati einai akoma admin.. ta manners t einai aparadekta

PaRaFrOnAss
21-09-2009, 01:37 PM
kirie aotp perimeno SS gia ta manners m ok?:)

Don_Steve
21-09-2009, 02:15 PM
Mia xara manners ehei o para mwre..
Ti lete?? Paw kai gw sto net pou paei kai merikes fores peftei to net apo tin polikosmia... Oso kai se xalia katastach na eine dn kanei leave!!
Mn lete vlakeies.. Twra gia to end.. Pistevw eprepe na perimenete to 10' kai meta na ksanarwthsete gia end..

sporos21
21-09-2009, 02:33 PM
O fonos eipe oti dn eipa tn apopsi m dld 4 gia end 4 gia rmk , EGW omos eimouna mazi me tn parafrona k tn d3vil k eimastan k vt me ta pedia ...Egw dn eixa adirisi se oti kian dinate alla kalitera na pigename rmk , efoson epese nwris o parafronass ..Exw nauagisi se pola game mazi me para k dn leavare oute afts oute egw .. Ase p k emena klini to pc p exw prob sto trof k to kseroun k pezo 3 game sta 5 ntaks ti na kano kano ipomoni mn ksenerwnete etc game einai eleos meto paramikro oloi trexete gia post k abuse ktlp .. ...Mn krinete k bgazete apopsis tsampa ...Eleos meta lete gia ts pitsirikades .. grow up apla!! sovareftite...An kourasa soz afta apo mena

mauro-kerasi
21-09-2009, 03:22 PM
kai egw me ti seira m pisteuw pws to drop p ekane sto paidi itan gia ABUSE ! tespa eprepe na perimenate ton allon 1 na apofasisei ti 8elei kai na pra3ete. MEGA MALAKIA sas.. soz kiolas...

strid3r
21-09-2009, 03:39 PM
to end einai ontos aparadekto apo opoion kai na gine!
t leave den einai skopimo!

sporos21
21-09-2009, 03:56 PM
gt aparadekto an opos eipe k o allos : 4 zitisan end kai 4 zitisan na sinexisoun swsta?? Meno egw san 9tos .an zitousa k egw end 8a pigene 5 > 4 ... I pio poli zitisan end swsta?????alla dn leo oti k esi exeis adiko oute dikio oute egw to idio apla skeftite ligo prn apantisete

KoNaMiGr
21-09-2009, 04:14 PM
Afou kaneis dn diabazei ta proigoumena post?gt lete xazomares?o wizzy symfwnhse gia end 8ema lh3an

StealingSpree
21-09-2009, 04:16 PM
Κλειδώνει μέχρι να παρθεί απόφαση από Game Manager.

Mohawk
21-09-2009, 05:07 PM
to kanw unlock ligo gia na pw kai egw tin gnwmi mou se auto edw.pragmatika otan kanete reports san auto anarwtiemai ti kanete stin NoL.ta rules lene psifos gia end meta to 10lepto.ara texnika to end edw ine abuse.

egw thelw omws na rwtisw ta eksis.

1on: to 4v5 apo to 15 ine dota?dld eseis to diaskedazete?pragmatika sas aresei na nikate se 4v5? Apantisi: dn nomizw na pezete dota,aplws thelete merika noumera parapanw sta stats sas.

2on: o parafronass ine ontws faliro,titanikos,fail teleiws(ksereis pws sagapaw :P). 9/10 games tou ine nauagia.ara opoios peksei mazi tou prepei na upopsiazetai to paramikro?
efage dc to paidi kai esi ekanes report to "fake dc",ti nea ekdosi dc tis blizzard. eidika esi p eipes gia to "egw to abuse to blepw sto dc",egrapses istoria.

3on: egw simfwnw me to end pantws gt otan loggarw sto bnet,thelw na peksw dota.kai gia mena dota ine isotimes omades gia xabale kai saspens.eseis kinigiste noumera ti na sas pw.dikaiwma sas.kai dn ine to thema oti egine end sto 40 p panw katw eixe teleiwsei to game.sto 15 egine.ti na katsw na peksw egw 4v5 meta to 15?

to 3o ine apopsi m basika kai mazi m simfwnoun fantazomai mono osoi theloun na pezoun dota,kai oxi me ta noumera.


auta apo emena!!!

PaRaFrOnAss
21-09-2009, 05:10 PM
mohawk 9a s kano episkepsi spiti s simera -.-'

Ripper_Awakened
21-09-2009, 05:33 PM
mohawk mallon den katalabes ton logo tou post.
oute ego exo kamia orexi na pezo tetoia game alla otan o allos kanei drop ton parafrona sto 15+ kai stin sinexeia ton kanei end epeidei etsi goustarei nai tha kano post giati opos se eipa kai alli fora etyxa se game kai eginan paromoia pramata.otan o allos einai sostos den me noiazei na kano end kai sto 40 alla ta palikaria kanan oti goustaroun giati einai admins

meepeises
21-09-2009, 05:39 PM
re file an einai na kaneis end gia kathe game sto 15 de tha paikseis pote ... kapoioi den exoun kai ton apeiro xrono na kanoun 2 kai 3 rmk epeidi kapoios troei dc meta to 10

T2]eNiaC_
21-09-2009, 06:11 PM
Loipon....den 8a milisw gia to dc gt me ton alkh (parafronass) eimaste friends opote den 8a eimai 100% antikimenikos... OMWS.... astraxan file....daksi gia to end exeis dikio pistevw an kai eprepe na ginei gt ti 10min ti 15min dn einai dota to 4v5 apo toso nwris :(...pantos osoi lete o parafronass afto o tade to allo o allos to parallo se ka8e abuse ti nomizete pws kanete?
den sas katalavainw pragmatika...osa games exw pai3ei me parafronass kai einai 300+ me to EIS.PheNoM[D2W] (p m to eklepsan) kai me to [1Ks] ( p exw twra) OTI MANNERS AN EXEI KANEI EINAI METAKSY MAS P EIMASTE FILARAKIA KAI SPAME PLAKA METAKSY MAS H ME KAPION ALLON GNWSTO MAS P THA EINAI STO GAME POTE DEN EXEI VRISEI AGNWSTO AKOMA KAI AN XANEI TO GAME EKSETIAS TOU!!...den sas katalavainw oloi vriskete kapion p dn ton siba8ite hte giati sas nikise hte gia diko sas logo (hte koblex hte kati prosopiko) omws to na lete pws a o parafronass p.x olo manners kanei demote him.... den katalavainw ti prospa8ite na kerdisete merikoi... pistevw tetoia post einai to ligotero YPERVOLIKA min pw GELIA...to mono p isws na einai gia epipli3h einai to end p den htan 3erw gw 7-2 h apofash kai htan 4-4 twra oti allo psaxnete soz alla einai m@l@kies...;) anyway... h apofash stous g.ms :)

Ripper_Awakened
21-09-2009, 06:46 PM
tora na katalabo tha ginei parelasi apo tous filous tou parafrona?sou eipa den afisan na doume to reason sto telos apo to countdown giati ton ekanan drop kai o logos pou ekana to post itan pio poli gia to end. kai o logos pou to ekan to leo gia alli mia fora einai giati to ekanan epeidi etsi goustaroun kai epeidi exoun kali klika kai den tous kounaei kaneis profanos. giati kai ego admin eimai alla prospatho na tiro ta rules giati me kopo egina admin kai den thelo na xaso auta ta pronomia autous omos profanos den tous endiaferei giati den tous kounaei kaneis

t3k1ll3r
21-09-2009, 08:51 PM
Drop δεν είναι ''νόμιμο'' να γίνει έως και το τελευταίο δευτερόλεπτο και είναι

άξιο άρσης admin abuse.Επίσης το !end σε εκείνο το σημείο είναι ''παράνομο''

και φανερώνει άγνοια των rules.

Τώρα μερικές απαντήσεις ή παρατηρήσεις:


kla r mlka eicai sovaros? po eleos r c epese to net, niose tin zwh s pedaki m oloi m 3eroun sto nol k OLOI 3eroun k to xirotero nauagio na exo 9a ka9iso na xaso dn eimai apo tous an9ropous p ama exo xalia scor 9a travi3o kalodio ELEOS...




x0aa0a0xa00xa cheater leei o psixakias gia pes m apo pote benoun cheat sto b net e? apo pote? na patiso k greedisgood 99999 na vgoune lefta? ase mas mwre nooba na poume

8a parakalousa osi dn itan sto game na min lene tis pipes tous auto paei gia ton drunk..... apo tin stigmi p eipane end kai 8elame kai meis gia na pame kalitero game sto rmk xwris leaver opws kai egine to game dw8ike end o monos p eixe antirisi itan autos p ekane to post auto einai olo qq
>>Λίγο ευγένεια δεν βλάπτει παίδες και ιδιαίτερα μέσα στο φόρουμ.


tora na katalabo tha ginei parelasi apo tous filous tou parafrona?sou eipa den afisan na doume to reason sto telos apo to countdown giati ton ekanan drop kai o logos pou ekana to post itan pio poli gia to end. kai o logos pou to ekan to leo gia alli mia fora einai giati to ekanan epeidi etsi goustaroun kai epeidi exoun kali klika kai den tous kounaei kaneis profanos. giati kai ego admin eimai alla prospatho na tiro ta rules giati me kopo egina admin kai den thelo na xaso auta ta pronomia autous omos profanos den tous endiaferei giati den tous kounaei kaneis
Έχεις απόλυτο δίκιο και καλά το έκανες το abuse για να παρθεί και τελικώς απόφαση.

Σύνοψη: Επειδή το thread έχει σπαμμαριστεί αρκετά νομίζω ας έρθει ένας υπεύθυνος να το κλείσει έως ότου το δει κάποιος αρμόδιος και βγάλει ένα πόρισμα.

Με εκτίμηση,
.t3k.

D3viL_May_Cry
21-09-2009, 09:44 PM
tetia post einai gtp kai drunk 8a milas kalitera gt se pire kai se sikwse egine? ante askete 8a asxoli8oun twra oi head me tis mlkies posts san auto... tragikoi eiste apo tin stigmi p thelane end all ektos apo ton tipo dw8ike end kai pigame game 5v5 safws piotika kalitero oso eixame kairo kai sto katw katw 8a xareis p 8a kerdiseis 4v5 game? ala apo tin piotita s san pextis mono etsi mporeis na kerdiseis gia na xamwgelasei ligo sto stomataki sou......p 8a pouliseis kai irwnia.. pedaki e pedaki! ema8es to nol prin vgei to nol eisoun sto /j eleos kai ama itan full /j eleos/eleos.....8a vgaleis kai glwsa... ti na pw///

Pure
21-09-2009, 09:59 PM
kapioi elegan na paei end,alloi elegan na sinexistei


Stin krisi tou admin eitan na dosei end h oxi(efoson ksana tonizo arketoi pektes ithelan end)


Kanena abuse edw



Closed