PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse : Archmage



dmG.RaV3n^_-
22-09-2009, 08:33 PM
* Accused Admin Account : Archmage

* Game Name : nlarch4 (nomizw)

* Παράπτωμα του Admin : loipon...katarxas 8a to pw 3eka8ara.. to replay ta leei ola... to paidi einai 12 xronwn sovarotata(apo ti katalava me osa mas eipe o idios.. borei na kanw la8ws kai na einai 14)... dn exei manners oute psyxremia gia 8esi admin... einai poly anorimos, logiko gia tin ilikia tou...kai episeis polla nevra...se tetoia ilikia poly dn epaizan kan dota.. flammarei , whinning, se ena pudge player o opoios eixe navagisei to game, alla apla prospa8ouse kai epaize, enw o idios o archmage:tsou: den eixe kan bota mexri to telos tou game exodas navagisei perissotero apolo to team... pragmatika den exw tpt allo na pw, deite to replay, diki sas apofasi na tou dwsete oti pini pistevete... gia mena tetoia atoma dn prepei na yparxoun sto admin team kanenos league.. kai tetoia atoma einai p katastrefoun ta ellinika DotA communities me tis 8eseis tous ws Admins.

p.s: min pare3igisete p evgala sto 11 relic me dazzle solo mid.. profanos 4 fun to ekana efoson to game fanike oti itan oti nanai ap tin arxi p me afisan solo mid =)
http://www.mediafire.com/?zdnfzritamz

PaRaFrOnAss
22-09-2009, 08:52 PM
proton stamata na psonizese -.-
deyteron to replay?

dmG.RaV3n^_-
22-09-2009, 09:23 PM
gt psonizome? p psonizome? dn ftaiw egw an oloi oi ellines skeftode etc opws esy... ypotomodas tous skilled players...

PaRaFrOnAss
22-09-2009, 09:31 PM
dn ipotimaw tpt tcpa dn 9a to sinexiso file m :)

dmG.RaV3n^_-
22-09-2009, 09:35 PM
afou esy arxizeis.. ti dn 8a synexiseis? an exeis kati na m peis pes to edw...:cool:

giwta
22-09-2009, 10:50 PM
skilled pro player arakse ligo re an den sou aresei apla min paizeis se ellinika channels me ellines go paikse me tous ksenous pou ektimane ''skilled'' players san esena...

Lazin
22-09-2009, 11:07 PM
α ρε gosadi raven ψωναρα χαχα
ειχα την εντυπωση πως ο archmage αν και αρκετα νεαρος ηταν σοβαρος το replay δεν το ειδα αλλα δεν εχει ξαναδωσει δικαιωμα

Suicid3RuN_
23-09-2009, 09:14 AM
egw dn eimai edw na sxoliasw poios einai gosas kai poios oxi kai an exete kamia kathgoria enantion tou rav3n na to peite mhn ton ironeueste.... 1on kai 2on o archmage dn kserei kan oti to blade mail kanei kai return magic dmg kai einai kai admin deite .....
http://dota-alliance.com/board/showthread.php?p=47306#post47306

kai + ths allhs eironeuetai kai xwris na kserei to noobaki!!!! nc admin.....

to replay 8a to dw kai 8a sxoliasw parakatw!!!!

KoNaMiGr
23-09-2009, 09:34 AM
hmm ton kathgoretai pio poly gia to skill tou?Dhladh eseis twra oi high skilled player erxestai kai kanetai parapona gia ton admin epeidh einai noob?Wraia eseis san pro player gt dn ginestai admins?Na kanetai dika sas game na afhnetai mono tous pro...O Archmage ka8etai kanei games gia na pezoun oloi oi players ane3arthtou skill to NoL einai ena publick kanali pou mpenoun apo 8xronwn pou pezoun prwth fora mexri 30pou pezoun xronia oloklhra dn prepei na perimenetai na pe3ete to super high skilled game e3alou giauto einai kai ta alla leagues gia na pate na pe3etai ekei ama dn sas aresei to NoL h mhpws dn mporeis na mpeis sta alla leagues epeidh eisai poly "pro".... kai ka8esai sto nol kai pezeis me tous noobades.Katalabete oti sto Admin abuse einai na e3etastei o admin panw sto game gia to pws xrhsimopoiei thn e3ousia tou kai oxi ama einai Beyond Godlike H Beyond Feedlike.Kai esy Bl4ck ti eisai fantazomai dn eisai ellhnas gia na eirwneuesai ton allon ellhna kai se parakalw na stamathseis na milas tote gia to mualo tou ellhna dioti dn prokeitai na to ftaseis pote

dmG.RaV3n^_-
23-09-2009, 11:47 AM
konami oti nanai les, den me endiaferei toso to skill tou oso ta manners tou, des to sto game ti grafw sto chat, den me noiazei to skill sou, ta manners sou me noiazoun kai oti eise akoma 12-14 xronwn..pate kala? to paidi exei psylogika mazi me ton synomiliko filo tou ton :sass: sto game kanoun apeiro flamming...oso gia to skill m, dn einai sofo na milas gia ton eafto s, adi8etos twn perissoterwn edw mesa.. apla einai i elliniki neotropia p sas exei ma8ei na min seveste para mono otan exete symferwn, tespa afto einai off topic, episeis eimai kai egw ellinas kai drepome gia to elliniko gaming alla an eixa sta xeria m na kanw kati, 8a to ekana... dn 8a to dropiaza me tetoious admins.. deite to replay kai min spammarete off topic 8emata.

Lazin
23-09-2009, 12:02 PM
gia to mualo tou ellhna dioti dn prokeitai na to ftaseis pote

rofl αθανατε Ελλην

dmG.RaV3n^_-
23-09-2009, 06:48 PM
poly xerome p dn exw afto to myalo..
parakalw enas head admin na dwsei lysi sto thread... ty

Edited by StealingSpree.

Archmage
23-09-2009, 07:02 PM
Lipon as poume tin diki m gnomi gia to ti egine

ego pou opos les na vagisi ean 8imame kala ixa sxedon ola ta assists ean i8ela na exo kill borousa kalista na ekana last spell kai na to epeza ego gosu.

o pudge ixe ean 8imame kala sto 30 2 hook dld eleos kai prepei na itan solo ean 8imame kala

ps dn ginete na gino ban gia noobplay oso kai noob ime

dmG.RaV3n^_-
23-09-2009, 07:11 PM
Lipon as poume tin diki m gnomi gia to ti egine

ego pou opos les na vagisi ean 8imame kala ixa sxedon ola ta assists ean i8ela na exo kill borousa kalista na ekana last spell kai na to epeza ego gosu.

o pudge ixe ean 8imame kala sto 30 2 hook dld eleos kai prepei na itan solo ean 8imame kala

ps dn ginete na gino ban gia noobplay oso kai noob ime

exeis ais8isi gia to ti leme edw mikre? diavases ta parapanw replies? p lene 3eka8ara + mesa sto game oti to report einai gia ta manners sou? ti mou les gia to skill s? kai o misery na eise dn me noiazei to skill sou... efoson eise admin ta manners paizoun rollo... twra an o pudge eixe 1 stis 100 hook pali den me noiazei... afto p me noiazei einai oti spammareis olo to game me flamming kai les anousia pragmata mazi me ton filarako sou, kanodas !mute !unmute opoion sou aresei xwris logo, mexri + ton eafto sou ekanes... ti na pw diladi? afto mono eixes na peis gia na ypostiri3eis ton eafto sou pitsiriki? padws na 3ereis egw den exw tetoia kolimata eidika me esena p eise mikros, an einai dynaton.. alla akoma den kaneis gia admin....toulaxiston afto apedi3es sto game.. twra an foras maska se sovara games kai se 8eoroun sovaro paidi... pistevw idou einai i ali8eia... enough said:cool:

LeukoS-ArapiS
23-09-2009, 07:23 PM
egw pantws den 3erw t ekane o archmage... alla re paidia kai egw 14 eimai kai?!:mad::eek::confused: t paei na pei ayto?... exw dei ton archmage s alla game kai einai pio sovaros kai apo admin 20 xronwn ... ...:cool:

dmG.RaV3n^_-
23-09-2009, 07:31 PM
head admins pls apofasiste, dn exw ore3i na anoigw kouvedes me opoion kanei akyra replies, posos me endiaferei an eise kai esy 14...gia ton archmage milame edw, sta 14 m eimoun admin se palia greek league epidi eixa apsoga manners kai afto me eixe kanei na diatirw tin 8esi m kai na anevenw... alla dn simenei oti to ka8e 14xrono einai etc, esy borei na eise poio orimos, den se 3erw, o archmage den to nomizw... ty:cool:

SoD.GoDLiKe
23-09-2009, 07:38 PM
egw pantws den 3erw t ekane o archmage... alla re paidia kai egw 14 eimai kai?!:mad::eek::confused: t paei na pei ayto?... exw dei ton archmage s alla game kai einai pio sovaros kai apo admin 20 xronwn ... ...:cool:
Egw eimai 17 sxedon kai eimai pio asovareutos kai apo ena paidaki 11xronon pou paizei dota kai benei mesthn pigi xwris item...
alla auto dn simenei tpt
paizeis dota gia xavale..
idika se ena tetoiou epipedou channel.
To replay dn to eida
Kai oute 8a to dw...
O ka8e an8ropos exei ta oria tou.
An to potiri ksexilise tote dikaiotata ksexilise kai o Archmage.
An mou fereis kiala replay prosfata pou na dixnoun oti einai se ola ta game bad-tempered kai bad-mannered tote euxaristos support gia to ban.
Apo ena game dn krineis tpt...
Borei to paidi na ta xalase me thn gomena kai na eixe nevra...
Epishs Leuke m arapi.<dn borw oute na to pw xwris na gelasw>(gamw to name s)
Ena paidi efage reject edw epeidh htan 13....H zwh einai adiki..alla prepei na dinonte eukeries se olous na apodi3oun to skill tous.
Epeidh poli milisa kai feugw apto 8ema...
Reject san user tou GR channel.

P.S: an eimai akoma safe : P

dmG.RaV3n^_-
23-09-2009, 07:42 PM
tous elemental heroes kai ta yu gi oh sou mesa :p

Mr_dotamania
23-09-2009, 07:47 PM
RAven Mou fainete oti tin exeis paradei kapoios kai mallon ayto to post se kako 8a sou bgei.Prosexe ligo kai esy ta manners sou

MvP-
23-09-2009, 07:47 PM
konami to public grafete me c mono oxi etc=publick!!! (spammaro kai egw san kalo paidi) xD

FoNo_MaNia
23-09-2009, 07:50 PM
head admins pls apofasiste, dn exw ore3i na anoigw kouvedes me opoion kanei akyra replies, posos me endiaferei an eise kai esy 14...gia ton archmage milame edw, sta 14 m eimoun admin se palia greek league epidi eixa apsoga manners kai afto me eixe kanei na diatirw tin 8esi m kai na anevenw... alla dn simenei oti to ka8e 14xrono einai etc, esy borei na eise poio orimos, den se 3erw, o archmage den to nomizw... ty:cool:

man pragmatika pane spoudase psixanalitisis ... exeis psixologisei to paidi apo ena game kai poli ifaki kane kamia perikopi dn tha sou ftasei ... kai sti tlk dn eipe kai tpt pou ethikse kanenan (apla epipliksi ekane) kai siga ta mute/unmute ta tromera 1 ston pudge gia 0.1 sec -.- ektos an metras kai sto eafto tou esu tote paw paso... san paidakia kanete pragmatika afta apo mena


P.S kai kati akoma min exeis to ifaki tou megalou oute eisai kati pou ton pernas 2 xronia (kai afto to <<ellinas ti perimeneis>> kopsto ligo) ty

dmG.RaV3n^_-
23-09-2009, 07:50 PM
RAven Mou fainete oti tin exeis paradei kapoios kai mallon ayto to post se kako 8a sou bgei.Prosexe ligo kai esy ta manners sou

?? gt to lete oloi afto?? pragmatika dn sas katalavenw... ti kolimata exete?? dn 8a m vgei se tpt kako afto to post... dn xanw kati... oute kerdizw kati monos m.. oloi mas kerdizoume... oloi osoi paizoume nol, dinodas pini se enan kako admin...


man pragmatika pane spoudase psixanalitisis ... exeis psixologisei to paidi apo ena game kai poli ifaki kane kamia perikopi dn tha sou ftasei ... kai sti tlk dn eipe kai tpt pou ethikse kanenan (apla epipliksi ekane) kai siga ta mute/unmute ta tromera 1 ston pudge gia 0.1 sec -.- ektos an metras kai sto eafto tou esu tote paw paso... san paidakia kanete pragmatika afta apo mena

ok kade oti pistevete, vasika tetoiou epipedou einai to chanell... giafto dn perimenw kai tipota parapanw... greetZ

Lazin
23-09-2009, 07:56 PM
raven εσυ ποσο χρονων εισαι που αποκαλεις τους παντες πιτσιρικια ?16?

FoNo_MaNia
23-09-2009, 07:56 PM
ok kade oti pistevete, vasika tetoiou epipedou einai to chanell... giafto dn perimenw kai tipota parapanw... greetZ

kai an exeis prob me to channel (logika forum ennoeis) dn parakalame kanenan oute einai kaneis edw me to zori ....

LeukoS-ArapiS
23-09-2009, 07:57 PM
lol 1 xara epipEd0 exei t channel ... eleos re file gia ena kako game 8a ton bgaleis asxeto ton arch:pudg: kai olous tous allous p paizoune game apo auto to channel ::(:toetap:

SoD.GoDLiKe
23-09-2009, 09:21 PM
tous elemental heroes kai ta yu gi oh sou mesa :p

exw faei kolima me ton sigekrimeno...
: ) dn 3erw gt!
genika einai oraios gia avatar..

YuGiOh epeza mono gia eunoitous logous opos
....
Tuxh...
Agorazeis ena booster 2.5 euro 5kartes...
me pi8anotites 1/50 na tixeis Mirror Force.
Poulas mirror Force ena 50ari...kai eksasfalizis kai thn
Pre-paid!

Mi Pianeis? : P


lol 1 xara epipEd0 exei t channel ... eleos re file gia ena kako game 8a ton bgaleis asxeto ton arch:pudg: kai olous tous allous p paizoune game apo auto to channel ::(:toetap:

Poli patriotika to pires man...
dn eipa tpt gia asxetous...
Eipa apla oti to channel den einai toso poli gia na paizeis sovara..
Genika sovara oute grc 8a peza egw prosopika...Parea,Xavale..sta @@ s ola..
Kai dn vgazw kanenan axristo gia onoma tou 8eou mou vazeis logia sto stoma...na sou valw k egw tpt alo na maste patsi : ) ))
jking <3


p.s: exoume pai3ei mazi kai 3erw oti dn eisai asxetos. dn se e8i3a ton kwlo elpizw!
Makia




(kai afto to <<ellinas ti perimeneis>> kopsto ligo) ty

siga siga 8igmene neoellina sou 8i3ame ton ellinismo sou ;p
ade COOL oloi to 8ema 8eorite li3an...

As dixonei to skotadi to fws tou fegariou :potm:

kai to mouni ths sailor moon!
filakia

FoNo_MaNia
23-09-2009, 09:29 PM
ena warm gia ta spam tou paidiou pls ... ty kai nai man dn goustarw to skiniko....... pou exw anoixta ta sinora mou gia na bainoun oloi ma oloi kai sto telos na mou tin lene kai apo panw pou tous dextika sti patrida mou an dn goustarete sti teliki figete...

SoD.GoDLiKe
23-09-2009, 09:31 PM
Filara...
Dn einai spam...
apla otan ekana to ena post..meta petagotan kai o epomenos pou h8ele na pei thn malakia tou
kai eprepe na kanw quote..
giafto ksekola me thn ierarxia...
kai krata ta warn..
gt girizei o troxos.

P.S(edit): Kai epishs OXI den borousa na kanw EDIT.GT Dn eixa tpt na dior8osw.oute na pros8esw.
apla apantousa se alous.Telos

Kai mia apanthsh sto quote sou gia ta sinora...

Apanthsh> milame gia dota katestramene neoellina computerakia...pia sinora kai malakies...oti sou katevenei apto myalo to petas sto post sou? h to skeftese kai to epiveveonh h texniti noimosynh pou exeis apoktisi apauto to kwlokouto pou ka8ese brosta 14/24 kai vale?

FoNo_MaNia
23-09-2009, 09:42 PM
kai c fantasioplike mithoplastora bges apo ton paidiko sou kosmo kai ace tis mlkies ace ta xartakia kai bges apo to pseftiko cosmo pou zeis aurio me8aurio pou tha fovase na giriseis meta tis 12:00 min se klespoun ta brakia sou kai sena .... kai meta ela kai pes mou aftes tis ideologies sou gia tous neoelines pane eksoteriko gt sti xwra sou niwtheis ksenos kai spoudase sti boulgaria gia na pareis ptixio gt edw sti lene oloi kai file se plirorofw pio polli zwi exoun ta xartakia sou apo sena me afta pou les ... kai to pc tha ginei i douleia mou file kai me afto tha bgazw ta lefta mou kai esu tha paizeis mono... Ade geia tora pisw sto kouklospito sou min petsosi to galataki sou .... kai min sinexizeis gt teties ideologies sas gemizoun kai ta lete kai xereste xwris na kserete ti pragmatika ginete ...

sporos21
23-09-2009, 09:42 PM
ena warm gia ta spam tou paidiou pls ... ty kai nai man dn goustarw to skiniko....... pou exw anoixta ta sinora mou gia na bainoun oloi ma oloi kai sto telos na mou tin lene kai apo panw pou tous dextika sti patrida mou an dn goustarete sti teliki figete...

Na figete na pate allou :) ....( afto kolai Fone ) xD


O archmage mia xara pedi einai gia tn Hlikia tou.Pistebo einai poli kala p0u exei asxoli8i toso me tn Dota k katafere na gini k admin k dn mporite na tn krinete esis i egw..Mpori na ekane ena la8os, dn 8a t paris k to kefali , << apo ta la8i ma8enis >>,,, An einai kapou la8os eksigise tou na to dior8osi..
Kai Rav3n k se Game p exw kani dn eisoun k esi kalos sta manners ...Mn koitate me to ti kanoun k i alli prota Koitaxte ti exete kani k esis...Dn pistebo na ebrize toso xidea oste na se peirakse toso poli...gt sto kato kato k esi dn eisai kalo paidi, Olloi exoume kapio Elatoma ....
apla ta pragmata..
An omos einai la8os o Archmage 8a to krinoun i megali , auti toulaxistn exoun mia empiria parapano apo mas ...
Kalitera na to di enas Head Admin gia na klisi to story edw ,, poli spam epese

p.s Xwris pareksigisis Raven, apla 8elo na po tn Gnwmi m0u..Mn krinis gt 8a kri8is kapia stigmi k mpori na mn einai toso wrea oso 8a ei8eles ..Auta ta liga soz an kourasa

StealingSpree
23-09-2009, 10:00 PM
Δεν νομίζετε οτι φύγατε λίγο offtopic?
Το κλείνω μέχρι να δοθεί η τελική απάντηση απο κάποιον αρμόδιο.

Pure
25-09-2009, 12:15 AM
lvl 2 warn ton Archmage gia manners + eironeia ( osa neura kai an exete h panagia den sas fteei,opios vrizei panagies tha troei warn/ban )


lvl 1 warn ston DmG.hao)c gia eironeia


lvl 1 warn ston disastrous_ gia eironeia




Closed