PDA

View Full Version : [DENIED] Admin abuse : Oteshop



Dilizer
25-09-2009, 06:45 PM
Accused admin abuse account:oteshop
Game name:den exei simasia
Loipon katarxin postarw gia ton filo m mike_Air..o mike epaize se ena game nl kai sto team tou itan o exeis_mpleksei kai tsakwnotan me ton mike.evrize ton mike sto allies kai se mia fasi o mike ton vrizei asxima se whisper.kai tote o exeis_mpleksei vazei ton oteshop(filos tou)pou DEN ITAN KAN STO GAME na ton kanei ban.kai ton ekane ban SE OLA TA BOTS gia noobplaying(akyro) kai gia manners.as to chekarei kapoios plz kai na ton kanei unban..kai warn oteshop gia kataxrisi i akoma kai demote..

Dystixws replay-ss dn kratise epeidi itan sto net kai dn 3erei apo auta..
Tnx

strid3r
25-09-2009, 07:37 PM
Accused admin abuse account:oteshop
Game name:den exei simasia
Loipon katarxin postarw gia ton filo m mike_Air..o mike epaize se ena game nl kai sto team tou itan o exeis_mpleksei kai tsakwnotan me ton mike.evrize ton mike sto allies kai se mia fasi o mike ton vrizei asxima se whisper.kai tote o exeis_mpleksei vazei ton oteshop(filos tou)pou DEN ITAN KAN STO GAME na ton kanei ban.kai ton ekane ban SE OLA TA BOTS gia noobplaying(akyro) kai gia manners.as to chekarei kapoios plz kai na ton kanei unban..kai warn oteshop gia kataxrisi i akoma kai demote..

Dystixws replay-ss dn kratise epeidi itan sto net kai dn 3erei apo auta..
Tnx

asto re file xwris replay dn kanis tpt
zita ena unban alla mi kathgoreis ton admin
diavase ta guides
abuse xwris ss ginontai reject

Dilizer
25-09-2009, 07:42 PM
File mono kai mono pou ton ekanan ban kai sta 4 bots einai abuse..dld an m elege emena o mike na kanw kai egw ton exeis mpleksei ban kai sta 4 8a exw adiko?kai aston auton na psaxnei ss..

Oh.Really
25-09-2009, 11:23 PM
Distixws xwris replay h estw ss dn mporeis na kaneis sxedon tpt!
Apo ekei kai pera to mono pou mporei na boithisei se ayta pou les einai oti simfwna me ayto to apospasma tou oteshop
"
gt epeza me 2o acc (exete_blexei), to main acc mou einai oteshop"
apo ayto to link: http://www.dota-alliance.com/board/showthread.php?p=49682#post49682
paradexete pws to exete_blexei einai to 2o account tou!

Pure
25-09-2009, 11:33 PM
xmmm endiaferon


perimenoume tin apantisi tou oteshop .



EDIT : aneparki stoixeia



Closed