PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse: zace



Varkar1s
19-01-2011, 03:48 PM
Edited Post

Ekana edit gia poio eukrines post ka8ws den exw dei na ginete closed to sugkekrimeno thread. To to kanw edit gia na einai swsto san post k na min "zalizw" me ta polla polla logia. Episis ekana upload swsta to replay, sugxwriste me alla san 1o post den iksera k logo rage to ekana etsi.

Όνομα του κατηγορούμενου admin: zAcE

* Game Name: den 8umamai

* Παράπτωμα του Admin: Mou erikse ban gia manners sto acc name AnemelosOrxis, pistevw oti ta manners tou itan xeirotera apo ta dika mou ka8ws vrizei sto all. Episis ekane sinexisi tou pause mou.

* Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό: Ama 8elete deite to replay, alla pistevw ftanoun 2 lepta apo to xrono sas na deite to chat tou replay parakatw. Paratiriste olo to chat.


To arxiko, proigoumeno post:
To replay
http://www.mediafire.com/?3pu8c6ab1l3v7pu

Xtupaw to kefali mou pou den kratisa ta prt screen gia ta whisp tou sigkekrimenou. Einai o admin zace,
me ekane ban NO REASON gia manners! Toulaxiston egw den exw provlima na paw gia manners, alla o sigkekrimenos filos einai gia demote toulaxiston gia auta pou m lege k ekane.

Me nickname AnemelosOrxis 1 la8os ekana ingame k me parousia k allou admin tou right_click. Eipa end otan epese antipalos ka8os nomiza oti prin to 12 ama zitisei kapoios end o admin prepei na to dwsei k as itan apo tin antipali omada. Mono uvris akousa apo ton zace k irwnia, mporeite na deite k monoi sas se olo to replay pws m milaei k milaei genikotera, pws vrizei sto all gt sto allie tou dn vlepw kai pws sto telos pws me kanei ban etsi ksafnika opws leei k to tragoudi......
Den 8elw na sas pw ti mou leei sta wisp gt den ta exw, opoios 8elei me pm mporw na tou anaferw alla dn exw apodikseis.

j3ns3n
19-01-2011, 03:57 PM
να μεταφερθεί στα admin abuse

admin name: zAcE

Closed

Ali[Gi]
19-01-2011, 05:07 PM
Renamed and reopened...

zAcE
19-01-2011, 07:50 PM
eimaste sto lobby, milaw me right_click skype kai strivw tsigaro kai ksafnika vlepw kati kadilia alla imastan sto 2 kai de prolava na kanw abort. tecpa lew mporei na itan i idea mou, kai ksekinaei to game me ta eksis :
-1:50 [All] -[uNFoRGiVeN]-: esi p eipes sta arxidia sou
-1:39 [All] -[uNFoRGiVeN]-: prin ...karkino euxomai krifoskouliko
-1:38 [All] TuSkaRr_FTW: FUCK
-1:29 [All] AnemelosOrxis: pousto psaro
kanw to klasiko muteall kai sinexizoume oloi kala mexri pou leavarei kapoios kai arxizoume :
7:34 [All] AnemelosOrxis: end
7:54 [All] AnemelosOrxis: eipa end
7:56 [All] AnemelosOrxis: ti end
8:32 [All] AnemelosOrxis: akoma?
8:35 [All] AnemelosOrxis: END LEW
8:37 [All] AnemelosOrxis: 1ON
8:37 [All] AnemelosOrxis: PAUZE
8:39 [All] AnemelosOrxis: ZITAW
8:41 [All] AnemelosOrxis: 2ON END
8:43 [All] AnemelosOrxis: ADMIN
8:46 [All] AnemelosOrxis: ME DOULEVEIS?
8:53 [All] AnemelosOrxis: why so?
8:58 [All] AnemelosOrxis: admin
9:00 [All] AnemelosOrxis: Exeis faei post
9:18 [All] AnemelosOrxis: opoios 8elei zitaei end
9:22 [All] AnemelosOrxis: sto 9 eimaste
9:26 [All] AnemelosOrxis: eseis eiste xazoi
kapou ekei trwei ena mute kai stelnei 1-2 pm tou stil "kane unmute tirobalo" kai diafora alla kai giafto ton afisa 5 lepta mute kai otan me to kalo ton ekana unmute
16:27 [All] AnemelosOrxis: ali8ia
16:28 [All] AnemelosOrxis: file
16:30 [All] AnemelosOrxis: furion
16:31 [All] AnemelosOrxis: eisai
16:33 [All] AnemelosOrxis: gtp
16:35 [All] AnemelosOrxis: .
16:38 [All] AnemelosOrxis: k klege
meta ksana mute kai meta arxise ta pm...
ta pm de fenonte alla opoios koitaksei to chat tha dei kati simeia pou variemai na patisw /r kai apadaw se afta pou leei sto all.
p.s.) ftew pou de timwrisa kosmo sta resume pou eginan alla to palikari eixe valthei na me trelanei me afta pou elege sto chat kai meta sta pm
p.s2) oi tropoi mou (gia aftous pou tha to sxoliasoun) einai apenanti se ena palikari pou kserei oti mporei na kanei post enan admin alla den exei diavasei oute san titlo ta rules kai de kserei kan pote na prepei na dwthei end sto game. allo enas neos pou de kserei na paizei kai allo enas o opoios apeilei me post kai warns kai de kserei ti tifla tou.
p.s3 kai telefteo) meta to "22:33 [All] zAcE: sto epomeno trws ban" eixame mpolika eirwnika kai ivristika pm ta opoia odigisan sto ban tou
afta, elpizw na sas kalipsa :)

Ant1
19-01-2011, 08:07 PM
Re file edw eisai kapos lathos omos.. TO PEDi zitaei end kai Esu prepei na dwseis end EStw an to zitaei kai enas.Alla an se ebrize sta wisp kanei ena SRCEN Host KAI to kaneis post...!

zAcE
19-01-2011, 08:41 PM
den eimai lathos m8.. kai an einai na postareis plz diavase to post. to leave itan apo tin diki mas plevra. aftoi ksekinisan me 5 kai teleiwsan me 5. apla to palikari den exei idea apo rules alla apo posts kai warns kai demotes itan plirws enimeros. afto itan pou mou espase ta nevra

Varkar1s
19-01-2011, 10:31 PM
To 8ema einai na dei opoios einai na krinei olo to replay, na dei pws milaw kai pws milas k su zAcE.
Egw dexomai to ban, efoson pas gia demote. Paradexomai pws dn kserw na xeirizomai to forum opws ksereis esu kai ekana register mono k mono gia sena. Giati? Oxi epeidi anoikw sto 95% apo autous pou 8eloun na kanoun abuse tous admin oute sto 5% p dn kserei pws na to kanei(opws diavasa se post filtatou admin p eixe tin kanoniki antidrasi enos admin mesa sto sigkekrimeno game). ALLA epeidi admin 8a prepei na einai autoi pou aksizoun na einai kai prosopiki mou apopsi einai pws esu dn pianeis tous upoloipous oute kata to imisi. Dn 8elw na antilegw mazi sou, dn mpika gia na malosoume edw mesa. Uperaspisou ton eauto sou me opoion tropo 8eleis. Vrise me kiolas ama 8es dn 8a se krinw.

Opoios 8elei NA DEI TO REPLAY gia na krinei!
Oxi ta copy paste sou.
Mi pefteis xamila pantws xrisimopoiontas logia tou xavale sto lobby prin game, den ginete na pane 8/10 ban. An upirxe 1 sto game p eixe provlima mazi m isoun esu. Rwta tin antipera ox8i omws.

---------- Post added at 08:31 PM ---------- Previous post was at 08:14 PM ----------

j3ns3n, epeidi eimai new sto forum k dn exw gnwsi, pws metaferw sto abuse admin to post?

zAcE, ali8ia se prokalw an timas ta pantelonia pou foras na anevaseis estw ena print screen me pm sto opoio se vrizw.

i moni stigmi p se "evrisa" einai ekei pou sou "lew furion eisai gtp", alla an deis to replay pali poio prin esu to prokaleses k anafer8ikes se mena enw kan den sou milisa. Den iksera 1 rule, fisiologi antidrasi admin(auta mexrti to 12):
AnemelosOrxis: END
zAcE: ?
right_click: ti end?
zAcE: xazos? (i prwti fora p m milises itan auti)
AnemleosOrxis: eipa end
AnemleosOrxis: ti end?
AnemleosOrxis: leave exoume
right_click: apo emas
right_click: lol
zAcE: lol
zAcE: exeis lalisei?
zAcE: xaxaxaaxaa
...
...
zitaw pause meta mou to sinexizeis esu zAcE (posa ban exw dei na peftoun gia pause...)
zAcE: re file eiste 5
AnemelosORxis: exeis faei post 2 reason, 1 to pause 1 to end pou mia protasi itan na eksigiseis alla to kalami kavali8ike)
zAcE: RE MALAKA ESEIS EXETE LEAVE (.xwrislogia.....)
zAcE: eisai xazos?
zAcE: epidi den exw orkeksi gia malakies trava kane post
zAcE: kai gama mas

NA SYNEXISW????

Magicfire
19-01-2011, 10:54 PM
den ton kserw ton zace prwsopika alla exw paiksei games mazi t exoume bre8ei k se faseis p 8elame na xtupisoume to kefali mas ston toixo k omws eixe polu swsti sumperifora k de nomizw na t itan toso duskolo na kanei ena end apla mallon itan apofasi tous efoson itan 4 na sunexisei to game...k exw bare8ei pia sta games o ka8e pikramenos me to paramikro na apeilei na kanei post...auta...

zAcE
20-01-2011, 06:07 PM
Λοιπον μικρε,
1) Τα παιχνιδια διοργανωνονται απο την clan NOL και εχουν καποιους κανονες. Οποιοσδηποτε συμμετεχει σε αυτα πρεπει να τηρει ΑΥΤΟΥΣ (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?41368-Battle.Net%AE-Channel-%93Clan-NoL%94-Rules-and-Terms) τους κανονες. Εσυ : Α) δεν ηξερες τους κανονες Β) Εχεις στο παιχνιδι δυο (2) admin παροντες και αντι να ρωτησεις ή εστω να ζητησεις κατι, τι εκανες? ΑΠΑΙΤΕΙΣΕΣ κατι το οποιο εστεκε στη φαντασια σου (επειδη τα rules υπηρχαν ΜΟΝΟ στη φαντασια σου) και μετα ΑΠΕΙΛΟΥΣΕΣ με βαση αυτο που φανταζοσουν οτι ισχυει. Η πρωτη φορα που σου μιλησα ηταν στο "RE FILE EISTE 5" και αυτο επειδη νομιζα οτι απλα μπερδευτηκες με τον leaver. Με το που καταλαβα οτι απλα δεν εχεις ιδεα απο rules και αν σε αφηνα να συνεχισεις θα εκανες ολο το παιχνιδι μπου...λο σου εκανα mute και σου ειπα "trava kane post kai gama mas".
2) Ο admin ειναι για διασφαλιζει τη διεξαγωγη του εκαστοτε παιχνιδιου με βαση τους κανονες της clan NOL. ουτε για να σου εξηγει ή να σου μαθαινει τα rules ουτε για να το παιξει μαγκας ουτε για κανεναν αλλο λογο.
3) Το μοναδικο προβλημα στο παιχνιδι ΗΣΟΥΝ ΕΣΥ, και παρ'ολες τις προσπαθειες σου το παιχνιδι συνεχιστηκε και τελειωσε χωρις να δημιουργηθει κανενα αλλο προβλημα απο κανεναν αλλον παιχτη. Αυτο σε συνδυασμο με τα 400τοσα games ως admin αποδεικνυει το αν ειμαι καλος για admin ή αν εσυ εισαι ο ΜΟΝΟΣ εξυπνος που με καταλαβε....
4) Το αν πρεπει να τιμωρηθω για τα resume μη το σχολιασουμε. Ο λογος που εκανες το pause ηταν ανυπαρκτος (για να μας απειλησεις με post αν δε δωσουμε end) και δεν ειπες και τπτ στο chat

1.6 Εντολή Pause
Η αλόγιστη χρήση της εντολής Pause δεν επιτρέπεται. Πρέπει να ειδοποιήσετε την αντίπαλη ομάδα πριν κάνετε Pause και Unpause το παιχνίδι.
Aυτα τα λιγα...

Toutanxamon
20-01-2011, 06:18 PM
Oyte egw gnwrizw kala ta rules tis Nol ala gia ta end kati kserw to end to zitai i omada me to ari8mitiko mionektima k an yparxi admin tote dini end allios ama i omada me to ari8mitiko mionektima den zitisi end to pexnidi synexizaite k o leaver prepi an timori8i me bun.

REX
20-01-2011, 06:47 PM
to na pezeis dota xwris na 3ereis ta rules paei sto kalo..alla to na zhtas k eidika na apeteis pragmata apo enan admin(sth sygkekrimenh periptwsh 2) xwris na exeis idea apo rules einai xazomara..dld ti nomizes oti arnounte k oi 2 etc proklitika n dwsoun end enw eprepe na ginei??
-1 sto abuse k kalo tha htn na ri3eis mia matia sta rules

Varkar1s
20-01-2011, 08:17 PM
enoeite pws dn eisai filos m, ama eixa filous me tetoia miala, asto... alla egw ftaiw p prospa8w na s milisw politismena

1on gia na deis ali8ia poio einai to epipedo sou vale 5 xronia sta xronia sou k an tote upervaineis ta dika m s dinw to dikaiwma na me peis pitsiriko.

auto gia na katalaveis oti dn exeis sevasmo gia tpt. etsi opws uparxoun kapoioi graptoi kanones k apautous kremese uparxoun k kapoioi atupoi opws einai o sevasmos k to pws milas.

Gia na to liskoume to 8ema edw, se anti8esi me sena gw malaka den se eipa, eipa end. Otan zitane end pws to zitane? kurie admin mporeite na dwsete end parakalw? Lene: end.
Paravlepw to ari8mitiko pleoenektima, me koroideueis k me les xazo, meta me les k malaka, ti 8es na sou pw k euxaritw?

Ta 400 games sou dn m lene tpt, exw 1 acc me 500 games k 2 apo meso oro 80 p pali dn m leei tpt, to oti goustares na gineis admin einai diko s 8ema k sikwnei k eu8unes. I empiria s sti dota, einai upokimeniki, sti nol nai einai megaluteri, mpravo eisai supersaya...!

Egw mporw na se pw pitsiriko, kses gt?
Oxi gt kserw tin ilikia sou, alla gt ferese k milas san pitsirikos.

To oti mou wispares kserw ton leonida pou exei ta bots k 8a sou banarw to ip, to cdkey k ton upologisti ta ksexases?????? ax0xa00xa0xa0xa0ax00ax0xa0xa0ax00ax0ax0ax

ante gia sou pitsiriko, plz apantise na vgaleis kiallo complex.

---------- Post added at 06:17 PM ---------- Previous post was at 05:43 PM ----------

Gia na teliwsw na milaw gia tin upo8esi 3 einai ta pragmata p fenontai sto replay:
Mexri to 12 zitaw end paravlepontas ari8mitiki uperoxi ena agnoia mou tou rule. 2 admin right_click k zace, o 1os dn m leei tpt stin ousia k o 2os, me xaraktirizei xazo kai malaka. pataw pause to sinexizei o zace(la8os mou) zitaw PAUSE, pataw pause to sinexizei o zace (la8os m?)
me mutarei xwris fragmous gia aperioristo xrono, o right_click katalavainei me unmute. me ksanavrizei o zace. m kane ban se asxeto simeio, rwtaw se evrisa? apantisi oxi me eirwneutikes...!
petakse k ena stin epomeni trws ban sto keno sto all prin patisei ban gia na dikaiologi8ei meta.

REX file epeidi profanws den eides to replay, des tin antidrasi twn 2. Rigth_click k zAcE k meta ksanapantise or8ologika. An epimeneis stin apopsi sou entopise tis diafores metaksu twn dio. Les oti eimai la8os, mipws allos einai poio la8os? Oxi sto mute sto PWS milaei! Admin Zace=Pimp? k dn to kserw? diavasa molis ta rules k dn to eida pou8ena.

Profanws kai 8a "piastw" to dikaiwma na postarw kati p pistevw oti exw dikio.

Mia frasi zAcE, oute kan protasi, eftane gia na m peis dn exw dikio. DEN 8a to ekana auto.
An krineis oti an tin eleges 8a ginotan opws le m***delo to pexndi, xara sti krisi sou.

Etsi opws kataxrazese ta dikaiwmata p exeis opws eipes gia na epivaleis ta rules tis nol, etsi k egw s ipen8imizw oti mporw na anevasw to replay gia na kri8eis dimosios.
Opoios 8elei to vlepei san apeili, egw ton vlepw ws dikaiwma.

Anali8ies
zAcE: xazos? (i prwti fora p m milises itan auti) kai oxi opws les Η πρωτη φορα που σου μιλησα ηταν στο "RE FILE EISTE 5"

stamata na parousiazeis ta pragmata etsi opws se simferoun, egw ta lew etsi opws einai! k den krivomai!!!
stamata na les PSEMATA se opoion variete na dei to replay!!!
ta timas ta pantelonia sou vlepw...

N(oO)BSlayeR
20-01-2011, 08:19 PM
Πρωτον αν εισαι μικρος η μεγαλος,αν εχεις βισμα εδω και βισμα εκει, ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.
Δευτερον,ο admin επραξε ορθοτατα αφου το end που ζητουσες δεν ηταν εφικτο εφοσον ηταν εξω απο τα rules.Ακομα Η αλόγιστη χρήση της εντολής Pause δεν επιτρέπεται. Πρέπει να ειδοποιήσετε την αντίπαλη ομάδα πριν κάνετε Pause και Unpause το παιχνίδι.
Επισης οι αβασιμες απειλες για post στο φορουμ τιμωρουνται και αυτες με ban απο οτι θυμαμαι...
Τελος οι κατηγοριες σου προς τον admin για τα whisp ειναι παντελως ΑΒΑΣΙΜΕΣ,ουτε αποδειξεις εχεις και μαλιστα απο οτι ειδα στο replay ο zace εγραφε πραγματα εντελως στο ακυρο,πραγμα που σημαινει πως ΙΣΩΣ δεχοταν καποια απειλητικα και υβριστικα whisper.Ασε που τα manners σου δεν ειναι και τα καλυτερα,βεβαια εδω πρεπει να πω πως ουτε τα manners του zace αρμοζουν σε εναν admin...Το πολυ πολυ ο admin ZaCe να φαει 1lvl warn και παλι πολυ μα πολυ χλωμο το βλεπω....

Ps Επισης απο τα λεγομενα και των δυο σας καταλαβαινω πως ΕΣΥ κυριε thread starter εχεις το κομπλεξ και οχι ο zace.


οποτε -1

zAcE
20-01-2011, 09:27 PM
lol.. re pitsiriko eisai oti na'nai endelws
exw 400 games san admin. vale kai ta alla 300 pou xreiazontousan gia na kanw to app...

den eisai papous sto leoforeio gia na se sevastw kai epoudeni de prokeite na sevastw ena paidaki pou epeidi kapoios tou emathe oti mporei na postarei enan admin to papagalizei se kathe efkeria gia na to paiksei istoria enw de kserei pou pan ta 4. kai btw de sevomai pote enan asxeto o opoios tin exei dei o gamaw kai apeilei. ase pou to pio wreo einai na milas esi gia sevasmo..

de sou eipa oti kserw ton lewnida. sou eipa oti aftos exei ta bots sta opoia paizeis kai mporei na vrei to ip sou kai na sou kanei ip ban. gt de mas les omws ti eleges se ekeino to pm kai sou eipa gia to ip ban?

i prwti fora pou sou milisa einai sto "RE FILE EISTE 5". to xazos pigene se allon kai an deis to rep tha to katalaveis, alla opws lene opoios exei ti miga...

to mute gia aperioristo xrono eixe logo pou egine, allo an de thes na to peis. malista sou milisa kai asxima se ekeino to simeio an thimasai.. alla de mporouses na kaneis print screen gt tha fenontousan ta sxolia pou ekanes esi...

to an kataxrastika i oxi dikaiwmata ase na to krinoun alloi, ase pou apo ton tropo pou milas, kai enw oloi sou lene oti exeis adiko esi vgazeis olo sou to komplex, kai mporoun oloi na katalavoun poso evgenikos kai poso iremos isoun sta pm.

mia frasi den eftane gia tpt gt de mporousame na katalavoume ti sto kalo itheles. kai otan katalavame eixes idi arxisei tis apeiles gia postarismata kai demotes...

OUPS-_-
20-01-2011, 09:43 PM
Stop pia to spam to mono pou katafernete einai na fate kana infraction...afiste to staff na kanei tin douleia tou...Ego diavasa ola ta post(krima tin ora pou exasa g auto) kai pistevo pos o admin eprakse sosta ! -1 sto abuse

Varkar1s
21-01-2011, 12:02 AM
Ps Επισης απο τα λεγομενα και των δυο σας καταλαβαινω πως ΕΣΥ κυριε thread starter εχεις το κομπλεξ και οχι ο zace.

apo

N(oO)BSlayeR

apo to 1o post eksefrasa tin apopsi m gia ta wisp p dn fenontai, pistepse me slayer o adminakos autos ama upirxe wisp p mporouse na xrisimopoiisei 8a to xe anevasei k me fiogko

goustarw, epi8esi apo parti sas no reason, dn 8a ekfrastw oti mporei na nai filos, mporei na nai allo acc.
dn 8a pesw sauto to epipedo oute 8a valw egw dikous m oute 8a kanw allo acc.

To mono p kanw einai na 8etw ena replay me vasimes katigories p exw diatipwsei parapanw, kai na mi to ravw otan kapoia opis8ia sfiggoune kai epiti8ontai k milane "OTI NA NAI"

Afieromeno loipon to tragoudi, "Konstantinos Argiros - Eisai oti na ' nai" sto filtato pitsiriko mas zAcE na tou figei ligo to stress k na xalarwsei ligo i soufra. Sto reply sou klaiw gt ta misa apo auta pou les den stekoun ali8ia!!!

Pleon dn me niazei kan an fas warn i demote i pitsa ap'ola. Auto p se vlepw na skeftese ti na peis k na sou vgainei komplex sto grapto s k alla polla k aperita, ta vlepw, klaiw, k m ftanoun.

Afinw to staff na kanei ti douleia t k si ti diki s, ksisou en oligis. Ban me kiallo 8a tantkesw.
ax00ax0ax0x00ax0ax0xa00ax0ax0ax0ax0ax0

Right_click
21-01-2011, 12:10 AM
lipon to game itan fail apo tin arxi.thread starter plz diavaze kalitera ta rules ke meta peze.mas ta ixes kani toumpana sto spam ke ton dikeologo pou ixe afti tin simperifora.mexri ke mena pou ime iremos tipos me ixes eknevrisi.mpori to "mlk" pou sou ipe na itan kapos xodro ala re file ton ixes ftasi sto amin me to spam ke to pause.
ke pou sinexisame na pezoume 5v4 8a eprepe na to sevastis ke na min spamaris end.....
afta apo mena as krini to staff.

Dimimano
26-01-2011, 03:51 PM
Apo to Replay p eida proseksa
Polu kakh sumperifora tou admin
Kathws eirwneutan kai genikotera
dn simperiferotan swsta...
:S
Dn kserw ti paixthke sta wisps
alla kai stn telikh afou dn uparxoun ss
Dn einai tpt Papapanw apo Aerologies

nauagio
05-02-2011, 01:17 PM
Δεν υπάρχει κάτι το μεμπτό από τον admin Zace.


Admin Abuse Denied

Case Solved

Topic Closed