PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : Mr_Dotamania



ioulieta
26-09-2009, 11:38 PM
Acc name : mr_dotamania
gn : noulieta

me ebrise giati tou eipa oti paizei me maphack

warn i demote oti 8elete

http://img28.imageshack.us/img28/3772/dotamania.png

auta :S

Mr_dotamania
26-09-2009, 11:49 PM
Wraia xwris na exw kati me tin kopela gyrizei kai mou leei pezw me mh.Egw afto dn to anexomai.Kai gyrizw kai tis lew trava gamisou re kopelia ama mou les oti pezeis me mh enw dn mporei na apodeiksei tpt kai gia kanenan apolitos logo.Ayto to 8ewro disfimisi gia to onoma mou gt proti fora mou lene oti pezw me mh.APo kei kai pera ama 8elete kante me demote.

fors4ken_years
26-09-2009, 11:51 PM
apla warn. den aksizei na faei demote...

Mr_Dr4g0n_FTW
26-09-2009, 11:59 PM
epidi ton Mr_Dotamania ton kserw...APO KAI KLIETE...na evale map hack...

exw mia aporia esu me 0 activity pos egines admin...???twra 8a elega tpt..alla...
kai kati ektos 8ematos...min vazete pseftika photo...;)

serious_smile
27-09-2009, 12:01 AM
Wraia xwris na exw kati me tin kopela gyrizei kai mou leei pezw me mh.Egw afto dn to anexomai.Kai gyrizw kai tis lew trava gamisou re kopelia ama mou les oti pezeis me mh enw dn mporei na apodeiksei tpt kai gia kanenan apolitos logo.Ayto to 8ewro disfimisi gia to onoma mou gt proti fora mou lene oti pezw me mh.APo kei kai pera ama 8elete kante me demote.

koiita adelfe sigoura kai mena tha me piraze na mou to legane ayto opoiosdipote alla den adidras etc ama thelei na sto pei asthn na sto pei apla den apadas 1on kai 2on an thes na apadiseis ths les des to Replay kai an nomizeis pws epeksa me map hack anafere to sto site etc eise mia xara twra na tros demote gia xazomares tou kathena den leei...katalavainw epishs oti to eipes panw sta nevra sou :/ chill out boy ;)

Mr_Dr4g0n_FTW
27-09-2009, 12:07 AM
popo ti demote les???gia ti demote milate epidi tis eipe ekei trava gamisou???e???otan vlepw kati tetia asimanta post...kai oti nane thread...

Jad0.
27-09-2009, 12:07 AM
epidi ton Mr_Dotamania ton kserw...APO KAI KLIETE...na evale map hack...

exw mia aporia esu me 0 activity pos egines admin...???twra 8a elega tpt..alla...
kai kati ektos 8ematos...min vazete pseftika photo...;)

άιντε και συ πολλά είπες, πήγαινε παίξε lineage

X-ELIXIS
27-09-2009, 12:08 AM
ehm nomizw oti den ti8ete 8ela abuse ka8os to game itan sto lobby.
ta prosipika tou ka8enos... den nimizw na mas endiaferoun.

Mr_dotamania
27-09-2009, 12:11 AM
RE file ayto to 8ewrw ipertati prosvoli.Dn mporei o ka8enas na gyrizei kai na leei oti o tade pezei me mh.Egw afto dn to anexomai

Don_Steve
27-09-2009, 12:14 AM
RE file ayto to 8ewrw ipertati prosvoli.Dn mporei o ka8enas na gyrizei kai na leei oti o tade pezei me mh.Egw afto dn to anexomai

re file sorry k olas alla 8a mporouses na ths peis na kanei save to game kai na dei to replay:)
kai oso gia to oti dn to anexese.. Ama sou to lene, parto ws koplimento kai mn apadas.. pes save and watch replay..

BoT-AsTeRioS
27-09-2009, 12:21 AM
xaxax den einai kopela min psarwnete :). egw kserw pios einai! kai pige kai ebale o kartas foto apo gkomena xaxaxa

Anwnimos
27-09-2009, 12:24 AM
E vasika akyros logos tou thread...Nai men yperevale ston tropo pou antidrase alla oxi kai demote(Oute kan warn)Katigories xwris vasikes apodei3eis einai poly apla PSEMATA!Kaneis ena poly wraio post edw pera me replay kai les oriste deite....Den les malakies stous allous....

Mr_Dr4g0n_FTW
27-09-2009, 12:24 AM
gt re BoT-AsTeRioS...psarose kaneis ;)???eides sto proto mou post ti grafw???min vazeis pseftika photo...xD

ioulieta
27-09-2009, 12:25 AM
off topic asteri, to oti 3ereis poios-poia-poio eimai den paizei rolo

me ebrise kai ton postara

den ton postara gia maphack opos lete merikoi, tora an anexeste san kanali na brizoun ektos games oi admin sas tote ti na pei kaneis np opos 8elete, kano kai edit to post kai den grafo tpt

KoNaMiGr
27-09-2009, 12:27 AM
off topic asteri, to oti 3ereis poios-poia-poio eimai den paizei rolo

me ebrise kai ton postara

den ton postara gia maphack opos lete merikoi, tora an anexeste san kanali na brizoun ektos games oi admin sas tote ti na pei kaneis np opos 8elete, kano kai edit to post kai den grafo tpt

Loipon as sobareutoume o-h user ioulieta exei dikio eide ta manners(paraptwma) tou admin kai hr8e kai to postare 1 lvl warn 8a htan arketo poly apla ta pragmata kai 2on exoume pei oti efoson einai game ths clan nol to Gamename 8a exei mprosta NL enw to gn sou ioulieta einai Noulieta :)

Flush-RoyaL
27-09-2009, 12:33 AM
to trava kai gamisou kopelia logo gia map hack Pou tou eipes kai Kati tetia pou mou lete den einai Kai tpt sovaro... Pfffff oute warn aksizi kai stop Ta spam Afiste na to di o nol admin Kai teliose GT spamarete? Den exei simasia ti 8a pite pistepste me Alla o mr.dotamania einai kalo kopeli apo oti exw di ama ekane mia fora kai petakse tetio den einai tpt GG min tou dosete warn oute demote pantos exw di admin na lene panagies Allo auto ^^

X-ELIXIS
27-09-2009, 12:36 AM
ebrise gt ton amfisbitises. oxi sta kala tou ka8oumenou.kai edw pou ta leme an o ka8enas apo mas pou akouge "ade gam.. " pigene kai postare... ti 8a ginotan? kai shmfonw me tous prolalisantes oute warn.

computer(norm)
27-09-2009, 12:41 AM
Θα ελεγα ενα warnaki χρειαζεται το κοπελι.Ξερω οτι ειναι εκνευριστικο καποιος να σου λεει οτι εχεις mh αλλα απο τη στιγμη που εισαι admin πρεπει να εχεις τους αναλογους τροπους και ψυχραιμια.Αβρότητα με τις κυριες κυριοι :Ρ

Anwnimos
27-09-2009, 01:21 AM
vlepw spam to den e?

E enta3ei re sy siga...ane3ou to mia fora...den einai toso megalo to kako gia post....

Fors4keN
27-09-2009, 01:51 AM
!support stn dotamania .. :D .. dn uparxei kan logos gia to thread .. oute kan warn !! ;)

Mr_dotamania
27-09-2009, 01:57 AM
XAXAXA.O forsh4ken Prox8es me ekane ban kai twra support.Ty guys gia to support

corleone_gr
27-09-2009, 02:22 AM
dn nomizw na eixe ...mh o dotamania...exoume peksei apira games..kai paliotera..demote..me tpt..warn..omos...gia vrisia..borei..dn kserw...pados..thimisu venom..egw...pudge ec..egw roshan with love<33..metaksi mas:p

kudwni
27-09-2009, 03:25 AM
mr_dotamania i foto sou dn me pi8ei, !support tin ioulieta exei dikio.

Mr_dotamania
27-09-2009, 03:39 AM
Tosi Wra ka8omai kai asxoloume me ta whisps.TA whisps einai prosopika dedomena tou xristi kai dn endiaferoun tin nol.KAlytera bale tin alli pou sou lew to idio sto lobby

Chaos.Zero
27-09-2009, 03:48 AM
Dikio exi o mania. !Support apo emena ston dotamania.Kamia isxu den exun ta whisper.

sporos21
27-09-2009, 06:11 AM
Ntaks egw pistebo oti tis edwse efxi ...
Ioulieta pes pos s edwse efxi pos kanis etc ... ;s

areti
27-09-2009, 06:26 AM
Siga thn prosvolh to trava gamisou eleos!8elei kai demote o allos.

Toska
27-09-2009, 09:45 AM
Pedes to thema den ifistate kan. Parakatw para8eto ton logo.

To Rhma "giamieme" proerxete apo to "Gameo- Gamo" Pou simenei pandrevomai. Ara to gamieme=Pandrevomai"

Me liga logia tou eipe ai padrepsou... Oso orkismenos ergenis kai na einai den einai da kai toso megali vrisia :p

KoNaMiGr
27-09-2009, 09:50 AM
Pedes to thema den ifistate kan. Parakatw para8eto ton logo.

To Rhma "giamieme" proerxete apo to "Gameo- Gamo" Pou simenei pandrevomai. Ara to gamieme=Pandrevomai"

Me liga logia tou eipe ai padrepsou... Oso orkismenos ergenis kai na einai den einai da kai toso megali vrisia :p

Natos o paixths to exei psa3ei to 8ema ante ioulieta!!Kai sta dika mas twra

Pure
27-09-2009, 10:16 AM
Den mporoume na kseroume ti proigithike stin sizitisi

kai exalou ta wisp einai prosopika sas


kanena abuse edw



Closed