PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : mpakou



Rushder-
25-01-2011, 03:10 AM
Όνομα του κατηγορούμενου admin:mpakou

Το όνομα σας :RushDeR-

Game Name:AR11039

Παράπτωμα του Admin:Patouse votecancel s ena votekick opou epitrepotan pisteuw 8a sas ekshghsw parakatw

Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό:Loipon exoume kai leme O batrider me bnet account:Galax se olo to game htane farm tou legame ela na spasoume ela na teliwsoume to game aytos dn milouse oute lalouse solo to game htan sta Woods kai farm e pame emeis psofamee kai psofameee paei late to game arxizoun na ntinontai trela to sentinel team,kai apo kei kai pera afou sunexizei na min erxete apofasizoume na kanoume votekick gia gameruin gt pisteuw oti uparxei gameruin kai o admin mas ekane votecancel gt dn epitrepete 8ewrwntas to.. edw mas katestrepse to game opou hr8e h stigmh tou kuriou batrider na leavarei kai na mas to katastrepsei akoma perissotero to game ...Mia fora hr8e mono sto 44 kai ti egine? meta?eixan nti8ei oi alloi ....Ta rules auto dn lene?
Η χρησιμοποίηση της εντολής !votekick επιτρέπεται από οποιοδήποτε παίκτη μόνο στις παραπάνω περιπτώσεις του !kick καθώς επίσης και σε περιπτώσεις υπέρμετρου noobplaying κατά τη κρίση όλων των παικτών στο παιχνίδι. Οποιαδήποτε άλλη περίπτωση χρήσης της εντολής ή συμμετοχής στο vote (με !yes) είναι bannable. O admin οφείλει να μην επιτρέψει άλλη χρήση της εντολής, αποτρέποντας το vote me !votecancel.
Dhladh auto dn epitrepete?sthn ousia mas to xalase to game o batrider kai giauto to xasame an erxotan pio brosta to game htan diko mas..Egw tespa na mhn ta polulogw deite to eseis oi armodioi kai peite thn gnwmh sas!

Hansaplast15
25-01-2011, 03:25 AM
telika to anebases file pantos ego den eida oute noobplaying oute tipota apla farmare kai den erxotan mazi sas den ksero to rules to leei kai ayto oti an den pas me tous ypoloipous 4 tros ban kai kick??les gia to votekick eides kanenan apto team mas na symfonei me ayta pou legate eides ypermetro noobplaying?? telospanton as krinoun oi armodioi alla gia ksanadiabase to rule mpas kai katalabeis ti leei

axioupoli
25-01-2011, 03:29 AM
sto 15 lepto eixa score 0-10. Ti simainei auto tora oti tha me kanoun kick emena? epeiseis kapou pros tin mesi tou game prospathisame na spasoume kai monos tou o sigkekrimmenos user peire ultra kill.fantazomai tha tou xate spasei ta neura sto ally chat tou paidiou xoris na eimai kai sigouros.den tithetai thema admin abuse fisika.fail

mpakou
25-01-2011, 03:31 AM
loipon exdoume kai leme: o batrider opws ekrine olo to team kai fenete kai apo to replay dn ekane se kamia periptwsh nooblaying. Apo thn arxh tou game eixe pei oti eixe ginei mia parexhghsh me ena swap/repick kai edeixe oti xalasthke. etsi apofasise na mhn tous akolou8ei se kanena fight. ekane def mono sto panw kai sto katw lane to opoio dn nomizw na einai logos gia votekick kai giayto kaname votecancel. oso gia to leave tou dhlwnei se kapoia stigmh sto all oti ton spammaroun poly kai leei kanw leave kai kante me ban. ayta..

Kai_Karoto
25-01-2011, 03:32 AM
kat arxas -1 sto abuse. exoume kai leme: Η χρησιμοποίηση της εντολής !kick επιτρέπεται μόνο σε περιπτώσεις gameruin (βλ. κανόνα 1.3)και επανειλημένου backdoorΗ χρησιμοποίηση της εντολής !votekick επιτρέπεται από οποιοδήποτε παίκτη μόνο στις παραπάνω περιπτώσεις του !kick καθώς επίσης και σε περιπτώσεις υπέρμετρου noobplaying κατά τη κρίση όλων των παικτών στο παιχνίδι
upermetro noobplaying dn yparxei apo tin pleura tou galax kai score kalo eixe kai polu dimenos itan pou simainei oti farmare gt pisteue oti 8a fanei pio xrisimos sto game.Game Ruin: α. Έκδηλα εσκεμμένη καταστροφή παιχνιδιού (για παράδειγμα εσκεμμένο τάισμα - feeding, καταστροφή ή αναίτια πώληση αντικειμένων κλπ).
β. Επανειλημένο killsteal σε μάχες που ο παίκτης δε συμμετέχει (δε βαράει καθόλου κι έρχεται μόνο για το last hit/spell).
γ. Απουσία από την άμυνα σε μάχες στις οποίες διακυβεύεται η τύχη κάποιου κτιρίου της βάσης (εκτός αν η πλειοψηφία της ομάδας συμφωνεί στο να κάνει push ή farm την ώρα εκείνη) Gameruin einai kseka8aro oti dn uparxei afou anafaretai oti mono stin apousia se maxes pou apeilountai ta barracks prp na eisai parwn. Tespa admin abuse dn uparxei kat eme to polu user abuse gia ton galax se periptwsi pou evrize sto allies tous kati pou dn mporouse na kserei kapoios apo tous sentinel

kagouras21.
25-01-2011, 04:20 AM
ime o kagouras21 apo to game (venge) +1 gia to post t o admin to peze poli kapos epidi ixe tin thesi tou admin opos tha dite sto replay. tora pos exi i katastasi o bat eos ta 44 lepta dn erxotan oute se ena gang oses fores kian to fonazame. alla o admin epexe poustika mono kai mono gia na xasoume. auta apo mena

mpakou
25-01-2011, 04:31 AM
ime o kagouras21 apo to game (venge) +1 gia to post t o admin to peze poli kapos epidi ixe tin thesi tou admin opos tha dite sto replay. tora pos exi i katastasi o bat eos ta 44 lepta dn erxotan oute se ena gang oses fores kian to fonazame. alla o admin epexe poustika mono kai mono gia na xasoume. auta apo mena

loipon les oti o admin to paize poli kapws. loipon sto lobby mou zhtane slot ta paidia kai afou eixe xwro tous krataw. me to pou mpainei o player 1p.nami lew opa olo to op edw kai m kanei sks. kai gw to mono p tou pa kana 2 fores einai polla les. kai an paizame poustika 8a mporousame poly apla na dextoume to kick gia na kerdisoume pio grhgora.

Hansaplast15
25-01-2011, 04:36 AM
ime o kagouras21 apo to game (venge) +1 gia to post t o admin to peze poli kapos epidi ixe tin thesi tou admin opos tha dite sto replay. tora pos exi i katastasi o bat eos ta 44 lepta dn erxotan oute se ena gang oses fores kian to fonazame. alla o admin epexe poustika mono kai mono gia na xasoume. auta apo mena
omg kai 3 lol ti einai aytos re o admin tin eide kapos leei klaio proton eimastan 4 admin kai oxi enas kai ksanarotao eides kanenan apto team mas na symfonei me to votekick mono ayto pes mou mathan tora grafoun oloi oti tous kapnisei pane diabase re file kana rule to exete parakanei gia ola oi admin sas ftaine

RiKi_DiViNe
25-01-2011, 07:58 AM
loipon o admin epra3e apolita sosta file...den eiparxi noobplaying kai episis ama ekanes esi to votekick mporei na se kanoun post k na fas pini an oxi ban.....

Beno_Facebook
25-01-2011, 08:56 AM
Den yparxei abuse kata tin gnwmi m....O admin ofeile n kanei to votecancel..h akomi kai n afine to votekick den 8 ginotan giati itane 4ada kai den 8 patousan yes...opote to idio apotelesma 8a eixe ....fail abuse..

CL.Thanos
25-01-2011, 10:01 AM
-1 sto admin abuse mias k admin pou einai toso polu kairo dn kanoun ban oti na'nai k antimetwpizoun oles tis sinthikes ka8e problimatos!

Right_click
25-01-2011, 10:07 AM
offtopic :
pali 1 game re mlkes den mpika ke to lousate.....xa0x00axa pali abuse fagate......pano,filipe.giani.mitsO.....ipa kade me unmute!!!!.......eprepe na imoun ego sto game na tou elega ego gia votekick.....8a ixe figi ban me tin proti ke meta den 8a ekane post edo sta unban req 8a ekane.

ontopic :
kirie thread starter 8a i8ela.......malon 8a apetousa na diavasis kalitera ta rules prin kanis report kapion.
me tin agnia pou exis gia ta rules o mpakou paraligo na min kimi8i xtes vradi (3 iremistika ke 1 kalo parami8i).....
an leo.....an ixe troll ke oxi batrider 8a se piraze na farm sta woods???malon oxi gt etsi 8a pezis esi troll.....e skepsou pos iparxoun ke merika noobs pou pezoun etsi batrider ke me to na ise noob den ine bannable.
gia paradigma ego pou ime noob pezo sinexia blood.....blood me dagon 5(gia arxi) ke tous klevo ta kills ala report den m exoun kani ke kseris gt.......gt pernoun ta games.......an epernes ke c to game me batrider woods tote de 8a empenes ston kopo na kanis post.
pola ipa ke 8a me poun ke spameri :P (hansa skype rulez).

ps. den ida replay gt ime doulia(skotonome).postaro vasi ta legomena ton alon(m8 :P).

mpakou
25-01-2011, 10:26 AM
offtopic :
pali 1 game re mlkes den mpika ke to lousate.....xa0x00axa pali abuse fagate......pano,filipe.giani.mitsO.....ipa kade me unmute!!!!.......eprepe na imoun ego sto game na tou elega ego gia votekick.....8a ixe figi ban me tin proti ke meta den 8a ekane post edo sta unban req 8a ekane.

ontopic :
kirie thread starter 8a i8ela.......malon 8a apetousa na diavasis kalitera ta rules prin kanis report kapion.
me tin agnia pou exis gia ta rules o mpakou paraligo na min kimi8i xtes vradi (3 iremistika ke 1 kalo parami8i).....
an leo.....an ixe troll ke oxi batrider 8a se piraze na farm sta woods???malon oxi gt etsi 8a pezis esi troll.....e skepsou pos iparxoun ke merika noobs pou pezoun etsi batrider ke me to na ise noob den ine bannable.
gia paradigma ego pou ime noob pezo sinexia blood.....blood me dagon 5(gia arxi) ke tous klevo ta kills ala report den m exoun kani ke kseris gt.......gt pernoun ta games.......an epernes ke c to game me batrider woods tote de 8a empenes ston kopo na kanis post.
pola ipa ke 8a me poun ke spameri :P (hansa skype rulez).

ps. den ida replay gt ime doulia(skotonome).postaro vasi ta legomena ton alon(m8 :P).

thats why i love you!!!<3

Rushder-
25-01-2011, 10:38 AM
Loipon an dn sakolouthei kapoios sto game tou les ela sta fight ti shmainei auto re paidia?.Ti egine epeidh to swap repick to paidi dn h8ele na paiksei batrider pws to lene kai to repick egine prin to pei an 8es na ksereis ..Molis egine to repick eipee ee h8ela swap ti na pw dldh.Afhste na to krinoun oi armodioi.Sto katw katw giati na kanei leave kiolas?san na leei etsi re xaste to sas to katastrefw mn akouw vlakeies.Efoson zhtame olo to team na ton kickaroume opote prepei na ton eixame kickarei HTAN "ANYPAKOOS" sto team oute sta fight oute pouthena allou .opws eipa sthn arxh ti egine hr8e sto 44 phre ultra kill meta ksana kanei ta idia ospou ntithikate phge late late to game kai dn borousame na kanoume tpt?dldh dn 8a borousame na sas spasoume apo prin ama erxotan???Ti na sas pw ntroph p ginontai tetoia games!!An to 8eoreite oti dn einai gameruin,blepw ta kserete ta rules mia xara.Yphran allhlovrisies sto allies me ta paidia alla egw dn summeteixa sth suzhthsh opote poios o logos na kanei etsi?ena game einai dn einai oti na nai..An einai pame game mazi kai s kanw tetia kai egw dn 8a rxomai to fight 8a saresei e? pes mou

Oti_Nane(
25-01-2011, 11:54 AM
koita file mou 8ewrw pos o bat apo thn stigmh p dn hr8e
se kamia maxh ekane gameruin ke einai enas logos p
xasate gt pezate se olo to game 4v5

twra apo kei ke pera gia to admin abuse egw diafwnw ..
swsta epraxe o admin ke ekane to votecansel , p na 3erei
aytos an eceis tou legate na sas akolou8hsei ke aytos sas egrafe

Don_Vito
25-01-2011, 12:29 PM
agorina kala ekane o admin k ekane votecancel..
den iparxei noobplaying apo bartrider k fenetai k sto replay auto..
ennoeite -1 sto abuse s isa isa esi prepei na fas mia poini efoson ekanes illegal votekick ..
den epitrepete pouthena auto !

Rushder-
31-01-2011, 01:05 PM
Exei perasei 1 bdomada akoma na apanth8ei?

Right_click
31-01-2011, 06:36 PM
an perasi ke 2i vdomada na mas to ksanapis.......
kegese na dis oti ise FAIL......
i kegese na ginis ban gia votekick......1 apo ta 2 ine.

Epaikses_Exases
31-01-2011, 07:09 PM
Fail abuse egine.. -1 sto abuse dioti o admin eprakse poli swsta kanontas votecancel... to votekick einai paranwmo se tetoies katastaseis kai kaneis mono gia epanalimeno feeding kai gameruin to opoio mporei na einai item sell,dialisi item ktl..

gl

Rushder-
01-02-2011, 02:00 AM
Bori na kana lathos alla me ta la8h ma8aineis right_click giauto perimeno apanthsh kai sthn poreia 8a ksero ti na kano apo dw kai pera....As paei denied dn kahke o kosmos mpori na kses ta rules alla kapia pragmata na ta vlepeis ingame einai akoma kalutera gt proti fora m xe simvei auto to prama..

ioli
01-02-2011, 03:04 AM
rushtder to post sou ena megalo fail einai...adika katigoreis ton mpakou...na prosexeis pote kaneis admin abuses...

bejitassj2
01-02-2011, 03:09 AM
-1 sto post tou topic starter...na prosexeis poion katigoreis kai dh avasima tin epomeni fora...o mpakou einai palikari apo ta liga kai swstotatos admin

9per10gangs
02-02-2011, 04:05 PM
[QUOTE=Kai_Karoto;430694]kat arxas -1 sto abuse. exoume kai leme: Η χρησιμοποίηση της εντολής !kick επιτρέπεται μόνο σε περιπτώσεις gameruin (βλ. κανόνα 1.3)και επανειλημένου backdoorΗ χρησιμοποίηση της εντολής !votekick επιτρέπεται από οποιοδήποτε παίκτη μόνο στις παραπάνω περιπτώσεις του !kick καθώς επίσης και σε περιπτώσεις υπέρμετρου noobplaying κατά τη κρίση όλων των παικτών στο παιχνίδι
upermetro noobplaying dn yparxei apo tin pleura tou galax kai score kalo eixe kai polu dimenos itan pou simainei oti farmare gt pisteue oti 8a fanei pio xrisimos sto game.Game Ruin: α. Έκδηλα εσκεμμένη καταστροφή παιχνιδιού (για παράδειγμα εσκεμμένο τάισμα - feeding, καταστροφή ή αναίτια πώληση αντικειμένων κλπ).
β. Επανειλημένο killsteal σε μάχες που ο παίκτης δε συμμετέχει (δε βαράει καθόλου κι έρχεται μόνο για το last hit/spell).
γ. Απουσία από την άμυνα σε μάχες στις οποίες διακυβεύεται η τύχη κάποιου κτιρίου της βάσης (εκτός αν η πλειοψηφία της ομάδας συμφωνεί στο να κάνει push ή farm την ώρα εκείνη) Gameruin einai kseka8aro oti dn uparxei afou anafaretai oti mono stin apousia se maxes pou apeilountai ta barracks ta rules einai ksanathara panw se afto to thema dn eiparxi abuse apo ton mpakou gt eixe 0-10 kai pistebw tou eixate spasei ta nebra kai to pedi pige farm!!!

joCk3r
02-02-2011, 08:02 PM
Pisteuw pws oloi kanoume la8oi...alla se auth thn periptosh o admin einai swstos.....apla mhn peftetai panw stous admin gia na tous fate gia ena mikro la9os.

Ali[Gi]
05-02-2011, 11:37 PM
Κλεινει για αποφυγη σπαμ...!

nauagio
21-02-2011, 04:03 PM
Δεν υπάρχει abuse από τον admin mpakou.

Admin Abuse Denied

Case Solved

Topic Closed