PDA

View Full Version : Λαθη και λοιπα



omG.stoGRC
25-01-2011, 06:47 PM
ρε παιδες σας παρακαλω δηλαδη, καντε το sticky δεν ξερω τι αλλα δεν παει αλλο.

Λοιπον οσοι γραφουν με greeklish και μη:


Το ''εσυ'' γραφεται με υψιλον ( esu για greeklish) και οχι εσει με εψιλον γιωτα δεν ειναι ρημα που να παρει
δεν γινεται να εχεις ''παρη / parh '' κατι , τα ρηματα τελειωνουν σε εψιλον γιωτα σε αυτην τη περιπτωση πχ ( εχω παρΕΙ , εχω κλασΕΙ ) κλπ.
Τα ρηματα που τελειωνουν σε ''ωνω'' ειναι ωμέγα-ωμέγα πχ ''ματωνω , σκοτωνω και οχι ματονω σκοτονω''
το οτι, απο συνηθεια γραφετε με greeklish δεν σημαινει οτι το ''kserw'' και στα ελληνικα γραφεται κσερω υπαρχει ενα γραμματακι το ''ξ'' αναμεσα στο ητα και στο καπα οπου ειναι γι'αυτη τη δουλεια. πχ (ξερω = kserw και οχι κσερω) το ιδιο και για το ''psari = ψαρι και οχι πσαρι.
το περνώ με εψιλον το παίρνω με αλφα γιώτα.
Δεν φτερνιζομε αλλα φτερνιζομΑΙ.

**EDIT: το αυτος γραφεται με ''υ'' οπου μετα απο το αλφα ακουγεται σαν ''φ''. ΟΜΩΣ, δεν γραφεται αφτος.**

και φυσικα μπορεις να κάνεις λάθος καποια δυσκολη λεξη οπως και γω κανω πολλες αλλα ειπαμε ρε παιδια οχι και αυτα !! Αν τα ελληνικα ειναι οπως να'ναι και τα greeklish επισης, reroll to English.

Και μιας και το αναλυω το θεμα οπως ειπε και καποιος αλλος για τα Αγγλικα:

1. Stuff = Πραματα. Staff = Προσωπικό. Αρα δεν σου φταιει το Stuff αλλα το Staff.
2. Threat = Απειλη. Thread = Νήμα. Σε αυτην την περιπτωση καποιος ανοιξε ενα thread οχι threat.
3. Θυμαστε εναν hero που μοιαζει λιγο με ερπετο απο την φυλη των Naga? Λοιπον αυτος δεν λεγεται Sladar αλλα Slardar.
4. Ενα item που σε κανει heal και αν επιτεθεις στο κοβει το ξερετε ολοι φανταζομαι.Δεν λεω το bottle αλλα το Ηealing SALVE και οχι SLAVE.
5. Οταν ενας teamate σου ζηταει τα ρεστα γιατι δεν εκανες ulti και του λες ''file den eixa cd'' εισαι απλα χαζος η δεν ξερεις τι σημαινει το cd.Για την ακριβεια ΕΙΧΕΣ cd γι αυτο δεν εκανες την ulti.
6.Εχω ακουσει πολλους να λενε ''Η Dota, παμε καμια Dota''.Ρωτησα γιατι και οι περισσοτεροι μου ειπαν ''Γιατι ειναι θυληκο ειναι Η αμυνα των αρχαιων''.Βρε βλαμμενα και World of Warcraft ειναι Ο κοσμος της πολεμικης τεχνης αλλα δεν εχω ακουσει καποιον να λεει ''παμε εναν WoW? , καλα χθες στον WoW'', ουτε εχω ακουσει κανεναν παμε μια Counter Strike (αντεπιθεση).Ειναι παιχνιδια..αγγλικα ... δεν κανεις μεταφραση να βρεις αρθρο.
7.Δεν ειναι Aghanism ειναι Aghanims.
8.Οταν λες στον κολλητο σου οτι χθες εφτιαξες στο 10 Σαντζεντγιασα και εννοεις Sange And Yasha μαθε οτι πρεπει να το πεις '' Σέϊντζ Εντ Γιασα ''.
9. Δεν ειναι η Broodmother ''Μπρουντμαδερ'' αλλα ΜΠΡΑΝΤμαδερ.

Αν εχω κανει καποιο λαθος, συγγνωμη!

Be_Strong
25-01-2011, 06:50 PM
SEX

Hey How are u ????? oO

lary_k1ng
25-01-2011, 06:55 PM
SEX



ON THE BEACH

Be_Strong
25-01-2011, 06:57 PM
ON THE BEACH


---------- Post added at 04:55 PM ---------- Previous post was at 04:55 PM ----------

ON THE BEACH



KAI OXI MONO


:p

lary_k1ng
25-01-2011, 06:58 PM
KAI OXI MONO


:p

KAI SPITI KAI GRAFEIO KAI APOTHIKI KAI OLA

eZiO)
25-01-2011, 07:00 PM
KAI STO LEVITOSTASIO

SaRDaNaPaLoS_QQ
25-01-2011, 07:01 PM
ρε παιδες σας παρακαλω δηλαδη, καντε το sticky δεν ξερω τι αλλα δεν παει αλλο.

Λοιπον οσοι γραφουν με greeklish και μη:


Το ''εσυ'' γραφεται με υψιλον ( esu για greeklish) και οχι εσει με εψιλον γιωτα δεν ειναι ρημα που να παρει
δεν γινεται να εχεις ''παρη / parh '' κατι , τα ρηματα τελειωνουν σε εψιλον γιωτα σε αυτην τη περιπτωση πχ ( εχω παρΕΙ , εχω κλασΕΙ ) κλπ.
Τα ρηματα που τελειωνουν σε ''ωνω'' ειναι ωμέγα-ωμέγα πχ ''ματωνω , σκοτωνω και οχι ματονω σκοτονω''
το οτι, απο συνηθεια γραφετε με greeklish δεν σημαινει οτι το ''kserw'' και στα ελληνικα γραφεται κσερω υπαρχει ενα γραμματακι το ''ξ'' αναμεσα στο ητα και στο καπα οπου ειναι γι'αυτη τη δουλεια. πχ (ξερω = kserw και οχι κσερω) το ιδιο και για το ''psari = ψαρι και οχι πσαρι.
το περνώ με εψιλον το παίρνω με αλφα γιώτα.
Δεν φτερνιζομε αλλα φτερνιζομΑΙ.

**EDIT: το αυτος γραφεται με ''υ'' οπου μετα απο το αλφα ακουγεται σαν ''φ''. ΟΜΩΣ, δεν γραφεται αφτος.**

και φυσικα μπορεις να κάνεις λάθος καποια δυσκολη λεξη οπως και γω κανω πολλες αλλα ειπαμε ρε παιδια οχι και αυτα !! Αν τα ελληνικα ειναι οπως να'ναι και τα greeklish επισης, reroll to English.

Και μιας και το αναλυω το θεμα οπως ειπε και καποιος αλλος για τα Αγγλικα:

1. Stuff = Πραματα. Staff = Προσωπικό. Αρα δεν σου φταιει το Stuff αλλα το Staff.
2. Threat = Απειλη. Thread = Νήμα. Σε αυτην την περιπτωση καποιος ανοιξε ενα thread οχι threat.
3. Θυμαστε εναν hero που μοιαζει λιγο με ερπετο απο την φυλη των Naga? Λοιπον αυτος δεν λεγεται Sladar αλλα Slardar.
4. Ενα item που σε κανει heal και αν επιτεθεις στο κοβει το ξερετε ολοι φανταζομαι.Δεν λεω το bottle αλλα το Ηealing SALVE και οχι SLAVE.
5. Οταν ενας teamate σου ζηταει τα ρεστα γιατι δεν εκανες ulti και του λες ''file den eixa cd'' εισαι απλα χαζος η δεν ξερεις τι σημαινει το cd.Για την ακριβεια ΕΙΧΕΣ cd γι αυτο δεν εκανες την ulti.
6.Εχω ακουσει πολλους να λενε ''Η Dota, παμε καμια Dota''.Ρωτησα γιατι και οι περισσοτεροι μου ειπαν ''Γιατι ειναι θυληκο ειναι Η αμυνα των αρχαιων''.Βρε βλαμμενα και World of Warcraft ειναι Ο κοσμος της πολεμικης τεχνης αλλα δεν εχω ακουσει καποιον να λεει ''παμε εναν WoW? , καλα χθες στον WoW'', ουτε εχω ακουσει κανεναν παμε μια Counter Strike (αντεπιθεση).Ειναι παιχνιδια..αγγλικα ... δεν κανεις μεταφραση να βρεις αρθρο.
7.Δεν ειναι Aghanism ειναι Aghanims.
8.Οταν λες στον κολλητο σου οτι χθες εφτιαξες στο 10 Σαντζεντγιασα και εννοεις Sange And Yasha μαθε οτι πρεπει να το πεις '' Σέϊντζ Εντ Γιασα ''.
9. Δεν ειναι η Broodmother ''Μπρουντμαδερ'' αλλα ΜΠΡΑΝΤμαδερ.

Αν εχω κανει καποιο λαθος, συγγνωμη!

βενγκε και πουντγκε?

Πρέπει να έρθεις μαζί μου να κάψουμε τον cassiopeia ζωντανό !

Be_Strong
25-01-2011, 07:02 PM
Sarda ta RPG pou paizeis einai malakies .......

SaRDaNaPaLoS_QQ
25-01-2011, 07:23 PM
Sarda ta RPG pou paizeis einai malakies .......

"Be_Strong said: Watch your thoughts, for they become words.Watch your words, for they become actions.Watch your actions, for they become habits.Watch your habits, for they become character.Watch your character, for it becomes your destiny.Always Be Yourself No matter what they say.I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.Eimai erwteumenos kai se Opoion Aresei."

Το ξέρουμε ότι είσαι τσιμπημένος με την πάρτυ μου, αλλά μην το πεις παραέξω.., ντρέπομαι ...

Be_Strong
25-01-2011, 07:27 PM
... Re paliokounisth su exw pei den su ka8omai ston cassiopeia ta kolpa su.

bEy0nDAnApIr0S
25-01-2011, 09:10 PM
XA0XA0A0AX0AAX00AX0AX alithia tora t evlepa me tin mana mou kai pethana st gelia.ty gia tin gimnastiki

S.L.I.C.E
25-01-2011, 09:33 PM
Δεν φτερνιζομε αλλα φτερνιζομΑΙ.
Φταρνίζομαι είναι.
1 παρατήρηση:
Αν θες να γράφεις ελληνικά βάζε τόνους.


Αν εχω κανει καποιο λαθος, συγγνωμη!
Συγχωρεμένος τέκνον μου.

K[a]ne
25-01-2011, 09:47 PM
'Γιατι ειναι θυληκο ειναι Η αμυνα των αρχαιων''
Δεν είναι θυληκό. Είναι θηλυκό.

Επίσης, η Ελληνική γλώσσα εξακολουθεί να έχει τόνους! :P


9. Δεν ειναι η Broodmother ''Μπρουντμαδερ'' αλλα ΜΠΡΑΝΤμαδερ

Κι όμως είναι "μπρουντμαδερ". Βασικά έχει λίγο περίεργη προφορά που μπορεί να ακουστεί και σαν "μπραντ" (κάτι σα το Αλίρια/Αλέρια).

Επίσης, το Lineage δε προφέρεται "λαϊν έιτζ" (γραμμή ηλικίας; ) αλλά "λίνεατζ" (καταγωγή/γενεαλογία) (με σχετικά σιωπηλό/κοφτό "ε", σχεδόν "λίνατζ").

Επιπλέον, εσείς παίζετε αλλά το παιχνίδι παίζεται και όχι ανάποδα και το ίδιο ισχύει για όλα τα ρήματα.


Και του χρόνου καλή χρονιά να έχουμε. Με υγεία.

Aderew
25-01-2011, 10:13 PM
ne;431389'](κάτι σα το Αλίρια/Αλέρια)


Παιδιά δεν ξέρω αν το έχετε παρατηρήσει αλλά τώρα τελευταία ο K[a]ne έχει φάει τρελό κόλλημα με την Alleria .... !!!


Κ[a]ne αγαπάει Alleria

Κατάφερα να πάρω κρυφά από το συρτάρι του το αγαπημένο του μπλουζάκι!

Πατήστε εδώ για να το δείτε: http://www.dotastores.com/images/Dota_WR1.jpg

Be_Strong
25-01-2011, 10:27 PM
E siga dn einai tpt to mplouzaki.Eswrouxo ama vreis kati ginetai ... :p

omG.stoGRC
25-01-2011, 10:43 PM
Φταρνίζομαι είναι.
1 παρατήρηση:
Αν θες να γράφεις ελληνικά βάζε τόνους.

Συγχωρεμένος τέκνον μου.

βασικα το φτερνιζομαι φταρνιζομαι ειναι επειδη ειμαι λιγο χωριατης (αναλογα την περιοχη το λενε αλλιως) :P, οσο για τους τονους δεν εχω και δεν ξερω γιατι μερικες φορες του την βαραει και εχει

Aderew
25-01-2011, 10:47 PM
E siga dn einai tpt to mplouzaki.Eswrouxo ama vreis kati ginetai ... :p

Μου βάζεις δύσκολα ... αλλά τέσπα ... ορίστε και το βρακάκι του K[a]ne ... (Η κυρία που απεικονίζεται στη φωτογραφία είναι η καθαρίστρια του)

Click Here: http://img713.imageshack.us/img713/7972/kaneunderwear.png

eZiO)
25-01-2011, 11:01 PM
sigoura o kane den einai o pangalos?

Aderew
25-01-2011, 11:09 PM
sigoura o kane den einai o pangalos?

Καμία σχέση .. το μέγεθος άλλαξε από την ημέρα που άρχισαν τα Weekend Battles ... του τα έπρηξαν και ιδού το αποτέλεσμα.

Rikis_O_Burizas
25-01-2011, 11:25 PM
Αχαχαχαχα, μη πιάσουμε προφορές τώρα γιατί θα γράφουμε μέχρι αύριο... Νέουτραλς, έουλς, μούρλοκ, τζούγκερνοτ, πουτζ, χούσκαρ και τέτοια.

FuSiS_
25-01-2011, 11:38 PM
Μου βάζεις δύσκολα ... αλλά τέσπα ... ορίστε και το βρακάκι του K[a]ne ... (Η κυρία που απεικονίζεται στη φωτογραφία είναι η καθαρίστρια του)

Click Here: http://img713.imageshack.us/img713/7972/kaneunderwear.png

Χαχαχαχααχαα τι είναι αυτά ρε ; χαχαχαχα δεν πάμε καλά , καλά ρε αθεόφοβε έβγαλες τα άπλυτα του K[a]ne στην φόρα χαχαχαχαχαχαχα και άμα ήταν χεσμένο το βρακί θα τον έκανες ρεζίλι ; χαααχαχαχ . Πλακίζω , βασικά έχω ακούσει από jimkills να λέει τον ''pugna'' ''πουνια'' ήταν επικό .

butcer
26-01-2011, 12:35 AM
Χαίρετε,

Παίδες τα ίδια έλεγα κ εγώ πριν 1-2 χρόνια. Με πείραζε/έσπαγε τα νεύρα να βλέπω να γράφουν το "είναι" με η,ε δηλ. "ηνε" και τους έκραζα όλους. Ώσπου μια μέρα είχα μια συζήτηση με ένα παιδί κ από τότε δεν ξανά διαμαρτυρήθηκα...
Το 18% - 25% των ανθρώπων εικάζεται ότι πάσχουν από μαθησιακές δυσκολίες, από έρευνες που έχουν γίνει. Το 9% - 15% μάλιστα, δεν το γνωρίζει και φυσικά δεν παίρνει μετρά εναντίον του. Πλέον λόγο του μεγάλου ποσοστού δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι εάν είναι ΑΝΟΡΘΟΓΡΑΦΊΑ/αμάθεια ή σύμπτωμα δυσλεξίας το φαινόμενο το οποίο μαστίζει τα σχολειά κ φυσικά τα φόρουμ του ίντερνετ :rolleyes::p;)
.
Δεν εχω να πω κάτι άλλο, απλά σκεφτείτε την επόμενη φορά που θα κράξετε κάποιον εάν αυτό το άτομο υστερεί σε σχέση με σας. Στο "φινάλε" είναι δικαίωμα σας να τον κοροϊδεύετε, άπλα μην μείνετε εκεί, προχωρήστε το και λίγο παραπέρα... Την επόμενη φορά που θα δείτε έναν ανάπηρο/ζητιάνο στο δρόμο χωρίς πόδια, φωναχτέ δυνατά : <<άντε ρε μλκ σήκω κ περπάτα, κουράδα... είναι δυνατόν να μην μπορείς να περπατήσεις?>>
.
Υ.Γ: Γ@μηθηκα να ψάχνω για ορθογραφικά λάθη και να βάζω τόνους,στο post μου, για να μην μου πρήξετε τα @@...:D:o:)

V3noM)
26-01-2011, 04:18 AM
ΓΙΕΣ

μπαγκαρα το λαπτοπ μου και γραφω ελληνικα ! τζι τζι

ωραιο tread , παντως παιδες σοβαρα στα φροντιστηρια μας μαθανε αγγλικα πολυ προχειρα.

διαβαζουμε οτι βλεπουμε και απο προφορα μηδεν. εγω παντως τρωω αρκετο δουλεμα απο πολλους φιλους μου. ^_^

Ali[Gi]
26-01-2011, 09:39 AM
Πειναω...

beyond_anapiros
26-01-2011, 10:33 AM
PATZ

CL.Thanos
26-01-2011, 11:44 AM
einai χάσκαρ κ όχι χουσκαρ!! same k me tuskar. επίσης είναι μπάραθρουμ κ όχι μπαράθρουμ.

Korakius
26-01-2011, 12:48 PM
ne;431389']Δεν είναι θυληκό. Είναι θηλυκό.

Επίσης, η Ελληνική γλώσσα εξακολουθεί να έχει τόνους! :P



Κι όμως είναι "μπρουντμαδερ". Βασικά έχει λίγο περίεργη προφορά που μπορεί να ακουστεί και σαν "μπραντ" (κάτι σα το Αλίρια/Αλέρια).

Επίσης, το Lineage δε προφέρεται "λαϊν έιτζ" (γραμμή ηλικίας; ) αλλά "λίνεατζ" (καταγωγή/γενεαλογία) (με σχετικά σιωπηλό/κοφτό "ε", σχεδόν "λίνατζ").


Επιπλέον, εσείς παίζετε αλλά το παιχνίδι παίζεται και όχι ανάποδα και το ίδιο ισχύει για όλα τα ρήματα.


Και του χρόνου καλή χρονιά να έχουμε. Με υγεία.


Αυτα τα "μπρουντμαδερ" και "αλιρια" τα λενε οι φλωροι οι Βρετανοι με τους οποιους εχεις μπλεξει!
Εμεις μιλαμε Αμερικαν και ειμαστε και γκανσταζ!

---------- Post added at 11:48 AM ---------- Previous post was at 11:42 AM ----------


Παιδιά δεν ξέρω αν το έχετε παρατηρήσει αλλά τώρα τελευταία ο K[a]ne έχει φάει τρελό κόλλημα με την Alleria .... !!!


Κ[a]ne αγαπάει Alleria

Κατάφερα να πάρω κρυφά από το συρτάρι του το αγαπημένο του μπλουζάκι!

Πατήστε εδώ για να το δείτε: http://www.dotastores.com/images/Dota_WR1.jpg

re twra pou to parathrhsa,PWS SKATA TREXEI H ALLERIA TOSO GRHGORA KAI FORAEI TAKOUNIA?

VaRDa-
26-01-2011, 01:08 PM
Μου βάζεις δύσκολα ... αλλά τέσπα ... ορίστε και το βρακάκι του K[a]ne ... (Η κυρία που απεικονίζεται στη φωτογραφία είναι η καθαρίστρια του)

Click Here: http://img713.imageshack.us/img713/7972/kaneunderwear.png

hahahahahahahahahaaha
klaiw...xDD :P

Psolobixtis
26-01-2011, 07:41 PM
ax00ax0ax0a exw liwsei sto gelio markan apta kalhtera threads p exw diavasei. auto me to thhluko p sto diorthwse thread starter nomizw prepei na anapodwseis man...sthn eipe polu asxhma egw tha to pairna proswpika.

---------- Post added at 05:41 PM ---------- Previous post was at 05:35 PM ----------


Μου βάζεις δύσκολα ... αλλά τέσπα ... ορίστε και το βρακάκι του K[a]ne ... (Η κυρία που απεικονίζεται στη φωτογραφία είναι η καθαρίστρια του)

Click Here: http://img713.imageshack.us/img713/7972/kaneunderwear.png

xa00ax00ax0ax00axa0a0ax0axaxax00xa0ax0xa0xa0xa0ax0 ax00ax0ax0xa0x0a0ax0ax0a0x0ax0ax0ax0ax0xa0x0a0ax0x a0ax0a0x0a0a0a0a0ax0ax0ax0a0ax0xa0x0a0xa0ax0ax dn adexw

SuperKaterina
26-01-2011, 08:21 PM
τζούγκερνοτ



AXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

DaRk_CLoW(N)
26-01-2011, 08:44 PM
re twra pou to parathrhsa,PWS SKATA TREXEI H ALLERIA TOSO GRHGORA KAI FORAEI TAKOUNIA?

x0ax00ax0a KLAIWWW EPIC A0XA0XAX0AXA0X0A0AXA0XAX0AX0 WrAiOsSs!!! ADeRfe me ekanes na gelasw smra ;D

KirChhOff
26-01-2011, 10:30 PM
http://www.dotastrategy.com/images/hero/pudge.gif


Pudge - Butcher
Range: 128 | Move Speed: 285
Primary: STR
Str: 25 + 3.2 | Agi: 14 + 1.5 | Int: 14 + 1.5
Damage: 52 – 58 | HP: 625 | Mana: 182
HP Regen: 1 | Mana Regen: 0.57
Attack Speed: 0.67 | Armor: 2


έχω ακούσει να τον λένε μπάτσερ και πιούτζ...
τραγικό ?

omG.stoGRC
28-01-2011, 12:25 PM
ax00ax0ax0a exw liwsei sto gelio markan apta kalhtera threads p exw diavasei. auto me to thhluko p sto diorthwse thread starter nomizw prepei na anapodwseis man...sthn eipe polu asxhma egw tha to pairna proswpika.

---------- Post added at 05:41 PM ---------- Previous post was at 05:35 PM ----------



xa00ax00ax0ax00axa0a0ax0axaxax00xa0ax0xa0xa0xa0ax0 ax00ax0ax0xa0x0a0ax0ax0a0x0ax0ax0ax0ax0xa0x0a0ax0x a0ax0a0x0a0a0a0a0ax0ax0ax0a0ax0xa0x0a0xa0ax0ax dn adexw

Από τον K[a]ne δέχομαι τα πάντα.

alexic
02-02-2011, 12:04 PM
Nice thread bro. Μόνο για την broodmother είχα αντίρρησή (τα άλλα ούτε τα παρατήρησα) αλλά με κάλυψε ο K[r]ane.

Stuff suck, but the Staff rules.

jimkills
02-02-2011, 12:18 PM
Χαχαχαχααχαα τι είναι αυτά ρε ; χαχαχαχα δεν πάμε καλά , καλά ρε αθεόφοβε έβγαλες τα άπλυτα του K[a]ne στην φόρα χαχαχαχαχαχαχα και άμα ήταν χεσμένο το βρακί θα τον έκανες ρεζίλι ; χαααχαχαχ . Πλακίζω , βασικά έχω ακούσει από jimkills να λέει τον ''pugna'' ''πουνια'' ήταν επικό .

hahahah POUNIA HAHAHAH re mlk o chris to lege sunexeia kai m kolise kai mena skase :P

Prodotaexe
02-02-2011, 04:29 PM
9. Δεν ειναι η Broodmother ''Μπρουντμαδερ'' αλλα ΜΠΡΑΝΤμαδερ.

Δηλαδή για να καταλάβω... εσύ την λέξη cool την προφέρεις "καλ"? την λέξη tool την προφέρεις "Ταλ?"
την λέξη boom την προφέρεις "μπαμ?" την λέξη noob την προφέρεις "ναμπ?" την λέξη shoot την προφέρεις "σατ"?

:ρ ελεος αχαχα

SaRDaNaPaLoS_QQ
02-02-2011, 04:47 PM
Δηλαδή για να καταλάβω... εσύ την λέξη cool την προφέρεις "καλ"? την λέξη tool την προφέρεις "Ταλ?"
την λέξη boom την προφέρεις "μπαμ?" την λέξη noob την προφέρεις "ναμπ?" την λέξη shoot την προφέρεις "σατ"?

:ρ ελεος αχαχα

blood, brood, flood

αυτα μου ηρθαν προχειρα

TragikosShamanos
12-02-2011, 04:57 PM
blood, brood, flood

αυτα μου ηρθαν προχειρα

Επιβεβαιώνεται και επικυρώνεται, και όποιος δεν τα λέει σωστά θα καταλήξει σε κανένα φλουντ οφ μπλουντ και το αίμα θα είναι κυριως δικό του

Rsa_tsofl1
14-02-2011, 09:10 AM
+1 στον omg εκτός από αυτό:



6.Εχω ακουσει πολλους να λενε ''Η Dota, παμε καμια Dota''.Ρωτησα γιατι και οι περισσοτεροι μου ειπαν ''Γιατι ειναι θυληκο ειναι Η αμυνα των αρχαιων''.Βρε βλαμμενα και World of Warcraft ειναι Ο κοσμος της πολεμικης τεχνης αλλα δεν εχω ακουσει καποιον να λεει ''παμε εναν WoW? , καλα χθες στον WoW'', ουτε εχω ακουσει κανεναν παμε μια Counter Strike (αντεπιθεση).Ειναι παιχνιδια..αγγλικα ... δεν κανεις μεταφραση να βρεις αρθρο.

Συγχέουμε ελληνίκα με αγγλικά, δεν υπάρχει σωστό και λάθος οπώς και η διάλεκτος που χρησιμοποιούμε εκείνη τη στιγμή.
Οπότε πάμε για καμία DotA τώρα που ξύπνησα ορεξάτος :)