PDA

View Full Version : Ikariam!



ActiveTourman
27-01-2011, 04:39 PM
Opws leei kai to tittle anoiksa auto to thread gia na dw poioi apo edw asxolountai kai me to Ikariam...p kserete mporei na eimaste stous idious server isws kai summaxies^^.Apla grafte
1:Account Name
2:Kosmos
3:Summaxia

pLAStik-MaideN
27-01-2011, 06:32 PM
O kolhtos m epaize, mexri p vrhke gomena...
Afto ta leei ola :D ?
(no offence)

V3noM)
27-01-2011, 07:48 PM
O kolhtos m epaize, mexri p vrhke gomena...
Afto ta leei ola :D ?
(no offence)

Χαχαχαχααχα what about WoW ? Παιζει ακομα ?

ActiveTourman
27-01-2011, 10:18 PM
O kolhtos m epaize, mexri p vrhke gomena...
Afto ta leei ola :D ?
(no offence)

an exeis idea apo to ikariam tha ktblnes oti dn exeis sxesi kai oute kaigesai se auto to paixnidi^^einai fyllometriti kai apla kaneis kapoies ergasies kleineis to pc kai sunexizoun na ginontai.kai ksanampaineis meta apo ora kai epanalambaneis.bebai yparxoun kai pollloi p mpastakwnontai epi ores xoris logo.

about wow ontws imoun kamenos apo tin mera p bgike kai stamatisa otan mpika strato 512 days played kai to exw stamatisei edw kai sxedon 2 xronia.top 2 guild europe core pre tbc me sponsores kai ta loipa.episis brutal gladiator sto s4 me enhancement(egw)/rogue/druid 3vs3 bracket.milame gia kapsimo omws.Season 4 m dinane 2 xiliarika kai dn to edina gt poly apla eliwna.

pLAStik-MaideN
27-01-2011, 11:42 PM
@v3nom) Katarxhn megia to new name!!1! :D O tasos akoma paizei wow alla to exei elatwsei logo sxolhs. (kai gomenas kaka ta psemata)
@Activetourman To 3erw pws to ikariam einai e3upno Slash diadedastiko "paixnidaki" kai pistepse me epaiza palia polu xeirotera gia na pairnaei h wra. (3es apo afta ta paxnidia pou exeis 3plo,4plo para8uro otan variesai na paizeis wow/dota h oti alo game se apasxolei kai ta exeis sto Progress an katalaves ti enow) Oso gia wow pote den epai3a opote den mporw na milisw oute na ekferw apopsh ^_^