PDA

View Full Version : [Denied] User Abuse: guldanshaman



twr4_me_thimase
29-01-2011, 06:09 AM
* Όνομα του κατηγορούμενου admin: guldanshaman

* Game Name:.........

* Παράπτωμα του Admin: manners

* Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό: sto telos tou game kai afou kaname mega creep eipe
(ela mana sas ) kai vgike..... loipon ton ekana ban gia manners kai meta apo peripou misi ora mou milaei o eisai_kwmwdia kai o guldanshaman kai me enimeronoun oti o guldanshaman einai admin... mou eipan oti eitan spoofer .... ego kai apo to gameplay alla kai apo olo to game pou eida den fenotan os spoofer kai akoma kai meta pou milisa me to guldashaman den pistevo oti sto game eitan spoofer.... deste to game oi staff kai krinete ... to ban eitan ligo akreo ... dld mporei na xaraktiristi kai akreo alla otan vrizoun manes se ena game pou eitan kalo an e3eresoume to leave tis maiden ola ta alla eitan fisiologika.... twra gia to an eitan spoofer sto game den nomizo... alla ego akoma kai meta apo tin sizitisi pou kaname pistevo oti den eitan spoofer giati apla eida to game kai den eipirxe kati... twra gia to ban an einai la8os dior8osteto kai zito signomi ....


http://www.mediafire.com/?tl4iw644f184idi

eisai_kwmwdia
29-01-2011, 07:57 AM
se enhmerono oti me to paidi epeza ekeinh tin wra k eimastan rdy na pame next k blepw oti einai banned diladi akomh epimeneis oti dn htan spoofer eithela na eiksera an empenan me t name sou spoofer k eblepes auta pou grafeis an einai logika

twr4_me_thimase
29-01-2011, 08:13 AM
epimeno giati otan mpenei enas spoofer sini8os vrizi se olo to game feedari kai kanei leave... edo vlepeis oti epe3e kanonika to game .... ton ekana ban eno vgike apo to game opote mporouse na mpei sto next game.. otan mou milisate mporei na eixe pai3ei ena game... otan me milises esy eixe perasei pano apo misi wra... otan kaneis ban exeis xrono na mpeis sto next game... tespa ego anevasa to game gia na to elen3ete kai eipa oti an ontos einai spoofer zitao signomi... leo oti vlepo vasi kai tou game...

Da)Rizla_oWn4ge
29-01-2011, 10:57 AM
den nomizw na leei psematao kwmwdia...kkai gia poio logo efoson einai k admin na vrisei kai na kanei leave...skepsouto ligo...

twr4_me_thimase
29-01-2011, 11:24 AM
katarxin den leo oti leei psemata o kwmwdia.... leo oti mporei na min gnorizi.

deyteron o kwmwdia epai3e leei ena game kai sto epomeno eitan ban..
otan o kwmwdia milise mazi mou eixe perasei pano apo misi wra pou eixe teliosi to proigoume...(mesolavise xronos mexri na dei to ban) otan epaixe mazi mou sto game pou ton banara eixe vgei kai meta ton ekana ban... ara mporei na vgike kai amesos meta na mpike se game me ton kwmwdia kai den eide to ban, alla otan pige na pai3ei kai deytero game me ton kwmwdia diapistosan to ban... lew apla pragmata re paidia... efage ban sto diko mou game kai meta epai3e me kwmwdia kai otan pigan na paixoun allo ena me kwmwdia eidan to ban... den epaizan taytoxrona ta dio game.. paizane enalax... anevasa to game an mporoun as to elen3oun ... ego den eida kati paralogo oste na pistepso oti einai spoofer.

kai triton den exeis dei admin abuse gia manners se admin?? kai to leave egine otan epitrepotan... eixame mega creep ara mporousan na vgoun...

deste to game kai an ontos krinete oti ayto pou vlepete einai spoofer kante unban to paidi kai to zitao signomi... dld ti allo na e3igiso?>

FroZenHeav3nS
29-01-2011, 02:50 PM
File ekatsa kai eida olo ta replay
o guldanshaman einai enas swstotatos admin kai dn exei dwsh dikaiwma pote!
mesa sto game dn exei kanei oute ena command kai auto me kanei na pisteuw pws einai ontws spoofer
tr as to e3etasoun oi armodioi kai as krinoun!

-1 sto admin abuse!

Tr3l0s)
29-01-2011, 03:00 PM
epimeno giati otan mpenei enas spoofer sini8os vrizi se olo to game feedari kai kanei leave... edo vlepeis oti epe3e kanonika to game .... ton ekana ban eno vgike apo to game opote mporouse na mpei sto next game.. otan mou milisate mporei na eixe pai3ei ena game... otan me milises esy eixe perasei pano apo misi wra... otan kaneis ban exeis xrono na mpeis sto next game... tespa ego anevasa to game gia na to elen3ete kai eipa oti an ontos einai spoofer zitao signomi... leo oti vlepo vasi kai tou game...


Asta sunithos k ta epimeno kai oles ts vlakeies p les.....ekane commands????OXI pathses whois?OXI.Tou ekane /w na diapistoseis an einai wdos autos???OXI

LucianTheLycan
29-01-2011, 03:07 PM
Dld hmarton re sy na epimeneis toso poly... xtes mazi hmastan sta games me ton kwmwdia kai ton guldanshaman. Paizoume mazi toso kairo kai eilikrina mou fainetai paranoiko na akouw ola auta.

-1 sto abuse, ka8ara spoofer. Telos

Be_Strong
29-01-2011, 03:08 PM
Έλα μην κατακρίνεις το παιδί τόσο σκληρά εσύ.Καλό είναι βέβαια να υποχρεώνεις users σε sc ώστε να είσαι σίγουρος.Επίσης καλό θα είναι το ''check'' ατόμων που βλέπεις στο Forum.Εγώ προσωπικά μοιράζω kicks αν δεν δεχτούν να κανουν sc άτομα που γνωρίζω.Ειδοποιώ τα παιδιά με pm και ολα ok.-1 στο Abuse

meepeises
29-01-2011, 03:40 PM
Μπορει την ωρα που επαιζες εσυ με τον spoofed guldanshaman να ηταν σε game και ο original γιαυτο να αργησε να μπει στο next.
O guldan δε μιλαει ποτε ετσι, τον ξερω real life και δε θα εκανε κατι τετοιο, οπως επισης σου διαβαιβεωνει και ενα ακομα staff member οτι εκεινη την ωρα ηταν μαζι σε game.
Γιατι επιμενεις τοσο πολυ δε μπορω να καταλαβω.

Στο game με id 598637 και ονομα ar12249 και 2011-01-29 04:06:11 ο user guldanshaman δεν εχει κανει spoofcheck.
Αρα την επομενη φορα να προσεχεις ποιο πολυ πριν κανεις ban αβερτα σε admins ( που απαγορευεται κιολας.)

mpella
29-01-2011, 04:13 PM
akoma epimenei.....thelo na se do an se kanoyn esena spoof pos tha antidraseis...kai na rotiso ego kati allo tora theoroyme kai prokathorismeni tin simperifora ton spoofers?den to iksera.....
eimoyn kai ego sto channel tis clan me ta paidia otan etoimazomastan na mpoyme game opoy kai diapistosame otan prospathise na mpei sto game mazi mas oti to paidi itan ban...kai soy miloysan kiolas kai den katalavaines...e ama den perneis oyte apo logia oyte tipota ti na soy po....

L3stat
29-01-2011, 04:17 PM
Δεν υπάρχει abuse από τον admin guldanshaman,μιας και πρόκειται περί spoofer.

Denied.