PDA

View Full Version : Ερωτηση :Ρ



eisai_polu_noob
30-01-2011, 06:58 PM
τυχενει σε games να εχω καποια αστεια :Ρ ετσι για ψαρομα :Ρ ενα αστειο ειναι αυτο αλλα ειναι ψαροτικο
Player [dimoutsos] was banned by player [AstamatitosxD] on server [europe.battle.net].

με αυτο κανω να ψαροσουν οι αλλοι αλλα μετα το λεω το εκανα για πλακα μην το δουν στα σοβαρα μην τιποτα σκετικο :Ρ ετσι για fan
το χω κανει 3 φορες 1 προχθες και 2 σημερα αλλα ενα παιδι με λεει αυτο ειναι bannable
απαγορευεται?? :/

K[a]ne
30-01-2011, 07:55 PM
τυχενει σε games να εχω καποια αστεια :Ρ ετσι για ψαρομα :Ρ ενα αστειο ειναι αυτο αλλα ειναι ψαροτικο
Player [dimoutsos] was banned by player [AstamatitosxD] on server [europe.battle.net].

με αυτο κανω να ψαροσουν οι αλλοι αλλα μετα το λεω το εκανα για πλακα μην το δουν στα σοβαρα μην τιποτα σκετικο :Ρ ετσι για fan
το χω κανει 3 φορες 1 προχθες και 2 σημερα αλλα ενα παιδι με λεει αυτο ειναι bannable
απαγορευεται?? :/

Απαγορεύεται να υποδύεσαι τον admin ενώ δεν είσαι.
http://www.mymgn.com/board/showthread.php?41368-Battle.Net%C2%AE-Channel-%E2%80%9CClan-NoL%E2%80%9D-Rules-and-Terms (κάτω κάτω, το (γ))
Αν κάνεις μια πλάκα καλό είναι τουλάχιστον να εξηγείς εκ των υστέρων ότι είναι πλάκα.

Hex-
30-01-2011, 08:24 PM
ne;435384']Απαγορεύεται να υποδύεσαι τον admin ενώ δεν είσαι.
http://www.mymgn.com/board/showthread.php?41368-Battle.Net%C2%AE-Channel-%E2%80%9CClan-NoL%E2%80%9D-Rules-and-Terms (κάτω κάτω, το (γ))
Αν κάνεις μια πλάκα καλό είναι τουλάχιστον να εξηγείς εκ των υστέρων ότι είναι πλάκα.

Κανείς δν διαβάζει τα μικρά γράμματα :rolleyes:

eisai_polu_noob
30-01-2011, 08:31 PM
σε αυτο δεν θελω να φανω admin μπορει να το κανω φανικα :Ρ αλλα τους λεω οτι το εκανα για πλακα δηλαδη οτι ειναι ψευτικο. Τετοια πραγματα ομως θα κανω μολις γινω admin και δεν θα νε πλακα :Ρ

αυτο ηθελα να μαθω να δω αν επιτρεπεται η οχι :) δεν λεω ομως ποτε οτι ειμαι admin (κριμα ομως και ηθελα να κανω τετοιες πλακες :( )
δειτε ομως τι κανω :)

23:10[All] Re_Paidia_Eleos (Pudge): Player [Infomal23] was banned by player [O_KaLoS] on server [europe.battle.net].

δηλαδη οταν το κανω δεν βαζω εμενα :Ρ αλλα 3 φορες νταχ ειναι :)