PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse:Meproyouvlima



eff(3)ct
31-01-2011, 05:46 PM
* Όνομα του κατηγορούμενου admin: Meproyouvlima

* Το όνομα σας : eff(3)ct

* Game Name:ap*****

* Παράπτωμα του Admin:1)ekane ban gia leaver ton m8 mou maxeo o opoios efage blue screen=>error connection.2)leei oti den eide to connection 3)den ide stats prin kani ban.

* Περιγράψτε τι συνέβη και σε ποιο λεπτό: 31 lepto

KoBa
31-01-2011, 05:55 PM
+1 sto abuse tou admin lol re paidia pou tous briskete autous...ban gia leaver eno efaga connection oute stats m patise na di lol...dite t replay

Om3rTa
31-01-2011, 06:04 PM
+1 sto abuse prepei na prosexeis kalitera man.To paidi tora 8a perimeni peripou 1 ebdomada gia na tou apantisoune to unban request tou gia to la8os s.Tecpa elpizo na prosexeis perissotero tora

LucianTheLycan
31-01-2011, 06:10 PM
Exei tyxei na paiksw game me ton sygkekrimeno admin kai dystyxws diapistwsa oti dn kserei pou pan ta tessera... kai se dota kai sta panta... opote de m fainetai periergo to ban pou efages... +1 sto abuse

SvR)PeRoY
31-01-2011, 06:36 PM
prwta apo ola thelw na pw ston lucian oti to gameplay m me osous exw paixei lene oti eimai kalos player twra epidi egine ena lathos den einai anagi na les oti den xerw dota i den xerw pou pan ta 4..........paidia exw faei kai egw ban gia error conection apo ton head admin nauagio emena m fanike gia kalodio.......efoson ipirxe mate mporouse na pei efage dc......mporouse na grapsei...opws kai sto replay perimenw ligo.......ok den itan swsti kinisi alla kai mena tote kai ta stats m eidan apla thewrisan kalodio......zitw sygnomi gia tin kinisi m...........apla o filos m pou ekane to abuse mporouse na pei mages to mate m efage dc.......i efage blue screen.....pistuw oti den exw kati allo na pw......ayta...eimai new admin kai pisteuw mporw na kanw ena lathos.....kai pisteuw oti apo ta lathei matheneis....kai prospathw na veltionomai kathe mera.....ayta apo mena

Epaikses_Exases
31-01-2011, 07:03 PM
Kalispera, egw simfwno sto abuse kai eimai +1 dioiti exw paiksei kai gw me ton sigkekrimeno admin 2-3 games kai apo oti 8imamai ekane kapoia la8oi kai tote..

gl..

Oti_Nane(
31-01-2011, 07:13 PM
prwta apo ola thelw na pw ston lucian oti to gameplay m me osous exw paixei lene oti eimai kalos player twra epidi egine ena lathos den einai anagi na les oti den xerw dota i den xerw pou pan ta 4..........paidia exw faei kai egw ban gia error conection apo ton head admin nauagio emena m fanike gia kalodio.......efoson ipirxe mate mporouse na pei efage dc......mporouse na grapsei...opws kai sto replay perimenw ligo.......ok den itan swsti kinisi alla kai mena tote kai ta stats m eidan apla thewrisan kalodio......zitw sygnomi gia tin kinisi m...........apla o filos m pou ekane to abuse mporouse na pei mages to mate m efage dc.......i efage blue screen.....pistuw oti den exw kati allo na pw......ayta...eimai new admin kai pisteuw mporw na kanw ena lathos.....kai pisteuw oti apo ta lathei matheneis....kai prospathw na veltionomai kathe mera.....ayta apo mena

an ipoptevese oti travikse apla kalodio , ke apo thn stigmh p apla admin
dn exeis to dikeoma na dwseis ban , an h8eles na ton bannareis ton sigekrimeno user
eprepe na kaneis user abuse ke na krinoun oi armodioi

+1 apo mena gia to abuse tou sigekrimenou admin , deixnei agnoia rules
exw kanei support ke se sena file mou , gia to unban req . gl

Kitrino_Provato
31-01-2011, 07:49 PM
an kai exei dikio o thread starter gt o admin dn pataei oute stats oute tpt gia na dei an exei klo stay% to an tha kanei kapoios ban gia connection error h gia timed out einai stn krish tou admin an einai plug h oxi.kai nmzw exei ena dikio gt dn eipes epese h tpt tetoio opote -1 sto abuse s an kai eimai me to meros s

KoBa
31-01-2011, 07:54 PM
man to ban to edose kateu8ian

SvR)PeRoY
31-01-2011, 08:04 PM
Any suspicious disconnect (“plugging”) might be punished by an Admin on his own judgment, regarding the facts prior of the disconnection (eg. disconnection right after a death that makes it obvious the player disconnected on purpose) Epidi exw diavasei ta rules kai epidi lene kapoioi den patises oute stats oute tpt ......egw eipa oti pistepsa oti itan kalodio.....diavase ti leei to rule..... i kritiki m itan oti den efage blue screen apla travixe kalodio........kai oso gia kapoious pou lene pata stats as to prosthesoun sta rules......egw ekrina oti itan kalodio.....ayta

Om3rTa
31-01-2011, 08:06 PM
re paidia gt to kanete 8ema?apla 1 unban na gini ston maxeo tpt allo.

GG_serraios_!
31-01-2011, 08:12 PM
Ax mwre teo ti kneis admin abuse ?? Ena unban reqeust 8elei efoson o admin exei dikaiwma gi ban gi epopsia "kalodiotrava"... An k o Maxeo dn einai apo ts tipous pou travan kalodia ... Suni8ws ksilwnei to rooter :D.. Kane unban reqeust koba.. GL

KoBa
31-01-2011, 08:48 PM
man egw se kamia peirptosi dn 8a travousa kalodio.eimai apo ta paidia pou dn ta paratane.eftasa 100 games me auto t maxeo acc kai m to babasakosss t opio eimai banned exw 519 games,gia auto katse s mia gonitsa kai 3anaske4ou to....kai sto 8ema oti exis diabasi ta rulles tote 8a borouses na ixes diabiasi kai t connection...

Tsalka_man
31-01-2011, 09:31 PM
re man pes evelepe t stats sou kai 8a vlepe 100 games ok.Opws se krinw mesa se mia me duo vdomades ftaneis 100,e kai pou na 3erei o admin oti eisoun o babasakos me t 519 games kai de 8a travouses kalwdio pote epidei den ta paratas pote ktlp.Par ta bgo kai koureutw.
Opws edei3e o svr) t rule leei(kata thn krisi tou admin)
Ok ekane la8os skotwste ton.
-1 sto abuse.


Sas parakalw na skeftestai antikeimenika otan stelnetai post kai genika otan lete t gnwmh sas.

KoBa
31-01-2011, 09:44 PM
mi me milate gia rules dioti exo di admin na ginete admin aplic dekto me 50 post dn nomizo oti eisai s 8esi n m milas gia rules egw prosopika eimai adikimenos dioti sto admin aplicc p ekana m t BaBaSaKoSsS egine reject dioti htane kako.kai meta blepo ta new rulles oti prepi n exis 100 post gia n eisai admin.brite m 1 logo gia n mn ipostirizo auta pou leo....kai ti 8a gini me tous palious admins p autoi exoune kato apo 30 post...rules rules ala dn blepo kanenan na ta diabazi oute na ta tiri.8a borousa na kano polla abuse m s atoma opou ta exo di na xris. sta bot /f m !getgames kai meta /f m sc.

trojanos
31-01-2011, 09:53 PM
re man pes evelepe t stats sou kai 8a vlepe 100 games ok.Opws se krinw mesa se mia me duo vdomades ftaneis 100,e kai pou na 3erei o admin oti eisoun o babasakos me t 519 games kai de 8a travouses kalwdio pote epidei den ta paratas pote ktlp.Par ta bgo kai koureutw.
Opws edei3e o svr) t rule leei(kata thn krisi tou admin)
Ok ekane la8os skotwste ton.
-1 sto abuse.


Sas parakalw na skeftestai antikeimenika otan stelnetai post kai genika otan lete t gnwmh sas.

den borw na katalavw to skopo tou post s....

apo mena +1 sto abuse.1 lvl warn pisteuw a3izei gia na min 3anakanei auto to la8os(an kai pisteuw 8a timwri8eis me 2 lvl anyway apopsi m).To lew auto dioti proton spatalas ton xrono tou staff me auta ta anousia bans,o user ekane kai admin abuse kai unban req(s protinw na di3is to paron sto unban req tou) opote 2 thread gia parapanw spam sto forum.anyway GL

Acholate
01-02-2011, 06:42 AM
-1 sto abuse, exw paiksei arketa paixnidia me ton sigkekrimeno admin kai paroti lene oi proigoumenoi pou theloun na ton doun demoted, exei poly kalh diaxeirhsh tou game kata tin apopsi mou. Skeftite k to endexomeno na min pathse stats epidi mporei na itan down h entolh !stats opos simvenei arketes fores ton telefteo kairo k apla na to eixe ip opsin tou. -1 k pali

teo_gh0st
01-02-2011, 02:26 PM
+1 gia to abuse

Don_Vito
01-02-2011, 02:33 PM
ennoeite +1 sto abuse re seis..
omg re admin ti kaneis ekei ? ti dikaiologies einai autes oti den eides k ksexases na patiseis stats ?
tzampa tha perimenei to paidi tora..
krima.. prosexe perissotero toulaxiston tora !
kouragio file mou :P !!

SvR)PeRoY
01-02-2011, 02:45 PM
don_vito kai teo_g0st apla eiste spameers......................
ennoeite +1 sto abuse re seis..
omg re admin ti kaneis ekei ? ti dikaiologies einai autes oti den eides k ksexases na patiseis stats ?
tzampa tha perimenei to paidi tora..
krima.. prosexe perissotero toulaxiston tora !
kouragio file mou :P !!





to anefere kai poios panw alla kapoioi apla spamaroun kai den diavazoun tpt allo.........den einai enas admin anagasmenos na pataei stats......an kai pataw...se ayti tin periptwsei ekrina oti travixe kalodio.....ok mporei na min travixe kalodio kai na ekrina egw lathos.......alla pou xerete re mages oti den travixe kalodio?ta rules lene oti ekini tin wra einai stin krisi tou admin....egw pistepsa oti itan kalodio....apo kai kai pera otan m eipe oti efage dc tou zitisa sygnwmi kai m leei irwnika( mpes kai des to admin abuse s)kai mpika ekana support sto unban reqeust tou.....

baannn
01-02-2011, 05:04 PM
dax re paidia lathoi ginontai n faei 1 lvlwarn oxi kai demote min to xesoume telios tespa simfono k ego oti ekane lathos kai +1 sto unban tou paidiou....

KoBa
01-02-2011, 06:28 PM
esi les oti bori n ekana kalodio.m ekanes ban omos gia leaver oxi gia plugger...

CL.Thanos
02-02-2011, 01:40 PM
To ban einai k stin krisi tou admin otan ginetai dc .. dn pisteuw oti xreiazetai demote to paidi to perissotero ena warn

KoBa
02-02-2011, 02:06 PM
pistevo oti mia a3iologi timoria prepi na ipar3i

Hon0R
02-02-2011, 03:32 PM
ella ok exete erthei olloi kai fragete +1 sto abuse..
egw tha pw -1 giati ok anthropos einai kai ekane mia mlkia..
ntax ekanes to unbna egiene accept mn psaxneis kati parapanw..
auta apo emena

9per10gangs
02-02-2011, 03:48 PM
Kai kati akoma diladei opios exei 500 games dn tha ginete ban dn to katalava auto ;

9per10gangs
02-02-2011, 03:49 PM
mi me milate gia rules dioti exo di admin na ginete admin aplic dekto me 50 post dn nomizo oti eisai s 8esi n m milas gia rules egw prosopika eimai adikimenos dioti sto admin aplicc p ekana m t BaBaSaKoSsS egine reject dioti htane kako.kai meta blepo ta new rulles oti prepi n exis 100 post gia n eisai admin.brite m 1 logo gia n mn ipostirizo auta pou leo....kai ti 8a gini me tous palious admins p autoi exoune kato apo 30 post...rules rules ala dn blepo kanenan na ta diabazi oute na ta tiri.8a borousa na kano polla abuse m s atoma opou ta exo di na xris. sta bot /f m !getgames kai meta /f m sc.

File... Dn tha peis esu to team staff kai ton ksaplostra pion tha kanei admin kai pion OXi ti se pirazei esena kai oso gia to abuse -1 fusika pou na kserei o admin oti esu eisai o babasakos pos legese me 511 games;

KoBa
02-02-2011, 06:51 PM
dn krino kanenan staff oute tous leo pion n kanoune admin.aplos leo oti kapia pramata dn tiroude.

---------- Post added at 04:51 PM ---------- Previous post was at 04:47 PM ----------

[





to anefere kai poios panw alla kapoioi apla spamaroun kai den diavazoun tpt allo.........den einai enas admin anagasmenos na pataei stats......an kai pataw...se ayti tin periptwsei ekrina oti travixe kalodio.....ok mporei na min travixe kalodio kai na ekrina egw lathos.......alla pou xerete re mages oti den travixe kalodio?ta rules lene oti ekini tin wra einai stin krisi tou admin....egw pistepsa oti itan kalodio....apo kai kai pera otan m eipe oti efage dc tou zitisa sygnwmi kai m leei irwnika( mpes kai des to admin abuse s)kai mpika ekana support sto unban reqeust tou.....[/QUOTE]


otan ebgale ble o8oni t pc m ekane ban gia leaver oxi gia plugger.o admin fenete oti leei psemata.

Jolie
05-02-2011, 10:21 PM
28:02 Trombonis27 (Ezalor) sends ApagagwItem26 (Gondar) 553 gold and 0 lumber.

Οι users Trombonis27 & ApagagwItem26 γινονται ban για tradehack !

Ο admin MeProYouVlima δεν θα δεχτει καμια ποινη διοτι ηταν στην κριση του να κανει ban η οχι !


Abuse Denied.
Topic Closed.