PDA

View Full Version : Πλήκτρο Shift



panostio
31-01-2011, 07:47 PM
Είμαι σχεδόν σίγουρος οτι κάποιοι απο εσάς δεν γνωρίζετε την λειτουργία του πλήκτρου ''shift'' στην DotA.
Και επειδή η πράξη είναι πολύ καλύτερη μερικές φορές απο την θεωρία απλά δοκιμάστε τα παρακάτω!

Σε πρώτη φάση επιλέξτε τον Crix.
Πατώντας συνεχόμενα το shift δωστε ενολές στον hero να κουνηθέι.
Eπειτα...Με πατημένο πάντα το shift και με γρήγορες κινήσεις πατήστε ulti και κατόπιν dagger εκει που θέλετε
(χωρις να έχετε αφήσει το shift)!
woooowww...nice e?

Δοκιμάστε το και με αλλους char όπως με το puck πχ.
H ακόμα δοκιμαστε να κάνετε tp (-πάντα με πατημένο το shift) και μετα κάποιο skill!
Mε αυτόν τον τρόπο και αρκετή εξάσκηση θα βελτιώσετε κατα πολύ το gameplay αλλα και το skill σας.

Ελπίζω να βοήθησα καποιους απο εσάς!

Venceremos!

Be_Strong
31-01-2011, 08:23 PM
...SEX...

jimkills
31-01-2011, 08:25 PM
Α ναι το bug που λέγαμε..

KoNaMiGr
31-01-2011, 08:46 PM
Α ναι το bug που λέγαμε..

ΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΑ KAI ΘΑ ΤΟ ΛΕΓΑ ΕΓΩ ΑΧΧΑΧΑ


Σοβαρα φιλε αν καθεσια σε public league να τους κανεις μαθηματα στη dota τοσο μυαλο εχεις και εσυ χωρις παρεξηγηση :/

panostio
31-01-2011, 09:25 PM
ΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΑ KAI ΘΑ ΤΟ ΛΕΓΑ ΕΓΩ ΑΧΧΑΧΑ


Σοβαρα φιλε αν καθεσια σε public league να τους κανεις μαθηματα στη dota τοσο μυαλο εχεις και εσυ χωρις παρεξηγηση :/


???????
Είχα την εντύπωση οτι ένας ακόμη λόγος ύπαρξης του forum είναι να βοηθηθούν και οι νέοι users.
Sorry κιολας.
Απο εδώ και πέρα θα ποστάρω αστεία video, θα τρολάρω αλλα ποστ, και θα γράφω -1 και +1.

K[a]ne
31-01-2011, 11:41 PM
???????
Είχα την εντύπωση οτι ένας ακόμη λόγος ύπαρξης του forum είναι να βοηθηθούν και οι νέοι users.
Sorry κιολας.
Απο εδώ και πέρα θα ποστάρω αστεία video, θα τρολάρω αλλα ποστ, και θα γράφω -1 και +1.

Και να ειρωνεύεσαι όποιον άλλον postάρει κάτι διαφορετικό.